Menu Forum

Nevěsty ze srpna 2010

25. říj 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
Registrovala se 29. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 1285 příspěvků a 2 alba. Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
Registrovala se 29. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 1285 příspěvků a 2 alba. Region Karviná.
 Dobré ráno, holky, tak večer jsem vás už nezvládla, ale vidím, že jsem o nic nepřišla, to je dobře emoticon
ja_fi, teda tebe to líčení chytlo emoticon , tak hlídej, ať to prcci nepoužijí jako hračku emoticon
22. kvě 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
azeta
Registrovala se 4. ledna 2010 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 113 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
  • Svatba byla 13. srpna 2010
    Na hradě Valdštejně, Region Turnov
fotoportrét
fotoportrét
azeta
Registrovala se 4. ledna 2010 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 113 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
 Ahoj holky,
zdravím při víkendu a hlásím, že u nás už je hej. Děkuji všem, co na nás myslely, Hani už je bez teplot, tak konečně můžeme na chvilku ven, huráááá.

Hvězdičko, vítej! emoticon

Ja_fi: krásné líčení, fakt Ti moc sluší emoticon Já mám zkoušku až 10 dní před svatbou a začínám mít strach, zda to není pozdě, když něco neklapne, aby to šlo změnit emoticon

Midy: my si máme vybrat 5 skladeb (1 příchod nevěsty, 2 stání před řečí, 3 prstýnky, 4 a 5 gratulace) Dostali jsme i seznam, ale teda vybrat si není vůbec jednoduché, ale už máme příchod-pochod a gratulace, ale co na prstýnky netušíme emoticon

Konečně máme první nástřel fotek na oznámko, až bude víc času hodím je do alba k posouzení.
Víc si teď nezvpomenu, fandila jsem hokeji a jsem z toho překvapení rozhozená, ještěže si dítko četlo a nechalo maminku fandit emoticon
22. kvě 2010 v 17:09  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
azeta
fotoportrét
fotoportrét
azeta
 misaroz: to by byla fakt drahá hračka emoticon emoticon emoticon Ale moje dítko kosmetiku moc rádo, tak to není daleko od pravdy emoticon
22. kvě 2010 v 17:10  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
Registrovala se 2. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 6091 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 14. srpna 2010
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
Registrovala se 2. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 6091 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
    V Praze, Region Praha
 ahoj nevesty...

misaroz/azeta: to by me fakt omyli, kdyby se mi mimis dostali k tem drahejm nesmyslum, co si tak obcas napatlam na oblicej emoticon fu, uplne jsem se pri te predstave opotila emoticon

azeta: super, ze je mala uz ok. ma byt krasne. diky za pochvalu liceni, me se to libilo.. ale musim rict, ze vecer uz jsem byla unavena a nejak mi prislo, ze v tom vypadam jeste unavenejsi emoticon a priteli to prislo moc tmavy.. hm.. jsem nakonec vydrzela az do jeho prichodu.. no nic, mozna na zkousce zkusime tech par dni pred svatbou jeste trosku svetlejsi variantu.. vsak od toho zkousky jsou, ze.. a mozna neco vyzkousime jeste s kamaradkou, jen tak.. zavidim ti ctouci ditko, nasi vypada to maji (doufam) nepatrny nasledky ockovani na spalnicky. je to 10 dni, dr. varovala, ze to chodi takhle pozde.. oba mrzuty, unaveny,.. poradne nejedi.. uz aby sli spat a bylo zitra..
22. kvě 2010 v 17:15  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
azeta
fotoportrét
fotoportrét
azeta
 ja_fi: dík emoticon No ale právě mi vybordelila celý botník a zkouší si moje boty emoticon emoticon emoticon teď právě zimní emoticon

