Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Jmenovky na stůl natisknu na vizitkový papír, aby to nebyl obyč kancelářský ... jméno, možná nějaký decentní obrázek svatební a tím to končí .... jak píšete, stůl bude nazdoben .... Já mám plán - co a jak - takže se ho musím držeti :-) A po svatbě taky: 2010 svatba, 2011 první manželská dovolená, 2012 první dítě, 2013 nový automobil, 2014 povýšení, 2015 druhé dítě :-D Uvidíme, jak to schválně půjde ...
Odpovědět
a mám technický dotaz ... jestli jste tiskly nebo budete tisknout svatební noviny, kolik ks děláte - tak aby vyšly do páru či rodiny? - to by podle mě mohlo i stačit ...
Odpovědět
ahojda holky.. ty jo jak když to vidím co už např. verča má nachystáno, tak mě chytá panika... mašla na auto, nakoupenou výzdobu na stoly .. apod. Ty jo.. a mě se fakt nechce nic dělat.. dokopat se k tomu tyhle věci dotáhnout...
Odpovědět
Brou ... svatbu máš až po mě, to stihneš, neboj ;-)
Odpovědět
brou: ja myslim, ze to jsou ale fakt uz drobnosti, ktery proste "nejak" udelas... takze nepanikar. horsi to je treba s oblecenim, botama - tam uz bych se bala - sehant latku, upravit obleceni, usit boty (pokud jsou na objednavku) - to chce nejaky cas a tam teda ho uz moc neni. ale zdobici prkotiny, to mas hotovy raz dva.. :-) veronika: noviny budou a budeme tisknout pro kazdyho na obede plus nejaky navic co hodime na stoly na vecerni raut.
Odpovědět
veronika: tak teď jsi zase moc neuklidnila mě :-D asi bych měla začít něco dělat...
Odpovědět
veronika: a jeste - noviny budeme tisknout CB, krome titulni strany :-) z jednoho ciste praktickyho duvodu (fotka tam proste barevna byt musi :-D)
Odpovědět
Nám taky zbývají jen drobnosti .... + teda ty reklamace :-( a pak dořešit rautík ...
Odpovědět
Ještě mě tedy ve čtvrtek čeká vizážistka+kadeřnice .... tak snad to dopadne dobře :-) Budete mít některá z vás falešnou nevěstu?
Odpovědět
nám už zbývá jen, doladit počet lidí, vybrat jídlo na hostinu, vyřídit papíry s matrikářkou, dojasnit počet zákusků a koláčků, vybrat kytku, účes, udělat jmenovky a dekoraci na auto...
Odpovědět
jo jinak jsem byla vedle u sousedů (sestřenka), že jesltli dostali to oznámení (nechala jsem ho u manžela) - holky - teta a sestřenice jelyí s dětmi na dovču... tak mi bylo blbé mu to tam zase nenechat, že jako přijdu jindy.. ale byla jsem u nich, protože i když nás viděli na zahradě atd. tak nic neřekli... že třeba děkuji, že přijdou.. nebo tak něco.. tak jsem tam zašla.. tak teta, že ho jako dostali... ale že ona asi nepůjde, že tam nebude nikoho znát atd. a sestřenka, že prý mi to ještě řekne, ale že zrovna to máme ten den , když vezou dítě na soustředění (příště se jich nejdříve dojdu zeptat, zda se jim termín hodí), tak prý asi nepřijdou, že možná večer.. super.. tak jsem zvědavá, kdy mi to jako milostivě řeknou... protože 5 lidí u oběda by chybělo.. a večer taky.. fak jako není nad rodinu...
Odpovědět
veronika: já ji původně chtěla, ale nakonec z toho sešlo, protože nemám člověka, který by ji dělal
Odpovědět
Článek se načítá
brou: zajimavy je, jak nejvetsi potize jsou vzdycky s rodinou co? teda ja si na svoji nemuzu stezovat, segra kvuli tomu holky ted nevim - vyzvedne nebo odveze - na nejaky soustredeni (:-D) taky o den driv/pozdeji, ale uplne beze slova, proste jeee svatba, no tak to jasne! kamaradi se k tomu stavi taky tak - ti blizci - jedni prijedou z dovoleny o den driv, jen aby tam mohli byt s nami.. toho si fakt moc vazim a o to vic me toci, kdyz si pak teoreticky blizsi clenove rodiny zacnou vymyslet... no, asi dano tim, ze u nich se nejak predpoklada, ze by zajem mit meli, ale nutit jim ho vlastne nemuzeme, ze.. zatimco kamaradi jsou kamaradi, protoze jim na nas zalezi (a naopak) a tam to proste vyplyne... no doufam, ze jste se v te me teorii neztratily :-D u nas falesna nevesta nebude.. aspon o tom nevim :-D
Odpovědět
ja_fi: no přesně.. fakt tohle nechápu.. no jo no .. s tím nic neudělám.. přesně jak říká... každý se prostě k tomu staví jinak... jejich škoda.. ne moje :) jo jinak holky.. trochu z jiného soudku.. nevíte některá za jak dlouho se doporučuje otěhotnit po antikoncepci?
