Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak holky ale tohle je vrchol..vzdyt neni pátek..fajn jsem se urazila :-D jdu pryc... a beda jak se zitra dopoledne zase zblaznite a napisete 3stranky..to sem nemuzu kdyz je práce:-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky celý den jsem nemohla měla jsem poradu. Velký hit dnešního dne pro nás je,že budoucí manžel se byl podívat na náš nový vůz a je z toho nadšený ještě do telefonu mi stačil říct, že teda neví jak vynikne břečťanové srdce - které jsem chtěla na auto když to auto je zelený :-D tak mě potěšil, že ve své euforii z auta, které miluje si vzpoměl i na tu svatbu. Jinak jsem dočetla. Já do solárka nechodím a nástřik taky nebude - znám tedy jednu zkušenost a riskovat pár dní před svatbou,že budu řešit fleky to ne. Spoléhám na to že se opálím nějak normálně během léta. Mě osobně se nelíbí když je nevěsta v bílých šatech a hodně opálená.
Odpovědět
už sem tu holky-) jsem se zasekla asi do sedmi v praci pak sem šla domů pěšky se psama..
Odpovědět
prosím pěkně, jaké je to jmeno na tu hudbu na youtubu?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky gratuluji k potvrzeným termínům a přeji příjemné plánování dalších příprav :-) A hest, tobě blahopřeji k zásnubám.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holkýýý:-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky zacinam uvazovat uplne nejvic o tech zlutých satech... fakt..vcera kdyz jsem umirala tak jsem se ak nudila... a porad jsem pred sebou mela ty zlutý saty a neco jako ze "musis marti musis"... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, dalfy- k tomu opalování, plně souhlasím- nebudu vyšilovat kvůli troše bronzu a pak si akorát nadělám starosti navíc... tohle neřeším, stejně jsem typ kterej se špatně opaluje a když tak jen malinko. Nebudu to lámat přes koleno, abych pak zrudla a pak se ještě třeba loupala ne :-S ...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte babky, tak ja jsem uz taky tady a mam cas az do 8 do vecera :-)
Odpovědět
Profilova fotka
omandra- v naší megarodině se roztrhl pytel ze svajbama, bratranec teď říjen, můj brácha duben a my srpen :-D ! Já se naopak těším až uvidím ty jiný nevěsty z rodiny, taky mají lepší postavy než já atd. Ale spiš jim to přeju, protože to bude jejich den a ony musej bejt nejkrásnější a až budu na řadě já tak si řeknu teď došla řada na mě bejt nejkrásnější ;-) A tak y posbírám rady a tipy atd. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katulline nestraš babkama :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D zatím mam dobrou naladu, tak vtipkuju, ale za chvili urco dorazi nejaky prudic,. takze nebojte, hrebinek zase spadne :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:-) no to to beres pozitivne... ale co kdyz ti to ty vagrový a spol schvalne kazi a snazi se byt nejkrasnejsi i kdyz to neni jejich den, ze? No holky ja jsem tak stastna ze mam ten datum jistej.,.ted uz si muze rvat jak chce.. muze se treba válet po zemi :-))) ale me to bude stat 5ku a proste to uz s enemení :-) jupíííí :-) snad se ji to v hlavince srovna a dojde ji ze teda min mesic by to pauzu chtelo .... :-( Jinak ja tu jsem tak zas cikcak,,, nejdyl do 5ti...pak mam grilovacku..takze t u uz nebudu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, Katullinko u mě jsi se sice sekla ale ne zas o tolik :-D U nás naštěstí bude jen naše svatba skorošvagr se bude ženit asi až rok po nás. Dnes se jdu podívat na svatbu sice to bude jen rychlovka ale těším se - zároveň okouknu další potencionální místo
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy- jo to si rikala... nevim jak tam u vás..ale tady na jihu je zima a hnuuuusne a fuj.. vypada to jako kdyby melo snezet a nebo padat kroupy.. pocasi teda nic moc..a na lodi? jen si to predstavim a mam husinu.. ze zimy
