Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Juuuu, ted jsem koukla na fotky ze sobotnich svateb, zatim na ty "neprofi" a musim rict (ackoliv sebechvala fakt smrdi :-N ) ze nam to na tech par fotkach slusi x-) Holky, ja pomalu fakt zacinam blbnout, uz to na me leze :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: :-D na mě už pomalu taky :-D koukám pořád na prstýnky a tak ;-) A přemýšlím, že využiju nabídku spolužačky a skočím se pak kouknout na její svatbu. Mají to na stejném místě jako my. Někdy bych ráda viěla i svatbu na viničním altánu, to místo je úžasný x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: páni, objevila jsem ty fotky ze soboty! Děsně ti to sluší, nejlepší je ta černobílá bublinková fotka ;-) Nádherný fetečky. A toho sluníčka x-)
Odpovědět
ahoj holky! hlasim nastup :-) nuuna: a na kterych fotkach jste????? chci videt! :-) Jsem nikoho zatim jeste z Altanu nevidela (myslim ze tech vikendovych ted).. Rano jsem tu jen rychle prosurfovala novinky a letela s mrnatama na cviceni.. Jinak nas kamarad se bude zenit v Altanu v pulce cervence, ale ja se tam fakt nepotahnu.. Loni se tam vdavala kamaradka a taky jsem tam nesla - kvuli pristupu.. fakt je to tam na pest v tomhle smeru.. a takovy krasny misto! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
danca: dekujiii :-N :-) Jj, doporucuju podivat se na svatbu na vasem mistecku, je to zvlastni pocit! ;-) Jestli chces videt svatbu na Altanu, prijd 14. srpna :-D
Odpovědět
holky hodte sem odkaz.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: jj, pristup je silenej :-| Fotky jsou v pripravnem albu ellye z vinicnich nevest :-)
Odpovědět
dik! jdu na to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
uz jsem to nasla :-) jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee fakt vam to s pritelem moc sluselo! x-) jste si zabublifukovali treninkove ;-) a to schodiste je teda paradni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: no, pritel bublifuky nechtel, ale po sobote zmenil nazor a uz jsou objednane :-D
Odpovědět
Profilova fotka
btw schody jsou fakt sila :-D
Odpovědět
Článek se načítá
ja uz par bublifuku mam, ale jen asi sest nebo tak nejak a premyslim, ze jeste doobjednam... :-) bude se bublinkovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jich objednala 17, sehnala jsem je za 17 korun, coz jde :-)
Odpovědět
krasny! ja je mela tusim kolem dvacky :-)
Odpovědět
nuuna: moc vám to tam sluší :-) Mě teď těšení na svatbu uplně přešlo... V sobotu jsme byli na 50tinách mojí tety. Každý mi začal radit, co mám jak dělat, v jaké barvě mám mít hostinu, jakou mám mít kytku, jak mám zamaskovat tetování, abych si zesvětlila vlasy, protože černé se k nevěstě nehodí... 8-( Někteří se asi neodnaučí strkat nos do cizích věcí... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
midy: kasli na ne ;-) Lidi jsou hloupi a clovek jim nejlip ukaze, kde jsou meze prave tim, ze se na ne uplne vykaslou a udelaji si to tak jak se to libi jim ;-)
Odpovědět
fotky s bublinkama vypadají moc pěkně, ale to mi asi neprojde ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
midy: proc ne?
Odpovědět
nuuna: ženich nechce, prý je to zbytečné...
Odpovědět
ahoj midy.. jak rika nuuna, vykasli se na vsechny, nejdulezitejsi je, aby ses libila zenichovi a sobe :-) kazdy mame jiny vkus a co se libi teticce z horni dolni nemusi byt nutne zrovna muj salek caje, ze.. a s bublifukama.. hm, budete tam mit nejake deti? pro ne by to bylo urcite super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
midy: jeeezis, jenom kvuli tomu? KDyby se mu to nelibilo, tak nereknu... Libi se mu to? Jestli jo, tak to kup a neptej se :-D Pokud to bere podle toho, co je zbytecny a co ne, pak je zbytecna skoro cela svatba ne? :-p rekni mu, ze pro tebe to zbytecne neni, ze se ti to libi, to by bylo, aby bublifuky nebyly ;-) Mel by si uvedomit, ze svatbu clovek v lepsim pripade zazije preci jednou za zivot, a podle toho by to melo vypadat ne ;-) Jakypak zbytecny...
Odpovědět
a jeste k tvym dotazum ohledne ozdoby.. ja bych te klidne videla s korunkou.. nejakou drobnejsi.. hm? a mas krasny cerny vlasy, tyjo, zesvetlovat! no ani nahodou! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
By me zajimalo, jestli si ti lide fakt jako mysli, ze vsechny tmavovlasy/cernovlasy nevesty si jako zesvetlujou vlasy jenom kvuli tomu, ze pry se to jako nehodi... Takova blbost! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, zacinam mit potiz s hudbou uf :-x Nastup mame jasny, prvni tanec snad taky, ale jaksi nemam hudbu na gratulace a zatim me nic nenadchlo...
Odpovědět
jo a taky jsem se na těch 50tinách dozvěděla i jiné věci... Moji rodiče si k sobě nastěhovali mého bratrance (je mu 20 a je na pracáku). Tak jej živí a když jim třeba jen povysává, tak mu to zaplatí. Prý je to jejich adoptivní syn a narozlíd ode mě a mojí sestry se na ně nevykašle... Vždycky prý chtěli syna, tak jsou rádi, že u nich bydlí... Později, když se můj otec připil, tak mi začal vykládat, že mě má strašně rád a chtěl by, abychom s přítelem prodali domek a šli bydlet k nim. Jejich dům je prý lepší, protože je míň zadlužený a on ty dluhy nebude muset splácet sám. Taky už je prý starý a potřebuje nekoho, kdo by ho živil, protože on už to v práci nezvládá... Bratrance klidně živí, ale po vlastních dětech chtějí, aby živili oni je. Chápete to někdo ???
Odpovědět
Profilova fotka
midy: to je hruza fakt... :-S Ne, opravdu to nechapu. Zrejme jim nekdo kdysi vtloukl do hlavy, ze deti jsou tu od toho, aby zivili rodice a nemeli vlastni zivot... Ach jo. Zajimalo by me, jestli si mysli, ze takhle to jako bezne chodi i jinde, nebo jestli se jim to proste jen hodi... :-| :-(
Odpovědět
přítelovi se na mě černé vlasy líbí a to tetování taky, takže nic zakrývat nemíním
Odpovědět
jestli se mu líbí bublifuky nevím, nikde je ještě neviděl, ale zkusím ho ještě zpracovat. Jediné dítě na svatbě bude moje 4letá neteř
Odpovědět
Nevím, jak na to mí rodiče došli, ale od mala jsem slyšela, že děti jsou na to, aby za rodiče dělali prácu. A to, že mě živí jim budu muset vrátit, protože je to tak všude, jen se o tom nemluví.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?