Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
jo, jsou to takovy nevinny denni radosti.. cloveku je hned lip... jsem mela jednou jednoho klienta, uz starsi pan a ten vzdycky rikal: aaa sexy voice from prague is calling :-D bez nejakych vedlejsich umyslu, proste jen tak, pro lepsi den :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: jo kurýři byli taky dobrý...jsme si nakonec tykali s dispečerama... :-D
Odpovědět
pajik: http://www.beremese.cz/album/view.php... neni to sice objem jak blazen, ale neco takovyho pro tebe by se mi libilo... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: jj, jak rikas :-) I kdyz ma pani delsi frontu pred kasou, jdu radsi k ni :-D Jinak tedy kdyz mluvite o chlapech, nikdy nezapomenu na sileny trapas, ktery se mi jednou stal... Se spoluzackou jsme si privydelavaly jako kompars na Nove v jednom poradu. Bylo nam asi 18. A jednom na me celou dobu ziral jeden kameraman (vypadal ze je mu minimalne pres tricet :-N ). Ja si furt namlouvala, ze se mi to zda. A kdyz jsme pak cekali pred studii na zastavce autobusu se vsemi ostatnimi komparzisty, on sel okolo, a rekl mi, ze pry jsem pekna a sexy, a vsichni to slyseli :-N Holky, ja bych ho v te chvili zabila, byla jsem ruda az na pr... nejradsi bych se do zeme propadla. Vsichni na me zirali a ja nevedela co rict. Tak jsem rekla jen dekuju :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
nuuna: :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: chi chiiii, no ze me si delal srandu jeden kolega ze zahranicni pobocky - zavolal, a kdyz jsem se zeptala, jak se jmenuje, ze ho hned prepojim, rekl mi suverene, ze se jmenuje Bond, James Bond :-D A me bylo trapne mu rict, ze si dela p*del, at mi rekne prave jmeno :-D :-D :-D
Odpovědět
nuuna: me vzdycky v takovych chvilich mrzi, ze nejsem dost pohotova :-D rict mu neco ve stylu "ale M tady neni.." :-D vis jak..?
Odpovědět
u nás se zase rozjíždějí kanadské žertíky, když jsem šla na dílnu, tak mi kolega přilepil boty na podlahu, musím na něj něco vymyslet...
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: jasny, me to taky vzdycky dojde az kdyz polozim telefon :-D V tu chvili jsem ale totalne zaskocena :-N Ovsem kdyz pak volal za cas znovu, a rekl ze je James Bond, uz jsme rekla jen profi ze ok, a prepojila jsem ho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: tak ten pán byl taky dobrej :-D jinak, tyhle účesy se mi taky líbily jako první, jen mi to omezuje přítel.. i by se to hodilo k těm šatům.. ;-) a koukám, že budocí slečna nevěsta, které patří to album má doma taky bígla... x-) nuuna: no tak to bych mu asi vyprskla smíchy do telefonu... :-D :-D :-D a kameraman dobrý, já bych se asi nezmohla ani na to děkuju :-N
Odpovědět
pajik: a proc pritel nechce neco takoveho? ze trva na rozpustenych..? fakt by ho to tak zklamalo, kdybys nemela uplne rozpusteny?