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji dobré ránko všem! Taky máme jednu takovou prudičku. Je to přítelkyně od budoucího švagra. Je strašně závistivá tak se snaží vždycky všechno znechutit. Napíšu dvě historky. 1) Přítelova teta se strýcem slavili na jaře zlatou svatbu. Jsou z Německa takže je vídáme asi jen jednou, maximálně dvakrát za rok. A teta chtěla, abychom si na hostině já a Honza sedli zrcadlově obráceně naproti nich (oni seděli v čele tabule a my jako by taky, protože tabule byla do tvaru I). Jako že oni slaví zlatou svatbu a my budeme mít tu naší, že to je takové pěkné. Honzova teta si na takové divadýlka potrpí. No a do toho přišla prudička a že je tam máme na ty naše místa pustit, protože ona chce sedět pohromadě s Pavlem (můj budoucí švára a její přítel) a s jejím skoro pětiletým synem. Přitom měla dvě místa vedle mě volné a vedle Honzy bylo taky volné místo pro Pavla. No a mi, abychom nevyvolávali hádky, tak jsme je pustili. Nechtěli jsme kazit náladu. O to se ale postarala prudička, protože v devět večer šla se svým synem domů (hostina byla asi 200 m od jejich domu), ale švagr chtěl zůstat. Nejdřív mu řekla ať teda zůstane a pak ho celý večer bombardovala telefonama a smskama. 2)Prudička se švagrem otěhotněla asi po 2 týdnech chození ( jí je čerstvých 21 let a švagrovi bude 35). To by byl jejich problém. Vždycky, když přišla řeč na děti, tak jsme s přítelem říkali, že bychom chtěli holčičku Aničku a chlapečka Vojtíška. Švagr chtěl vždycky Matěje. Jaké myslíte, že náš měsíční synovec má jméno? Ano, správně, jmenuje se Vojtíšek ]-( a pro holčičku měli Annu. Nezabili by jste je? ]-( Tak už jen čekám, že příjdou s tím, že svatbu si udělají týden před náma. :-( Ale to snad ne, protože švara se ženit nechce. Mám z něj takový pocit, že nebýt toho malého, tak s prudičkou už dávno není. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tady je teď už líp ráno to bylo fuj zima a hnus i trochu pršelo ale teď se vyjasňuje. Jaké šaty žluté? Ty jsi změnila šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy- no právě že my dvě sme tak stejně... x-) alka- tak takový dámy by měly utrum. Nachystej si na ně pytle od uhlí k tomu bílý ponožky a sandály a nasmykej to na ně někde za rohem :-D ..........
Odpovědět
Profilova fotka
safirah- ty si myslím zmiňovala nějakou mučírnu že jo? Tak tam prudičku šoupni a basta fidli :-D jakýpak copak!
Odpovědět
Profilova fotka
aika- jj, na zámku, kde bude hostina jedna mučírna je. Vidíš to mě nenapadlo, šoupnu ji na skřipec :-D Díky za radu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No holky, teda vy jste nejake drsnacky :-) Ale jen tak dal a jen jim dejte :-) Moje skorosvagrova je teda nastesti super holka, takze douvam, ze se to v ni taky nejak nezvrhne...
Odpovědět
Profilova fotka
Já to mám se skorošvagrovkama taky v klidku ;-)
Odpovědět
Ahoj všichni. Já mezi vás sice nepatřím,(svatbu budeme mít už v květnu), ale po přečtení vaší diskuze se musím smát a nedá mi to, abych nepřispěla ;-) Na naší diskuzi to trošku vázne a tady řešíte věci mně tak blízké! :-) Jak už jsem řekla, svatbu plánujeme v květnu. Bylo to náhlé a nečekané rozhodnutí po ročním vztahu, kterým mě můj přítel zaskočil a hrozně mile překvapil. Neváhala jsem ani chvilku. Když jsme pak tu radostnou novinu oznamovali rodičům, můj bratr, který se svou přítelkyní žije už 10let a mají spolu dvě nádherný děti, přišel s nápadem, že to "spácháme" společně! (podotýkám, že do té doby se ženit nechtěl!) Prý to bude sranda a ušetří to peníze!...Miláček :-D ...Polilo mě horko, přestože se svojí skorošvagrovou :-) máme vcelku hezký a bezproblémový vztah(alespoň já to tak cítím ;-) ),protože asi každá nevěsta chce mít ten svůj den jen svůj. Chvíli jsem to rozdýchávala a nakonec jsem souhlasila pod podmínkou, že obřady