Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
veru: vidis, nejsem jedina, komu se to libi! :-D
Odpovědět
fuuu! tady clovek pet minut neni a ma co delat aby vubec docetl :-D pajik: drzim palce a privazu i mimis, aby drzeli taky.. v nemocnici nebudes!
Odpovědět
veru: tak neco takovyho se mi snazila vyrobit na ocich ta jedna vizazistka, co jsem tu mela na zkousce.. a me to naprosto nesluselo, ovsem tobe jo! ty mas kukadla jak zrcadla! tyjo! takovy mrkacka :-) ja mam kratky rasy :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: děkuji a když teda budou držet i mimískové, tak by to mělo dobře dopadnout... :-D holky jedu, mějte se tu krásně... pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Nuuno, tak jsem jukla na tu restauraci! Opravdu to tam vypadá krásně! :-) Holky, vy jste takový poklady! :-D Děkuju moc, ale mě se to prostě nelíbí! 8-( Je to takové moc naplácané, já na to prostě nemám ten správný cit! ]-( Řasy sice dlouhý mám, ale pod nima 15 a 13 dioptrií, takže tak. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Pájo, budu na tebe myslet!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
veru: fuuu, tolik? Nosis cocky? Jj, ta restaurace je moc prijemna, a dokonce jsem videla u Zuzky Sch. fotky ze svatby, co tam fotila x-) Sice jenom dve, ale i tak pekny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja_fi a nemáš z té zkoušky nějaké fotky? Že bychom se mrkli! :-D Holky, jak jste to mělii s tou zálohou na prtýnky?
Odpovědět
tak já ještě nevím, jak fotí ten fotograk, terý bude fotit nás, ale jak Zuzka to asi taky nebude :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Nosím, Nuuno, jinak bych byla slepá jako krtek! :-D V tý restauraci si tu tvojí svatbičku umím krásně představit! :-) Btw. Pájo ta restaurace Zlaté sele, kde máš hostinu, byla i na mém seznamu, když jsem hledala restauraci! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
veru: ja bych cekala u Rydla asi 50% zalohu? Pritel tam kupoval zasnubni, ale uz nevim, jak rikal, ze to bylo...Ale urcite pocitejte s tim, ze tam tu zalohu nechate hned pri objednani.
Odpovědět
veru: to vis ze mam, uz jsem je sem kdysi hodila :-) a pak zase rychle smazala ;-) a myslim, ze uz jsem to vymazala uplne :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Midy a viděli jste od toho vašeho fotografa nějaké fotečky svatby? Nuuno, děkuju! Já si taky myslím, že to tak bude... :-) Moje představa je bílé a červené zlato, ale vím, že tady někdo psala (tusím, že ja_finka), že na ruce to červené zlato nevypadalo tak dobře... Tak jsem opravdu zvědavá a natěšená!! :-D Ja_fi, koukni se, plosím! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
veru: jeee, tahle kombinace se mi taky moc moc libi. Ale je pravda, ze na ruce jsem to nikdy nevidela, a mozna to nevynikne tolik... Uvidite ;-) Holky, tak premyslim...Pred svatbou si necham profi vycistit saty,vyzehlit a nacancat... Jak dlouho predem si myslite, ze je to akorat? Na jednu stranu nechci riskovat, ze se neco stane, a nebude cas to spravit, na druhou stranu bych chtela, aby ty saty do svatby vydrzely navonene...
Odpovědět
veru: mrknu se, treba jsem jeste neprocistila adresar :-D jo, s tim cervenym zlatem jsem to psala ja. me by to teda tak nevadilo, me se kombinace bily-cerveny libila moc, ale priteli na ruce prislo, ze cervena splyva s kuzi a zanika... takze vlastne vidis jen ten uzsi prouzek svetlyho zlata a vypada to hm, divne..
