Menu Forum

Nevěsty ze srpna 2010

25. říj 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
picasso
Registrovala se 13. září 2009 na beremese.cz. Přidala 1242 příspěvků a 2 alba. Má 15 přátel.
  • Svatba byla 7. srpna 2010
    V hotelu Belveder, Labská stráň, Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
picasso
Registrovala se 13. září 2009 na beremese.cz. Přidala 1242 příspěvků a 2 alba. Má 15 přátel.
 jajaba82: Fakt šikovná holka emoticon Mě se nejvíc líbí účes s růžičkami.
27. čer 2010 v 18:14  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jajaba82
Registrovala se 16. května 2010 na beremese.cz. Přidala 115 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
jajaba82
 no tam zvažuji zda-li perličky nebo ten samý účes, ale s růžičkami, které teda musím ještě koupit, zatím je ještě nemám a bylo by jich třeba osm deset .... mě se líbí obojí ... perličky jsou zase víc netradiční, ale budu mít náhrdelník z perliček + náušnice taks i zase říkám, aby toho nebylo moc ..... čekám na vaše názory holkyemoticon
27. čer 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jajaba82
fotoportrét
fotoportrét
jajaba82
 picasso: máte moc pěkné prstýnky a skvěle originální mističku na prstýnky ... fakt krása ..... nám by měla prstýnky nést moje malá neteř asi na polštářku a měla by jít předemnou, ale to se ještě uvidí .... zatím to je jen takový plán ... bude moje malá družička nesoucí prstýnky jsou ji asi 3,5, ale ještě zvažuji, že by šel před námi ještě i synovec tomu byl rok, ale to se uvidí jak se rozchodí ... moc by se mi to líbilo a jak by šel před námi tak by byla i sranda ... můj brácha vedle mě mě povede k oltáři a jeho děti před námi s prstýnky ... spíš půjde jen malá neteř ale uvidíme ...
27. čer 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso
fotoportrét
fotoportrét
picasso
 jajaba82: Děkuju emoticon No, perličky jsou netradiční, ale (můj pocit) když jsem viděla nevěsty s perličkama na fotkách, tak to vždycky vypadalo, jako že se jim to tam kroutí, odstává (na tom drátku) apod. Takže mě se víc líbí růžičky. A nebo můžeš malé umělé nebo živé kytičky emoticon No, my mističku asi změníme, pač jsem zjistila, že mušličky moc nedrží a mám strach, že se prstýnky poškrábou, takže asi klasika polštářek emoticon Já bych ji dala dohromady s tvým synovcem. Bude to supr emoticon
27. čer 2010 v 18:49  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jajaba82
fotoportrét
fotoportrét
jajaba82
 picasso: no snad se brzy rozchodí .... jen je menší problém, zatím chodí jen tam kam se mu chce, ale tak kdyžtak ho vezmeme do náručí a bude sranda ..... ono s dětmi to je vždy takové nevyzpitatelné, ale zase není nuda emoticon
27. čer 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso
fotoportrét
fotoportrét
picasso
 jajaba82: To je právě ono. Nic přesně naplánovaného a něco nečekaného tu svatbu vždycky oživí emoticon
27. čer 2010 v 18:58  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
Registrovala se 2. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 6091 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 14. srpna 2010
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
Registrovala se 2. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 6091 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
    V Praze, Region Praha
 no, priteli to bylo nejak jedno emoticon ale kdyby se mu to nelibilo, tak to myslim rekne emoticon takze je to ok..
tak to jsem zvedava na ten zitrejsi najezd! emoticon dej pak vedet.. emoticon
27. čer 2010 ve 20:13  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
Registrovala se 29. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 1285 příspěvků a 2 alba. Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
Registrovala se 29. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 1285 příspěvků a 2 alba. Region Karviná.
 Hezký večer!
