Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci: no ona to normalne taky nedela :-N To jen ja jsem tak drza, ze jsem ji to dala za ukol :-D Ale ono to bude jen malickost. Bombu i balonky koupim, a bude potreba jen balonky nafouknout, zavazat a privazat na provazku na zidle :-)
Odpovědět
luuc: me se libej oboje :-) kazdy jsou svym zpusobem krasny a jiny, ale i sobe hodne podobny :-) hm, ten vcerejsi lijak nas cernomostaky dostal i do idnes :-D tady to byla fakt sila. zmokl mi koberec venku na terasce (meli jsme ho tam pro mimis) a ted smrdi jak mokrej pes.. to asi budu muset nechat vycistit, co? ach jo..
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! tak jsem si spálila obličej... šíleně tu fouká, takže je celkem příjemně, ale slunko teda pálí! luci: taky se mí víc líbí ty první :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: u metra jak je ten podjezd zase byl rybnik co? :-D nechapu, ze tam s tim uz neco neudelaji, je to rok co rok...
Odpovědět
nuuna: s tou floristkou bych se toho taky nebala - to je ta jak jsem s ni taky byla v kontaktu ne? misa..? ta byla hrozne prijemna i po telefonu, nabizela mi, ze mi pujci organzu na stul a tak.. fakt moc mila holka. to budes mit super! a jaka byla ta veca? co svice? :-) danuska: je tam hnusne... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: trochu jsem tam usnula a ted vypadám jako rajče... blbý sluníčko :-D
Odpovědět
danuska: kdo by to byl minuly tyden rekl, ze budeme mit takovy reci :-D nuuna: jj, dokonce nejaky baraky byly zatopeny, teda jako ze sklepy - jezdili tu hasici jak zbesili :-D my na tu krizovatku a podjezd vicemene koukame, tak jsme si uzivali :-D jj, je to tam rok co rok, nekdy i vickrat za rok :-D jim tam kanaly plivaly vodu ven, to fakt nestihaly..
Odpovědět
na obranu kanalu ale to teda byl prival nad privaly.. http://zpravy.idnes.cz/prudky-dest-za...
Odpovědět
Profilova fotka
teeeda... to jste měli včera v praze pěkný deštíček... tady nespadla ani kapka
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: jj, Misa, je desne fajn :-) Doda nam taky organzu na stoly, zelene kaminky a platky ruzi a podobne vecicky, nazdobi auto, udela vyvazky s myrtou... No proste vsechno!!! :-D Jinak svice nic moc... Omacka dobra, maso ale bylo den stary ocividne (coz se da zase pochopit, kdyz je z listku a ne z dennim menu) a malo prospikovany, trochu zvejkacka... Ale jinak byla dobra. Karlovarsky knedlik byl mnam, jen me nakrkli, ze mi dali ctyri houskove a jen dva male karlovarske...coz jsem nepochopila. Ale to si jeste vsechno osefuju!!! :-D
Odpovědět
nuuna: tak to osefuj! vsechno jim to rekni.. oni vedeli, ze tam jdes?
Odpovědět
my jsme z ochutnavky odesli taky trosku rozpaciti.. maso porce tak normal, mekoucky, mnamkozni.. ale jen dva knedliky - normalni a karlovarskej.. tak jsem teda psala slecne, ze mi to prijde malo a bla bla a dozvedela jsem se, ze to byla jedna porce rozdelena na dve :-D tak to se pekne opotime, nez to snime...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja_fi: no, provozni jsem se zminila, ale ta nad tim urcite nepremyslela a navic tam nebyla, takze nevedeli :-D
Odpovědět
kazdopadne ji to napis a pred svatbou samotnou jeste znovu pripomen.. se mimochodem stalo sestrence - byla na ochutnavce v restauraci, jednou na tajnacku, pak ofiko, den pred svatbou jeste potvrdit, ze vsichni vsechno vime... u predkrmu nehla brvou, ale kdyz za ni po predkrmu prisli, jestli maji davat na talire teda brambory s hranolkama pul na pul nebo jak si to preje, tak sla do vyvrtky, ze zadny brambory, ze maji mit svickovou! hm, zamenili jim menu s jinou svatbou.. uz predkrm bylo neco jinyho, ale nechala to plavat, pak dostali misto svice rizky ci co..
