Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
brou: jen aby ti nedovezl opicku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
U nas to mel pronest zenichuv stryc, ten mluvit umi, ale doslo mi, ze on na obede nebude... Takze jsme zvedava, kdo se toho ujme :-| Protoze jestli se toho ujme muj tata, nadsena nebudu - on ma ve zvyku do vseho nacpat nejakou radoby vtipnou cynickou nebo ironickou prupovidku, coz se na svatbu fakt teda nehodi... :-N 8-(
Odpovědět
nuuna: pařím taky k těm co nerad mluví před lidma, jsem hrozná trémistka, to jim radši něco zazpívám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
midy: tak to jdi dobra! :-) To ja neumim pred lidma zpivat ani pri pohruzce nasilim :-D Leda tak jestli budu mit dve promile a vic, pak mozna budu zpivat :-D
Odpovědět
jeej, ja o proslovu nebo pripitku ani neuvazovala jeste... no uf :-D svedkyne je pruvodkyne, tak je zvykla mluvit na lidi, ale to je trosku jiny :-D priteluv svedek jeste neni uplne jasnej... ja bych klidne (no, klidne..) zaukolovala zenicha, at to vezme na sebe a vsem podekuje, ze s nami ten den sdileji a ted hura do jidla! :-) brou: opicku? ;-) :-D
Odpovědět
bluejay: no právě ;-)
Odpovědět
holky.. teď koukám na fotky naší fotografky.. jsem fakt zvědavá jak to dopadne..
Odpovědět
nuuna: hrála jsem několik let v orchestru, cimbálce, zpívala sóla ve sboru, tak jsem na to zvyklá :-)
Odpovědět
u nás bohužel bude mít proslov táta.. a z toho mám fakt hrůzu :-|
Odpovědět
brou: obavy z fotografky? nebo to bylo pozitivni??? midy: no jo, ale vlastni svatba a cizi obecenstvo je asi rozdil, co? :-)
Odpovědět
ja_fi: ne to snad ani nejsou obavy.. mě se její fotky líbí... jenom spíš doufám, že se jí podaří nám udělat nějakou fotku, kterou bych si pak dala do rámečku, že na ní budeme vypadat trochu normálně..
Odpovědět
brou: tak to chapu :-D to myslim tady nebudes jedina, kdo ty obavy ma :-)
Odpovědět
Článek se načítá
no jako jasně.. zuzka to není, ale myslím, že ta naše fotografka fotí hezky.. ale fakt jsem jako na to zvědavá...
Odpovědět
holky ať si říká každý co chce.. ale ten fotograf je fakt důlžitý, když si tak občas projíždím ta alba.. tak to vidím...
Odpovědět
Profilova fotka
Ja myslim, ze dobry fotograf dokaze vytvorit super atmosferu a i naladi novomanzele, ti se nestrachuji o vysledek a uvolni se, bavi se, uzivaji si to :-) Jj,je to dulezity. Clovek se na ty fotky preci diva cely zbytek zivota :-)
Odpovědět
brou: :-) nuuna: me to trosku desi, s tim nasim fotografem to je nejaky divoky.. uvidime, jestli ho nakonec jeste neodpiskame!
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: jak to? :-|
Odpovědět
holky já balím.. tak páček zítra... ;-)
Odpovědět
nuuna: IP za chvili
Odpovědět
Profilova fotka
brou: papa :-) ja_fi: oki
Odpovědět
Profilova fotka
s tím focením... jak říká nuuna - musí umět vytvořit atmosféru a musíš mu podle mě hodně věřit... jinak se to na těch fotkách objeví... fotografka může fotky retušovat, pěkně dobarvit atd. ale to taky není všechno
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ja musim letet na tu veterinu, za par minut mi frci tramvaj :-| Drzte mi palce,vsechno doctu doma!
Odpovědět
brou, nuuna: tak paaaa danuska: jj, presne tak
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky kočky, hlásím se do služby.... ;-) Jinak přijímačky...asi nic moc... fakt to nedokážu objektivně zhodnotit... :-| každopádně rozsudek budu vědět 29. verunko: nemáš mít dneska prstýnky????
Odpovědět
Profilova fotka
Pájísku, ty jsi zlatíčko, že jsi si vzpomněla! :-D Já si myslím, že jsi to určitě zvládla! :-) Držela jsem ti palečky, takže to určitě pomohlo! A navíc jsi chytrá holka, takže to určitě máš! :-D Takže hlásím se do klubu vykoukávaček prstýnků :-D Jsou krásné a úžasné a padnou nám jako ulité a jsou prostě úžasné!!! :-D A hlavně jsou jen naše! :-) Péťa ho ani nechtěl sundat z ruky, že ho chce nosit už teď! :-D Fotky budou, ale asi až zítra.
Odpovědět
Ženské, kdo to má pořád dočítat!!! A to jsem se musela ještě vrátit na stranu 520, abych zjistila, že alka chce mít svatbu zařízenou v únoru a pak se starat o jiné věci. Ovšem proč je tady každý den, celý den a furt něco řeší ještě v červnu, to fakt nevím :-D pajik: určitě to dopadlo dobře, ono by bylo divné, kdybys cítila, že to bylo super. Aspoň já jsem to tak vždycky měla, myslela jsem, že vyletím, a ono to bylo fajn. Jinak na svoje obličeje na fotkách se velmi těším, to bude nářez :-p
Odpovědět
Profilova fotka
S fotografem s váma, holky, souhlasím! Já jsem ráda, že jsem se nakonec rozhodla pro tu mojí šikulku Hanku Skácelovou, rozhodně toho nelituju a to nás ještě nefotila! :-) Brou, koho budeš mít ty?
Odpovědět
Veru: jé, já už se těším na fotky prstýnků, já se na ně dívám každý den, ale už mi jich zbývá jen 50, pak ho budu mít na ruce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přípitek jsem taky ještě vůůůbec neřešila a kdyby jste o tom nemluvili, tak bych to ani řešit nezačala! :-D Asi to nechám na tatíkovi, on je zvyklý mluvit! :-D Misaroz, nějaké novinky? Už máš klídek? :-)
Odpovědět
Novinky pořád žádné, klídek budu mít až zítra odpoledne a do soboty do večera. Každopádně prcek se dnes uklidnil a byl v celkem dobré náladě, takže ten den nakonec byl fajn.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?