Menu Forum

Nevěsty ze srpna 2010

25. říj 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
klarriska
Registrovala se 13. října 2009 na beremese.cz. Přidala 149 příspěvků a 1 album. Region Kroměříž.
  • Svatba byla 28. srpna 2010
    Region Kroměříž
fotoportrét
fotoportrét
klarriska
Registrovala se 13. října 2009 na beremese.cz. Přidala 149 příspěvků a 1 album. Region Kroměříž.
    Region Kroměříž
 pavlinka: jezis, to me moc mrzi, ze vam to takto "nedopadlo" emoticon drzim palce, at je ti kazdy den lip a brzy na nej zapomenes... verim, ze na tebe nekde ceka nekdo, kdo si te zaslouzi vic!!! emoticon opatruj se!
20. čer 2010 ve 22:25  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucinka.kk
Registrovala se 4. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 172 příspěvků a 1 album. Region Litoměřice.
  • Svatba byla 6. srpna 2010
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
lucinka.kk
Registrovala se 4. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 172 příspěvků a 1 album. Region Litoměřice.
    Region Litoměřice
 pavlínka: to mě strašně moc mrzí!! zrovna nedávno jsem si na tebe vzpomněla, že jsi tady dlouho nebyla... taky držím palečky, ať je ti co nejdřív líp a tyhle nejchmurnější dny rychle přejdou!! bude líp emoticon
20. čer 2010 ve 22:36  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
Registrovala se 17. března 2010 na beremese.cz. Přidala 637 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 20. srpna 2010
    V Praze na Libeňském zámečku, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
Registrovala se 17. března 2010 na beremese.cz. Přidala 637 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 20. srpna 2010
    V Praze na Libeňském zámečku, Region Praha
 Misaroz, tak super, že to chlapi zvládliy! emoticon Alespoň je bude moct pouštět častěji! emoticon

Holino, fotky dodej, už se nemůžu dočkat! emoticon Myslím, že bude určitě nadšená! emoticon A zítra ti držím pěstičky na testu! emoticon

Pavlinko25, ani nevím, co na to napsat! emoticon Je mi to každopádně opravdu moc líto! Musí to být hrozné, co teď prožíváš! emoticon Rozchod je vždycky bolavý a ještě takhle před svatbou a po tolika letech obzvlášť! Na druhou stranu, kdyby jste se opravdu vzali a potom to stejně skončilo a museli se rozvádět, bylo by to asi ještě horší - rozvod, papírování atd.! Každopádně si taky myslím, že na tebe určitě někde čeká někdo mnohem lepší, kdo si tě zaslouží a s kým budeš zase šťastná a možná, že i šťastnější, i když teď se ti to zdá asi nemožné! Zkus se v tom tolik neutápět a zkus začít žít dál! Určitě kolem sebe máš rodinu a skvělé přátele, které ti pomohou, podrží a budou ti teď oporou! Teď to asi ještě bude nějakou dobu bolet, ale veř, že bude zase lépe a ty zase budeš šťastná! Já tomu věřím! Myslím, že sem k nám můžeš kdykoliv zajít, když si budeš chtít jen tak popovídat! Rádi tě tady uvidíme! emoticon Držím ti palce, ať to všechno zvládneš a překonáš! :-*
20. čer 2010 ve 22:38  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pipita
Registrovala se 5. února 2010 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků a 2 alba.
    V Plzni, v Kalikovském Mlýně, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
pipita
Registrovala se 5. února 2010 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků a 2 alba.
    V Plzni, v Kalikovském Mlýně, Region Plzeň
 Ahoj Pavlinko, my se sice "neznáme", ale přesto bych ti chtěla říct, jak moc mě to mrzí. Chápu, že to musela být hrozná rána, ale snaž se věnovat něčemu smysluplnému, vyrážej za přáteli, věnuj se koníčkům, pusť se do něčeho nového - prostě cokoliv, ať se neutápíš ve smutku a nemyslíš pořád na to co bylo. Určitě na tebe někde čeká ta pravá láska, tak jí jdi napřed emoticon
20. čer 2010 ve 22:39  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
midy
Registrovala se 28. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 1299 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
midy
 pavlinkap25: ahoj, to je mi moc líto. Budu ti držet palečky ať brzy potkáš někoho, s kým ti bude dobře a ať ten rozchod brzy překonáš.

