Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
jo a raminka ty spageti nebudou, spis asi ty rukavky a kulatejsi vystrih.. :-) pritel je doma, tak ja se loucim :-)
Odpovědět
ja_fi: Tak pa pa a díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
áááá šatičky x-) picasso: no mě se šatičky po úpravě líbí... x-) účes se k tomu bude pěkně hodit a souhlasím s jafi a dala bych nějaké véééélkééé náušnice a na krk nic, aby se to netlouklo... ;-)
Odpovědět
pajik: Děkuju. Něco zkusím :-)
Odpovědět
Dobrý večer holky, mám jednu velkou novinkuuu Odpoledne jsem dostala na mejlík zprávu ....z blahopřáním k velmi úspešnému složení zkoušek - hurááá holkýýý já jsem tak šťastná že si tady brečím do klávesnice :-N Jaj já su tak šťastná že to všechno takhle nádherně skončilo a teď se v klidečku můžu věnovat tomu co potřebuji a nemusím si nic vyčitat - to je parááááda Moc vám všem děkuji za podporu a držení palečků jste zlatíčka (Jsem zvědavá co na to muž - je v práci takže chudák nic netuší a já se tady asi radostí zblázním než mu to povím) Picaso - moc pěkné šatičky moooc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holinko, strašně moc a moc gratuluju (ještě jednou)! :-D Já jsem věděla, že to dáš! ;-) Si zkrátka šikulka!!!
Odpovědět
Dobré ráno! holi: moc gratuluji, jsi borec :-D To ti to léto krásně začíná, bude dokonalé ;-) ja_fi: luc... už tady není, vyhodili ji, protože moc radila a nabízela služby :-( , předtím ji několikrát upozornili, že nemá nic nabízet, bohužel to nevzala vážně picasso: taky bych to viděla na delší náušnice, nejlíp se stejným kamínkem jako na šatech. Pokud bys chtěla něco na krk, pak jen jednoduchý řetízek zase s tím kamínkem.
Odpovědět
dobre rano nevestinky! holi moc gratuluju!! to bude paradni leto!!! mis: ktera luc? jo ahaaaa! ta kytkata! tak to je skoda, mi prislo, ze vedela o cem mluvi a ty rady k necemu byly. hm.
Odpovědět
Dobre rano holky :-) holino: velka gratulace! ;-) jeee, picasso uz saticky stahla :-( jsem se sem vcera uz nedostala :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, holino, obrovska gratulace!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, holino: Mooooooooc gratuluju!!! Tak to budeš mít naprosto senzační léto a můžeš se věnovat už jen a jen svatbě!!! ;-) :-)
Odpovědět
ja_fi: jo, přesně ta, uměla skvěle poradit, je to škoda. :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dneska nam to tu nejak spi :-)
Odpovědět
Ahoj, taky mám ten pocit. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ted jsme cetla o tom, jak vlak prejel tu malou holcicku... At se na me nikdo nezlobi, ale nepochopim, jak muze nekdo NEUHLIDAT 1,5 lete dite! Takove dite prece jeste cloveku tezko nekam utece, aby ho nechytil, nebo neuhlidal, nehlede na to ze ma jeste sedet v kocare... 8-(
Odpovědět
No, ono se to lehce řekne, ale ony ty děti jsou fakt neuvěřitelně rychlé. Tím ale maminku neobhajuju, když jsem na nádraží, tak nespustím z dítěte oči. Ještě jsem to nečetla, to bylo u nás?
Odpovědět
Profilova fotka
misaroz: na Melnicku, a hlidala ji babicka. Ale pokud jsem s ditetem u koleji na nadrazi, nepustim ho z kocaru a nenecham ho tam litat!!!! Je mi z ty predstavy uplne spatne... Rok a pul stary dite nemuze byt preci rychlejsi nez dospely...
Odpovědět
Už jsem si to našla, to je síla, a ještě hlídala babička. Rychlejší nebude, spíš se babička ohlédla a bylo to. Ono se to nezdá, ale děti jsou fakt rychlé.
Odpovědět
Profilova fotka
misaroz: nevim, asi jak ktere, u nas rok a pul stary deti teprve zacinaji zjistovat, jak chodit a neupadnout :-N Ale nic to nemeni na tom, ze tak male dite nema co behat volne u koleji. Ma byt v kocaru a nic by se nestalo.
Odpovědět
No, kamarádka má 11 měsíčního kluka a je to mazec, spíš se valí než jde, ale je neuvěřitelně rychlý. A hlavně vyráží většinou ve chvíli, kdy se mamka na vteřinu nedívá ;-)
Odpovědět
No ja chodim hlidat jednu 16 mesicni holcicku a ta teda chodi i beha dost sebejiste... Ale to samozrejme neomlouva chovani babicky a pravdepodobne podceneni situace... Predpokladam, ze ji nehlidala poprve, tudiz mela vedet co muze cekat... :-|
Odpovědět
Nechat tak malé dítě ( a jakékoliv dítě) běhat u kolejí, cesty... je nezodpovědné.
Odpovědět
ahoj holky :-) nuuna: to jsem o te holcicce neslysela, ale ver mi, ze nase rok a pul stary dite je jak blesk, kdyz chce. a to chodi teprve chvili.. jsou deti, ktery chodej podstatne driv a maji lip natrenovano. a jasne, predevsim prave proto na nebezpecnych mistech sedej v kocare, nebo musi jit za ruku. brrr... co jinak? neco noveho nekde? ja jsem si akorat dneska vyzvedla u zubarky belici gel s otiskama :-) jeste dam kafe a zitra se na to vrhnu :-D
Odpovědět
ja_fi: to nebudeš pít do svatby kafe? To bych nepřežila :-)
Odpovědět
misaroz: neee, jen tech par dni, co se bude belit :-D i kdyz, pani dr. rikala, ze pry ji jeji klienti, co belili a pili kafe u toho tvrdili, ze to bylo naprosto v pohode :-D ja na kafi nejsem zavisla, piju jen to ledovy, jiny ne. ja jsem cajickar.. zato cernej! :-D
Odpovědět
Já to jedno denně potřebuju, zase nemusím čajík :-)
Odpovědět
mis: ja to mam presne takhle s cajem - ranni ritual :-) a v lete potom odpoledni s kafem :-D ale dneska to asi nestihnu.. se za chvili vzbudej mimis, tak je nakrmime (budem dneska zkouset poprvy jahodovy knedliky, tak jsem zvedava, jak se na ne budou tvarit) a vyrazime ven, na malej vyletik..
Odpovědět
My jsme měli výletík ráno a malého to tak zmohlo, že už přes dvě hodiny spí 8-)
Odpovědět
svaty cas, ze? :-D jak vis o luc?
Odpovědět
hm, holky, planujete nekdo vypoustet svatebni holuby? tu ted problikla hodne stara diskuse.. 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?