Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: pokud ten email neni prokazatelne z banky, rozhodne tomu neverte.
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: uzij si to venku, zavidim! :-) Ja bych sla taky. Stacila jsme si totalne zkazit naladu, miluju, kdyz ma nekdo depku, a prenese to na me, i kdyz jsme mela naladu na jednicku.- Jj, zivot je boj :-p Krasnej vikend!
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: rozhodně podvodník...! bacha na to, žádnej prodej nikdy nebude! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: http://pelmel.info/western-union-seky... o posílání peněz přes Western union a podobně je tu napsáno ažaž... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, takze at mu bratranek napise, at jde do pr... jestli si mysli, ze je takovej idiot, ze by mu ty penize poslal! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: hlavně pošle 500 liber a auto a peníze žádný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
banka by mu nikdy nic neposílala... určo ne z hotmail.com atd..
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám dycky takovej strach, kdyz objednávám něco přes net, treba platím dovču přes booking.com anebo letenky přes pay pal...a někdo dokáže uvěřit e-mailum z nigerie apod... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Koukam, ze se tu v jine diskuzi objevila Bluejay :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: a co s ní je?
Odpovědět
Profilova fotka
Vubec netusim, uz jsem ji nevidela ani nepamatuju :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já si s ní občas píšu...má stejný termín :-) (Jinak tiu marinu jí fakt závidím, podle fotek to tam je úžasný... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahooj holky!! Jsem porad tadyyyy :-D :-D jen vsechny srpnovky fakt nestiham, tak se soustredim na mistni Melnicky pokec :-D nuuna: tak jak valcis, co pritelovo ditko?Je u vas vsechno v pohode pred svatbou?
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay: no ahooooj! :-) U nas zatim vse ok, minuly vikend jsme si dokonce otevrene popovidali o budoucnosti a zakladani rodiny atd :-) Sice se tim nic nezjednodusilo, ale prospelo nam to :-D Ted cekam uz tyden na kalkulaci z restaurace...jinak nic. A o vikendu mame prcka... A co ty? co noveho u vas? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
l.frulova: jeste k tomu Kyoprintu, pri skladani oznamek jsme prisli na to ze nam par casti, karticek obalek chybi. Tak jsem jim napsala a nastesti v pohode to hned ten den odeslali a to dokonce do Anglie. Takze jsou fakt profici ;-) A oznamko je krasny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: tak to je super, ze vam to dal pekne klape ;-) U nas taky vsechno v pohode, taky mame malou (no je ji uz 12let) na vikend, jedem k snoubencovu brachovy. Nic moc noveho neni, mam novou lepsi praci, pokracuju v pripravach. Ja myslela ze jsi tu kalkulaci uz mela? Mate to porad u Vysehradu?
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay: jeee, lepsi praci, tomu rikam dobra novinka! ;-) No, kalkulaci uz jsme meli, ale to bylo spis orientacni, a jeste z lonska. Ted se ceny trochu zmenily, takze jsme se sesli znovu a dohodli o podrobneji. Cekam uz od soboty... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
l.frulova, koukam u tebe v albu ze jsi mela svatebni poradkyni, clovece k cemu?! vzdyt mas beremko :-D :-D ;-) tady ti kazdy pomuze :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: no tak snad vam to moc nezdrazi! To by byla rana dva mesice pred svatbou , kdyby nejak neunosne zvedli ceny vid? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay: no, svickova o 20,- na porci :-N Ale na obed nas neni moc, a aspon bude karlovarsky knedlik. Ale zdrazilo i vino, celkem o dost... Tak to mozna budeme muset trochu proskrtat...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, chcete se pobavit? Na email mi prisel mail od nakyho chlapa, co hleda zenu pro zivot, ktera vi co chce atd, bla bla. Tak jsem mu napsala ze jsme zena, ktera vi co chce a s kym stravit svuj zivot, a proto se za dva mesice vdavam, at hleda dal :-p :-D A vite co mi ten magor napsal? Prej kde beru tu jistotu, ze je to ten pravy? Ze prej jsem slepe zamilovana, ze zadnou jistotu nemam, a ze jedina jistota je smrt!!! :-D :-D :-D Tak koukam, ze pan asi z par radku pozna opravdu hodne veci, a jsem zvedava, jak dlouho takovej magor bude jeste hledat...rekla bych ze dlouho :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bluejay: Ahojda, já dneska poslala objednávku a přišel mi grafický náhled, který se dá suprově použít na elektronické oznámení. Takže mi udělali radost. Navíc mají teď akci, že mají pozvánky ke stolu zdarma. takže mi ušetřili pár stovek. Ještě tam chci nějaké úpravy... Jinak oznamko vybírám už asi měsíc, přítel - že neví,at si vyberu sama...a když jsem mu teď poslala na skouknutí ten náhled, tak mi hned volal a že cože jsem to prej vybrala, že tohle ani neviděl (jakože se mu asi nelíbí?!?!) a proč je moje jméno na prvním místě, jestli se nedává první muž a kdesi cosi, milion připomínek...no nezabily byste ho? :-D Svatební poradkyně byla původně vizážistka co líčila kamarádku (za 600 i se zkouškou), říkám, super. Tak jsem jí zavolala, a ona, že si zařídila firmu, a jestli může vzít i kolegyni. Tak jo. Přišly dvě, že mají spoustu levných dodavatelů a co že ještě nemám zařízený. Tak říkám, že proč to nezkusit, ať mi udelají cenovou nabídku, třeba mají kontakty a já budu mít klídeček. Jenže přišla nabídka 3500 za líčení a vlasy, což mi moc neštimuje s její dřívější cenou, a za kytky 10500 a podobně. :-|
Odpovědět
ahoj! koukam, ze jeste stiham :-D teda jen na skoka, protoze musim jit varit vecu :-D jinak na emaily z nigerie apod. jsem alergicka. tohle je neco nepatrne jinyho. ale stejne to smrdi.
Odpovědět
i.frulova: no potes ty ceny... se snazi slecna vytriskat co to da? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: nojo, co se dá dělat...si halt seženu kytku sama a ráda :-D prosímtě, hlavně at auto neposílá, to potvrzení není určo pravdivý, takových mu ntaisknu milion, vůbec nemusí být z jeho účtu. Dej mu přečíst ten odkaz a bude mu to jasný...favorita nikdo z UK kupovat nepotřebuje... ;-) pa holky, mizím na víkend (ke tchyni :-| ) vezmu to domů pěšky, je krásně....
Odpovědět
i.frulova: me je to jasny, a jemu asi jeste vic :-D jen neumi anglicky, takze to se mnou konzultoval..
Odpovědět
jo, ale diky za ten odkaz... jsem mu to preposlala.
Odpovědět
Hezký večer! Teda u nás ne, protože malý řve už hodinu v postýlce ;-( Normálně už hodinu a půl spí, nevím, co se děje, přitom přes den byl andílek. ja_fi: do toho prodeje ať nejde, teď byl v tv podobný podvod, podvodník nechal poslat na účet prodejce větší částku někým jiným a přeplatek si nechal vyplatit na svůj účet Tak já jdu uspávat, chjo.
Odpovědět
Profilova fotka
Hola, hola přeji všem krásný sluníčkový víkend!!! :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?