Jinak dobré ráno holky, trochu jsem pročetla diskuzi, ale jen část a raději jsem trochu promázla album, hlavně ženicha a oznamko. Doufám, že ty fotky nikdo neokopíroval.

V pátek mi dorazila spodnička a bižu, ale budu muset někde sehnat botky s podpatkama aspoň 8cm... Teď uvažuju, že by možná nebyly špatné ve vínové barvě...
21. čer 2010 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
Registrovala se 2. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 6091 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 14. srpna 2010
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
Registrovala se 2. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 6091 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
    V Praze, Region Praha
 dobre rano...

pavlinko, to me teda strasne moc mrzi! emoticon me je z toho uplne fyzicky spatne... jezis me ten "tvuj" chlap asi vytocil! te necha pripravovat svatbu a mezitim.. no jakoby tu podvedl nas vsechny, protoze jsme se tesily s tebou! no, ale co my.. ze.. preju moc sily, at se z toho postupne dostanes, naprosto chapu, ze jsi nemela silu sem driv zajit a uprimne obdivuju, ze jsi to zvladla uz takhle brzo. rozchod je vzdycky bolestivy, a po sedmi letech to uz je poradna dira v srdicku! bolet to jeste bude, chce to cas, na druhou stranu je to novy zacatek. nemam sice rada klise a tohle je jedno hoooodne osoupany emoticon ale vsechno spatny je pro neco dobry. a ver mi, ze ja o tom neco vim emoticon kdybych se nedostala na vozik, nemam toho myho chlapa a uz vubec asi ne nadherny dvojcatka. pravda, nemusel by to ten osud obcas tak hrotit emoticon ale ma to urcite svuj duvod.. drzim moc palecky, at se netrapis prilis dlouho a posilam silu na to to zvladnout! kdyz se tu obcas objevis a pisnes, budu rada, kdyz by to melo moc bolet, myslim, ze tvou absenci pochopime.. :-*
21. čer 2010 v 08:20  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
midy
fotoportrét
fotoportrét
midy
 Kde ste dnes všichni? Čekám, co mi řeknte na šaty, tak jsem trochu nedočkavá emoticon

Jinak to vypadá že budeme mít i létající lampion. V sobotu byla u nás ve vinárně svatba a přítelovi se ty lampiony hrozně líbily emoticon na to že nechtěl ani bublifuky je to pěkný obrat emoticon
21. čer 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso
Registrovala se 13. září 2009 na beremese.cz. Přidala 1242 příspěvků a 2 alba. Má 15 přátel.
  • Svatba byla 7. srpna 2010
    V hotelu Belveder, Labská stráň, Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
picasso
Registrovala se 13. září 2009 na beremese.cz. Přidala 1242 příspěvků a 2 alba. Má 15 přátel.
 pavli: Moc mě to mrzí emoticon Ale všechno zlé je pro něco dobré. Ten člověk si tě nezaslouží a brzy narazíš na někoho, kdo tomuto dni bude blahořečit. Pro tebe sice nešťastný, ale pro druhého ten nejkrásnější. A to v tom, že mu život umožnil tě potkat a být s tebou. Kdykoliv ti bde smutno, přijď si postěžovat emoticon
21. čer 2010 v 08:22  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso
fotoportrét
fotoportrét
picasso
 Taky přeji všem dobré ráno emoticon
midy: Tak ty jsou krásné. Hrozně moooc ti to sluší. A já si nemůžu pomoct, ale tmavovláskám červená hrozně sluší emoticon