Vy jste se flákaly! Už mi bylo smutno emoticon
ja_fi: super nákup, cena sice vyšší, ale chápu, že s mimi je to náročné, vždyť to znám emoticon
picasso: mně se líbí taky ty náušnice, co našla ja_fi, něco v takovémto stylu by ti slušelo emoticon
27. čer 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
roullik
Registrovala se 17. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 54 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 21. srpna 2010
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
roullik
    Region Frýdek-Místek
 Zdravím holky, jestli se můžu přidat do diskuze, máme taky svatbu v srpnu, přesněji 21.8.

jajaba82: abych to trochu zamotala, mě osobně se víc líbí perličky, jestli se bojíš, žeby se to nějak kroutilo na silonu, tak můžeš dát jednotlivé perličky na vlásence a jestli máš bižu z perliček, tak si myslím, že to právě k sobě bude sedět. Jinak jsou taky moc pěkné vlásenky do účesu se štrasovou ozdobou, http://www.svatebni-raj.cz/cz-detail-77198.html, něco takového emoticon takže co člověk, to názor, záleží hlavně na tom, co se líbí tobě nebo tvému nastávajícímu.
27. čer 2010 ve 21:48  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
 Ahoj, vítám novou nevěstu. Souhlasím s tím, že jestli má jajaba bižu z perliček, tak i perličky ve vlasech budou super. Aspoň já to tak chci mít. emoticon
27. čer 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
roullik
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
roullik
    Region Frýdek-Místek
 misaroz: díky za přivítání... taky mám v plánu náušnice a náramek z perliček, chtěla bych nějaké výrazné, mám už vyhlídnuté, pišou ale, že jsou 10cm dlouhé, což mě trochu leká, jestli to není přeháňka. Někde jsem četla, žeby nevěsta neměla mít ve svatební den perly, že značí slzy a přináší smůlu... ale stejně asi do těch perel půjdu emoticon
27. čer 2010 ve 21:58  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jajaba82
fotoportrét
fotoportrét
jajaba82
 roullik: ahojky vítám tě tu u násemoticon
no zatím uvidíme co s tím účesem, je fakt, že ty perličky jsou nevšední .. růžičky jsou hodně časté, ale uvidíme ... koukala jsem na odkaz .. moc pěkné, ale není to to co bych si ve vlasech představovala, ... ale zatím kdo ví .... ještě se možná vše změní emoticon emoticon
27. čer 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
roullik
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
roullik
    Region Frýdek-Místek
 jajaba82: ahojky, taky si myslím, že se to nějak ještě vyvrbí, ještě se ti to uleží v hlavě. Od těch mých původních představ se ty dnešní dost liší, pořád to měním, stejně jako účes, tak uvidíme, co vymyslím po další zkoušce emoticon
27. čer 2010 ve 22:07  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jajaba82
fotoportrét
fotoportrét
jajaba82
 roullik: no naštěstí u mě to moc dobře nejde .. kadeřnici a vše ostatní mám na druhé straně republiky, a hlavně zatím to nějak neprožívám, což mě až někdy zaráží, ale třeba to přijdeemoticon nervy přijdou určo v tom srpnu, protože už to bude krátká doba něco zařizovat ...
27. čer 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
roullik
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
roullik
    Region Frýdek-Místek
 jajaba82: je, tak to se asi dost najezdíš při těch přípravách, i když možná v něčem je to lepší, člověk to zas tolik neřeší, přijede jednou za čas, vyřeší víc věcí za jedním šupem a nemusí se tím tolik zabývat, tak to teď měla od mého bratrance švagrová a všechno bylo bez problému emoticon zatím taky nervozní nejsem, ale už se musím dokopak zařídit ještě pár věcí, teď jsem to nějak vypustila a čas utíká...