Jo a zarděnky nezávidím, právě z nich má v háji imunitu emoticon byly jsme na nich na zač. března a 7 týdnů pak byla KO, všechny reakce, co na ně mohly být, jsme si vyzkoušeli, naštěstí jsme to zvládli doma. A od té doby každých 10 dní nějaká pecka. Museli jsme zrušit i plavčo, aby se srovnala.
Tak na mimis moc myslím a na Tebe taky, abyste očko přežili jen s tou mrzutostí emoticon
22. kvě 2010 v 17:30  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
safirah
1
Registrovala se 23. června 2009 na beremese.cz. Přidala 1283 příspěvků a 3 alba. Má 34 přátel. Region Opava.
fotoportrét
fotoportrét
safirah
1
Registrovala se 23. června 2009 na beremese.cz. Přidala 1283 příspěvků a 3 alba. Má 34 přátel. Region Opava.
 ahoj holky! Po dlouhé době se zase hlásím! A hned bych vás chtěla poprosit o pomoc. Mám v albu (co už máme hotovo) dvě bižuterie. Co myslíte, která se víc hodí k šatům se závojem. Na šatech jsou vyšívané kytičky a kytka bude z růží a frézií.
22. kvě 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso
Registrovala se 13. září 2009 na beremese.cz. Přidala 1242 příspěvků a 2 alba. Má 15 přátel.
  • Svatba byla 7. srpna 2010
    V hotelu Belveder, Labská stráň, Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
picasso
Registrovala se 13. září 2009 na beremese.cz. Přidala 1242 příspěvků a 2 alba. Má 15 přátel.
 Ahoj, děvčata emoticon
ja_fi: Moooc pěkné líčení. Sedne ti :o)) Ať jsou mimis zase hodné a nemrzuté emoticon
pajik: Účes: Ty si ale kočka. Ten bych pro tebe brala emoticon
safi: Mě by se k šatům líbila bižu 2 emoticon
azeta: To je dobře, že malá už je fit. Děti by neměly být nemocné emoticon

Jinak se rozhodlo. Jdu zítra do práce se šatkami a zkusíme s kolegyní dát nějak do kupy ten vršek šatů. Zná moc dobrou švadlenku. tak snad něco spískáme emoticon
22. kvě 2010 v 18:06  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 azeta: kolik ji je??? Hani myslim.. emoticon me ani nestras, patka se trosku osypala pod kolenem, tak doufam, ze to neni od toho, ale potnicky nebo tak neco... no kdo vi..

safi: krasny oboje.. tyjo... nemuzes to vyzkouset primo k tem satum? emoticon za me asi spis taky dvojka... tvarove... ten dlouhe "privesek" by mi k tem tvym satum nesel tolik... myslim... nevim... emoticon

picasso: tak to je super, s tou svadlenkou! budu drzet palce! me jeste napadlo - kdyby to neslo - co zkusit sehnat jeste jine a tyhle si nechat jako populnocky? nebo to je uplne blby..? emoticon a jinak dekuju za pochvalu liceni emoticon
22. kvě 2010 v 18:38  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso
fotoportrét
fotoportrét
picasso
 ja_fi: myslím, že krupička pod kolenem nebude reakce na očkování, držím pěsti, aby ne emoticon Jinak šaty jako popůlnočky nepůjdou, pač se z těchto svlíknu cca za 4 hodiny po obřadu do riflí a svatebního trička a oddechnu si, že do konce života je vystaráno emoticon Pokud s tím nepůjde něco provést, zkusím je udat a jdeme hledat dál emoticon
22. kvě 2010 v 18:45  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
 Ahoj, tady pro změnu zase prší, už padaly i kroupy emoticon
safi: mně se víc líbí ta druhá, ale chtělo by to vidět i šaty
picasso: určitě zkuste s těmi šaty něco vymyslet, jsou krásné, jenom ta ramínka by to chtělo změnit
22. kvě 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso
fotoportrét
fotoportrét
picasso
 Dík holky.
Snad jo, ale pokud bude pršet, bude srandy kopec. Hotová erotická nevěsta emoticon
22. kvě 2010 v 18:47  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
azeta
fotoportrét
fotoportrét
azeta
 picasso: já myslím, že by ženich ani ostatní nic nenamítali emoticon Jinak držím palce, ať něco pozitivního vymyslíte.

