Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: :-D :-D :-D já to mám pro nás,pro svědky a pro rodiče... hele ale nás bude málo, to je tím... :-D ;-) ;-)
Odpovědět
pajik: co je malo???? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
25 od rána do večera... ;-) + - nějaká miminka no tak fotečky jsou parádní x-) ... nemá jí verunka?
Odpovědět
ach jo, dopoledne mi volala matka, že umírá a chce mě naposledy vidět, tak prrý jestli bych k nim mohla o víkendu přijet... Volala jsem sestře, protože se mi to nějak nezdálo (přece jen, kdyby teď umírala, tak asi do víkendu nevydrží) a ta mi řekla, že o ničem neví a že s matkou mluvila před hodinou a seděla zrovna u súsedky na kafíčku... :-| Matku to citové vidírání musí fakt bavit 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
midy: to je psychoooo.. tohle přesně dělá přítelova máma... brrr :-|
Odpovědět
hm, prý mě chtěla nějak dostat k nim, protože potřebuje, abych jí přijela uklidit... a jsem horzně sobecká, protože dávám přednost svým zájmům, před jejíma...
Odpovědět
midy: :-| :-| :-|
Odpovědět
midy :-( =-) 8-( víš držím se jedné teorie že člověk - dítě by měl mět své rodiče v úctě - prostě je ctít ať už jsou jací jsou ...ale ve tvém případě teda nevím nevím ]-(
Odpovědět
holino: snažím se je mít v úctě, ale už to ani nejde, stále neco zkouší a za každou cenu chtějí, aby bylo po jejich. Ale tohle mě vytočilo, nedávno jsem tady psala, že moji rodiče začali živit mého bratrance, co je na pracáku, po něm nic uklidit nechtějí a když náhodou třeba zamete dvůr, tak mu za to zaplatí. Mě vyhodili z domu a ještě po mě chtějí, abych jim jezdila uklízet a navíc se to snaží vynutit takovým způsobem ]-( a na rozdíl od bratránka by mi za to nedali ani korunu, kdybych jim pouklízela... (o ty peníze mi nejde, ale o ten princip)
Odpovědět
holino, lip to asi napsat neslo..
Odpovědět
Profilova fotka
holino: dobře jsi to napsala, pod to se můžu taky podepsat...
Odpovědět
moje sestra jednou o mojí matce řekla, že by potřebovala dostat pořádně na zadek, aby věděla, že se takhle k dětem chovat nemá :-D
Odpovědět
Článek se načítá
ja_fi/pajik/holino: díky holky, aspoň teď vím, že když ztrácím úctu k rodičům, tak to neznamená že jsem nevděčná dcera :-)
Odpovědět
midiy - možná to vyzní dětinsky ale opravdu se to chce vdát a zařídit si sůj vlastní život a založit si svojí rodinu manžela děti - (samozřejmě bez ohledu na jejich řeči) a tím pádem si s nimi stanovit jistá pravidla a dát jim to jasně na jevo ...na druhou stranu ale zase chápu že at už je to jak to je jsou to tvý rodiče a ať chceš či nechceš máš o ně strach - když takhle vydírají se zdravím - co kdyby náhodou a tak - to chápu No holka máš to těžký !!!!
Odpovědět
holino: každý to má nějaké... nejvíc mám strach z toho, že to budou dělat tak dlouho, že až budou opravdu umírat nebo se jim něco stane, tak jim to nebudu věřit...
Odpovědět
midi úcta určitě není o vděčnosti a nevděčnosti - takže nevděčná dcera určitě nejsi ...ale z chování tvých rodičů by se jeden zvencnul - promiň ale takhle se nechovají ani puboši natož děti kterým se zakáže hračka nebo něco Hlavu vzhůru pevný nervy - velký nadhled .....ale hlavně toho správnýho chlapa vedle sebe který tě bude vždy a za každých okolností pomyslně pdpírat a držet nad vodou
Odpovědět
holino: chlapa mám dobrého, když potřebuji, tak se mě zastane a nad vodou mě drží :-)
Odpovědět
midi - jo jo tak tomu naprosto rozumím jako tomu že jim to nebude nikdo věřit něco podobnýho zažívá moje mamča se svojí mamkou - babičkou ta umírá snad už 20 let možná i víc vždycky udělá šílenou scenu že je její konečná a kdesi cosi tak tam mamka jede cela vystresovaná přiběhne k babi a ona sedí doma u telky v pohodě a v klidu8-( a když už se mamča jako brání tak ji ještě sjede že to zase nafoukla že to tak vůbec nebylo ....ale zase na obranu babičce je 91 takže občas asi neví co dělá ...kdežto tvý rodiče by asi měli mět ještě trošinku nadhled v životě
Odpovědět
Midy tak to je fajn :-)
Odpovědět
mým rodičům je 50, ale chovají se jako by jim bylo 90 ...