27. čer 2010 ve 22:18  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jajaba82
fotoportrét
fotoportrét
jajaba82
 roullik: no před 14dny jsme byli v místě konání svatby a všechno jmse obíhali a narazili vždy na fajn lidi a doufám, že na ni nezapoměli ... matrika, fotograf, dort, kytice (tam teda nanás koukali trochu jinak protože nás vyjde asi na 600,- a je v tom svatební kytice + pro ženicha +2 pro maminky ... ale my máme jednoduchost ... já asi pět růží a udělanou z toho malou kytičku a maminky gerberu, které obě mají rády a sama jsem zvědavá jak bude vypadat.)
to nejhorší náš teprvé čeká v tom srpnu .. budeme si sami chystat jídlo na svatbu ... no sami s dopomocí ostatních .. upozorňovali jsme, že dají všichni ruku k dílu a nikomu to nevadilo ikdyž moje mamča a přítelův táta koukali divně, ale moje mamka je zvyklá, že mám vždy něco jinéhoemoticon Kde budete mít svatbu vy? a jak bude vypadat kytice apod.?
27. čer 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
roullik
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
roullik
    Region Frýdek-Místek
 jajaba82: s těma kytkama máš pravdu, člověk tu kytici má stejně jenom chvilku a pak se dá do vázy, když je hezká, proč za to utrácet hodně peněz a vymýšlet květiny, které se nedají sehnat nebo stojí moc...jak jsem tady v nějaké diskuzi četla, co nevěstám na svatbě přišlo zbytečné, tak tam bylo pár ohlasů, že květiny...že třeba ulétly, nebo se stejně rozdělily pak na hřbitov a tak..já přemýšlela, jestli chtít květinovou výzdobu do kostela, ale asi se na to vybodnu, stejně to v tom kostele asi nikdo vnímat nebute a zas to jsou další peníze navíc. Já bych chtěla kytičku kulatou s dlouhýma stonkama a míchanou, nějaké růže, eustomy, jiřiny, co seženou...v růřovo-fialové barvě..pro maminky nějaké menší kytičky, to nechám na těch floristkách, jsou prý moc šikovné a pro drůžičky něco menšího podobného do té mojí a pro svědkyně korsáž emoticon
s tím jídlem, že budete chystat sami, to smekám...máte hodně lidí? a kde budete mít hostinu, že si všechno chystáte sami? my máme obřad v kostele a hostinu pak kousek od kostela v horském hotelu, všechno je to v malé vesničce v Beskydech.
27. čer 2010 ve 22:38  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jajaba82
fotoportrét
fotoportrét
jajaba82
 roullik: no nás bude tak max osmnáct, ale spíš patnáct a z toho dvě děti, takže pohoda, taková větší narozeninová oslava nebo tak ... v takovém duchu to chceme .... a jídlo bude jen řízek a brambor a knedlíčková polévka a obložené mísy a chlebíčky a tak něco co se bude ujídat během celého dne a pak odpoledne grilování, na to se mooooc těším ..... kuřátka, steaky zelenina grilovaná ... no mnam .. no nic už jdu na kutě ...
27. čer 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
roullik
    Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
roullik
    Region Frýdek-Místek
 jajaba82: jsi mi před spaním nadělala chtě, tak dobrou
27. čer 2010 ve 22:51  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 bre rano... koukam ze se nam to tu rozrostlo emoticon
28. čer 2010 v 07:34  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
 Dobré ráno, jj hezky se nám to rozrůstá emoticon
28. čer 2010 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
 ja_fi: teď jsem se dívala na počítadlo a za chvíli tam bude 39 (asi za 4 hodiny). Začínám se trochu bát emoticon
28. čer 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronika.deskova
15
Registrovala se 8. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1452 příspěvků. Má 62 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
veronika.deskova
15
Registrovala se 8. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1452 příspěvků. Má 62 přátel.
 Ahoj holky emoticon 40 dní do svatby uuuáááá
Předpověď počasí na srpen jste nikde neviděly, co? Červenec má být pěkný, tak snad se vydaří i srpen ...
V sobotu jsme objeli penzionek na svatební noc, takže děláme rezervačku emoticon a dodělala jsem výzdobu dveří bytu ... aby to bylo pěkné. Ještě musím koupit háčky a pak to vyfotím emoticon Už zbývá pár věcí, ale furt nejsem hotová ...
