Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak to jsme taky chvilku řešili, že se vememe hned, ale pak by mě mrzelo, že přijdu o ty krásné přípravy a musela bych se vzdát spousty věcí, na které by letos nebylo... jo tak každopádně, kdyby naši chlapi viděli co tu všechno řešíme tak by nechápali... :-D :-D mně ten rok přijde opravdu optimální doba na přípravy a těšení se... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky já když sedím u pc tak je jasné že buď jsem tady nebo prohlížím nějakou inspiraci - směje se pokaždé. Včera dostal nápad po tom co mi udělal přednášku o svatebním místě a nabídl mi jedno - naše taková srdeční záležitost za mlada :) dnes jsme se tam byli podívat no je to takové dosti zarostlé (je to bývalý lom, který už je krásně zarostlý teda až moc) tak prý zkusí vymýšlet dál. A pak kdo tady řeší svatbu ha,ha (asi už neuslyším ty narážky) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy: no to je přesně ono..pořád dělají, že my jsme divné, že to řešíme tak dopředu, ale občas mají slabou chvilku, čímž nám dokážou, že jim na tom taky záleží a proto je přeci milujeme ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj hooolky-dneska tady asi moc nebudu..asi az po 7mý :-( jinak devcata tak milasek mi na nové misto nerekl nic super... venek se mu strasne libi ale interier ne :-( a ten me zrovna nadchnul ze to je jak v kostele ale pritom je to "civilni" no a to s emu prave nelibi- ze prej se nechce vdavat v "kostele" a ze jsou hnusny a ze jsou to akorat prasteny panbickari
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko :-) Hest: veliká gratulace :-) !!!! Alko: nic si z toho nedělej, oni mají chlapi na tyhle věci asi podobný názor, já když jsem zmínila doma kostel nebo něco takového tak se taky moc netvářil
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak holky včera jsem zčíhla filmek Válka nevěst a musím těm, co ještě neviděly, jedině doporučit.. pravda ronila jsem krokodýlí slzy jen co první z nich dostala zásnubák a vydrželo mi to pomalu do konce filmu ale to nic, jsem teď na všechny věci týkající se svatby nějako cíťa, však to znáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem zas por zmenu poustela manzelovi toho boceliho pri kterym jsem se ráno rozbrecela.. no .. a brecela jsme zas :-D :-D tak konstatoval ze teda svatba nebude kdyz porad takhle rvu :-d :-D :-D No a ta valka nevest-to je jako já se svagrovkou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, teda to docitani, to je des :-) Clovek se tady jeden den neobjevi a pak se muzue zblaznit :-) K tomu placeni alkoholu na svatbe: my to muzeme udelat tak, ze si nakoupime svoje vlastni, jak alko, tak i nealko. Samozrejme, neco asi budeme muset vzit za hospodske penize,ale zbytek muzem koupit, takze se to da.A jinka si nejak nedokazu predstavit, ze bychom rikali kamaradum a rodine at jdou a zaplati si to sami. Samozrejme taky mame nejaky rozpocet,ale myslim, ze zrovna tohle se nehodi... Teda, tak ten film si asi taky budu muset sehnat, kdyz ho tak vsechny vychvalujete :-) Alkapinka: kasli na svagrovou, tim ze ji nic nereknete a o nicem nebude vedet, ji bude vytacet jeste vice a treba pak posune i datum te svatby. bych se na ni uplne vykaslala, vsak vy jste prisli se vsim prvni a jenom ona bude vypadat jak nejaky rozmazleny fracek, kdyz vas bude kopirovat. A jaky mas naplanovany ten jidelnicek? jen pro predstavu nam tady napis papani na dnesni den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a vcera jsem se dozvedela, ze se bude vdavat i ma nejlepsi kamaradka, takze nejpise pristi tyden pujdeme obkouknout nejake salony, ona uz ma na case, chteji to mit na jare, takze se tesim jak male decko. Doufam, ze se tam teda taky nerozbulim, jak se uvidim v tech satech :-D :-D
Odpovědět
Holky tak mame potvrzene datum na 17.7.2010 - jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
nad: tak to je suprrrrr, gratuluju :-) vidíš, dobře to dopadlo a máte nakonec krááásný datumek. Zůstaneš tu s námi ale i tak viď?
