Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak i já odpadám, už jsem dneska kaput... přeji všem hezké sny... ;-)
Odpovědět
paji: :-D :-D :-D tak dobrou ;-)
Odpovědět
Dobré ráno holky, moc jste mě potěšili, ty botičky si určo dám,. jsou to moji miláááššškové x-) :-D Holubičku jsem v nich nezkoušela, ale s 8cm podpakama jsem zvládla udělat stojku na klouzavých parketách :-)
Odpovědět
Dobré ráno! midy: spala jsi s nimi?? :-D Já kdybych si dala 8cm podpatky, tak tlamička to jistí a rychlá záchranná hned poté :-N Dnes jdu na spodní prádlo, tak držte pěsti, ať na ty svoje nekonfekční velikosti něco slušného najdu.
Odpovědět
mis: dá se říct, že jo, mám je v ložnici u postele :-D Neboj, určo něco seženeš, taky nejsem zrovna modleka a prádlo jsem sehnala bez problémů, dokonce i podprdu , která drží bez ramínek. Tyhle boty mají 10cm, ale stojku v nich naštěstí dělat nemusím :-D
Odpovědět
10 cm, no tak to si ani nedokážu představit. Vzhledem k tomu, že většinu mé "obuvní zásoby" tvoří adidasky, bude svatba na podpatcích (asi 4cm) docela sranda ;-) To já spím vedle prstýnků :-D
Odpovědět
mis: :-D tak ty máme na poličce.. koukala jsi na počítadlo??? to číslo už vypadá docela děsivě...
Odpovědět
Dobré ráno holky :-) Já si koupila botky 6 cm a na mě to je až moc ... jsem zvyklá chodit v pidi podpatkách ... Ještě nemám vyreklamovaný závoj a košili a to je 44 dní do svatby ...
Odpovědět
Veru: a kvůli čemu jsi to reklamovala? Já jsem na podpatky zvyklá, při mé výšce jsou někdy podpatky nutnost :-D
Odpovědět
Utíká to strašně rychle, ale zatím nestresuju. Občas mě sice přepadne nervozita, ale zase to přejde. ;-)
Odpovědět
mě přepadne nervozita, když se podívám na počítadlo, ale když si řeknu, že je to skoro měsíc a půl, tak jsem v klidu, horší to bude až se tam objeví 10...9...
Odpovědět
Závoj jako takovej dobrej. Ale jak ho lepili na ten hřebínek, tak jednu stranu závoje založili směrem dovnitř a druhou směrem ven přilepili. Takže jedna strana trčela a druhá byla přilehlá a nešlo mi to zažehlit, rozžehlit nic. A košili jsme objednali bílou, frakový límeček, franzouzská manžeta - a přišla bez dírek na ty manžetový knoflíčky ... a my máme již ty knoflíčky koupený ... tak mi to přijde škoda - a je tam i stejná cena ... Tak doufám, že příští týden už budou vědět, kdy to bude ...
Odpovědět
Článek se načítá
Já myslím, že na reklamaci je času dost, teda pokud je to solidní obchod. My ještě košili a boty pro ženicha nemáme, ale víme kam jít, takže by to neměl být problém.
Odpovědět
veru: snad to vyřídí co nejdřív. já jsem naštěstí měla vše v pořádku, teda až na spodničku, tu jsem měnila, ale bylo to rychle
Odpovědět
dobre rano holky! koukam, ze jste se rozpovidaly jeste pred osmou! =-) :-D ja uz teda nervozni jsem.. nejvic kdyz ctu pripominky na ty kratici se cisla tady :-D to me uplne zalechtaj motylci v brise!
Odpovědět
Jj, to je tak, když prcek vstává před šestou :-D Ale už se mu moc maminka u kompu nelíbí, takže budu pomalu končit. Taky je u vás dnes tak krásně? Stupně nic moc, ale obloha krásně modrá.
Odpovědět
mis: jj tady je taky krásně :-) Teď jsem jukla na nudnou svatbu a vydím, že nejsem jediná koho napadlo zařídit svatebčanům prohlídku, když se my budem fotit. Ale ještě nevím, jestli bude nebo ne, záleží kolik si za ni budou účtovat...
Odpovědět
Tak to u nás si půjdou prohlédnout maximálně kamerunské kozy :-D Ale já myslím, že to zvládnou. Většina se zná, tak snad se rozproudí diskuse.
Odpovědět
V zámeckým parku v Libo jsou lavičky atd, tak si můžou odpočinout, vedle je restaurace, tak si dát kafčo atd ... Snad bude hezký počasí :-) U nás je zataženo v tuto chvíli :-|
Odpovědět
kolem janohradu je jen Dyje ,les a pár laviček...
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/album.ph... odvážné šaty, ale pěkné
Odpovědět
Já na to koukala taky před chviličkou a byla jsem v domnění, že ještě nemá na sobě vrchní díl .... :-p Tak to já bych takhle nemohla jít ... jsem "jeptiška" :-D
Odpovědět
Veru já bych si na to taky netroufla, taky jsem si první myslela, že je ještě nemá oblečené celé. Kdybych měla takové šaty, tak už neomdlívaly jen tety, ale i strýcové :-D
Odpovědět
Letím do kanclu ...
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/album.ph... krásné šaty.... ty postavičky na dort nemají chybu :-D
Odpovědět
no, ty prvni saty... to by myslim omdlivali uplne vsichni :-D sice krasne, ale asi jsem konzerva.. tohle podle me svatebni moc neni... kdyz tradice, tak nevesta "nevinna" ne? coz sice o 99% neplati, ale.. :-) a ty druhy! ty jsou nadherny.. to by teda nezkousla asi moc nase slovenska cast svatby :-) ale parada... a ty postavicky?? ty jsou luxusni! :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
ja_fi: já jsem ulítlá na červenou :-) původně jsem taky chtěla takové šaty, ale pak jsem si řekla, že udělám kompromis :-D
Odpovědět
jo, holky, musim si trosku postezovat... teda, me je to nakonec vcelku jedno... ale ja budu v bilem, kytka bilo-fialkovo-zelenkava (chladnejsi barvy, aspon doufam)... druzicky bily saticky s fialkovou masli.. no a nase slovenska neter (pritelovo) uz ma saticky delsi dobu koupene. i kdyz jsme se kdysi bavily s jeji mamkou o tom, ze by vsechny "nase" holky byly aspon podobne oblecene (dokonce jsem uvazovala, ze bych jim pujcila stejne saty v pujcovne), tak svagrova si jela po svym... takze nase neterinka bude mit saty ve staroruzove. Jsou krasne, ale barevne uplne mimo. No, s tim uz stejne nic neudelam, jen me mrzi, ze bude trosku vycnivat, lisit se.. jsme chteli, aby byly vsechny za jedno.. jen doufam, ze si nebude pripadat odstrcena.. :-(
Odpovědět
ja_fi: to je škoda, nejvíc bych se opravdu bála toho, že se bude cítit odstrčeně...
Odpovědět
ja_fi: a co kdybys měla šaty pro ni v záloze, kdyby třeba byla smutná, vytáhneš je a budeš za hvězdu? midy: ty šaty jsou úžasné, kdybych nechtěla být alespoň jednou v životě v bílém, hned bych do nich šla. Ty druhé mi přijdou trochu moc, na to bych odvahu ani postavu neměla :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?