Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
midy: a to by byla originalni fotka! :-D :-D :-D
Odpovědět
abych te ale uklidnila - my doma vanu taky nemame, mam bezbarierovej sprchovej kout. v hotelu budu v bezbarierovym pokoji, takze taky zadna vana :-D leda ze bych se nacpala do detsky vanicky, kde koupem mimis... :-D
Odpovědět
ja_fi: :-D :-D :-D teď mě tak napadá, že bych ještě mohla využít akvárko, ale nevím, jak by se to líbilo rybičkám... :-D
Odpovědět
midy: :-D :-D :-D no, rybicky vyskacou, toho bych se nebala..
Odpovědět
ja_fi: no jo, ale co mi tam pak bude místo rybiček plavat?
Odpovědět
Profilova fotka
midy: make-up? :-D
Odpovědět
nuuna: :-D :-D :-D to zalezi, cim do toho akvarka poleze napred ;-) :-D
Odpovědět
ja_fi: :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: :-D :-D :-D .
Odpovědět
jsem kvuli vám dostala záchvat smíchu...
Odpovědět
midy: kvuli nam???? :-o ty jsi s tim akvarkem zacala! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, bez vas by se clovek v praci nezasmal jak je den dlouhy! :-D
Odpovědět
Článek se načítá
nuuna: praci taky nemas pro smich ;-) :-D co blb? uz je zpatky?
Odpovědět
nuuna: aspoň to rychleji ubíhá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi_ nevim, myslim ze az zitra :-N midy: tak tak :-)
Odpovědět
nuuna: :-.
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi:jj, tak nejak :-x :-N
Odpovědět
nuuna: jo, ten smajlik tam mel bejt! me tam vlezl uplne cizi! :-x
Odpovědět
"Strany plánují snížit počet funkcionářů ve Sněmovně, platy i náhrady politiků a omezit imunitu." Tak jestli tohle dopadne, tak klobou dolu..
Odpovědět
ja_fi: myslím, že tohle už kdysi plánovali, ale pak to vyšumělo...
Odpovědět
midy: prave.. jsem fakt zvedava, jestli to nekam dotahnou, nebo jestli to zase budou jen plany kecy
Odpovědět
ja_fi: Silně o tom pochybuju...
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: nezbyva nez doufat. Zatim to zni skvele, pockejme si na realitu :-N Mozne jsem naivni, ale Necasovi to verim, i kdyz jsem poprve ODS nevolila... Zalezi ale i na ostatnich ze :-N
Odpovědět
nuuna: ja jsem taky ODS nevolila, ani teda CSSD :-D tyjo, CSSD mi dokonce dvakrat volali - ja ani nevim co chteli - prvni telefonat jsem zarizla temer okamzite a druhy az po chvili, protoze pana nebylo skoro slyset :-D ja jsem mozna taky naivni, ale doufam, ze kdyz jsou tam ted relativne vyrovnany sily i v ramci koalice, zas tak velky rozdily mezi nima nejsou.. tak by se to tam mohlo nejak dokopat k tomuhle kroku.
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: ono nezbyva, nez doufat ze :-D No predstavte si, ze CSSD byli tak DRZI, ze dokonce moji mame primo na jmeno poslali dopis, ve kterym ji dekovali za PROJEVENOU DUVERU...... Eh Pch, mama zadnou duveru v CSSD nema, nemela a mit nebude, v zivote je nevolila, a z Paroubka se ji dela fyzicky nevolno... Me tohle prijit, tak si jdu normalne stezovat, ze me to urazi a obtezuje :-D A to ji pak psali jeste minimalne dvakrat, samy blaboly o tom, ze je to v jejich rukach, ze stojime na krizovatce, bla bla....
Odpovědět
nuuna: mě nic nepřišlo, ale papír na podpýálení dřeva v krbu se hodí vždycky :-D
Odpovědět
tak me podobny veci nepsali, me to rovnou volali :-D jsem na tu pani vybafla, odkud ze ma moje telefonni cislo (ten prvni telefonat).. asponze ta mela trosku inteligentni projev. protoze ten pan, co volal asi tyden po ni teda fkt moc nepobral..
Odpovědět
ja_fi: bych jim ten telefom položila hned...
Odpovědět
midy: to ja se zase rada dost neprijemne zeptam, odkud maji moje telefonni cislo a rada jim sdelim, ze je fakt volit nebudu.. me by zajimalo, kde delali ten pruzkum verejneho mineni, podle ktereho CSSD cekali kolem 35% hlasu.. s kym mluvim, nikdo CSSD nechtel..
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, me nastesti nechali na pokoji uplne. Jinak bych asi byla sprosta...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?