safi: mně se také líbí oboje, ale možná trochu víc ty druhé emoticon

ja_fi: Hani jsou čerstvě 2 roky, očko jsem odkládala kvůli reakcím na hexy a pak ani nebyla očko látka, měla teď teprve první. U nás to tedy probíhalo tak, že nejprve od 8. dne horečka 4 dny, ta pak klesla a osypala, celá, hlavně na tělíčku a stehna a pak na to nasedl šílený kašel a rýma a kašel se jí držel 7 týdnů s pár akutníma atakama a když si říkám, že už je snad fit, tak zas tato viroza emoticon

misaroz: snad je to jen poslední záchvěv, myslíme na vás.
22. kvě 2010 v 19:32  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
 picasso: v dešti teda budou ty šaty hóódně zajímavé emoticon, ale podle holino bude krásně, takže tomu věřím emoticon
azeta: ty mě teda strašíš, co mě může čekat. Ondrášek zatím prožívá očkování vcelku klidně, spíš bývá rozmrzelý. Tak snad nás to v budoucnu nějak mine.
Mám objednané botky, mohly by být příští měsíc, jsou moc krásné, jednoduché. Tchýně mi zas dneska měnila plány a zvyšovala počty koláčů, chjo. Naštěstí hostinu a obřad nechává na mě, jenom mi přidává hosty, ale prý to zaplatí, tak to kašlu a nekazím si přípravy emoticon
22. kvě 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 azeta: no, tak uz nema vyrazku jen pod kolenem, ale i na druhy noze na stehne a myslim, ze se ji zacina rojit kolem pupiku.. tak to nebudou potnicky emoticon ale jinak jsou zatim jen mrzuty, tak to snad prezijem nejak v poho... oni ostatni ockovani prezivali uplne bez problemy, max meli zatvrdly misto vpichu tak ten jeden den... trosku to hralo a dost.. tak uvidime.

misaroz: no uz se tesim na fotky! ja pujdu snad nekdy v tydnu udelat vylet do zruce na roubovy boty.. uz by to chtelo, budou se muset taky objednavat, nemaji vsechno na krame (jsem se ptala), takze radsi vyzkousim treba jinou barvu, ale pak objednam svou s jistotou, ze teda mi sedi. uf uf.
22. kvě 2010 ve 20:07  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 picasso: no hele, miss mokra nevesta by byla fakt hoooodne zajimava emoticon ale holino to zaridi, neboj emoticon

u nas je dneska nejak nemluvno.. pritel chytil nejakou blbou naladu, tak tu mame trosicku dusno.. v tom se tak blbe funguje!
22. kvě 2010 ve 20:08  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
 ja_fi: tak to u nás by bylo i mluvno emoticon , ale prcek nějak nespí. Už jsem ho dávala potřetí do postýlky. Tak snad už to bude definitivní.
22. kvě 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 ale mrknul na me akorat, tak to je proste jen nejakej unavenej... hm, tak ja budu sedet tady.. emoticon je tu nekdo? emoticon
22. kvě 2010 ve 20:46  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
azeta
fotoportrét
fotoportrét
azeta
 ja_fi: já bych kecala, ale dítko mě nenechá právě stávkuje a to jsem si myslela, jak budu poslouchat koncert na Parukářce, když už tam nemůžu být... Musely jsme dnes venčení omezit na minimum a bylo to tam tááák lákavé, ještěže mi stačí otevřít okno...
Právě jsem dítku koukla na břicho a je trochu kropenatá, tak to byla asi šestá nemoc, byli jsme před 3 týdny u kamarádů, jejichž dcera to chytla.

