Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
nuuna: přesně, na jednu stranu děs, na druhou stranu super. Vždycky to hlásím babičce, ta jenom pronese "ježišmariá to letí" a začne to se mnou probírat. Aspoň někdo, protože kromě vás se nikdo moc nezajímá. Já jsem tak ráda, že vás mám. Je to snad poprvé v životě, co jsem se zapojila do nějaké diskuse a nelituju.
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: a co dát nějakou pěknou hnědou? Světlou, bez rezavých odlesků? já se teda barvím sama už od echm 14 :-N , 2x jsem byla na melíru u kadeřnice a musela jsem to hned přelít tmavou barvou... :-D
Odpovědět
Viděly jste to album slečny, co si bere nějakého araba? To obdivuju, já bych do toho nešla, všechny holky kolem mne, co riskly cizince (ale není jich moc), se nakonec rozváděly nebo rozešly. Ta jiná mentalita je fakt náročná a člověk musí hodně skousnout.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ja jsem taky rada, ze vas mam ;-) :-) Ja bych si o tom vsem nemela vubec s kym pokecat, a z celyho teseni na svatbu bych nemela nic! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
misa: mně její album přijde lehce podezřelé... :-N ale jinak já bych do toho nešla.. kámoška si jednoho málem vzala, ale naštěstí včas dostala rozum... ;-)
Odpovědět
já chci naučit přítele, aby mě barvil :-) Momentálně jsem načerno, nosla jsem černo-červenou, ale ta červená se mi vždycky škaredě vymyla... mis: to je hrozné, jak se to blíží, ale baví mě to, že se mám na co těšit, nevím, na co se budu těšit, až to budeme mít všechny za sebou...
Odpovědět
pajik: ja mam rada ty tvoje napady! fakt jo! zkusime! jsem objednana v cervenci k tomu kadernikovi, co mi ho dohodila vizazistka... jen furt nevim.. kdyz pujdu do jedne kadernice, kterou mi dohodila kamaradka, tak me v ramci zkousky asi i obarvi a ostriha a pak vyzkousi uces na svatbu. no, asi to vzhledem k pripravkum vyjde draz nez samotna zkouska, takze ty puvodni dva litry budou vys... a i lici, takze me i nalici... jen nejak nemam duveru ke kadernici, ktera i lici :-D mozna blbost.. a pak je tu ta vizazistka, ktera stoji tri litry vc. zkousky, ale ostrihani a barveni bude bokem u kadernika.. co s tim?
Odpovědět
holky, ta diskuze o gramatice je strašná, člověk, aby si dávál pozor na jazyk, teda na prsty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
midy: to je jednoduchý, budeme se těšit na miminááááá..nebo z toho jak nám ta miminááá pěkně rostou, pořád se bude na co těšit... ;-) to chce pořád přítel ať si zase hodím černou, tu jsem měla když jsme se seznámili, ale mě se hrozně blbě dávala dolů, teď jsem ráda za hnědou ;-)
Odpovědět
vylezl oskar, hurááááááááá pajik: to já tady mám jinou podezřelou, o které si myslím, že možná ani nevěsta není, uvidíme ja_fi: tak nevím, asi bych to šla vyzkoušet, pokud máš ovšem dost peněz, pokud ne, tak bych volila levnější variantu.
Odpovědět
misaroz: ja uz zadnou zkousku jestli nahodou mi nekdo nesedne nechci. proste bude jeden nebo druhej... oba jsou na doporuceni, sice jsem je nevidela osobne, ale po telefonu moc prijemny lidi. ktera je ta podezrela? :-)
Odpovědět
na to album s arabem jsem taky koukala, o ruku ji požádal po roce, což mi příjde dost brzo, zvlášť s arabem, bych se bála...
Odpovědět
Článek se načítá
midy: já bych se bála hlavně těch kulturních rozdílů a výchovy dítěte jafi: já to napíšu, snad mě neukřižuje, pokud by sem nakukovala, mysakajaja, dokonce tu měla ještě jeden profil pod jiným jménem
Odpovědět
Profilova fotka
misaroz: ja mela stejny dojem :-N :-D pajik: dej pokoj s miminama! :-N Na ty ja se muzu leda tak opravdu tesit :-N :-D
Odpovědět
nuuna: že jo, vůbec ty komentáře, měsíční svatební cesta, nevím, ale nezdá se mi to. Samozřejmě že to pravda být může, ale to ví jen ona sama.
