Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php... vrrrrrrrrr ty nehty! :-D
Odpovědět
mac.ina: ahoj nova nevesto! vitej mezi nami :-) ja teda na chvili mizim.. vecer sem mrknu..
Odpovědět
ja_fi: ahojda.. no ty nehtíky, tak to je mazec tedy... _velebnosti, jdu blejt_
Odpovědět
holky.. nevíte kde na netu najít taková ta bláznivá videa.. toho prvního tance manželů??
Odpovědět
Profilova fotka
brou: hod to do vyhledavace na Youtube a urcite jich vyjede mraky ;-) mac.ina: vitam novou nevestu ;-) ja_fi: ty nehty jsou otresny...fuj.Tim na me nekdo sahnout, tak mu ten parat urazim :-p Jinak u me se taky bojim sestry, na to je ona talent, jde ji totiz hlavne jen o sebe a tudiz cizi svatba a cizi stesti v ni vyvolava zrejme jen horke pocity namisto stesti... :-| Ale nakonec me muze prekvapit urcite i nekdo u koho to vubec necekam, to byva nejhorsi
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tedy, pařáty ala baba jaga :-D :-D Právě jsem se vrátila od kosmetičky z hloubkového čištění pleti... Docela brutální :-N Byla jsem na tom poprvé (a asi naposledy :-D ) a tohle jsem tedy nečekala. Pěkná mučírna... Teď vypadám, jak když mě poškrábalo morče, ale s tím jsem celkem počítala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a mamča mi pak oznámila, že už se používají i modernější metody - nějaký podtlak, tak by to asi šlo i něžněji. No ale snad jsem netrpěla zbytečně a budu mít lepší pleť.
Odpovědět
danca: poškrábalo morče.. tak to je super přirovnání :-D neboj.. pleť se přes noc uklidní a zarudnutí zmizne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Snad jo :-) Měla jsem konečně ranní, tak jsem to využila. Do práce bych s touhle parádou moc nemusela... Na druhou stranu - mohlo to být i horší :-D
Odpovědět
mac.ina: vítej mezi nás :-) ja_fi: kdybych daal bublifuky jen dětem, tak by byl jen jeden, ale chci je místo rýže nebo růží a to by bylo málo. Takže je dostanou všichni mladí
Odpovědět
danca: ja se chystam.. jeste nejsem objednana,... driv jsem chodila na kosmetiku fakt pravidelne a cisteni jsem opravdu rada nemela,.. tak se moc tesim... :-D jsi me uplne navnadila.. to tam zase minimalne tyden nezavolam :-D midy: jj, ja prave taky premyslim, ze je dostane vic lidi nez jen deti.. nuuna: tebe ty "dokonaly" fakt vzaly :-) neboooooooooooooooooooj anebo boj, ono to pak bude uz jen lepsi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj!Zdravím všechny srpnové nevěsty!!!
Odpovědět
Článek se načítá
no jejej! dalsi nova srpnovka :-) ahoj :-) tak kdy, kde, jak dlouho, co vsechno a tak ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj ajuschak a mac.ino, vítejte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: prosím tě, jak se běžně přidělává myrta k vývazku? přilepením?
Odpovědět
danca: to fakt netusim... ja si nejak myslim, ze jen tim spendlikem..? holky, zase krasne album... http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: tak to ještě budu muset z někoho vypáčit nebo prostě půjdeme a zkusíme to :-D Ještě mě štve, že jsem nenašla spoustu svatebních pochodů ani na youtube - jak se pak mám rozhodnout :-p máme totiž seznam skladeb ze zámečku, co běžně hrají na varhany. Ty další písničky vybereme rychleji, ale pochod ještě potrvá :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě jednou ahoj!!Děkuji za přivítání :-) No čeká mě to 28.8.,ve Stříbře!(tedy jestli to někomu něco říká!Už teď blázním! :-( Nevím co dřív!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/album.ph... Holky koukněte prosím na album a poraďte!Chtěla jsem ty bílé šatičky,ale bohužel jiná nevěsta byla rychlejší!Tak nakonec budou ty s tím růžovým proužkem,stejné s mými dcerkami!Co na to říkáte???
Odpovědět
Profilova fotka
ajuschak: už teď? my blázníme už aspoň půl roku :-D :-D :-D naštěstí s přestávkami, takže je to docela v pohodě a většinou si to užívám. Ale taky jsem měla ze začátku pocit, že ještě chvíli a bude to na blázinec... ja_fi: albíčko je krásný. ta 2.fotka je tedy netradiční, jak ufiknul ženicha i nevěstu 8-) ale netradiční fotky bývají nejlepší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
danca21:no já už taky blázním dýl,ale jak se to blíží,tak je to horší a horší!I když je to příjemné,ale pořád mám pocit že na něco zapomenu atd!!!Klasické starosti. :-D No a kdy přesně to čeká Tebe???
Odpovědět
Profilova fotka
ajuschak: o pár dní dřív než vás :-) 21.8. když si najedeš na ikonku, kde má být fotka, tak se ti to ukáže. No, taky si občas říkáme, že se to blíží nějak rychle, až se taky děsím, že všechny věci kolem nestihnu... ale snad už to nejsou žádné nezbytnosti. ženicha mám a to je hlavní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
danca21:JJ.koukala jsem!Krásný šatičky!!!To máš pravdu!Ať se pokazí co chce,hlavně že tam budem my dva(vy dva) a všichni blízcí!
Odpovědět
Ahoj holky, zdravím nové nevěsty. ja_fi: přesně to mě straší, že bude rýpat někdo, od koho bych to nikdy nečekala. Ale co se dá dělat, budu to muset přejít a užít si to maximálně.
Odpovědět
mis: jsem cetla tu tvou historku v gramatice a fakt jsem na zacatku premyslela, co to tam pises, takovy blbosti :-D pak mi to zacalo vrtat, ze mas chlapecka ne? :-D a na konci uz mi to docvaklo uplne :-D :-D
Odpovědět
To jsem ráda, abych nebyla za blbce :-D Holt někdo je v gramatice profík a někdo zůstal nepolíben :-D
Odpovědět
tyjo ale jak me to srotovalo :-D fakt jsi mi dala zabrat :-D
Odpovědět
To je dobře, aspoň ses pobavila :-p
Odpovědět
:-) kde mame ostatni? nejak mrtvo...
Odpovědět
V poslední době to tu večer skomírá. Zrovna čtu diskusi o nepovedených momentech svatby a uklidňuju se, že nebudeme jediní.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?