Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
no holky.. já vám řeknu, že mě ty přípravy už docela nebaví.. prostě to nějak neřeším a nechvám plynout... já nevím..prostě asi nejsem taková ta správná nevěsta :-| co je potřeba zařídit, tak je hotovo a spíš už jde jenom o takové maličkosti a to se taky nějak udělá... ale jinak prostě pohoda...
Odpovědět
já jsem si na auto zamluvila panenku, kterou si půjčím, jinak tam dám jen bílou stuhu. Vývazky už mám hotové, ale už jsou ppěkně zmuchlané, asi je budu před svatbou muset přežehlit... jen mi chybí jmenovky
Odpovědět
brou: my to rozebiraly myslim zrovna vcera s nuunou, ze uz to nejak neprozivame a prijde nam to snad uz i uplne zbytecny, ty cavyky okolo... ja myslim, ze to je normalni, protoze jsme zacaly proste zarizovat brzo a ted je utlum... me to akorat uz zacalo stvat, ze nejsem schopna tech par drobnosti dotahnout, tak si to napisu a je to. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já už to taky celkem flákám :-D prostě už se to řeší dlouho, tak už to člověk asi bere víc v klidu
Odpovědět
ja_fi: jo ale to je pravda.. to je přesný.. nejsem schopná těch pár maličkostí dotáhnout do konce... děs.. :-|
Odpovědět
midy: hele.. no to mi řekni, že to jsou mužský kdo chtějí děti.. asi mají nějaké hodiny taky :-D já zatím žádné hodiny tedy neslyším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak si predstavte, ze jsme byla na ceste na tu schuzku, a oni mi zavolali a zrusili to. A pred chvili sefova volala, at prijedu na ctvrtou... Celej den jsem totalne mimo z nervu! :-S Ale tentokrat sefova znela prijemneji, a dokonce mi rekla "ok, tak se budeme tesit"... Doufam, ze neni takovy cynik a nebyla to jen fraze, protoze ve spojeni se spatnou zpravou by to bylo opravdu kruty... :-N Jinak holky, taky mam problem dotahovat pripravy do konce....Uz se mi totiz vubec nic nechce! :-N :-D A jinak prisla mi kalkulace na kvetiny, a je to bomba :-)
Odpovědět
nuuna: tak to snad dopadne dobře :-) já spoustu věcí dokonce nedotáhnu, na účesu se půjdu domluvit až týden před svatbou, kytku budu řešit až za měsíc, zákusky, koláčky a hostinu dořeším, až budu vědět přesný počet hostů
Odpovědět
nuuna: no, tak to bude v pohodě... jako to by snad tohle neříkala, když by se jednalo o špatné zprávy... hele.. uvidíš, že to bude dobré :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem, nuuna: tak to je dobrá zpráva, třeba ti chtějí přidat nebo povýšit,držím palce ať to dobře dopadne a dozvíš se jen pozitivní zprávy :-) .S temi pripravami jsem na to stejne,taky jsem na mrtvem bode a nemuzu se do niceho dokopat
Odpovědět
midy, brou - holky, u nas to byl taky pritel, kdo zacal prvni s detma.. coz zejmena v mym veku teda bylo prekvapko, clovek by cekal, ze me uz ty hodiny konecne zacnou taky tikat :-D on teda zacal, ciste teoreticky, ja jsem ho pak dotlacila prakticky :-D protoze mi ty hodiny roztikal :-D nuuna: ja je roztrhnu! to si delaj srandu ne? ja tu nervni od rana .. :-D a co teprve ty! hm.. doufam, ze sefova neni pretvarka sama a fakt to bude prijemny prekavpko a treba povyseni ;-) na kolik te kytky vyjdou?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, o povyseni ani nepremyslim, protoze mi muj kolega-sef rikal, ze uz s nimi nekolikrat resil, ze me chteli vyhodit, ze jsem tu "navic"... :-N Ale spis cekam ze me soupnou nekam jinam, mozna i uberou penize. ja_fi: Kytky me vyjdou na 7.000 sakum prask. Je v tom kytka z kal a frezii, dve kyticky z ruzi a frezii pro maminky, jedna stejna pro svedkyni, korsaz pro zenicha a svedka, polstarek pod prstynky z kal, nazdobeni meho a pritelova auta, vyvazky, nazdobeni na obed - velke aranzma + 4 mala aranzma, organza, listky z ruzi, zelene kaminky, vyzdoba temi balonky... Jo a nazdobeni dortu.
