Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
veronika: super, dik :-)
Odpovědět
jeej, holky, ta sikovna nevesta kaliska, co si sila vlastni saty, uz je vdana :-) ty saty teda vypadaji fakt luxusne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem,dlouho jsem tu nebyla. Jak jste na tom s přípravami, já jsem nějak na mrtvém bodě, už je vše zařízeno jen ještě pár věcí zaplatit a úpéct cukroví a koláčky :-) Jinak teď jsem už týden doma na neschopence, tak se šíleně nudím.
Odpovědět
luuc: a muzes aspon nekam ven? ted ma byt krasne.. :-) my jsme o vikendu oblikli zenicha, uz jen boty sehnat a je to! nejde mi akorat pripojit mobil k pocitaci.. ze bych sem aspon na chvili hodila foto..
Odpovědět
Profilova fotka
AHoj vsem :-) ja_fi: kde jste nakonec poridili?
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: to bych hrozne rada,ale doktorka mi naridila lezeni a zadne chozeni a to jsem ji ukecala, aby me neposilala do nemocnice :-( takze se muzu tak akorat kochat jak je venku krasne. Tak sup sem s foteckama zenicha :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci: smarja, s cim jsi na nemocensky? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna:byla jsem na vysetreni u gyn. a nejak se ji nelibilo ze spinim,bez vysetreni krve mi napsala hormony,po kterych je mi fakt blbe a radne me videsila coz ona moc rada dela,tak me nechala tyden doma :-(
Odpovědět
luuc: no potes, tyjo, tak to se opatruj! hlavne at te ten blb doktorka nestrasi a nedesi... klid je dulezitejsi... nuuna: nakonec v benetini nebo jak se to sakra jmenuje :-D je to ve fenixu, obchudek, dostali jsme na nej tip od kamaradek. je tam super pani, maji pekny italsky obleky, no priteli to sedlo jak pr na hr ;-) nebyl nejlevnejsi, chtela jsem jeste zajet do sterbohol do fashion areny do outletu, ale mimis uz byli vyrizeny, museli jit spat a odpoledne uz se nam nikam nechtelo jezdit, tak jsme to koupili. mel na sobe vsechno sakumprask, sedlo to, tak je to nase :-) ale 7,5 no.. v espritu pry obleky nemeli, tvrdil pritel (byl tam v patek).
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: ona je prave takova,ze hned vidi to nejhorsi a nezapomene te radne postarastit, sestre loni kdyz krvacela mezi cykly rekla,ze to bude asi rakovina nebo kapavka,takze sestra z toho byla cely tyden chudak na nervy a nakonec se ukazalo,ze to nic nebylo jen hormony,no proste kr.... Tak sem soupni fotecky at se muzeme podivat na zenicha jak mu to slusi :-)
Odpovědět
tak s nekym takovym bych teda asi nechtela prozit tehu.. ted ji menit je asi uz blbost, zna te,.. ale pro budoucnost bych mozna hledala nekoho jinyho..?
Odpovědět
jo, ja bych rada soupla fotky, ale nechce mi spolupracovat kabel spojujici mobil s pc... zkusim to jeste az ulozim mimis za chvili..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nad tim jsem taky premyslela,ale jak pises ted je to blbe menit ji,holt to budu muset nejak vydrzet a verit,ze vi co dela,kdyby neco jeste je tu nemocnice kam muzu zajet kdyby neco. Mame jet pristi tyden s pritelem do Recka,tak snad bude vse OK. Jinak holky chtela jsem se zeptat jak budete zdobit auta?
Odpovědět
luuc: my asi nijak - ja budu od rana v hotelu, kolona maximalne z tech, co se dostavi k nam domu, ale bez nevesty, tak nevim, ma to smysl?