Odpovědět
Profilova fotka
Hele holky, když jsme tak pěkně rozjetý...co kdybyste se pochlubily jak jste se seznámily s vaším nastávajícím??? Já už jsem své prozradila... :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jafi: no já se obavám, že jo... ale pokud mi kadeřnice řekne, že by mi to ze všech účesů sedělo nejvíc, tak do toho půjdu i přes zákaz... v nejhorším si mě neveme... :-D :-D :-D
Odpovědět
my jsme se seznámili na jedné folklorní akci (oba jsme chodili v kroji) dobře se mi s ním povídalo, pak jsem s ním šla pákrát ven jen jako kamarádka a jak to dopadlo už víte :-D
Odpovědět
jeee holky, ja vam tu nasi sladarnu ani snad nenapisu :-D ... chvili proste, jo? ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, my mame tak trapne kycovity seznameni, chcete to vazne slyset? :-N :-D
Odpovědět
nuuna: :-D :-D :-D ja byla prvni! ale jinak teda vazne to chci slyset! :-D
Odpovědět
já jsem se nakonec rozhodla, že si nechám udělat nějaký porozpuštěný účes, přítel taky chce, abych měla rozpuštěné vlasy, ale nevím, jestli by mi v rozpuštěných držel závoj
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: pěkně prosím, smutně koukám :-D nuuna: joooooooooooooooooo
Odpovědět
nuuna: sem s ním :-)
Odpovědět
Profilova fotka
midy: já myslím, že se dá přichytit závoj i do rozpuštěných vlasů ;-) ale polorozpuštěný účes je pěkný kompromis... ;-) to máme stejný, mě se s tím mým taky hrozně dobře povádalo... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
midy: já myslím, že se dá přichytit závoj i do rozpuštěných vlasů ;-) ale polorozpuštěný účes je pěkný kompromis... ;-) to máme stejný, mě se s tím mým taky hrozně dobře povídalo... :-D
Odpovědět
pajik: ty holky tady snad o tom píšou román :-D
Odpovědět
midy: neeeeeeeeeeeeeee, jen jsem neco musela udelat.. :-D hm, tak jsem lehla se zadama a po trech mesicich jsem se presunula na pet mesicu do rehabilitaku v Kladrubech a celych tech pet mesicu den co den tam se mnou cvicilo to moje zlato. a kamaradili jsme spolu jeste tak pul roku, viseli spolu na icq kazdej vecer, parkrat jsme se videli a pak do nej trosku rypla jedna jeho kamaradka a ten vztah jsme posunuli jinam... :-N no, tak ted s nim budu cvicit ja ;-) doufam, ze fakt hodne dlouho :-) :-N detailama nebudu zatezovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
midy: no a my to daly tak ve stručnosti... :-D :-D :-D hele ale já náš příběh můžu taky rozepsat na román... :-D ;-)
Odpovědět
ja_fi: jen aby se mu to cvičení nepřestalo líbit :-D
Odpovědět
midy: :-D :-D :-D
Odpovědět
ja musim cvicit diplomaticky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: hele tak přesně takhle jsem si tvé seznámení představovala... ;-) oni ty kluci fyzioterapeutický jsou docela k nakousnutí... :-D ..teď už samozřejmně néééé, ale když jsem byla sama tak jooo :-D :-D to je hezký jak jsi napsala, že s ním budeš odteď cvičit ty... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, my byli oba cerstve po osklivem rozchodu... Ja uz po nekolikatem :-N Oba jsme meli hodne bolavy srdicko, a na nejake seznamovani nemeli ani pomysleni. Ja mam profil na Lide.cz, a pritel zrovna hodnotil nejake fotky, byla tam pry nejaka silene oskliva zenska sedici na zachode, tak ji dal petku, a naskocila jsem mu tam ja... :-D Rikal, ze nikdy nikomu takhle nenapsal, ale ze na te fotce v tom mem usmevu bylo neco mnohem vic... No pravda, ja taky nikdy nikomu takhle neodepsala :-) Tak jsme si povidali, vylivali si srdicko, podporovali se, abychom to zvladli. Byli jsme takove spriznene duse v tomhle hnusnym svete. Pripadalo mi, jako by byl moje dvojce, ve vsem jsme si rozumeli az neuveritelne. Byli jsme proste skveli pratele. Prirustali jsme si k srdci, ani nevedeli jak, ale nebyly v tom postranni umysly :-D Jednou na me padl sileny splin, kvuli tomu rozchodu atd, bylo mi fakt zle. Tak sjem si psali a on mi napsal, ze prijede, a pujdeme delat snehulaka :-D Byla pulnoc, venku metr snehu...Myslela jsem, ze si dela srandu. Ale on fakt prijel, a v jednu rano jsme behali jako sileni po parku a delali snehulaka, jako mali deti.On jediny me rozesmal, vsechno ze me spadlo. Pak jsme pozorovali svetla nocni Prahy a povidali si. Nu, a bylo hotovo, dostal se mi pod kuzi a i kdyz to nebylo snadny, nikdo ho uz odtamtud nedostane x-) Jinak od te doby kazdy rok delame snehulaka :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?