Odpovědět
brou: :-D no, doporuceni - myslim ze tak pul roku minimalne? pokud si ale nedas pozor, tak klidne hned druhy den po vysazeni :-D
Odpovědět
ja_fi: hele nevím co je tady k smíchu :-D jenom zjišťuji :-D stejnak dokud nebudeme mít vyřešené bydlení, tak smůla.. protože jinak bych byla s prckem u rodičů přítele.. a to by mi asi hráblo... by je tam měla furt .. prostě takhle si tu rodinnou pohodu nepředstavuji.. jenže já se pojím, že když vysadím.. a budu chtít nechat tělo trochu pročistit, že se mi to akorát rozhodí a budou problémy.... a hned po visazení.. tak to si taky nedělám iluze.. trochu se obávám, že nám to tak snadno nepůjde..
Odpovědět
brou: ja jsem teda nic nevysazovala, jen jsme si prestali davat pozor, ale taky jsme se bali, ze co kdyz to nepujde a buhvi kdy bysme to museli zacit resit s doktorama a uz bych mohla byt na nejake umele pokusy stara.. a doted si myslim, ze to vyslo hned napoprve a dvojite :-D takze fakt bacha :-D vsak ale ty jsi jeste mlade ne? ;-) mas cas :-) ja kdysi HA taky brala a po vysazeni jsem nic rozhozenyho nemela, uplne v pohode.. fakt. ale teda pravda je, ze v tyhle oblasti jsem si nikdy stezovat nemohla, cyklus pravidelny plus minus den, zadny extra bolesti (jen ten prvni den trosku bricho, ale nijak extra), takze fakt pohoda - s i bez..
Odpovědět
ja_fi: no mladá.. budu mi v září 28... takže bych řekla, že už je vhodný čas... no já právě neměla pravidelný cyklus, tak jsem měla nějaké prášky na urovnání to mi bylo 15, a pak mi nasadili HA.. od té doby to mám pravidelně a v pohodě.. ale právě nevím co udělá vysazení..
Odpovědět
hm, tak to tezko rict... pravda taky ale je, ze by se HA nemela brat dlouho bez pauzy... kazdopadne pokud to nevyzkousis, tak nezjistis :-)
Odpovědět
ja_fi: no asi tak.. prostě se to bude muset vyzkoušet :-D
Odpovědět
holky .. nevíte někdo, kde se dá koupit pláštěnka ... pro dítě :-)
Odpovědět
taky beru HA od 15ti, měla jsem dost problémy s cyklem, tak jsem ze začátku chodila na injekce, ale pak mi doktor řekl, že HA bude lepší, taky by mě zajímalo, jestli se mi nerozhodí cyklus až jednou HA vysadím
Odpovědět
Myslím, že se to pak rozhodí po vysazení ....
Odpovědět
midy: hm.. tedy já to měla bez těch injekcí... ale prostě něco podobného... tak jsem fakt zvědavá jak jednou dopadneme..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, můžu se zapojit do drbárny? Vdávám se 21.8.2010 .. Nemám ještě moc pročteno, spíš tu tak brousim, abych viděla, co už máte a jestli mám panikařit :-)
Odpovědět
nebo pak to tělo už budu navyklé a bude to v pohodě ;-) uvidíme..
Odpovědět
laney_ : ahojda.. jasně..zapojit se můžeš :-| vítej! konečně taky někdo ve stejném termínu....
Odpovědět
ahoj nova nevesto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky za přivítání :-) Nevim, jak vás budu stíhat, mám už doma dvě ratolesti .. to se vdávám brzo, co? :D Je tu víc lidí s dětma, nebo se vdáváte všechny bez závazků? :-)
Odpovědět
laney_: promiň, špatný smailík.. ;-) toho jsem tam dát nechtěla..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?