Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
ja_fi: si piš!!! tam určo bude stát fronta :-D
Odpovědět
jak dopadly nákupy? psala jsi, že jdeš na nákup, ne?
Odpovědět
lidi: jo, do potravin :-D takze fakt dobry! :-D ale prisel pritel a prinesl mi svatebni boticky! jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
to je prvni kus "obleceni" !!! :-)
Odpovědět
tak to třikrát sláva!! a fotečky budou? náhodou iv potravinách je dobře, zvlášť když máš hlad :-D :-D :-D
Odpovědět
hlad me prepadl doma, takze jeste nez jsem vybalila nakup pulku jsem ho snedla :-D no, prehanim.. ;-) fotku mam v albu uz dlouho, jsou uplne stejny! a az nejak nebude koukat pritel, tak je vyfotim na noze. ne ze by je nemohl videt, ale asi by se mi zase smal :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: ja mam taky od Rouba, jsou super ;-) Gratulace :-D Holky, ja jsem ted normalne zrala na Bohnice... Jsem pripravena dat vypoved a hledat jinou praci, ve snaze zachovat si psychicke zdravi... :-S Budu totiz delat s jednim kolegou co vezme barak po mym kolegovi co konci... On je desnej magor, ze vseho je drama i problem, i z nejmensich prkotin. Bude me buzerovat kvuli kazdymu prdu a jeste kolem sebe siri pocit paniky... To je uz ponekolikaty co budu delat s blaznem - a to neprehanim, on je snad dokonce na praskach... Uprimne lituju, ze me tenkrat nevyhodili, mela bych aspon odstupne :-( Tohle ale fakt nedam...
Odpovědět
nuuna: diky!!! a s tim kolegou, tak to me teda fakt mrzi... zejmena pokud teda nebudes ani moct zabehnout sem odreagovat se.. ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: on je takovej magor, ze vubec nehrozi BRMS ani nic jinyho...a pracovni doba striktne od deviti do sesti minimalne... Je mi z toho fakt nanic, myslim, ze mi to za ty nervy fakt nestoji, mam jen jedny... Mapisu kamaradce co dela v personalce... :-|
Odpovědět
nuuna: no, uprimne si myslim, zes ji mela napsat uz davno.. fakt.. se tam akorat zbytecne nervujes.. hledej!!! budu drzet palce, at najdes neco poradnyho!
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: kdyz ono to doted bylo mimo nejakych blbejsich situaci celkem ok, a hlavne mi jinde nedaji plat jako mam tady - takze jsme si nemohla dovolit jit jinam. Ale ted u mi nezalezi moc ani na tech penezich, jsem ochotna zivorit, ale zdravi si nicit nechci, to uz jsem zazila a nidky vic... Uff. Jedu domu, uz toho mam dost a jsem tu podezrele dlouho :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, tak se domu asi ani nedostanu, ted jsem se dozvedela ze je potreba nekomu poslat nejaky vyjadreni jeste dnes, ale ja vubec nevim co jako, to doted nebyla moje prace... Me z toho fakt sibne... 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
no koukam, ze je to naprosto uzasny! tak at se ti to podari dat dokupy co nejdriv!..
Odpovědět
Ahoj holky, nuuna: to jsou teda jobovky, asi by to fakt chtělo popřemýšlet o něčem lepším a klidnějším. midy: botičky jsou krásné, určitě v nich běž, já bych se zabila :-D picasso: šaty vypadají bezvadně, jsem zvědavá, jak budou vypadat na tobě My jsme dnes byli úspěšní. Opět mě nadchla paní provozní, skvělé jednání a vstřícnost. Nakonec máme tedy toto menu: předkrm - grilovaná zeleninka se slaninou a bylinkovou bagetkou, vývar s masem a nudlemi, kuřecí závitek se šunkou a sýrem, šťouchané brambory s jarní cibulkou a salátek. Večer gril - kýta, steaky, zelenina, sýry, ovoce, miniřízečky, masové rolády. Snad budou všichni spokojení. Výzdobu udělají podle mojí kytky, jednoduchou, tak jak jsem chtěla. Paráda ;-) Hodím sem pár foteček z místa činu, snad je admini nesmažou.
Odpovědět
Profilova fotka
misa: tééééda já se ti snad pozvu na oběd... :-D :-D :-D to menu zní fakt moc dobře!!! ;-) Až lituju, že jsem se nechala ukecat na svatební klasiku =-)
Odpovědět
Já svíčkovou miluju, ale přišlo mi, že jestli bude vedro, tak by to mnoha lidem moc nejelo. Tohle mi přijde trochu lehčí na strávení.
Odpovědět
Profilova fotka
misa: tak my to chtěli podobně, ale pak začla půlka rodiny stávkovat, že chtějí svíčkovou..tak jsem jim chtěla dát na výběr ze dvou jídel a jelikož to pořád někdo komplikoval, tak jsme dali tu svíčkovou pro všechny... :-N
Odpovědět
my svíčkovou nechceme a zatím si stojíme :-D :-D :-D ostatním do toho může být houbelec, když to neplatí :-N
Odpovědět
no, miso, to je teda mnamka! a ta terasa, tu ti zavidim! my budem mit sezeni na parkovisti :-D sice ohrazeny, nase, ale proste beton. vypada to tam fakt super, pohodicka.. a to jidlo teda taky. my budeme mit taky klasiku, svici, ale tak nejak i kvuli tomu, ze na sk to zvykem neni, tak aby se neco novyho dozvedeli :-) jdu do hajan, tak zatim, nevestinky.. :-)
Odpovědět
ja_fi: dobrou pajik: my jsme se v podstatě zeptali nejbližších, jestli to nevadí a nikdo neprotestoval, tak jsme to vybrali takhle
Odpovědět
Profilova fotka
misa: každopádně dobře jste to vybrali.. ;-) :-D já už asi 2 hodiny hledám šatičky pro malou družičku... a kde nic tu nic...
Odpovědět
pajik: děkuji, snad to bude i chutnat. A hledala jsi na mimibazaru?
Odpovědět
Profilova fotka
misa: právě, že jo...prolezla jsem 100 stránek a už nemůžu :-D :-D :-D
Odpovědět
To se nedivím, taky by mě to nebavilo, zkus ještě svatbyplesy tečka cz, tam mají i šaty pro děti. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
misa: jé děkuju, juknu ještě tam... ;-)
Odpovědět
pajiku: to máš fajn zábavu ;-) já tu pro změnu lítám po bytě v botech :-D misa: to meníčko vypadá hodně dobře a posezení taky ;-)
Odpovědět
Nemáš zač. Já už jdu do hajan, tak dobrou noc.
Odpovědět
Profilova fotka
lidi: prošlapáváš? :-D :-D ;-) to je síla, přítel přepnul na novu, na ty osmerčata... :-N misa: dobrou ;-)
Odpovědět
tak já jsem mimo, tv mi neběží... jj, prošlapávám an pondělní promoce :-D abych tam nehodila tlamu, ale zkoušela jsem i holubičku a docela držím balanc, tak snad to bude ok :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lidi: tak to jsi šikovná..já kdybych dělala na podpatcích holubičku, tak volně přejdu na tlamičku... :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?