Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
a s tou pedikurou... no, pravda.. taky budu mit plnou spicku i patu, nehlede na to ze paty mam dobry, protoze nechodim ;-) :-D
Odpovědět
nuuna: těžko říct, podle mě by se měli léčit oba. On mi na to odpověděl, že se maminky ptal a ona mu říkala, že je duševně zdravá a on jí věří, protože maminka by mu nikdy nelhala... Já budu mít nejspíš lodičky, takže by pedi ani neměla smysl
Odpovědět
ja_fi: já například na mani nechodím, protože jsem zatím nenarazila na pořádnou manikérku.. to si fakt ty ruce udělám lépe sama..
Odpovědět
midy: to uz snad neni ani naivita... :-(
Odpovědět
já bych chtěla na nehty francii, snad ji zvládnu sama
Odpovědět
brou: ja jsem byla maximalne narazove obcas, jeste pred vozikem.. ted to nema moc smysl, protoze to furt orvu o kola :-D ale je pravda, ze mi vzdycky krasne zacistili zacinajici zaderky a pod. se mi obcas u kraje nehtu udela takova hrudka z kuzicky, ja nevim jak to popsat. a od toho je uz jen krucek aby se to zatrhlo a zadera je na svete. nemam jich moc, ale obcas se udelaji.. a na manikure mi to vzdycky zacisti tak, ze mi to chvili vydrzi pekne a bez rizika .. ale taky uz jsem narazila na manikerky, ktery teda fakt prasily.. fuj.. holky moje prvni zkusenost byla priserna! to jsem byla snad jeste na vejsce.. tele manikurou nepoznamenany.. pani mi za nevim kolik totalne opizlala nehty, no okousany by vypadaly lip a to bohuzel neprehanim.. a ja trubka ji to tenkrat jeste zaplatila.
Odpovědět
midy: jsem jednou francii na nehtech mela.. nemam rada dlouhy nehty, takze na kratkych, vypadalo to pekne, ale! vyvolavalo to ve me dojem, ze mam prerostly nehty (i kdyz nebyly, jen ten prouzek bilej byl trosku silnejsi) a normalne mi z toho bylo neprijemne :-D
Odpovědět
ja_fi: uvidím, co se mi podaří vytvořit, když to bude vypadat horzně, budu to považovat za abstraktní umění :-D
Odpovědět
:-D odlakovat se to da vzdycky ;-)
Odpovědět
ja_fi: to je pravda, ale doufám, že to nebude potřeba... :-)
Odpovědět
Teď jsem nahlédla do diskuze "váš pes a svatba" a mám pocit, že jsem nejhorší panička na světě. Pejsci totiž zůstanou doma...
Odpovědět
midy: neboj .. můžeš být v klidu.. náš pes taky zůstavá v klídku doma... holky.. sorry... ale fakt mi tohle přijde ujetý.. je to každého věc... ale já si myslím tohle :-D
Odpovědět
Článek se načítá
midy: ja myslim, ze jsi naopak rozumna panicka.. podle me pro psy ten mumraj neni zadnej odvaz, maji radsi svuj klid.. tahat je do davu a hlucny svatby je za trest (pro psa)
Odpovědět
občas s nimi zajdem do hospody, ale tam posedíme tak půl hodiny než vypijeme pivo a pokračujem dál. Na svatbě by se jim neměl kdo věnovat a po chvíli by je to tam nebavilo. Raději je nechám doma a pak si s nimi udělám pořádnou procházku... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
midy: myslim, ze naopak patris k tem nejlepsim panickam - nemyslis totiz na sebe, ale hlavne na to, co je lepsi pro ne ;-) Ja jsme alergicka na lidi, kteri svoje zvire tahaj vsude mozne, a vubec je nezajima, jestli to je pro to zvire vhodny, nebo jestli tim trpi....
Odpovědět
díky holky, :-) po přečtení té diskuze jsem totiž nabyla dojmu, že jsem ta nejhorší, protože je neberu všude, jako členy rodiny...
Odpovědět
Profilova fotka
midy: neblazni ;-) Lidi, ktery ze svych mazlicku delaji az prehnane clena rodiny, a zapominaji, ze maji jine potreby nez lidi, jsou nocni murou opravdovych milovniku zvirat ;-) Takze bud v klidu :-) Ten pes z toho preci nic nema, akorat by byl zmatenej, znudenej, nebo vydesenej z poctu lidi kolem, nemel by chvili klid... Podle me je to ciste sobecky, tahat zvire na takove akce...