Svatba sestřenky je za mnou. Byla to hokna, ale byla šťastná a spokojená a to je hlavní. Měly to moc pěkné. A když jsem ji ráno viděla v šatech, skoro ani popřát sem ji nemohla. Brečela bych jak malá holka. Svatba v kostele není nic pro mě, ale nádherně jim tam zpívali emoticon Takže ještě 14 dní a ženich oznámil, že se teda musíme řádně vrhnout na tu naši. Prý "čas pokročil " emoticon
21. čer 2010 v 08:26  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
midy
fotoportrét
fotoportrét
midy
 My jdem příští sobotu na svatbu bratránkovi, asi budu bulet jak malé dítě až uvidím nevěstu a uvědomím si, že za chvíli to čeká mě emoticon
21. čer 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
midy
fotoportrét
fotoportrét
midy
 picasso: děkuji za pochvalu, jak jsi na tom ty s šatama?
21. čer 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso
fotoportrét
fotoportrét
picasso
 midy: Tento týden jdu pro ně, nejspíš zítra, tak jsem napnutá, jak dopadly emoticon Jo, u svateb se mi chce vždycky bulet. Zvlášť, když jsi s tím člověkem pořád v kontaktu a znáš ho od mala emoticon
21. čer 2010 v 08:36  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
Registrovala se 29. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 1285 příspěvků a 2 alba. Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
Registrovala se 29. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 1285 příspěvků a 2 alba. Region Karviná.
 pavli: to je mi moc líto, taky jsem zažila rozchod po tolika letech, svatbu jsme ale neplánovali. Dnes toho vůbec nelituji, mám skvělého chlapa a úžasné miminko, takže neboj, někde určitě čeká ten pravý, stačí se jen rozhlédnout
midy: šaty jsou krásné, moc ti sluší
21. čer 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 midy: saty teda paradni! s tou novou spodnici to je fakt lepsi, ma to uz ten princeznovsky tvar emoticon a jak tu nekdo psal, cervena cernovlaskam fakt slusi.. vypada to super! emoticon jinak ja se odmlcim - za chvili razime na cvico a jeste musim to maly komando nakrmit a obliknout emoticon odpoledne jsem tu!
21. čer 2010 v 08:48  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ajuschak
Registrovala se 19. května 2010 na beremese.cz. Přidala 20 příspěvků a 1 album.
    Region Tachov
fotoportrét
fotoportrét
ajuschak
    Region Tachov
 Dobré ránno!!
midy:ty šatičky jsou nádherné!!!moc ti sluší,jako princezna!! emoticon
21. čer 2010 v 08:56  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
midy
fotoportrét
fotoportrét
midy
 děkuji za pochvaly, škoda že tady není červenající se smailík emoticon
Už jen sehnat krapet vyšší botky a namyslet líčení. Jen si njesem jistá tím, jestli si mám dát nějakou ozdobu do vlasů nebo ne, bojím se, aby to nevypadalo přeplácaně...
21. čer 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
Registrovala se 8. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2678 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Mělník.
    Na zamku Melnik, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
Registrovala se 8. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2678 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Mělník.
    Na zamku Melnik, Region Mělník
 pavlinko:budu asi opakovat to co uz bylo receno. Ten tvuj ex je poradny kus vola emoticon , rozhodne si te nezaslouzi a znamena to, ze jsi toho praveho jeste nepotkala, nebo i potkala ale byla v tu dobu zadana. Jen je strasny ze jsi s nim ztratila tolik let! Ja byt v Cechach tak mu jdu neco provest! emoticon
Na druhou stranu jeste dobre,ze se ukazal jeste pred svatbo a ne po.
Jsi stale mlada,svobodna,krasna! Tak bez a uzivej si zivota! Jed na dovolenou, delej neco co jsi vzdy chtela ale nemohla ses odhodlat, treba cestuj kolem sveta, odstehuj se na rok do afriky, cokoliv!!
Drzim Ti palecky, dej nam vedet jak se dari!!
21. čer 2010 v 09:42  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ajuschak
    Region Tachov
fotoportrét
fotoportrét
ajuschak
    Region Tachov
 midy:Do vlasů bych určitě něco dala,něco drobnějšího!Nějaké perličky nebo skřipečky!Já ještě účes ani líčení vybrané nemám emoticon pořád přemýšlím jak to vymyslet!nevím jestli vlasy rozpuštěné nebo nahoru!ty máš i vínový závojík??
21. čer 2010 v 09:44  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
midy
fotoportrét
fotoportrét
midy
 ajuschak: závojík mám bílý s vínovým lemováním a vínovými kytičkami po obvodu. Vlasy si asi nechám částečně vyčesat.
Původně jsem chtěla korunku, ale jsem dost výrazná i bez ní...
21. čer 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ajuschak
    Region Tachov
fotoportrét
fotoportrét
ajuschak
    Region Tachov
 midy:já myslím,že korunka (nějaká jemnější) by šla!Už nic jeného bych nepřidávala! emoticon asi taky zvolím variantu půl vyčesané a dole nějaké lokýnky nebo tak něco!jinak já korunku mám,ale sama si nejsem jistí,zda ji použiji.ale nejspíš jo!bude to kromě závojíčku jediná ozdoba ve vlasech!Pořád si říkám že na to je ještě čas,ale ono to letí... emoticon
21. čer 2010 v 09:57  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
midy
fotoportrét
fotoportrét
midy
 ajuschak: taky si říkám, že mám čas, příští sobotu se žení bratránek, tak se tím uklidňuji, že my to máme ještě za dlouho emoticon
Asi vemu foťák, v kterém mám tu fotku a půjdu se s tím podívat na nějakou bižu do vlasů. jestli bude paní ochcotná, tak mi poradí emoticon
21. čer 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 Ahoj holky.

