Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to chtělo... nějak se mi tady v tom bordelu ztratil takový stříbřitý prášek, který normálně používám... stane se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nebo to možná bude těma 4h spánku denně, co ted provozuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Danusko, ale náhodou moc pěkný!! :-) To sis fakt vytvořila sama? :-) Šikovná holka, to ti teda povím! :-) A ty budeš mít úplně rozpuštěné vlasy? Vždyť ona je má rozpuštěné, jen jsou "směrované" dozadu... :-)
Odpovědět
veru: podle me zivy kytky vypadaji ve vlasech uzasne! ja mam ale jemny vlasy, tam by toho moc nedrzelo...
Odpovědět
Profilova fotka
veru děkuji :-) já mám dvě varianty... pro případ velkého horka chci vlasy vyčesané - přítel nepřítel :-D a když bude snesitelně, tak budou rozpuštěné, chycené za uchem perličkama :-) já se totiž v rozpuštěných nějak víc ,,cítím,, :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja_fi, no jo, ty máš zítra tu zkoušku láčení! :-) Tak to už se opravdu moooc těším na fotečky! :-D A držím palce, ať to dopadne krásně! :-) My jsme se s kadeřnicí hned bavili o živých kytkách a já bych je určitě měla kam zapíchnout. Místo těch umělých. :-) A nedaly by se do vlasů připnout, já myslím, že by to šlo! 8-) Danuško, ty blázne, 4 hodiny? Tak to by mě zabilo a všechno, co jsem se naučila bych zapomněla! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
njn... zkouškové - bezesné období :-) ja_fi: pořádný seznam fotek a detaily! at se něčemu přiučíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tomu rozumím, já mám taky radši rozpuštěné, proto jsem volila variantu polorozpuštěných, pže opravdu vím, že ve vyčesaných vlasech by se necítila vůbec dobře! :-| Uchycené perličkami? To zní skvěle! :-D Budeš dělat nějakou zkoušku? :-) A ty se budeš česat sama?
Odpovědět
veru: jj, mam, ale ne svatebni :-) spis tak denni, no uvidim, k cemu ho zitra premluvim :-) kazdopadne vyfotim!
Odpovědět
:-D holky, budu nasavat jak houba a pak to sem hodim :-D doufam, ze to nebude jen nalicit a jit.. ale prodiskutovat, nalicit a jit!
Odpovědět
Profilova fotka
veru: já mám naštěstí sestřenku kadeřnici, tak spolu vymýšlíme všechno možné... sama se sice češu na plesy, ale na svatbu se nechám opečovávat... taky si říkám, proč by jsme měly ty vlasy schovávat, když nám tak pěkně narostly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: poznámkový bloček s sebou :-D
Odpovědět
Článek se načítá
danuska: jo, to vam holky zavidim... ja si kdysi chtela nechat trochu narust vlasy.. byly ne uplne na ramena, takova stredni delka a uz se mi trepily :-( takze ja fakt dlouhy vlasy neeeee
Odpovědět
Profilova fotka
veru: ale celkem dost se mi líbí účes té tvé kamarádky!!! to je pěkné s těma perličkama... :-)
Odpovědět
Hezký večer! ja_fi: tak vidím, že energie máš na rozdávání, když jsi neodpadla ;-) Já jsem dnes taky k.o., měla jsem návštěvu, pak procházka, do toho je malý hrozně ukňouraný a teď ještě čekám na přítele, až přijde z odpolední. Vidím, že řešíte účes, já budu chtít vyčesat, mám strach, že bude vedro a já se budu potit. Takže holý krk vítězí.