Odpovědět
nuuna: jak znám ty naše, tak by se nudili a nebo by "otravovali" všechny kolem, aby se šli s nima pár kilometrů projít :-D Teď jsem si vzpomněla na jednu rodinu, u které je nejváženějším členem rodiny jejich pes. Když k nim příjde návštěva, tak jim dají staré ručníky na sedění (kvuli chlupům) a pes sedí na nové dece a v autě mu vždy patří místo vedle řidiče, zbytek rodiny musí sedět vzadu.
Odpovědět
midy: nekteri lide jsou fakt padli na hlavu... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
midy: tak to je tedy pekne... :-| Nechci ani dodavat, ze pes nema v aute na prednim sedadle vubec co delat, vzdyt je to strasne nebezpecny! :-o
Odpovědět
my je vozíme připoutané v kufru
Odpovědět
hm, holky, taky vas tak dojima cist si zazitky tech, co uz to maji za sebou a ktere "znate" diky brms?
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: jj, ja si obcas zaslzim x-) :-N A musim rict, ze nazivo je to jeste vetsi zazitek, to je hrozny, jak se cloveku zblaznej emoce a hormony :-N :-D Ale ono je to tak krasny a dojemny :-)
Odpovědět
jo, k tomu albu z Altanu, co bylo v pripravach - tam "nesmi" byt svatby aktualni - maji to napsany v pravidlech.. na to se zaklada svatebni album a beda tomu, kdo udela alba dve stejny :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: to ja vim :-D Ale aspon chvilku to tam zustat muze ne :-D
Odpovědět
me prislo, ze to tam bylo i relativne dlouho ;-) :-D
Odpovědět
Ahojky, já jsem taky "hrozná" panička, protože náš labrador zůstává doma :-) Je šíleně vítací, takže by každého chtěl přivítat, pletl by se úplně všude a nevěděl by, kam má jít dřív. A hlavně, kdybych hostům řekla, ať mu nic nedávají, že by zvracel nebo měl sr..ku, tak by to vůbec nepomohlo a já bych pak celou svatební noc lítala venku se psem 8-( Sice bude doma sám, ale na to je zvyklý a bude mít svůj klid a bude mu doma daleko líp :-) Akorát musím najít chůvu, která ho vyvenčí :-D Zítra jedeme s přítelem vybírat prstýnky!! Já se tááák těšííím :-) Měla jsem jít zítra ke kadařnici na zkoušku, ale zjistila jsem, že leží v nemocnici, zlomila si obratel :-( Tak musím najít někoho nového, ale jsem z toho nešťastná, protože je úžasná! Chodíme k ní s mamkou už asi deset let a vždycky skvěle poradí a učes vždycky vypadá podle mých představ a teď, když jí nejvíc potřebuju, tak se chudinka takhle vážně zraní! Ale dneska jsem dostala tip na jednu, prý moc šikovnou, tak uvidíme :-)
Odpovědět
Ahoj holky, jsem taky hrozná panička, ta naše obluda zůstává taky doma, protože: skáče po lidech a vítá je, štěká a chce sežrat všechny, co se mu nelíbí :-D a pravděpodobně by zdrhnul a strašil lidi v Beskydech :-D . Takže bude mít chůvu. midy: to je fakt šílené, já jsem si teda rozhodně pořídila dítě pro radost, ne proto, aby mě v budoucnu živil. Pokud to tak bude, budu to brát jako bonus dobré výchovy. Jinak si nechávám před svatbou dělat mani i pedi, k mojí neschopnosti už se radši nebudu vyjadřovat, ať mi aspoň zbytky sebevědomí zůstanou |-| luci: držím pěsti, ať brzy seženeš náhradu.
Odpovědět
ahoj.. se tu akorat rozciluju.. a uz s tim fakt neco musime udelat.. mame dva ucty (kazdy svuj) a uvazujeme, ze si udelame spolecny. otazka je, jestli a u ktere banky.. fakt me ty cesky banky tocej, bohuzel jinou moznost nemame, ze. vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: páni, děkuju za pozvání, to je čest :-) Jestli to půjde, moc ráda přijdu x-) To si to svatbování o to víc užijeme! midy: vaši živili nebo živí svoje rodiče? někdy se člověk fakt dozví samé "lepší" zprávy... Já bych sice naše na holičkách taky nenechala, ale vyhlídky toho, že člověk má živit sebe, děti a rodiče (kteří se na to spoléhají) je docela drsná... Vaši mají divné názory, když chtěli strkat Klárku do ústavu :-( Takové nesobecké, fakt... A s bublifuky se zaručeně vyřádí většina svatebčanů, nejen děti. My tam budeme mít taky maximálně pár sotva chodících prcků, ale s bublifuky bude sranda a taky bezva fotky ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?