Jo a k té vyrážce, to bude dobrý, ta bývá většinou a brzy zmizí emoticon

Holky , co se týče očkování, my jsme extrém, tak se nebojte u vás to může být úplně v pohodě. Hani nezvládla krom tbc nic bez reakce, a na to bychom ji zrovna potřebovali emoticon (a tak jdeme na přeočko...)
22. kvě 2010 ve 20:57  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 azeta: no ja jsem fakt rada, ze ti nasi odpadavaji kolem sedme. uz v sest zivaji emoticon natahovat je dyl nema smysl, protoze jsou pak uz mrzuty..
s tema reakcema - svagrovy prcek to teda odskakal podstatne hur... se mu zanitila lymfaticka uzlina v podpazi az do abscesu, kterej museli odstranit... a za mesic po dalsim ockovani se to opakovalo.. ted mu pry snad vyndali tu uzlinu celou ci co... tak snad uz bude pokoj! to mu je 15 mesicu...
22. kvě 2010 ve 21:00  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
safirah
1
fotoportrét
fotoportrét
safirah
1
 holky děkuji za rady! emoticon
22. kvě 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 safi: nemas zac, kterej se libi tobe vic?
22. kvě 2010 ve 21:55  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
safirah
1
fotoportrét
fotoportrét
safirah
1
 no právě že obě emoticon Dlouho jsem měla favorita tu první a teď jsem objevila tu druhou sadu. Škoda že to nemůžu vyzkoušet v reálu. emoticon Zase když nad tím uvažuju......mám korzetové šaty bez ramínek, žádné bolerko neplánuju, vlasy budu mít taky všechny stáhnuté.....asi bude lepší ta druhá........i když......závoj......nebude se to přerážet?
22. kvě 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 ja myslim, ze zavoj tomu nebude vadit... nebudes to moct vyzkouset ani tesne pred? to jo ne? emoticon a obe jsou tvoje? nebo uvazujes teprve o koupi?
22. kvě 2010 ve 22:08  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
safirah
1
fotoportrét
fotoportrét
safirah
1
 právě že uvažuju o koupi. Je to přes internetový obchod. Nechce se mi zase kupovat obojí. Maximálně bch se s paní mohla domluvit, jestli by mi ji případně nemohla vyměnit. Cena je myslím stejná.
22. kvě 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 no, kdyz ti je vymeni, budes platit minimalne dvoji postovne emoticon vlastne troji, jeste za to, ze to budes vracet emoticon
budes mit stejne slozenou kytku jako ja emoticon asi teda emoticon ja bych taky chtela ruze a frezie emoticon
22. kvě 2010 ve 22:19  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
safirah
1
fotoportrét
fotoportrét
safirah
1
 A nebo se domluvit jestli by mi nemohla poslat obě s tím, že si "vyberu" naživo a druhou ji pošlu zpátky emoticon Paní je moc ochotná tak třeba to nějak půjde.
22. kvě 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 tak uvidis.. emoticon budu drzet palce emoticon dneska uz odpadam, tak dobrou..
22. kvě 2010 ve 22:27  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
safirah
1
fotoportrét
fotoportrét
safirah
1
 děkuji a dobrou! emoticon
22. kvě 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
azeta
fotoportrét
fotoportrét
azeta
 Holky, tak konečně jsem se dostala k aktualizaci alba a prosím vás o názory na fotečky na oznámko. Nakonec jsme nezrealizovali "skutečné" focení a už to asi nestihneme. Tohle byla jen zkouška, proto to není úplně ono.
A jedna je ze svat.salonu. Nám se každému líbí jiná, tak potřebujeme poradit od někoho s nadhledem emoticon
Nešetřete mě kritikou, chci znát skutečný názor, zda byste z toho něco použili či ne. Díky moc!

A teď ještě k tomu vymyslet inteligentní text... emoticon
22. kvě 2010 ve 23:17  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
danca21
Registrovala se 27. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 487 příspěvků a 3 alba. Má 27 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 21. srpna 2010
    Na Libeňském zámečku v Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
danca21
Registrovala se 27. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 487 příspěvků a 3 alba. Má 27 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 21. srpna 2010
    Na Libeňském zámečku v Praze, Region Praha
 Ahoj Azeto, fotečky jsou krásné a originální emoticon Mně se nejvíc líbí č.2, ale tu třetí bych dala možná do svatebních novin, jestli je budete mít. Ale fakt jsou krásné všechny.
22. kvě 2010 ve 23:35  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš