Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
kdyz jsme u satu... kde je konec picasso???? jak to vypada s satama u ni??
Odpovědět
zase vyhrozuji silnyma bourkama.. mozna by se meli hasici pod ten podjezd tady nastehovat :-D
Odpovědět
ja_fi: taky na sebe nejsem zvyklá namalovaná, ikdyž na fotce to naštěstí nejde moc vidět a taky tam mám v sobě nějaké to vínko... :-N na picasso jsem taky myslela... taky by mě zajímalo, jak s těma šatkama dopadla
Odpovědět
teď jsem mrkla na počítadlo.. zbývá nám 59 dnů do svatby :-o
Odpovědět
midy nedes me!!! ja to mam jen o sedm vic!! uf...
Odpovědět
Ahoj holky :-) tak my to mame dneska presne za 80 :-D
Odpovědět
holky.. tak jsem koukala na fotky z Průhonic.. no paráda... opravdují tam to hlavní zábradlí na to nádvoří... takže to tam fakt vypadá parádní.. do toho zrušili květinouvou výzdobu.. a prý jestli chceme přípitek, tak se máme sebou donést lahem ;-) a ani nedávají žádný dáreček na pamatku.. jako sice o něj ani nestojím.. ale za 8 tis. bych očekávala trochu nějakou snahu..
Odpovědět
brou: ... jo, vytriskat co nejvic a nesnazit se.. ]-( hm.. jak se mas? ja nevim, jestli to je tim pocasim, ale triska mi hlava.. uf..
Odpovědět
ja_fi: přesně tak.. fakt jako děs... jo celkem fájn... už zase po dovolené v pracovním procesu... no jinak jsem chytla trochu včera nerva, že se nám to nějak blíží.. tak jsme řešili ještě svatební stránky..které ještě furt nemáme dodělané.. a nevíme na kolikátou dát ten raut, abychom to všechno nějak tak stihli a nebyla tam dlouhá prodleva... musím dořešit teď ty dorty apod., ale jinak je to snad vše.. ještě koupit košli... a pak mě čeká už jenom zkouška šatů, líčení a účesu, a pak měsíc před svatbou doladit kytky...
Odpovědět
brou: ja chytam nerva, kdyz to od tebe ctu :-D uf... musim sepsat seznam, co jeste musim! a jdu zavolat na chvalsky zamek, abych se tam dostavila podepsat smlouvu na nadvori!
Odpovědět
Profilova fotka
No vida, nebyt BRMS, tak vsechno zarizujeme na posledni chvili co :-D
Odpovědět
nuuna: :-D no.... me se do toho akorat furt nechce, nejak nemam tu energii co na zacatku :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja_fi: clovek to nejak vycerpa po te dobe co? :-D Ja mam obcas skoro az osypky, kdyz si predstavim, ze bych mela resit treba sladeni ubrousku, nebo podobny "kravinky", uz to trva nejak dlouho :-D
Odpovědět
ja jsem dosla jeste dal, ja si rikam, proc se kolem ty svatby vlastne vubec dela takovej randal... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: ale to ja uz si rikam taky :-D Bud v klidu. Uz mam pocit, ze je mi skoro vsechno jedno, ze mi jde ciste jen o to si pritele vzit ;-)
Odpovědět
jo, v klidu, bez stresu, bez zbytecnejch vydaju.. :-D neni tu opocenej smajlik :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: :-D :-D :-D Jj. Uprimne, jedina moje nervozita je vlastne ciste z toho procesu, z toho obradu, z te veci jako takove... Ostatni uz me nejak nechava klidnou. Pokud se nestane samozrejme neco echt blbyho :-D Studeny jidlo mi nevadi, ale jiny jidlo jo :-D Zkazeny pocasi mi taky nevadi, ale prutrz jako vcera uz mi vadi :-D Atd... :-D
Odpovědět
me snad ani nevadi ze by neco nebylo jak ma.. ja jsem nervozni nejvic z toho nastupu, odrikani ano... a tak.. nemam rada naprostou pozornost, uprenou na me.. pak uz je to jen parba, tam jsem akorat nervozni, aby si to vsichni uzili, vlastne ani ne nervozni, proste bych jen chtela, aby se lidi bavili a libilo se jim tam.
Odpovědět
:-N dojidam tu zbytky... zmrzlinovy :-D z vikendu :-D mnamka v tom vedru, az me zacalo bolet v krku.. hele co blb? rozviril nejak ten problem? nebo je ticho?
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: no...akorat mi volala vyssi sefka, jestli bych zitra mohla za nimi prijit... A sef ma dovolenou... Cucham spatnou zpravu :-(
Odpovědět
nuuna: tyjo... :-( v kolik tam jdes? dej pak vedet.. budu drzet palce, at to neni.. uf..
Odpovědět
hm, kolik sefu vlastne mas??
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: no, mam tu "kolegu sefa", pak nad nami je sef, docela fajn pan, ten ridi nas jako pod-oddeleni, a pak jedna mlada pani, ktera to vlastne ridi s nim, je vlastne nad nim. Tak ti dva tam asi budou,takze dva nejvyssi v CR, pak uz je jen majitel :-N No nevim, ja v tom cucham blbou zpravu, to se z hlasu cloveka pozna, kdyz se chysta rict nekomu ze leti, nebo neco podobneho...
Odpovědět
tak to já se nijak zatím nestresuju, před náma se žení bratranec a už teď vím, že jeho svatba bude lepší než ta naše a tu naši všicni pomluví... Nemám důvod se stresovat, když se hostům stejně nezavděčím :-)
Odpovědět
jezis a to s timhle ocekavanim budes zit az do zitrka??? hnus fialovej... drzim palce! zitra dej vedet.. jo?
Odpovědět
nuuna: doufám, že to dobře dopadne, a nebude to nic tak špatného... :-(
Odpovědět
midy: tak tenhle pristup ti zavidim!! ja vim, ze to v pozadi nemas jednoduchy, uz jsi to tu psala, takze je paradoxne mozna o to jednodussi se k tomuhle pristupu propracovat! ja objektivne vim, ze je to den nas dvou a zalezi hlavne na tom, abychom si to uzili my, ale na druhou stranu vnitrne potrebuju, aby to to nase okoli, ktery se toho bude ucastnit s nama, ocenilo, aby se jim to libilo, aby se bavili.. ach jo.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, diky za podporu! :-) Jj, az do zitrka budu v nejistote... ale vite co, clovek na druhem pozna, kdyz ma nekomu oznamit neco, do ceho se mu nechce... Tak nevim. Jestli je to vypoved, budu mit jeste "vesele" leto a spoustu jinych starosti, nez tech svatebnich :-|
Odpovědět
ja_fi: v tomto to mám jednodušší, já vím, že ať udělám cokoliv, i kdybych měla pro každého poslat limuzínu, tak se prostě nezavděčím a nikdo to neocení. Tak jsem na to rezignovala. hlavně aby se to líbilo mě a ženichovi a ostatní neřeším. Ale je pravda, že nejdřív jsem taky přemýšlela, jak to udělat, aby se tam lidi bavili, aby se jim tam líbilo... pak jsem několikrát slyšela, že můj bratránek to bude mít na hezčím místě a nevěsta bude mít hezčí šaty, protože já nemám taky vybraný vkus... Ikdyž teď u těch mích šatů váhám, v zrcadle jsem se sama sobě líbila, ale na té fotce vypadám hrozně... ]-(
Odpovědět
nuuna: budu držet palečky, ať to dobře dopadne. ta nejistota je strašná... Dej potom vědět, jak jsi dopadla
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?