Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, vy mi delate chute...Ja chci taky kolacky! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme objednavat jenom dortik a mini zakusky, jinak kolacky spolu s cukrovim bude pect mamka a tety. Dort plus zakousky jsem zatim predbezne spocitala na max 3000. Kolacky budeme pect nekynuty mame je ozkouseny a hned zmizeli, nejlepsi jsou tak 4 dny ulezely :-)
Odpovědět
midy: me to taky prijde dost... ale k tem kolackum - vy mate takovy ty velky, moravsky..? nemas nekde fotku? tady se delaji takovy pidi velikosti nehtu u palce.. na ruce ;-) :-D
Odpovědět
nuuna: a kafe se zmrzkou ;-) :-D
Odpovědět
holky vite kdo se nam tu uz ale strasne dlouho neukazal? lidicka, safi,... =-)
Odpovědět
ja_fi: no to je pravda..
Odpovědět
Fotku nemám, ale jsou velké tak akorát do dlaně 5kč/kus je tady běžná cena, nejlevnější jsou za 3,20kč/kus, ale z té celkové ceny nám ještě odečtou obalový materiál.
Odpovědět
midy: jo, tak to jeden vas kolac vyjde na asi osm nasich malych :-) mozna i na vic :-) i kdyz i tady se delaji takove ty vytlacovane s naplni, ale stejne jsou mensi.. holky, u stolu - sedi zenich vpravo nebo vlevo od nevesty? pak rodice, svedci, ostatni?
Odpovědět
Profilova fotka
Bri se tu taky dlouho neukazala.
Odpovědět
jo, a brii!!! ja si uz normalne nemohla vzpomenout na prezdivku! :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: u stolu je to stejne jako na obradu :-) Takze nevesta vpravo, jestli se nepletu... Pak rodice, pak svedci, pak zbytek :-D
Odpovědět
nuuna: ja si ty pravy levy ruce furt pletu... :-D jdu vyrobit zasedaci poradek, aby se ten hruznej seznam zase malicko smrsknul
Odpovědět
Článek se načítá
nuuna: fakt.. já u většiny svateb, kde jsme byli, tak při obradu byl vpravo ženich... a u jídla..
Odpovědět
Profilova fotka
holky a jak se dělá zasedací pořádek, když od ženicha je 40 lidí a od nevěsty 20? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
brou: dle etikety je misto po pravici cestne a tak by mela byt nevesta vzdy napravo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
danuska: ja bych usadila podle pravidel jen nevestu a zenicha, rodice, svedky, mozna jeste sourozence, a pak uz bych to promichala hala bala :-D
Odpovědět
nuuna: u nás jsme se hlavně snažili aby moje babička a ženichovi prarodiče seděli co nejdál od sebe...
Odpovědět
Profilova fotka
midy: no ti by se teoreticky skoro vubec nemeli potkat :-D Kazdy by mel byt uplne na druhe strane i tak ;-) Holky, nevite, kolik cca kolacku se vejde do kila? Myslim ty male... Treba jako mela Erhartova cukrarna v Diplomatu...
Odpovědět
nuuna: no vidíš to.. tak to měli špatně.. ;-) jsem zvědavá jestli to vše uhlídám.. jinak zasedací pořádek budeme dělat, až budeme vědět jak budou rozmístěné stoly... a pak kdo všechno nám potvrdí, že přijde...
Odpovědět
Profilova fotka
brou: ony by te teoreticky mely instruovat matrikarky ;-)
Odpovědět
holky.. a alka... ta se vůbec od té doby nechodí co?
Odpovědět
Profilova fotka
brou: ne, zrejme je stale urazena :-N Holky, jak je to s temi kolacky, moc prosim. Ja vubec nemam predstavu...
Odpovědět
nuuna: asi... no hele.. my budeme dávat 6 ks -8 ks do výslužky + upečené cukroví, a pak nějaké koláčky na stůl... takže propočítaně 320 koláčků do výslužek a 160 na stoly..
Odpovědět
nuuna: kdo je alka? S koláčky ti neporadím, naše kouáčky sú iné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
midy: tu ty jsi vlastne ani nezazila :-D brou: kdyz ja premyslim, na kolik by cenove vysel urcity pocet kolacku, a znam cenu jen na kila, takze to nespocitam... :-N :-D Pritel chtel nejake do prace pro kolegy s predstihem, jinak pak budeme mit az na svatbe
Odpovědět
nuuna: ja naprosto netusim, kolik kolacku do kila... kdyz jsem byla pro ochutnavku, tak na takovej ten papirovej tacek, ne ten uplne nejmensi, se mohlo vejit tak 250g, byly trosku do vysky, ne jen po dne.. a rikala pani, ze do dortovy krabice se vejde zhruba 3 kila kolacku :-D ale taky nevedela, kolik to je po jednotlivejch kusech.. kdyz to zkusim odhadnout, tak z toho tacku ca 250 g bys naplnila 2-3 kosicky, ty maly, zvaci.. plny dva, kdyby tam melo byt 10 kusu v kosicku, tak asi klidne tri
Odpovědět
nuuna: hele.. takže nás vyjdou koláčky 480 ks na 1080,- Kč.
Odpovědět
midy: alka je srpnovka, ktera tu s nami dlouho vykecavala, pak si jednou vzala neco hooodne osobne a od ty doby sem nechodi.
Odpovědět
nuuna: nám to vychází 8 koláčků do výslužky - těch budeme mít 35 ks. A ještě tam počítáme s koláčky do práce co chce přítel, něco málo já a i pro rodiče do práce.
Odpovědět
ja_fi: lépe bych to neřekla ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?