Odpovědět
No jasne:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nad tak to gratuluju:-) tak jidelnicek: snidane 150g zeleniny 4bilky jeden zloutek svacina150g zeleniny 1jogurt obed 100g libové maso 150g zelenina svaca: 150g teleniny 100g tvrdy sýr vecere: 100g maso libove, 150g zelenina svaca: 1lzice lecithinu... no ja to jeste nedrzim vcera jsme prisla domu v 8 a nemela jsem cas nakupovat takze to pojedu asi az od pondelka...:-) aspon se i zvazim a vsechno stejne, ona rekla ze to dneska jeste doladime ten jidelnicek nejak jsme si o nem moc nepopovidaly...
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem napsala i na ten zámek-ptz tamty 2 Cácorky se mi proste neozvaly...asi poverim miláška aby jim napsal ze sluzebniho mail -to se pak najednou vsichni muzou posrat... :-/ :-/ takze ja jeste nevim kazdopadne misto je asi zmeneno :-) Na svagrovou se vyprdnu to je fakt:-) a jsem tak nejak hapy -i kdyz si pripadam po vcerejsim cviceni dlaeko tlustci tak asi to tam má být..dneska zase -uff .. ta krása neco stoji... :-D :-D Jinak alko i nealko ja si proste prinest nemuzu :-( to je kámen urazu, a taky s emi to zdá blbý jim to neplatit.. no ale jak rikam.. zas na ne nemam, normalne jsem chtela vymyslet nejaky jiny program- jako ze bych je poslala mezitim do divadla-kina nebo já už nevim kam-aby nemusely jezdit porad tam a zpet.... ale tohle bude asi na delsi hloubání a uvazování nez ze to spytlikuju za 2 dny.. :-/
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka:ten jidelnicek neni zase tak strasny, teda aspon ten prvni den co jsi mi napsala, ale to se asi pak bude porad opakovat,co. No s tim alkoholem to mate teda dlbe,ale aspon ja co mam zkusenost, tak se to tady vsude povoluje.Kdyz jsem pracovala jako servirka, tak bylo normalni, ze nejaky alkohol si lidi vzali za ty hospodske ceny a zbytek si mohli prinest. A nebo jsme jeste delaly tak, ze si lidi urcili nejaky limit a kdyz se to propilo, tak si to uz kazdyx platil sam. Zalezi spise na domluve s tou danou restauraci. A nebo bych pak zmenila misto hostiny, kde by ti to povolili. Si myslim, ze tihmhle usetris nehorazner penize. je rozdil, jestli te stoji flaska tvrdeho 500 kc a nebo 150... Nad:gratuluji ke schvaleni terminu. Jejda, co ja bych za to dala... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ááááááááááááááááááááááááááááááááá uz mam taky oficiálne datum !:-)))jupíí - no vida jak tam to jde.. a v blbý treboni jaky delaj ofuky.. jako kdyby byli bůh vi co !:-(jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky, ja vam to celkem zavidim ty potvrzene terminy. Ale tak co, kdyz nam to nepotvrdi na jednom obecnim urade, tak jich je tady v okoli jeste nekolik, tak se z toho holt nezblaznim,noooo
Odpovědět
Profilova fotka
holky uvažovala jste některá, nebo nemáte zkušenost se samoopalovacím nástřikem? jako já se opaluju vcelku dobře, takže do sprna bych nějakou tu barvičku do šatků měla nachytat, ale bůhví jak to bude s časem při tom všem zařizování a do solárka se mi dvakrát nechce...uvažuju o tomhle, že bych to zašla v zimě vyzkoušet...co vy na to?