Odpovědět
no to teda jo to s tebou naprosto souhlasím :-(
Odpovědět
Ahoj holky, midy: ty teda musíš mít pevné nervy, já už bych ji poslala do háje a dokud by nedostala rozum, nešla bych k ní holino: lampiony štěstí mají teď v hračkách wiky v Havířově za 59,- jsou na hlavní třídě, můžu ti to do ip popsat.
Odpovědět
Misaroz - budu ráda za info o hračkářství :-) jaksi vůbec netuším kde by to hračkářství na hlavní třídě mohlo bejt :-N ....nebo je to to hračkářství směrem k radnici - tuším že vedle něj je květinářství a myslím že bankomat spořky?? Ale to jen odhaduju :-) ...jaksi mě žádný jiný hračky nenapadají :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tááák mám objednáno x-) krabičky na výslužky, ještě nějaká peříčka do kytky a nakonec jsem vzala i ty lampionky byly za 50, tak mi přítel řekl, ať to tam vemu, je línej mi dojet do Říčan... :-D
Odpovědět
holi: to je přesně ono, to u bankomatu. Taky si je tam chci koupit. Zítra jdeme na ochutnávku a domluvit poslední věci na menu, 14. 7. jdu na zkoušku líčení a účesu. Už se těším, strašně mi to teď utíká.
Odpovědět
holky vy jste se tu ale pekne flakaly! jste nenapsaly ani stranku! ale aspon jste objednavaly, teda nektere, tak jo... :-D
Odpovědět
AAA děkuji moc ...juuu jsem to ale holka šikovná to musím říct večer muži - že se po 6 letech co spolu žijeme v Havířově kooonečně začínám orientovat :-) bude mět ze mě radost :-D (kdysi jsem byla schopná zabloudit - a několikrat se stalo že jsem mu volala že nevím kde jsem ať mě navede :D:D:D a to tady v Havířově prosím bydlí strejda :D tatka si ze mě dělá legrandu že jsem jeho ostuda :D:D:D:D ) Ještě jednou dík - ani jsem nevěděla že se to jmenuje Wiki jen vím že je tam hračkářství a papírák v jednom :-N Taky si je tam tento týden skočím koupit :-) Jééé meníčko to jsme řešili v pátek a všechno hrozně dobře dopadlo tak jsem nesmírně ráda tak zítra fajn pořízení Já jdu k holičce 19.7. :-) Už to hrozně ubíhá příjde mě že týden od týdne snad rychleji a rychleji Zrovna dneska jsem se dívala do kalendáře a propočítavala kdy odeslat poštou oznamka pro vzdálenější rodinu :-) a moc času už mě taky nezbejvá - tak jsem si to naordinovala na ten týden hned po Metoďěji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja_fi, Hanku Skácelovou mám já!! :-D Pájíku, jsi fakt dobrá, že jsi to pamatuješ! ;-) Hrozně mě to potešilo! :-) A ty fotky se mi moooc líbí!!! Udělala jsem dobře, že jsem si zamluvila zrovna jí! 8-) Jinak zkouška šatů proběhla v pohodě, už v nich můžu dýchat a i něco sníst! :-D Akorát v prsou mi teď jsou trochu volnější, takže budu hledat nějakou skvělou podprsenku bez ramínek, která by mi ty prsa trochu pozvedla! :-) To zase bude boj... :-| Jinak jsem koukala, že dneska jste s tím všechny nějak hejbly! :-D
Odpovědět
holi: teď tak přemýšlím, jestli se to wiki opravdu jmenuje :-D ale na dvojité w to začíná. Jsi šikulka. Vzhledem k tomu, že Havířov je v podstatě jedna hlavní silnice, která se semtam rozvětvuje, je orientace poměrně snadná, ale já tu bydlím odmalička, takže se mi to lehce říká :-D
Odpovědět
veru: lip to ani neslo! :-) ja si to myslela, ale nebyla jsem si uplne jista... ja mam kadernika a vizaz zkousku vsechno v poslednim cervencovem tydnu... ale ted v pondeli jdu aspon na kosmetiku! nebyla jsem snad pet let... doufam, ze potom budu vypadat aspon o par let mladsi ;-) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?