Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
nuuna: :-o tyjo, by clovek rekl, ze ty maminy budou mit uz rozum, co? se ti nedivim, ze mas strach... akorat bude asi fakt tezky ji nejak nasmerovat :-( drzim palce..
Odpovědět
nuuna: já jsem v prváku na střední jedla každý den jenom jeden rohlík, nic víc, od té doby mám problémy se žaludkem a těžko se mi udržule váha...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, uz jsme psala o radu K.Cajtahmlove, snad poradi, kam ji vzit, aby ji odbornik otevrel oci...
Odpovědět
holky mazec... nase usmevavy mimis chytli hysterak.. prijel postak s balickem, zvonil snad minutu v kuse, jako kdyby horelo a mimis se naprosto dokonale vydesili a spustili mi tady duo rev. No sila! Jsem to dokonala tim, ze jsem sla ke dverim vchodovym do baraku a je jsem v byte na chvili zavrela samotny.. no to byl mazec! Breceli snad pet minut, nez se mi jep odarilo uklidnit...
Odpovědět
nuuna: kdo je cajthamlova? tu neznam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: kecas :-D Ty jsi nikdy nevidela jste to co jite? Jinak toho postaka bych pozvala dal, aby videl, co udelal! 8-(
Odpovědět
nuuna: ne :-D postaka jsem dal zvat nemusela, ono to bylo slyset pres celou chodbu a zavreny dvere... takze jsem mu vysvetlila, at priste zvoni min..
Odpovědět
nuuna: snad pomůže ja_fi: toho pošťéka bych nechala, ať si je za trest zkusí uklidnit...
Odpovědět
a to jsem ho tady vcera chvalila... on je hrozne fajn, takze se mi asi pet minut omlouval, teda chtel, ale jsem mazala domu k prckum, aby nevresteli donekonecna ..
Odpovědět
holky, taky me tak napadlo, ze uz tu zase dlouho nebyla dalfy... krome jinych, co jsme si na ne vcera vzpomnely...
Odpovědět
ja_fi, to nám se stát nemůže, ještě jsme si nepořídili zvonek :-D
Odpovědět
midy: to se mate :-D a to ten nas neni nejak extremni... doted byli vzdycky v pohode, kdyz kdokoli zvonil... doted.. hm..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky nevěstinky! :-) Nuuno, mámě zkus ještě domluvut, aby z toho neměla ještě nějaký kolabs :-( A můžu se tě prosím tě zeptat, kde jsi ten kamenný obchůdek s podprsenkama objevila?? Že by jsi mi napsala adresu do IP. :-) Já si totiž nerada takový věci kupuju přes Inet a radši to nejdřív vyzkouším! ;-) Moc děkuju předem!!! Ja_fi, ahóóój :-D Pošťák teda dneska moc nezaválel, že? :-S Snad se napříště opravdu polepší! ;-) Doufám, že ti alespoň donesl něco příjemného a né složenky! ;-)
Odpovědět
ahoj veru! tys tu taky pekne dlouho nebyla ;-) ten balicek byl pro pritele, konecne ma zase novou hracku, mobil :-D chtel nejaky na dve simky.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
veru: jasne, klidne to pisnu i sem. to by nemeli smazat. Nevim, jak se obchudek jmenuje, ale je mezi Namestim republiky a BIlou labuti, hned na ruzku primo u Cafe Imperial ;-) Pres tyden maji do sedmi a v sobotu do dvou. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja_fiku, tak alespoň že tak! ;-) Přítel si taky teď koupil nová mobil a nesustále na něm něco studuje! :-D Nuuno, děkuju ti moc, jsi zlato! A z Anděla to mám kousek, takže hned jak přijde výplata, tak tam určitě zamířím! :-) A ještě taky musím zjistit, jestli sem do svatebního nezhubla moc přes prsa, pže to bych si musela koupit nějakou podprsenku bez ramínek. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Nová mobil? Nesustále? No taky moc pěkně! :-D Zrovna nedávno jste se bavily o překlepech, že? :-D
Odpovědět
veru: to neres. mas proste moc rychly prsty :-D
Odpovědět
veru: tvůj kolabs je taky dobrý :-D ja_fi: ty jsi neviděla jste to, co jíte??? To byl pořad, hned jsem se vždycky uklidnila, že to se mnou není tak špatné. nuuna: někdy jsou mamky horší než děti Mimochodem tři dny čekám na oznámení, a když konečně přišlo, byla jsem v obchodě ]-( Takže bude až zítra, ach jo. Nemám ráda českou poštu, zlatá ppl.