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm :-( tak co čtu tak spíš ne e...že to rychle bledne a někomu se to neobarví stejnoměrně...sáááákriš, chtělo by to nějakou předsvatební opalovací dovču :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kacitko: kamaradka si to nechavala delat na svatbu. Zaplatila za to pres 500 a vysledek skoro zaden, spatne ji to chytlo, takze byla trochu flekata a na nekterych m,istech ji to slo spise dozluta. Ja o tom taky predtim uvazovala, ale jak jsem to na ni videla, tak do tohodle teda fakt nejdu. Pred svatbou si parkrat zajdu na solarko a je to vyresene. Vyjde me to na stejne penize a budu vedet, ze nejsem flekata a ze mi ton epospini obleceni
Odpovědět
Profilova fotka
mi teda jedem na presvatebni dovcu do chorvatska- týden pred svatbou---jako ze budu tyden doma.. to opalovani nastrikem bych nedoporucovala..ja teda mela zadelany obleceni
Odpovědět
Profilova fotka
HOLKYYYYYYYY HOLKYYYYYYY JÁ MÁM PRÁÁÁÁCI :-) Juchůůůůůů, já vyhrála výběrkoooooo !!!!!!!! :-o :-D :-N :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kacitko: hezkýýý gratulujuuu :.-) ja ji taky dostala :-) od 1.rijna nastupuju :-) ted se na cerno jen zaucuju :-) a na jakou pozuici ?: :-) To je super..dneska je nejaky dobrý den:-) Tak holky- volali mi, takze zámek i matrika potvrdily náš termín:-) juchů juchů já se snad zblááznim :-) Mam takovej usmev jakej jsem mela jen kdyz jsem sla ze satů :-) Jupííí manžel je teda postaven před hotovou věc :-) a holky: jsme posledni! v 13:00 takže žádný nevěsty za mnou... spis jde o to že na jeden den maj jen 2 časy
Odpovědět
Profilova fotka
jo-a bude nás to stát 5000-tak aspon od neceho s emuzu odpichnout
Odpovědět
Profilova fotka
děkujuuuu :-) jsem jak v tranzu, před chvílí mi to volali...zubím se tu na monitor jak praštěná :-D nástup taky prvního října na pozici asistentka regionálního ředitele, dneska je vááážně supr den, všechno je jak v růžovým oparu :-D týýýjo a tobě gratulace k potvrzení termínu, suprrr !!!!
Odpovědět
Profilova fotka
wáááu.-) tak to je hooodne luxus!:-) to teda jeste vetsi gratulace- o o dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
pořád jsem si říkala že musím zatím šetřit a nebláznit moc s nákupama ale po tomhle telefonátu asi odpolko zautrácím za takové ty veledůležité věcičky na ozdobu atd. :-)))))
Odpovědět
Profilova fotka
kacitko:moc velka gratulace, budes mit urcite super praci a nijak se tam nenadres :-D alkapinka:no tak to mate super, ted uz to mas vse potvrzene a muzes zarizovat uz na 100% Ted v sobotu bude svtaba tady u nas, na tom stejnem miste a budou mit i ten obrad u vody, s tim, ze nevestu priveze kamarad na lodi, tak se na to pujdu juknout, at mam predstavu, jak to pak bude vypadat i u nas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky moc děkuju :-) práce to nebude lehká (podle toho co bylo na tom výběrku, hodně finančnictví a počítání) ale já se na to těším, ráda se poperu s překážkama týjo příjezd nevěsty na lodi,to je romantiiiiika
Odpovědět
Profilova fotka
heleďte tohle je faktiš nějakej výjimečnej den..tolik radosti najednou...teď mi tu zvonil pošťák a přišla mi taška od Activie (teda poctivě získaná za nasbíraný kódíky ale i tak) mám radost! za půl hodky razím na melíry, jsem zvědavá jestli si toho zlatíčko večír všimne :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?