Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Ahoj holky, jak se máte? picasso: tak to je super, že jsi je ukázala nejdřív příteli a jemu se líbí, sice už to nebude takové překvapení, ale až k tomu přidáš účes a líčení, tak budeš zase úplně jiná a překvapíš ho takhle
Odpovědět
misaroz: Díky :-) pajik: Nečekají tě brzy přijímací zkoušky? Holky, máte někdo zkušenosti se značkou Eucerin?
Odpovědět
safi: Tak si nakonec vybrala tu první bižu?
Odpovědět
Profilova fotka
ach jo..já se zase musím přetahovat o pc... :-( picasso: jj jdu 17. června a jsem čím dál tím dutější... :-S Eucerin neznám... :-N
Odpovědět
bry vecer :-) jsme meli navstevu, tak jsem tu nemohla vysedavat.. uplnej abstak! :-D picasso: eucerin znam :-) teda, mela jsem od nich krem, to prodavaji v lekarnach, ze? nebyl spatnej, lepsi nez ty klasicky veci z drogerii.. ty nekupuju, fakt mi nesedi. ale ted jsem teda zainvestovala do drazsi lekarensky znacky a musim rict, ze lepsi nez eucerin...
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: už jsi pociťovala abstinenční příznaky..lehký třes rukou, pot na čele atd. :-D já celý večer prošlapávám svoje svatební botičky... :-D teda spíš v nich sedím u televize... :-)
Odpovědět
pajik: no jiste! a hlavne tu vsudypritomnou nervozitu... tekavy pohled smerem k pocitaci kazdych pet minut, kazdou dve minuty, kazdou minutu... :-D :-D :-D no to ty boty moc neproslapnes, kdyz v nich sedis :-D
Odpovědět
pajik a vubec jestli tu je jeste nekdo, ja odpadam.. tak se loucim a dobrou a zitra..? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: :-D :-D :-D jj to mooooc dobře znám... hele, třeba je neprošlápnu, ale už teď můžu konstatovat, že se v nich hrozně příjemně sedí.... :-D :-D našli jsme dneska další barák do kterého bychom šli, jen jaksi nemáme peníze na koupi... :-p ach jooo
Odpovědět
ja_fi: I ten Eucerin je na mě trochu drahej, ale asi zainvestuju, protože jsem teď nějaká olezlá a pálí mě obličej :-( Dobrou :-) pajik: Držím pěsti. Tak to je ale dobrý. Když jsem šla maturovat, tak jsem mamce brečela do klína, že to nedám a ona na to, tak je to dobrý, to uděláš. A taky že jo. Takže u tebe nějak podobně :-D S tím bydlením tě naprosto chápu. U nás to vypadá podobně :-|
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: :-D tak já šla na maturitu s tím, že to prostě udělám v září, z angliny jsem si nevypracovala ani jednu otázku... a já to nakonec dala, takže jsem byla mile překvapena... ;-) no ale teď si fakt nejsem vůbec jistá, už je to 7 let co jsem ze školy a hlava už tak nefunguje :-( mě pomáhal Normaderm od Vichy, ale je taky dražší... :-| A vy jste taky chtěli něco kupovat, nebo si to pletu? :-N
Odpovědět
pajik: No, já maturovala ze všech pěti předmětů, z angliny jsem vytáha otázku, co jsem si četla ve vlaku, z češtiny co jsme brali poslední hodinu, interna a chirurgie pohoda otázky a psychologii jsem okecala. Takže taky dobrý :o)) No, já nechci kupovat Vichy 1. na mě moc dojem neudělal a za 2. je testovaný na zvířatech :-( My původně zvažovali po svatbě větší byt, ale nakonec musíme od toho ustoupit. Což o to, prachy na nákup by se daly sehnat, ale udržet byt nebo spíš nic jiného než byt bychom neměli (zážitky, dovolené apod.). Takže jsme to odsunuli. Ale když kolikrát vidím ty ceny, tak je to k zlosti. Teď se dobře nakupuje :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Taky pádím na kutě. Tak děvčata dobrou noc a myslete na mě zítra. Jdu do toho salonu, aby zkoukli šaty. Tak snad se dílo zadaří :-)
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: to ani nevím, že testují :-| .... My právě už jednu hypo máme, takže to znám, kino 1-2x do roka, dovolená zatím jen doma na maltě :-( a to chceme po svatbě, až se odmarodím zapracovat na mimi.. dobrou a držím palečky s šatkama, určitě se zadaří... ;-)
Odpovědět
pajik: jsme na tom podobně, do kina skoro nechodíme, na dovolené jsme byli naposledy před 3 rokama. letos nás čeká úprava nájezdu, abychom mohli najet do garáže a taky musíme natahnout domek lepidlem a perlinkou, protože, když dýl prší nebo je přívalák, tak nám dovnitř zatéká. Ale letos dovolenou plánujem :-) jinak co se týče maturity, taky jsem ji dala, ikdyž jsem tomu moc nevěřila. Moje matka mě teda moc nepodpořila, místo, aby mi popřála hodně štěstí, tak mi řekla, ať brzy příjdu, že musím vyžehlit prádlo... Ale mrzí mě, že jsem neměla možnost dodělat výšku, ale snad se někdy zadaří :-)
Odpovědět
Dobré ráno! pajik: v klidu, to zvládneš. K té hypotéce, už jsem tu psala několikrát, že se to dá zvládnout, jsem na rodičovské, přítel pracuje za průměrnou mzdu a taky to zvládáme. midy: bezva mamka, ale co se pamatuju, tak mamka taky po maturitě přišla a místo gratulace se ptala, proč není umyté nádobí ]-( Naštěstí to pak urovnala, holt maminky ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, můžete mi prosím poradit, svatební salon na jihu čech, teda nějaký fajn, kde bych si mohla už zítra vybrat šatičky :-) Děkuji...
Odpovědět
Ahoj, tak to ti nepomůžu, zkus si najít nějakou jihočeskou debatu, jestli ti neřeknou. Přeju hodně štěstí při hledání a výběru ;-)
Odpovědět
mis: aspoň, že to urovnala :-)
Odpovědět
midy: jj, ale pamatuju si to dodnes Teď jsem se dívala na fotky od marilka, jsou nádherné.
Odpovědět
mis: na ty už jsem se taky dívala, jsou hlavně originální
Odpovědět
Taky mi to příjde jako super nápad, hlavně s těmi stohy a na těch kolejích.
Odpovědět
jj, já se přiznám, že by mě to nenapadlo, ale když to vidím, tak to vypadá fakt dobře
Odpovědět
Přesně, důležitý je proto fotograf, co má nápady. Pak už to přijde samo ;-)
Odpovědět
No, právě mě zchladil přítel, že fotky u slámy má kdejaká selka :-D No nic, no, chlap z vesnice 8-(
Odpovědět
jj, jsem zvědavá, co ten náš vymyslí, jestli teda vůbec něco...
Odpovědět
Určitě vymyslí, neboj. Tak já už pomalu mizím. Ahoj později.
Odpovědět
mis: ahoj
Odpovědět
holky, kde jste dnes všechny? Nechce se mi tady vést monolog :-D
Odpovědět
dobre rano holky! ja se tu objevim az pozdeji - letim na koniky.. :-) zatim.. (midy pardooon, ja te nezachranim :-N )
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?