Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no holky... teče do bytu... ted jsem tu lítala... za prvé po zdi až dolů na koberec (jsme podkorvní byt) a za druhé pod dveřma od terasy... paráda 8-(
Odpovědět
midy: no hele, mozna se nechame na miste vyhecovat :-D
Odpovědět
danuska: hm :-( nic moc teda.. furt prsi????
Odpovědět
jafi: :-D danuska: to je blbé, nám takhle zatěkalo do domku a už máme plesnivou stěnu a sádroš :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jezis holky, o plisni mi ani nemluvte...My s tim v byte valcili snad pul roku, a vcera kdyz jsem odsunula v loznici komodu od steny, zase plisen.... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
nooo... přestalo pršět... hezká zed, zajímavé, že jen v jednom místě... vypadá to na chybu v těsnění
Odpovědět
nam se dela plisen furt v rohu loznice... sousedi s koupelnou a je tam asi blbe udelany tesneni ci co hm.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
danuska: tak aspoň, že přestalo pršet... ale jinak teda nezávidím.. nuuna: s plísní válčí naši v paneláku, jsou krajní barák, který je šikmo nalepen na jiný a je tam asi blbě udělané odvětrávání bluejay: no dorty jsou luxusní x-) a ceny fakt super! jsem konečně aspoň vytřela podlahu... :-D tak už jen kuchyň, ložnice a kouplena a mám hotovo... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: nam taky v rohu loznice - ale presne na druhe strane od koupelny kde ta zed s nicim nesousedi, je to "venkovni" zed :-|
Odpovědět
nuuna: plisne jsou rposte mrchy bez ohledu na to, kde se udelaji.. ja fakt nevim... stavari reknou, ze blbe vetrame, pokud vubec, ze.. proste jejich chyba to neni... ach jo!
Odpovědět
Profilova fotka
naši to drhnou savem proti plísni a docela nám na to pomohl tehdy primalex proti plísni.. no a samozřejmě nedávat na inkriminované místo velké kusy nábytku... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jé já vám sem zapomněla dát nového favorita účesu... tak to jdu vložit.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
pajik: primalex jsme zkouseli taky, kdyz jsme se sem nastehovali.. rok na to tam ta plisen byla znova.. no sup sem s tim!!! a bizu? uz je tam? jsem se jeste nedivala..
Odpovědět
pajik: tak tohle by se mi na tobe libilo moc!!!!! x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: jooo taky mám pocit, že jsem našla ten správnej x-) x-) x-) bižu ještě nemám vyfocenou... přítel tu včera oxidoval a já jí před ním schovávala... :-D tak to je škoda... nám ten primalex vydržel asi 2,3 roky, pak to zase začlo prolejzat... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Hele, nam taky rikali, ze mame vetrat prakticky nonstop, k tomu topi o 106 a taky prakticky nevarit a nesusit pradlo v byte haha :-D A kdyz jsem jim rekla, jestli to neni spis izolaci, kdyz nam skrz elektrickou zasuvku fouka vitr a kvili meluzina, tak sklapli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: ten uces je pro tebe jako delanej! :-)
Odpovědět
pajik: jsi to smazla ty nebo admini? nuuna: jo, tady je problem, ze to jde pres magistratniho spravce bytu, firmu, ktera to tu resi... oni jsou takovi hm, v pohode :-D nic je netankuje :-D ale vetsinou zase udelaji co jim reknes.. to je fakt..
Odpovědět
U nás je to tím, že nám zatéká střecha. Doufám, že až se opraví, tak nad plísní zvítězíme
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: to je hruza,takze v podstate nesmite byt uzivat ]-( tady v anglii je plisen vsude,je to hruza, ted jsme nastesti v druhym patre a plisen nemame,hura. Clovek je vdeccny za zvlastni veci,co.
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay: jj, prakticky ten byt bude obyvatelny jen kdyz v nem nikdo nebude bydlet :-D
Odpovědět
bluejay: :-) jo, divny.. se chystam zase chvili prudit mistni spravce at neco udelaji s tim sprchacem, protoze je evidentne problem nekde tam..
Odpovědět
pajik: jeeej, ty mas vyvazky jak negativ od tech mejch :-D ja mam spodni masli fialovou, vrchni bilou a fialovej spendlik :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: admini... ]-( je tam nějaké psaní..jdu to opravit a hodím to tam znova...ach jooooooo nuuna: děkuji tak to vypadá, že budu mít účes z krku
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: ne tak on tam je.. já ho jen posunula.... ale stejně si ho vložím opravenej ať mi ho nesmažou... :-D
Odpovědět
hm, zase by se hodil takovej ten smajlik ze skypu, jak si otira pot z cela :-D :-D :-D ja uces necham na cervenec, proberu s kadernikem, az me bude cesat a barvit a pak to doladim na zkousce s vizazistkou.. uvidim.
Odpovědět
holky, nevite jak dlouho salonum trva vycisteni a vyzehleni satu??? kleinod to dela, ze? jeste nejaky?
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: myslim ze nevesta to taky dela. Mam pocit, ze jedna holcina rikala, ze v Kleinodu to meli do tri dnu hotove
Odpovědět
tam stejne zavolam.. hodim to tam asi pred dovcou a po ni to vyzvednu.. co? vratime se tyden pred svatbou..
Odpovědět
Profilova fotka
já mám ten Kleinod nejblíž... tak to asi dám tam... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?