Odpovědět
Článek se načítá
nuuna: nadhera! fakt super. to na ty kytky.. co se povyseni tyce, jasne, mozna blbost,.. uvidis co ti reknou.. drzim palec.. ja ted zmizim - volala jsem do strevice a vice a maji tam par 42 bot, tak jdu zkouset a treba koupim! hura! bude dalsi polozka k odskrtnuti :-) dam pak vedet, nevestinky moje :-)
Odpovědět
Ahoj holky, další pařák, jenom tu začal fučet šílený vítr. Malý leží jenom v plíně a stejně se potí. Já jsem taky nějak zamrzla v přípravách, nic se mi nechce. Snad mě to zas chytí.
Odpovědět
nuuna: tak to tedy na to množství je fakt dobrá cena.. :) hele.. i korsáž pro svědka??
Odpovědět
Profilova fotka
brou: jj, my vzali i pro svedka, kdyz svedkyne bude mit kyticku, aby taky neco mel :-D Ale bude mit jen malou, zenich bude mit vetsi :-)
Odpovědět
Tak holky, teď jsem si psala se švadlenou, kdybych na ty šaty chtěla našít tu červenou látku, co tam byla původně, tak bych musela zaplatit novou + 2x poštovné :-( Takže to asi nechám tak. doufám, že až mi příjde nová spodnička, tak z těch šatů budu mít lepší dojem. Když jsem je viděla v reálu, tak jsem byla nadšená a i sama sobě jsem se líbila, ale na té fotce v nich vypadám strašně ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: tak to je supre cena za kytky takto se vším všudy. midy: mě se na té fotce líbíš, šaty vypadají moc hezky. Tak uvidíš jak s tou spodničkou
Odpovědět
Profilova fotka
midy: nezoufej, ja se sama sobe na fotkach casto aky nelibim tolik jako v realu - ja myslim, ze je to prirozeny, clovek je sebekritickej. Me se na tobe ty saty libi ;-) Kdyby jsi mela spodnicku a hlavne se na fotku usmala, byla by to bomba :-) ja_fi: tak at poridis! Botky tam maji paradni ;-)
Odpovědět
nuuna: jo aha.. to mě ani nenapadlo.. :-) tak uvidíme... midy: nezoufej.. ;-) uvidíš, že až tam dáš spodničku, tak to bude doré... ;-)
Odpovědět
holky díky za podporu :-) jen doufám, že mi ta spodnička šaty zvedne abych si po nich nešlapala. Mám trochu strach kupovat botky přes internet, aby mi sedly... A ještě mám jeden dotaz. Zvoili byste na mém místě nějakou ozdobu do vlasů? Uvažuji totiž, že bych měla jen závoj nic víc...
Odpovědět
Profilova fotka
midy: boty urcite kup az budes mit spodnicku. JInak neodhadnes, jak vysoky podpatky potrebujes ;-) A spodnicka ti sukni urcite zkrati :-)
Odpovědět
nuuna: jenže na těch fotkách mám podpatky 6 cm a v obchodech potkávám samé nízké :-( Taky mi vadí, že se na všech fotkách strašně lesknu, nevíte někdo, co s tím?
Odpovědět
Profilova fotka
midy: to by chtelo nejaky kvalitni pudr :) Jinak s tema botama se fakt neboj - pockej na spodnicku a uvidis ;-) ja myslim, ze zadny extra vysoky potrebovat nebudes
Odpovědět
nuuna: tak jsem si myslela, že se obejdu bez něj, ale když jsem zvládla tvářenku, snad zvládnu i pudr. máš tip na nějaký kvalitní za rozumnou cenu?
Odpovědět
Profilova fotka
Priznam se, ze s pudry moc zkusenost nemam... :-N Ja je skoro nepouzivam. Jediny, ktery jsem obcas za posledni dobu pouzivala, je od Clinique, a ten vyjde dost draho, stoji kolem 700. Ale treba ostatni holky poradi, nebo zkus tema o TOP kosmetickych vyrobcich :-)
Odpovědět
OK, zkusím to tam :-)
Odpovědět
dostala jsem jako doporučení Dermacol, tak uvidím. Jen nechápu jednu věc, v zrcadle se nelesknu, ale na fotce ano, asi to bude bleskem. Pěkně mě to štve. Doufám, že na svatebních fotkách nebudu házet prasátka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
midy: jj, to je jasny, na blesku se vsechno mnohem vic leskne a odrazi. Holky, tak mi segra ted psala, ze auto co si koupili na Vanoce, jim nekdo ukradl :-( ]-( Takze ted vubec nevim, jak se dopravi na svatbu, jestli vubec, protoze se trema detma to neni sranda... ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna:tak drzim palce na tu schuzku,at to dobre dopadne
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?