Odpovědět
Ahoj, děvčata. Tak jsem si dneska přivezla šaty a nafotila je tak nějak na miláčkem nastaveném stativu. Je to teda ještě bez tělového prádla a pořádné podprdy, navíc čumím jako puk. Ale taky si nejsem moc jistá, jestli jsem vybrala správně :-( Takže pravdu děvčata, potřebuju poradit :-)
Odpovědět
picasso: myslím, že ti ty šatky pěkně sedí, a když si dáš tělové prádlo, aby neprosvítalo, tak to bude OK ;-)
Odpovědět
picasso: ahoj, ja ti furt nevim :-N budu teda uprimna... doufam, ze te to nebude moc mrzet.. me totiz asi vadi ta raminka za krk... jsem si zkousela trosku hrat, nejsem profik, tak to podle toho vypada, ale mrkni do alba ke me...
Odpovědět
a jinakteda dobre rano vsem :-D
Odpovědět
dobré ráno, Ja_fi: máš pravdu, takhle je to lepší, ale musela by mít aspoň úzká ramínka, takhle by to nedrželo. Sle mě se to líbí i s těma za krk
Odpovědět
midy: jo, spagetovy ... tam neslo o to jestli to bude drzet nebo ne, ja jsem si potrebovala u sebe overit, ze jsou to ty raminka za krk, co mi nesedi :-) tak jsem je vymazala.. ted neresim funkcnost, jen styl.. :-N
Odpovědět
holky, musim si postezovat... jak jdu dneska na to liceni, tak co myslite?! vyjely mi dva hajzlici na obliceji, no fakt super! ]-(
Odpovědět
Dobré ráno. Děkuji za úpřímnost. Je potřeba :-) ja_fi: Nevadí, prima. Ale zas ve skutečnosti bez ramínek vypadám zas jinak (nahoře širší). A to nevadí, ona ti je srovná :-D No, děvčata. Asi se brzo vrhnu na prádlo a nechám se od kamarádky pořádně nafotit a pak udělám konečný ortel :-)
Odpovědět
picasso: vsak mas jeste cas... a byl to jen muj nazor ;-) zatim to mas 50 na 50 :-) taky je dulezity, jak se v tech satech citis ty... vlastne nejdulezitejsi! jinak to jak jsem to mazala,... postrada to plasticitu, takze mas uplne vyhlazenej hrudnik :-D to taky na dojmu dela... ale myslim, ze to dulezity zakladni na tom videt je, jak to vypada bez raminek..
Odpovědět
Ahoj holky, tak picasso já souhlasím s ja_fi, nezlob se, ale bez těch ramínek to na fotce vypadá líp. Jenže, důležité je, jak to vypadá ve skutečnosti a jak se v nich cítíš. Takže zkus ještě jedny fotky, třeba to zase bude vypadat jinak s tělovým prádlem a s lepšími záběry.
Odpovědět
ja_fi: To je právě to. Bez ramínek mít nemůžu (to vím určo), špagetový taky ne (mám silné ruce). Tak jsem myslela, že za krk to bude lepší. ještě je jedna varianta. Ne za krk, ale přes ramena. To by mě zajímalo, jestli by se daly tak udělat. Ale děkuji :-)
Odpovědět
picasso: tak to me mrzi, ze to bez raminek nejde... ale je mi jasny, ze realita a upravena fotka jsou dve dost zasadne odlisny veci :-D
Odpovědět
picasso, já mám taky silné ruky, tak doufám, že ty moje šaty sednou
Odpovědět
Děkuju, holky. myslíte teda, že jde jen o ty horní ramínka za krk? Nebo celkově styl šatů? Zvažuju, jestli i jiný typ účesu tomu nepomůže. Třeba nějak vyčesaný? Co vy na to?
Odpovědět
picasso: za me jde o ty raminka - me prijdou nejak mohutny... a k tobe mi to moc nesedi. Jinak ty saty by ti podle me v pohode sedly. kdyz tam nebyly ty raminka, tak se mi i libil ten siroky zdobeny pas pod prsama, ostatni jednoduche.. vyrazny prvek, pekny.. nebyla jsi nekde v salonu zkouset nejake jine saty? ze bysme videly, jak ti sedi jine strihy..? me z tech fotek neprijde, ze bys mela siroky ramena nebo tak, ale je mi jasny, ze fotky dost casto zkreslujou, takze pak tezko soudit :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?