28. čer 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronika.deskova
15
fotoportrét
fotoportrét
veronika.deskova
15
 Ja_fi - napadla nás stejná myšlenka - kolik zbývá do svatby emoticon
28. čer 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
Registrovala se 31. října 2007 na beremese.cz. Přidala 660 příspěvků a 2 alba. Má 87 přátel. Karviná, Česká republika.
    Na Zámku v Karviné Fryštátě, Švýcarský dům Petrovice u Karviné, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
Registrovala se 31. října 2007 na beremese.cz. Přidala 660 příspěvků a 2 alba. Má 87 přátel. Karviná, Česká republika.
 Dobré ranko emoticon
Hlásím se po perfektním víkendíku
nastávající manžel se rohodl pro takovou malou před svatební cestu - tak jsme vyjeli do Adršpachu ...no nádhera počasí vyšlo ...sic jsem to místama nedávala - prostě jsme nevyšli tam kam jsem si já představovala (schody a tak - ale co no tak něktré místa budou i nadále tabu emoticon ale i tak prostě nádhera - co víc si přát splnil se mě jeden z dalších snů emoticon emoticon emoticon emoticon
Holky moje moc děkuji za gratulace!!!!! emoticon Ode dneška se opravdu jen a jen věnuji přípravám....přece jen jsem o víkendu přišla na to co by se nám líbilo za rytí do prstýnků ...tak to budem muset ještě doladit - snad nám to někde dodatečně vyrejou a stihnou včas emoticon))
Co se týká počasí tak můj taťka to začal nějak bedlivě sledovat emoticon a prej 7.8. by měl bejt jeden z posledních nejteplejších dnů ....no uvidíme já si to tam nahoře pořád domlouvá tak snad to výjde ....ale co jsem viděla kdysi asi tak měsíc spátky v novinách jakousi dlouhodobou předpověď tak první dekáda srpna by opravdu měla bejt slunečná tuším že 25-28 stupňů ...coz podle mě stačí ...možná to bude až až
28. čer 2010 v 07:55  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronika.deskova
15
fotoportrét
fotoportrét
veronika.deskova
15
 Ahoj Holi, určitě musíme bedlivě sledovat.
Kdyby bylo 22°C je to akorát. A sem tam mráček ... protože když bude v kuse pražit, stejně fotografové tahají pak do stínu, aby nebyly na fotkách černé "kruhy" na očích atd ...
Adršpach závidím ... tam jsem ještě nebyla emoticon
28. čer 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
 Ahoj holino, víkend upřímně závidím, taky bych se někam vydala, tak snad o prázdninách. To, že ses někam nedostala nevadí, člověk si musí říkat, že mohlo být hůř a dívat se na to pozitivně emoticon
Já těm dlouhodobým předpovědím moc nevěřím, stejně to většinou mění ze dne na den, takže se nechám překvapit (doufám, že příjemně).
28. čer 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 veronika: jakou vyzdobu na dvere budes mit? to bych mohla taky... tolik prace to neni a bude to hezky...
dlouhodobym predpovedim taky moc neverim.. uvidime jak se to bude tvarit na konci cervence.
28. čer 2010 v 08:08  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
 Adršpach je moooc hezkýýý- fakt jo jsem napumpovaná energii emoticon
Miso - jj přesně důležitý ke ýe to člověk vůbec zvládl - no šlo jen o kousinek a bylo to jediné místo kam jsem to fakt nedala ale jinak veliká spokojenost emoticon
Ono s počasím uvidíme jak to nakonec bude či nebude ...si stejně říkám že na počasí tolik nesejde důležité je jaký budeme mět život (ale tím neříkám že počasí není důležité ...taky bych chtěla mět hezky a to moooc emoticon emoticon přece jen pak má člověk lepší náladu emoticon
28. čer 2010 v 08:14  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronika.deskova
15
fotoportrét
fotoportrét
veronika.deskova
15
 Z vlizelínu jsem udělala takový šál s mašlí nad dveře a na dveře pověsím dvě ozdobený srdíčka. Když seženu dnes ty úchytky, tak zítra by to mohlo být v albu emoticon
28. čer 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš