Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
my necháme pejsky určo doma, jsou to hrozní divočáci a focení si snimi nedokážu představit, nemůžu je totiž odnaučit skákání po nás...
Odpovědět
Profilova fotka
já beru jen Winnie, ratlíci zlobí... a ještě pro ně nemám hlídání... :-( nemůžu je nechat samotné na baráku, jelikož se sem budeme vracet až druhý den po svatbě, takže by to tu nevydrželi... :-( a na zahradě je nechat nemůžu, by mi zdrhli, ještě zkusím sousedku, ale ta má sama 6 psů, tak nevím, nevím jestli by to dělalo dobrotu...
Odpovědět
ahoj holky, zase na chvili tady... to je uleva.. :-D letem svetem - ja pujdu bud sama, nebo s pritelem.. jeste uvidime. u nas v rodine uz zadnej zijici chlap, kterej by me mohl dovest k oltari neni. leda ze by mamka, ale to mi prijde divny, navic by se mi asi nelibilo, aby me nekdo tlacil na tom voziku, to si pak pripadam fakt jak nemocna, takze radsi sama... kapesnik se da schovat do kapsy k zenichovi, ne? jinak u nas se obavam, ze budeme mozna taky slzet oba/vsichni :-D uvidime... zenich me teda uvidi chvili driv nez pred oltarem, sejdeme se vedle v hotelu, kde me vyzvednou, predaji kytku a pujdem na to. k pejskum se nevyjadruju, ty nemame :-D
Odpovědět
Ahoj, holky. Tak jsem na chvilku zaskočila. Někteří šéfové jsou naprd. Místo, aby si vážily pracujících tak si hřejí lenochy. Pak to tady nemá tak vypadat :-( midy:kapesníky ve výstřihu mě dostaly. Jsem se málem zklátila pod stůl :-D :-D :-D Pejska nemáme, ale zato máme dva zakrslí králíčky :-D A k oltáři mě povede tatínek a sice ženich šaty už viděl, ale chci jít natajno, aby mě viděli všichni už "hotovou " :-D
Odpovědět
picasso: ahoj! a kde jsou fotky?????????
Odpovědět
ja_fi: :-D Už se na tom pracuje. Baterky jsou pořád v nabíječce :-(
Odpovědět
picasso: co to mate za nenazranej fotak?? :-D ja jsem fakt napnuta! skoro jako pred vanocema :-N no, dobra, jen skoro ;-) :-D
Odpovědět
Jinak jsme dnes zjistili, že nám teče topení, před tím se nám porouchalo auto, takže ještě čekám, co přijde. To budou asi ty baterky. Měla jsem je ze včerejška a už jsou vybité :-)
Odpovědět
ja_fi: Mě to povídej. Můj drahý chystal stativ, aby se nedíval,až budu oblečená a baterky došli. No, pěkně mě to na... :-)
Odpovědět
to je klasika :-D my jsme se takhle jednou rozhodli, ze ostrihame prcka. vzali jsme strojek, prcek krasne drzel, tak jsme jeli... a v pulce! dosly strojku baterky :-D :-D :-D tak ja teda pockam....
Odpovědět
ja_fi: :-D :-D :-D To se stalo strejdovi navečer před svatbou jeho dcery. Manželka ho stříhala, on se pohl a bylo to. Ještě štěstí, že jsme sehnaly kadeřnici, která ho napravila :-D
Odpovědět
picasso: :-D :-D :-D no Matyskovi nastesti nevadilo, ze ma pul dne pul hlavy oholenou a pulku ne :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
ale ven jsme ho radsi nebrali :-D :-D :-D
Odpovědět
ja_fi: plně vás chápu. Nedivím se, strejda byl kupodivu taky v klidu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky!Tak jsem tu zas jen na skok!Nakonec jsem šatky vymyslela!Nechám si je ušít a holkám nechám asi ty vybrané!Hlavně že nebudem stejné!!!Dnaska jsem se pokoušela vyrábět vývazky a jmenovky!no posuďte sami!!:-) a písněte co tomu říkáte
Odpovědět
ahoj :-) tak za me vyvazky a jmenovky super! a s tema satama je to myslim rozumny reseni... :-)
Odpovědět
ajuschak: vývazky a jmenovky moc pěkné. Jsi šikulka. Já bych to měla křivé, nikdy jsem nestřihala rovně :-D Tak to držím pěsti, aby šatky dobře dopadly. Ale máte co dělat, aby jste je stihli, že? :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak mám spodní prádlo, je moc hezké, jednoduché, a dokonce mi i sedí :-D Taky jsem si vyřídila půjčení kytky na auto, půjčí mi i oblek pro malého a mají i stuhy na auta, vše za super ceny. Jsem spokojená ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé holky to jste mi udělali obě radost!!!!No prý tak měsíc ,měsíc a půl tak snad budou dřív!!!Tolik se na ně těším!!!! :-) a děkuju za pochvalu! ja_fi:i ty jsi šikulka,viděla jsem ty tvé vývazky!Taky super!!!!
Odpovědět
misaroz: gratuluju k nákupu :-) Já jdu na nákup spodního prádla příští týden, tak jsem zvědavá :-)
Odpovědět
ajuschak: diky :-) dneska jsme to zkouseli s buxusem nebo jak se to zeleny misto myrty jmenuje a vypadalo to dob re,takto vecer stahnu a hodim sem
Odpovědět
mis: gratulace! :-)
Odpovědět
Já byla reklamovat kalhotky dnes odpoledne ... nejenže mám reklamaci závoj+košili, tak i toto ]-( Začalo se to u nohaviček párat a kalhotky za 309,- kč .... tak jsem si koupila jiný, protože zase měsíc čekat a pak něco shánět na poslední chvíli se mi nechce ... najdu obrázek a dám do alba ;-)
Odpovědět
Holky, tak fotky šatiček jsem hodila do alba. Ale můj ksicht moc neberte v potaz :-)
Odpovědět
Jdu mrkat :-)
Odpovědět
Takovýhle šatičky jsem nikdy neviděla, jsou šitý na míru? Fakt úplně jiný styl, než se tu vidí. Pěkné, pěkné!!! Doporučila bych kalhotky tělové barvičky a bezešvé ... aby nebyly vidět ;-)
Odpovědět
veronika: Děkuji. Ne, jsou koupené ve svatebním salonu. tak doporučené prádlo určo :-) Děvčata, ale pravdu, pravdu. Abych nevypadala jak Marfuša :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi:Jasně večer juknu!Já je ještě vylepšila!!taky to sem pak hodím! ;-)
Odpovědět
picasso: myslím, že to není špatné, ještě to prádlo, účes a líčení... Je fakt, že po těch načinčaných šlehačkových šatech je to něco úplně jiného a nezvyklého. Mně se to líbí. A jak se v nich cítíš ty?
Odpovědět
Tak teda děvčata, čekám na kritické názory a nic. Ale já vás dusila, tak dostávám na oplátku, že :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?