Odpovědět
Profilova fotka
My tedy budeme vyjizdet vsichni z jednoho stanoviste od nas z chalupy a na parkoviste k te kapli pousti jen nazdobena auta,takze ja musim vymyslet nejake jednoduche nazdobeni,aby svatebcani nemuseli na placene prakoviste :-) Myslela jsem hodit takovou serpu pres kapotu a uchit to za zrcatko a na prisavku na kapote,protoze nekterym se nelibi ze by si meli pichat nejakou ozdobu zevnitr do okynek,mam moc rozmazleny hosty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luc: tak takovou gynekolozku bych fakt nechtela :-o A jeste dostat v tehotenstvi hormony bez vysetreni...no brrr, utikala bych jinam... ja_fi: a kde v tom Espritu byl? Ja jich znam par, ale my uklizime v Palladiu, ten je nejvetsi v CR, a tam maji obleky paradni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: ja bych rada ale tady v Beroune je jeden doktor horsi nez druhy alespon v tomhle oboru
Odpovědět
ahojda holky.. jsem zjistila, že bývalá spolužačka ze střední začala fotit.. má to jako koníčka při mateřské, ale opravdu moc hezky.. tak mi nabídla, že nám udělá nějaká " předsvatební fotky", a pak bude i jako druhá fotografka na svatbě... že ona by si to ráda vyzkoušela, ale amatérského fotografa na svatbě nechce... tak takhle prý to je super, že to testne.. a uvidí.. a nám to je celkem jedno.. max. zachytí co druhá fotografka nezachytila, tak budu spokojená.. tak jsem zvědavá na ty testovací fotky.. máme jít o víkendu do centra fotit :D
Odpovědět
luuciinkka: ty jo, tak na vás dávej pozor.. to může být jenom teď ze začátku, a pak to bude už v pohodě.. uvidíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
brou: diky, ja se citim v pohode nic me neboli,jen me vystrasila temi recmim. Tak to mate super, dva fotografy na svatbe,to pak budete mit z ceho vybirat :-) ja tam budu mit taky kamaradku mimo profi fotografa,ted zrovna si dodelava fotograficky kurz tak se na fotecky od ni dost tesim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci: teda to je blby :-|
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: budu to muset nejak vydrzet =-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci: no kdyby to bylo jooo blby, urcite to nelamej pres koleno. To urcite neni dobre. Me by ty hormony bez vysetreni treba docela vydesily - specielne kdyz je ti po nich zle :-S Rikala jsi ji, ze je ti po nich spatne? Ja mam nastesti na gynekologa stesti, doporucila mi ho segra, ktera k nemu chodi uz dlouha leta, a ja za nim dojizdim pres cele mesto. Ale stoji to za ten pocit jistoty a klidu...Uf
Odpovědět
jo holky, tak to mi přípomíná, že zrovna zítra jdu na vyšetření :-|
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna:napsala mi nejaky Utrogestan, tak jsem si to hned hledala na netu a skoro kazda tehotna co spini ho bere,maji to byt hormony na udrzeni tehotenstvi,navic ve vedlejsich ucincich maji i spineni,takze mi to prijde opravdu trosku na hlavu. Kdyby mi bylo hodne zle jsem pripravena jet do nemocnice v Horovicich,kde jsou uplne super doktori, coz mi doporucila kamaradka co tam odrodila dve deti. Spatne mi bylo i pred tim myslim nevolnost a tohle to jeste trosku zhorsilo, ve stredu jsu na kontrolu tak uvidime co mi povi,jsem na to zvedava,ale myslim ze ty testy z krve by mi udelat meli
Odpovědět
Profilova fotka
Uf, ja nastesti byla par mesicu zpatky, tak mam ted pokoj :-N :-)
Odpovědět
luuc: tak zase jsi na zacatku, tak si myslim, ze ty nevolnosti se i samy od sebe muzou zhorsovat se zvysujici se hladinkou hcg..? ja si pravidelnou prohlidku taky nedavno odbyla, zase by se hodil opocenej smajlik :-D a dneska jdu snad po peti letech na kosmetiku! damy, to bude maso... au. uz ted :-D jo, nejde mi pripojit mobil k pocitaci, me z toho trefi. jak to jinak dostat z mobilu ven??? pomoc!
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: na kosmetice jsem byla nedavno a bylo to taky au :-D ja si moc neskubu oboci,takze my slzely oci a pak to mackani taky dost neprijemny,ale zase ted mam hezky upravene oboci a hezkou plet :-D
Odpovědět
tak ja jsem na oboci zvykla, to skubu furt, ale uz jsem si odvykla od ty procedury... no doufam, ze slecna bude jemna.. :-D jdu uz ted, abych to stihla pak jeste jednou pred svatbou..
Odpovědět
Profilova fotka
taky jdu tyden pred svatbou,kosmeticka me bude i licit. Me se na te kosmetice nejvic libi masaz obliceje to je moc prijemne :-D tak si to dneska pekne uzij.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?