budou oddělené. Termín nám nechali vybrat, s místem obřadu i hostiny souhlasili a celkem na všem jsme se zatím vcelku slušně domluvili. Je pravda, že podrobnosti o věcech, co se týkají obřadu si vzájemně nesdělujeme, ale myslím, že ani v tom by nebyl problém. Každá máme trošku jinou představu ohledně šatů, kytky, účesu,...naštěstí podobnou představu o výzdobě,... U mě dobrý! :-D Co se týče zařizování...jsme malinko dál. Máme potvrzené datum, místo obřadu i hostiny, zamluveného fotografa. Mám vybrané šaty, oblek, máme prstýnky i s rytinou (teď už si to nemůže rozmyslet :-D ), boty i spodní prádlo :-) ...a teď si dám chvíli pauzu. Přišlo nám do toho stěhování, tak mám teď jiné starosti. No co, času dost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to je taky síla.... to je masakr.. bože ja nevim proc ty lidi jsou tak pitomy a natvrdly... fakt..si silna, ptz ja bych stimhle nesouhlasila ani kdyby celou svatbu meli platit oni..proste ani za miliardu dolaru.. fuj.. :-( a ted by se jim to hodilo neco takovyho budu cekat natlak na me v této podobe... :-( Ptz najednou zjistili ze maj na 400tis dluhu, a ze nemaj ani na chleba-najem jim plati tchyne atd..tak ze to vypada ze asi svatba nebude-ale tak ona si to dokaze zaridit :-/ :-(.. no tak doufejme ze bude pokoj...Noo tohle ani v nejhorsim snu me nenapadlo
Odpovědět
Profilova fotka
hm,taky jsem si rikala, ze bych do neceho takoveho za zadnou cenu nesla. To ma byt jenom tvuj den a ne se s nekym o tohle delit. To bych asi nezvladla a co na tom, ze by ty vydaje pak byly jenom polovicni... Alkapinka: to oni zjistili jenom tak :-D ? Prece kazdy clovek musi vedet, kolik kde ma jakych dluhu. ja teda mit takove dluhy, tak se asi do svatby nehrnu...
Odpovědět
clerens - hm ses vazne statecna, protoze me by se to take nelibilo...myslim, ze tohle je jeden z nejkrasnejsich dnu v zivote a kazda nevesta by mela mit ten svuj, a ne se delit ..ale pokud spolu dobre vychazite a nevadi ti to, pak tedy klobouk dolu....ja bych na to nedokazala pristoupit...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky nevěsty :-) ..tak dočítám a fakt se nestíhám divit... :-| já mám to štěstí, že opravdu budu široko daleko jediná nevěsta v rodině... :-N ...takže můžu v klidu spřádat plány... ;-) jinak teď jsem objevila v bazarku tady kásné šatky od marikka, a jako první co bylo, že ty chcu, ale nakonec jsem to rozdýchala a rezolutně řekla ne! Ještě jsem si ani nic nezkoušela, tak ani nevím zdali by padly a tak... každopádně budu chtít asi ten srdíčkovej korzet, tak snad mi z něho nepolezou prsa... :-D ..já už chci jít zkoušeeeeeet šatyyy!!!! x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
thyjo tak si jdi zkouset saty!! na co takovyhle trápeni se a cekáni? ja jdu v pondeli na druhou zkousku a tam uz budu moct mit fotak (doufejme) tak to sme hned lupnu :-))) se taky silene tesim..:-)dneska v restauraci : a dáte si to maso s hranolkama? (šatýýýýýýý) ehm tak jen se salátem - holky jsem dobrýááááá-to je fakt vůkle ty saty..jinak o tech zlutých tu básnim od zkouseni.. docela me to vyradilo ze bych i uvazovala o nich nez si usit..ale to vse jeste uvidime.. kazdopadne jsou to veeeeelkéé favoritky.. kdyby jste je videly-chjo..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
clerens tak u nás taky tohle někdo navrhl že bychom se mohli vzít dohromady se skorošvagrem a přítelkyní ale obě jsme ihned řekli, že ne,že nevěsta má být jen jedna. Byla jsem se podívat známé na svatbě a okouknout místo tak pěkné to bylo a místo taky tak pokud se nám nepodaří dát dohromady to po čem toužíme tak asi jako náhradní varianta to je.
Odpovědět
Profilova fotka
tak ty saty od marrika jsou opravdu kráásný :-) dalfy: jo? uz to maj za sebou ?:-) me tu tůtaly dve svatby..ale nic jsem nevidela :-/
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?