Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
nuuna: :-D neboj, uplne si vystacim.. jsme s pritelem tuhle povidali.. a nebylo to uplne prijemne.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: jezis, nestras :-N My si nastesti "neprijemne" nepovidali uz dlouho, skoro se az zacinam bat, jak je to u nas ruzove... Krome tedy tematu o kterem jsme prave mluvily :-D
Odpovědět
nuuna: no, co na to rict..
Odpovědět
a nestrasit :-D
Odpovědět
ja_fi: radši nic, ať se pak nebojí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, me jen tak nevystrasite :-) Tedy rozhodne ne vic, nez na co jsem zvykla :-D
Odpovědět
me trefi.. taky se vam stava, ze kdyz date odeslat jen smajliky, tak vas to proste nezapise do prispevku? teda jako ze to ten prispevek neodesle? nuuna: :-D :-D :-D
Odpovědět
ja_fi: to ne, ale párkrát se mi stalo, že mi to smajlíka hodilo jinam, než jsem chtěla nuuna: bu bu bu! .. ještě pořád nic?
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: jasny, a hodi te to na prvni stranku :-) Staci za smajliky napsat treba tecku ;-)
Odpovědět
ja z toho uplne tecu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: z jineho soudku - uz jen 80 dni :-D
Odpovědět
já 74, už by mi mohly dojít ty šaty, ať je můžu ozkoušet... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky vy zase máte smutné téma... :-( Já jsem taky proti dluhům, ale bohužel v dnešní době se to ani jinak řešit nedá. My máme hypo na barák už skoro dva roky, ale dali nám jen milion, jelikož mám taky invaliďák. Naštěstí máme ještě barák v Pze a když se nám ho podaří prodat, tak smázneme dluhy. V pátek máme zase dva zájemce, tak držte palečky, penízky by se hodily jak fík. ;-) No a s mimčem to bude asi dost komplikované kvůli střevu... ale já mimíska moc chci a udělám pro to všechno, ikdybych měla skončit s vývodem, jak mě pořád doktoři straší. ;-) Já se půjdu zase učit, nějak se tím nejsem schopná prokousat... 8-(
Odpovědět
pajik: a co ten domek pronajímat třeba studentům?
Odpovědět
uf to je počasí, zase tady padají tragače. Ještě že dnes nejsu na kole, jak včera...
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem se hned musela taky podívat na počítadlo a mám to za 86... :-N holky, teď už to fakt uteče jak voda
Odpovědět
utíká to rychle, asimi pak bude i líto, že už je to za mnou
Odpovědět
Profilova fotka
midy: tady celý den svítí punťa... :-D pro nás bude lepší to prodat, zatím tam jsou rodiče, ale nezvládají schody a chtějí do bytu... ještě by se to dalo vyměnit za byt + doplatek... no jsem zvědavá jestli se to koneně nějak vyřeší...
Odpovědět
Profilova fotka
midy: jo to tu holky hodně píšou, že přípravy byly nejlepší období života a že svatba pak uteče rychle až je jim to líto...asi na tom budu podobně... ;-)
Odpovědět
pajik: je pravda, že plánování svatby trvá třeba půl roku, ale svatba trvá jen jeden den...
Odpovědět
a už zase lije... začínám mít toho deště opravdu plné zuby...
Odpovědět
pajik: neboj, ona přijdou další krásná období, člověk se na to musí dívat pozitivně.
Odpovědět
ty jo holky, vás se nedá stíhat ani sledovat :-D já jen zdravím, k tématu jsme na tom asi všichni stejně - já MD a přítel úředník :-D a chtěla jsem si vzít po 6ti letech placení úvěr na stavební spoření a jsem nedůvěryhodná kvůli MD 8-( a nedostanu nic. Máme koupenou chalupu v Jizerkách, momentálně stavba, kde jsem chtěla MD trávit, ale nejsou prachy na dodělání :-( až půjdu do práce, tak mi to bude jedno, že jo... Ale jak tu bylo řečeno, buďme šťastné za to, co máme a jak se máme ;-)
Odpovědět
Holky, některá z vás se tu před časem ptala na nehty v Pze. Já mám kamarádku, co po MD otvírá nový kadeřnický a nehtový salon. Má super ceny, protože začíná, ale není to přímo Praha, ale kousek za směr Beroun. Tak kdybyste některá měla zájem, pošlu kontakt ;-) Je otevřená a tvůrčí, já si je u ní dělat nechám. Měla mě i česat, ale bohužel v neděli 15. jede s rodinou na dovolenou a nechce se jim v sobotu do Č.Ráje :-( Tak kdyžtak písněte. ;-)
Odpovědět
tak jsem zase tady ... kdyz te azeto vidim, a kdyz vidim ty cisla, kolik nam zbyva do svatby.. ja asi pujdu bosa! nestiham nejak zajet do ty zruce.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
azeta: ahojky to jsem chtěla já, ale koukám, že v době , kdy budu potřebovat nehtíky, tak bude mít dovču a je to už pro mě od Kolína z ruky... jafi: já zas nebudu mít dort... :-( cukrářka mi odpadla... zítra budu hledat novou...
Odpovědět
To se všechno stihne ;-) Počkejte až na těch počitadlech bude třeba 10, to budou nervíky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
misa: jé nestraš... :-D já si to ani neumím představit, jsem hroznej nervák..to tu se mnou nevydržíte... ikdyž většina z vás už bude na svatebkách než přijde řada na mě... :-D :-D :-D
Odpovědět
20. se zrovna ze svatebky vracím, tak ti budu držet pěsti. A stejně, nejde o život, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
jé a kam, že to jedete? Já to úspěšně zapomněla :-N No o žiovt nejde, ale vysvětli to mé nervové soustavě... :-D ale panák něčeho ostřejšího to jistí... :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?