Odpovědět
nuuna: no tyjo! tak to netusim! hm... 10 dni pred? nevyvanou, ale kdyz se neco, tak je cas..?
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: jj, ja si rikala, ze dva tydny je moc....ale tyden uz bych se bala, tak to je idealni kompromis :-D Modlim se, at se s tema satama nic nestane...Nahoda je blbec... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsem ráda, že jsem si to dobře pamatovala! :-) Tak dneska uvidíme! Když to nebude ono, tak je naštěstí pořád z čeho vybírat! :-D Nuuno, já ti nevím, v tomhle se teda nevyznám! :-| Tak týden předem?!
Odpovědět
Profilova fotka
10 dní je asi ideální! ;-) A určitě se nic nestane, to by si nedovolili! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tyden beru jako nejzazsi hranici... No uvidime, zatim casu dost. Jsem z toho trosku nervozni :-N
Odpovědět
Profilova fotka
veru: my nechávali na veletrhu zálohu 2000,- ale slečna nám řekla, že jí stačí jen 500,-... celková cena 11 tis. fakt jste chtěli Zlaté sele? Já jsem z té restaurace nadšená, manželka pana majitele, dřív uváděla receptář s Přemkem, tak mi udělá i výzdobu... a jsou to opravdu sympatický lidičky... nuuna: s těma šatama mě to taky zajímá, kdy a kam, aby vypadaly co nejlépe... když budeš mít nějaký tip,tak mi dej vědět, děkuju... ;-) a už fakt jdu... :-D pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: zatim mam tip na Kleinod na Chodove, tam si to holky moc chvalily... A pry asi za 500,-
Odpovědět
nuuna: tak to diky za tip, taky to budem resit... kdyz bude sit kamaradka... veru: my platili zalohu tusim 5 tisic, celkova cena 13,5, ale byla to tusim maximalni castka, oni by se spokojili i s mensi, jen nam se nechtelo pak doplacet velkou castku, rpotoze jsme ji museli platit hotove kvuli sleve.
Odpovědět
Profilova fotka
Pájí, opravdu ano! :-) Koukala jsem na ně teda jen přes webovky a moc se mi to tam líbilo (moc se mí líbí tenhle styl), akorát mi vadilo, že zahrádka byla do ulice. :-|
Odpovědět
Ahojky holky, tak jsem včera byla na té zkoušce šatů, hodila jsem pár fotek do alba... Vybrala jsem si ty šaty č. 2, seděly mi nejlíp...
Odpovědět
Ahoj, jenom z rychlíku, lucine, šaty jsou krásné, mně se ještě líbí 5. Zálohu na prstýnky jsme platili 2000, ale stačilo 500.
Odpovědět
holky, jsem v uzasu! ja nevim jak to funguje jinde, ale dostala jsem tip na cukrarstvi Viktoria (maji web pod tim jmenem), delaji super dorty (jedna nevesta byla na ochutnavce) a delaji kolacky, ktere vypadaji podobne tem nasim domacim. tak jsem tam volala, jestli by sla ochutnavka. pry bez problemu - hned pristi tyden neco budou mit, tak mi daji stranou. no, jste bezbarierovi, ptam se? pani: hm, to nereste, az dojedete, zaparkujte, zavolejte, ja vybehnu a donesu. a kolik to bude stat, ta ochutnavkova porce? nic, to nechte.. ja nestiham valit.. =-) pristi patek vam reknu, jaky jsou ;-)
Odpovědět
lucine: 5 a potom 6, ty ostatni se mi nejak nepozdavaly...
Odpovědět
Profilova fotka
lucine: jeee, tak uz je taky vybrano! :-) Saticky ti krasne sedi :-) Me se libi jeste vrsek jednicek, to je parada, ale ta sukne to trosku kazi :-| :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Lucine! Mě se líbí č.5 a taky č.6 :-), ale č.2 ti taky sluší! ;-) Vypadají obzvlášť nádherně zezadu!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?