Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak teď koukám ja_finko, že jsem se shodly! :-D
Odpovědět
Holky, díky za názory. :-) Šaty č. 5 a 6 mi dělaly strašně divný prsa, takže byly zavrhnuty 5 sekund po té, co mě do nich našněrovaly... :-)
Odpovědět
lucine: tak to ti teda fakt nevim co ted budes delat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucine: jj, specielne u tech 6 je videt, ze bys potrebovala vic mista na prsa, prijde mi, ze je ten korzet na hrudniku tak divne uzky...
Odpovědět
Jsem přešťastná, že jsem si vůbec vybrala... :-)
Odpovědět
luci: a ktery sis teda vybrala? kdyz jsem se divala, sedmicky tam jeste nebyly, ty mi prisly taky pekny!
Odpovědět
ja_fi: Vybrala jsem si dvojky...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, hezký den všem lucine: pridavam se k hodnoceni :-) , me se moc libi ty c. 2 c. 6
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: vzala jsem vcera utokem drogerii a koupila si ten make-up myslim, ze je na tom 010 a je to na me akorat :-) tak jsem moc spokojena a diky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci: no supeer, to jsem rada, ze se zadarilo :-)
Odpovědět
lucine: no jo, vzdyt jsi to tam uz psala! jsem trubka :-D promin.. kdyz ono je tak zavadejici, jak ty saty vypadaji na fotkach... ja kdyz jsem vlezla do satu, tak jsem se citila v jednech, ale pak na fotce jsem zjistila, ze to neni uplne ono... citis se v nich nej? :-) me se libi, jak ti tvaruji postavu.. vypadaji krasne zensky..
Odpovědět
luuc: tak gratulace! jaj du volat do maca... :-D me uz uplne drtite tou kosmetikou! taky sem chci napsat, ze mam neco noveho! :-D
Odpovědět
Článek se načítá
veru: přítel nějaké fotky viděl, já ne luuc: už mám taky make-up i s tvářenkou a jak už jsem tady psala, přítel byl nadšený, nuuna měla pravdu nic na tom není :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeste jsem tam koukala na tu bazi od dermacolu,a meli tam takovou malou tubu a u toho cenu 170, tak to mi prislo docela dost,nevim jestli to byl vzorek nebo jestli se takhle standartne prodava,ale za ty penize mi toho prislo fakt dost malo
Odpovědět
luuc: jaký make-up jsi nakonec vybrala? já jsem žádnou bázi nekupovala, včera jsem ho zkoušela, sundávala jsem ho po 4 hodinách a stále vypadal dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci: ne, to je klasicke baleni. Ono toho staci jenom trosku, proto tak mala tuba ;-)
Odpovědět
jo a docela dobře mi držely i stíny :-)
Odpovědět
tak a je to, zitra tam jdu! jo, luuc, ja na dermacol koukala taky a meli presne takovou pidi lahvicku nebo co to bylo a stala 200 (globus). ale ono to pry vydrzi relativne dlouho, se nanasi fakt pidi mnozstvi.. no, holky ti snad reknou vic, ja jen co jsem slysela. osobni zkusenost nemam
Odpovědět
Profilova fotka
midy: Mabeline ten penovy pudr,uplne supre se nanasi a hezky drzi :-) nuuna: jak moc toho staci?a roztiras to na cely oblicej nebo jenom na nejaka mista
Odpovědět
holky, my bysme tuhle sekci mely prejmenovat na online kosmetickou poradnu :-D nuuno, pis! jsem zvedava :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: :-D souhlas
Odpovědět
Profilova fotka
luci: staci fakt malinko, je to hodne klouzavy, takze i maly mnozstvi na spicku prstu vystaci... Me to staci tak na dva mesic, na dva.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to si asi jeste poridim tu bazi,slysela jsem na to take samou chvalu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pry to dokonce vyhralo vyrobek roku 2009
Odpovědět
Profilova fotka
Tak uz jsem taky pod hranici 100 dní,máme to za 99 :-D to to letí, to je hrůza. nuuna: tak to urco bude stat za to,jdu do toho :-) a dam na tvoje doporuceni :-)
Odpovědět
my uz to mame za 86... tyjo, leti to leti! uf uf... zacinam byt nervozni!
Odpovědět
nuuna: ta baze vyhrala vyrobek roku? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: no ja si porad rikala,ze je to daleko,ale kdyz pak vidis ta cisla na tom pocitadle...
Odpovědět
pictadla nekdo vymyslel za trest! :-D
Odpovědět
my to máme za 79, vždyť tam nedávno bylo 100
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?