Odpovědět
no, mozna to nebylo dost jasne - ten predkrm a hlavni chod byla zalezitost svatebniho dne uz.. se tam misto uzivani si vytacela..
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: ty blaaaaho, tak to bych asi hodne rvala!!! :-o ]-( To kdyby mi udelali, nevim nevim, co bych jim zaplatila.... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem tu na skok... nevíte, kde bych našla obrázky na vložení do svatebních novin? Např. takové ty namalované prstýnky, holubičky a tak... Nevím, co ještě by šlo. Zkoušela jsem hledat na googlu v obrázcích a nic moc, co by se hodilo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: no já taky nevim, jak bych to zaplatila... ale na druhou tranu co v tu chvíli dělat? sebrat se a jít jinam... to v tom počtu lidí není zrovna jednoduché...
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi:koukám, že zvorat se dá fakt všechno :-| radši na to nemyslet... snad to naše restaurace nezamotá
Odpovědět
danuska/nuuna: hm, hele, ona ani nervala, ona uz byla docela rezignovana a otravena. no, porad je to lepsi varianta, nez kdyby na me koukaly jako co tam delam? a jidlo zadny nemeli :-D jak to resili s placenim uz fakt nevim, je to dobrych deset let zpatky, jedna zizkovska hospoda :-) danca: tak to neporadim :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jasny, clovek by zustal a najedl se, ale byla bych teda vytocena az beda. Rozhodne bych chtela slevu, protoze tohle je fakt mega pruser....
Odpovědět
Profilova fotka
No me se taky libi vic ty prvni botky,ale ty mit nemuzu jelikoz jsou moc vysoke tak proto jsem si poridila ty druhe s nizsim podpatkem. danca21:ja jsem toho spoustu nasla na webu svatebni noviny a vsude mozne po netu
Odpovědět
nuuna: no, ja restauracni optimista bych rekla: a co v pripade, ze ti oni proste odmitnou tu slevu dat?? :-D protoze to je tady u nas docela dobre mozny! nerikam vsude, to zdaleka ne, ale spousta podniku se tak chova..
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: asi bych se jich zeptala, jak me donuti :-D Nevim, nejspis bych zavolala do DASu, a myslim, ze by jim nestalo za to se se mnou handrkovat :-D
Odpovědět
luuc: já možná budu taky kupovat nové boty, ale potřebuji hodně vysoké a nevím, kde je sehnat, všude mají nízké :-( navíc stále přemýšlím, že ty šaty pošlu zpátky, ať mi tam dá, ten červený tyl, co tam byl předtím..
Odpovědět
Profilova fotka
midy: ja jsem je poridila v Praze a vyber meli opravdu dost velky s podpatky i bez a to i na moji velkou nohu.Napsala mi nejaka tady z BRMS a poslala mi odkaz na botky tak jestli chces muzu ti to taky poslat. Ty šaty se mi zdají super, copak s nimi máš?
Odpovědět
luuc: víc se mi líbí ty na té figuríně než na mě... Odkaz mi prosím pošli, Pha je pro mě daleko :-(
Odpovědět
nuuna: taky varianta :-D ted si ale vem, ze jsou restaurace, ktere si nechaji zaplatit vysokou zalohu dopredu.. no nema smysl teoretizovat, jen to proste osefuj :-D midy: slusej ti! usmev, stesti v ocich a budes ta nejkrasnejsi nevesta!
Odpovědět
Profilova fotka
midy: fakt nejdriv zkus tu spodnici a uvidis ;-) Jeste saticky nikam neposilej :-)
Odpovědět
midy: jo, spodnici, a boty! :-) vem si, ze na sebe nejsi zvykla, koukat se na sebe na fotce... kazdej si pripada trosku divne, kdyz se vidi na fotce (teda asi krome modelek, ty na to uz musi byt zvykle :-D)..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?