Odpovědět
Profilova fotka
misaroz: jeee, to teda potesi co... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Postupně dočítám a musím vám napsat, že sem k vám taky hrozně ráda chodím!! :-) Je super, že si s vámi můžu popovídat o svatbě, pochlubit se, co už všechno mám a podívat se, co už všechno máte vy! A hlavně je to pro mě taky skvělá inspirace! :-) No a hlavně jste mi vy potvůrky pěkně přirostly k srdci! :-D Bavili jse se o kruzích po dočima. Já si teď právě taky koupila tu tyčinku od Garnieru, která má ten výtažek z kofeinu a potlačuje kruhy a otoky pod očima a musím říct, že jsem s ní maximálně spokojená. On je to totiž takový lehounký make-up, takže skvěle zakryje všechno, co je potřeba zakrýt. Takže ho ,ja_fi, určitě vřele doporučuju vyzkoušet! :-) Misaroz, :-D koukám, že dneska opravdu jedu! :-D Já jsem na oznámka právě proto využila PPL! :-) Ale neboj, do zítra to už vydržíš! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
veru: jeee, a ja zrovna premyslela, jestli to funguje, a ty to mas vyzkousene! To je super :-)
Odpovědět
veru: tak to mozna zkusim... s tim garnierem.. a nekontroluj po sobe moc to co pises, at se mame cemu zasmat ;-) :-D :-N misaroz: ja videla akorat nejakou upoutavku, ale jinak nam telka vetsinou nejde (mame usb tuner a nejak tu neni moc digi signal..), takze vidim tak akorat zpravy ze zaznamu na netu a obcas serial :-) ruzovku :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo, opravdu to funguje a to já mám po ráno opravdu slušné "pytle na hady" :-D :-D Ja_fi, ty potvůrko jedna! :-D Kdybych to po sobě alespoň trochu nekontrolovala, tak se sice možná zasmějete, ale vůbec se nedozvíte, co jsem vlastně napsala! :-D Jste to co jíte, mě taky bavilo, pže jsem si stejně jako Misaroz říkala, že to se mnou není ještě tak zlé! :-D
Odpovědět
taky používám tyčinku od garnier, ale mě to nepomůže, já totiž nemám tmavé kruhy pod očima, ale spíš "rýhy" a to se dá odstranit jen chirurgicky, že by mi tam dali nějakou výplň ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
midy: ale ty ryhy by mel "vypnout" ten kofein ne? ;-) Ja ted zkousim ruzne ocni kremy, co napinaji kuzi kolem oci, a nektere fakt zlepsuji ;-)
Odpovědět
nuuna: trošičku mi to pomohlo, ale nic moc a kruhy pod očima mi jdou stále dost vidět :-(
Odpovědět
Profilova fotka
midy: a kolik toho naspis? Jestli to mate v rodine, je fakt, ze to clovek moc neovlivni :-|
Odpovědět
nuuna: a ktere? ja mam ted doma biodermu a nejak ty moje mimicky vrasky nemeni tvar :-D no, taky se nezhorsuji.. :-D jinak me staci spat jen nepatrne min nez potrebuju a uz mam kruhy jak blazen!
Odpovědět
nuuna: spím dost, chodím spát v 10 večet a vstávám v 4:30
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?