pavli: teda to jsou smutne zpravy emoticon Asi bych to nenapsala lip nez ja_fi, mam podobne pocity. Ten bidak by si zaslouzil poradnou ranu mezi oci!!! emoticon Ocividne si te vubec nezaslouzi, takhle hnusne ti ublizit, fuj, jsem uplne vytocena emoticon Vubec bych se nedivila, kdyby ho mila zlata "nova" za par mesicu omrzela, protoze by prisel na to, ze takove jako na zacatku to nebude na vzdycky s zadnou emoticon Blbec... Preju hlavne hodne sily a co nejvic podpory od pratel a okoli, hlavne to chce zamestnat hlavu nebo aspon ruce a telo jakoukoliv aktivitou. Prijd si kdykoliv vylit srdicko, clovek to urcite potrebuje a pomaha to. Strasne moc me to mrzi, co ti udelal. Ale na druhou stranu pevne verim, ze to melo nejaky smysl a ze na tebe ceka neco mnohem lepsiho, ze na tebe ceka to prave! S timhle clovekem by to byl jen dalsi ztraceny cas...
21. čer 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ajuschak
    Region Tachov
fotoportrét
fotoportrét
ajuschak
    Region Tachov
 To je skvělý nápad!!!Děkuji za inspiraci!!! emoticon já si zas nevím rady s bižu!mám koupený takový náhrdelník napůl perličky a napůl štras,ale nevím jestli to nebude moc!dám ho do alba!tak pak jukni co tomu říkáš! emoticon
21. čer 2010 v 10:18  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 Jinak teda nechci ani premyslet, jaky zaludek musi mit ta jeho nova, z toho by clovek blil...

Jinak holky, o vikendu jsme byli na "slezine" u pritelovy maminky, byla tam i jeho sestra s manzele a detma a babicka. A vite co prohlasila babicka na to, ze chceme aby tam pritelova sestra s manzelem sli bez deti? Ze pry je to totalne NENORMALNI co my jako chceme!!! emoticon emoticon Pritel po ni prej malem skocil, jen tak tak se drzel, a potesil me budouci svagr - prohlasil, ze je to prece NASE svatba, tak co... emoticon
21. čer 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
midy
fotoportrét
fotoportrét
midy
 ajuschak: dej to tam, juknu na to a holky ti určitě taky řeknou svůj názor emoticon

nuuna: no jo babičky, já čekám, že ta moje moje omdlí až mě uvidí emoticon
a ještě jsem zvědavá na reakci tety, která mi radila, ať si zesvětlím vlasy, schovám tetování...a to ještě neví, že budu mít barevné šaty a místo mirty chvojku emoticon

Mimochodem, jak budete na svatbě řešit první pomoc? emoticon
21. čer 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 midy: pritel ma za svedka MUDra emoticon Takze snad problem nebude emoticon
21. čer 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
midy
fotoportrét
fotoportrét
midy
 nuuna: moje matka je sice bývalá zdravotní sestra, ale když někdo omdlí, tak ona jako správný hypochondr omdlí taky emoticon

Asi jako první pomoc nechám nachystat kýbl s vodou emoticon
21. čer 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
midy
fotoportrét
fotoportrét
midy
 pardon kbelík emoticon
21. čer 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 midy: ja rozumim i kyblu, v pohode emoticon
21. čer 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
midy
fotoportrét
fotoportrét
midy
 nuuna: u nás se slovo "kbelík" vůbec nepoužívá, tak si vůbec neuvědomím, že to píšu špatně emoticon emoticon emoticon
21. čer 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš