Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: :-D :-D :-D já nechápu, co si lidi kolikrát dovolí, jednou je to jejich práce, tak jí sakra dělám pořádně... hi hi já jsem vlastně takhle jednou sbalila kluka co dělal na poště a rozvážel k nám na firmu balíky... :-D :-D ...a teď si ho beru... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: tak to je teda sila :-o
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: jeee, tak to chapu, ze byl pritel urcite jeste vic nakrknutej na toho poslicka :-D
Odpovědět
pajik: kecas! :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja_fi, ty jedna potvoro!!! :-D
Odpovědět
nuuna: =-) :-N =-) :-N
Odpovědět
ze me to nenapadlo driv,... vyfotit to... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: tak, a ja si jdu na truc udelat taky jedno :-D A to na nej ani nemam moc chut :-D :-D :-D
Odpovědět
pajik: takto je super! :-D :-D :-D
Odpovědět
nuuna: to se ale nepremahej! ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: mňáááám... x-) nekecám... :-D :-D :-D jsem se každý den těšila, až přiveze balíky a pokecáme... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: sice nemam slehacku, ale tatra a karamelova vienetta mi staci :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
...holky nedělejte mi chutě!!! :-| :-D
Odpovědět
jeee, holky, ja mam takovy hezky vzpominky na jednoho policajta :-) pres rok stal u nas na prechode, kazdy rano, kdyz jsem chodila do prace (byla hned vedle skola), vzdycky se krasne usmival, tak jsem se usmivala taky. pak jednou povida: slecno vy se tak krasne smejete :-D no milouckej a jeste hezounek, fakt se na nej dobre koukalo. a nic z toho nebylo, to na tom bylo asi nejlepsi, bylo to takovy uvolneny bez ocekavani, protoze byl asi o hlavu mensi nez ja :-D ale fakt jsem se na tu ranni cestu pokazdy tesila!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, koukala jsem ze v jine diskuzi prosvistela Bri - kde ona se nam ta holcina toula? :-)
Odpovědět
nuuna: a fotak mas? ;-) :-D
Odpovědět
já nemám ani kafe, natož zmrzlinu nebo šlehačku... :-(
Odpovědět
nuuna: ja si dneska dopo vsimla, ze neco delala s albem, ale nejak se nam tu neukazala.. briii jak se mas???
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: fotak mam, mam i fotku, ale nestoji za zverejneni - to vis, pracovni podminky, tak nevypada nic moc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: jéééé... to je přesně ono...to těšení se..ani z toho nemusel nakonec být žádný vztah... ;-) ale jsou to takové krásné chvilky...
Odpovědět
pajik: jo, ja mela vzdycky super den, jsem se culila celou cestu do prace a kolikrat jeste i v praci, nez zavolal nejakej otravnej klient :-D
Odpovědět
dokonce jsem to dotahla tak daleko, ze jsem se snazila fakt vypadnout z domova vcas, nez z toho prechodu zmizej :-D to bylo lepsi nez budicek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nemejte me za lesbu, ale me takovyhle roztomily chvilky tesi i s zenskyma :-D My treba mame s pritelem takovou oblibenou pani pokladni u nas v Bille. Ona se normalne skoro nesmeje, ale pritel si z ni pokazde dela legracky a pokazde ji rozesmeje. Ja se na ni vzdycky tesim, ze si zase zavtipkujeme :-D Nejcasteji je to takove to "dobry den" a ona si zakryva oci a rika "nashledanou" a my odjizdime s plnym kosikem... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já mám pocit, že má brii ještě zkouškový, ne? Proto sem moc nechodí???
Odpovědět
pajik: asi jo.. nuuna: vsak to nemusi byt nutne chlap. to jen pajik mi zrovna tohle pripomnela :-) a musim rict, ze s chlapama to ma trosku jinej nadech, i kdyz z toho ani nic nebude, protoze jeste v ty dobe jsem prece nemohla chodit s mensim chlapem.. ehm, to ze ten muj soucasnej je zhruba stejne vysokej jako ten policajt tenkrat, to uz je jina story :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: tak to věřím... já zase v prváku chodila ráda do školy, kvůli jednomu automechanikovi, který s náma jezdil v buse.. to byla motivačka vstávat a jezdit do školy pěkně včas... :-D :-D :-D jsme se na sebe pořád koukali a usmívali...
Odpovědět
když jsem byla na střední, tak jsme se zase vždycky těšili na jednoho výpravčího, každé ráno jsme na sebe mávali :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak u nas v praci to bylo asi spis po telefonu, kdyz jsme jeste byla na recepci, a nekam se volalo opakovane porad dokola :-D Ale treba kuryri uz nas taky znali pomalu jmenem, byli u nas peceny vareny.
Odpovědět
Profilova fotka
já vím jak to nuuna myslela... ono je to trošku jiný..protože v tom není ten lehký nádech flirtu... :-D :-D ale taky mám ráda, když někam jdeme třeba na nákup a člověk si narazí zrovna na někoho sympatického, usměvavého... pak se většinou ke stejné osobě vracíme... ;-) bohužel mám pocit, že v dnešní době je takhle milých a usměvavých lidí jako šafránu... :-N
Odpovědět
já v práci potkám jenom kolegy, se zákazníkama komunikujeme přes maily
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?