Odpovědět
my máme v plánu mimi ještě letos, ale čtyřnohé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
misaroz: me prijde spis divny ty reci kolem pritele, jedina rozmazana fotka, vojak a jeste milionar, k tomu neplodnej a reseni umeleho oplodneni atd atd :-D Holky, ta holka s tim arabem, to je proste vtip :-D
Odpovědět
mis/nuuna: ale tu diskusi u nich teda drzi nad vodou :-D holky, ten arab je ale ind ne? :-) aspon podle fotek, jestli mluvime o kolinkovi :-D navic teda je to nejake divne ne? jsou tam dve fotky na jedny jen on, na druhy s ni, obe jsou maly, ale me prijde, ze teda je na kazdy fotce jinej clovek...
Odpovědět
aha, možná je to ind, nevím, z fotek není moc vidět. nuuna: o tom příteli ani nevím, fotky byly divné, ale kdo ví, třeba má někdo touhu se tvářit jako nevěsta, protože se mu v životě nedaří, tak tady to má jako soukromé hodiny u psychologa
Odpovědět
Profilova fotka
misaroz: at uz je to ten pripad nebo neni, takovych by se tu naslo urcite vic ... ja_fi: jj, pokjazdy nekdo jinej, se nekdo proste nudi...
Odpovědět
mis: me prijde docela mazec, pokud to je fakt falesny, jak to do sebe zapada a jak je to promakany... svym zpusobem.. ona tim fakt zije...
Odpovědět
Víš, je možné, že je to pravda, do toho člověk nevidí. Anebo je to prostě snílek, který po tom strašně touží, ale něco nevyšlo a ona teď žije svůj svět. Já jsem ryba a znám to, taky mám svůj alter svět, kde mám dost peněz, všichni jsou zdraví, všem se daří... i ty miliony ze sportky už jsem rozdala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: nemusi to byt jeji pripad, ale urcite se tu najde takovych dost :-N
Odpovědět
Tak holky, já se loučím, přijdu zase večer. Zatím ahoj. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
misa: tak u té druhé nevěsty jsem taky na pochybách.. třeba zkouška líčení, mě dost pobavila... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak já chodila na jednu diskusi ohledně mé nemoci a nustále tam zasahovala holka, která vypadala, že má stejné problémy, ale pak se začala projevovat dost hustě...třeba psala holkám, které byly těhotné, že jim přeje ať potratí, že takhle nemocní lidé by vůbec neměli mít děti apod. když jí tam holky vyfuckovaly, tak se začala hlásit pod jinými nicky...a otravovala svými vymyšlenými problémy... doteď nechápu, co k tomu tu holku vedlo..asi byla psychicky narušená... :-( no a my normální holky jsme si založily jinou diskusi, která je uzamčená a každého nového člena, bedlivě prozkoumáváme, jestli to není ona osoba.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: jaka zkouska liceni? :-D
Odpovědět
jak se dá vůbec zjistit, že je to stejná osoba jen pod jiným nickem?
Odpovědět
jinak jsem se teď dověděla další novinku o myslivně, včera ji prý ukazovali ve zprávách, celá praská, to asi do dvou měsíců nezpraví :-(
Odpovědět
Profilova fotka
midy: no ona měla dost specifický způsob vyjadřování a když jí dlouho nikdo neodepisoval, tak si tam psala sama se sebou..už jsme jí měly vyčíhlou.. hlavně to byla diskuse, kde sis mohla napsat libovolný nick no a máte ještě něco v záloze? :-( nuuna: koukám, že už to smazala, ale měla tam takovou tu svojí klasickou fotku v maskáčovém triku...a o pár řádek níž zkoušku líčení...stejná fotka jen upravená v taazu nebo v něčem, kde měla linky a fakt dost počítačový řasy...tu fotku jsem zkoumala a byla úplně stejná jako ta první.. ;-) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?