Menu Forum

Nevěsty ze srpna 2010

25. říj 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
Registrovala se 8. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2678 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Mělník.
  • Svatba byla 7. srpna 2010
    Na zamku Melnik, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
Registrovala se 8. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2678 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Mělník.
 Jo a zapomela jsem ze jsme objednali oznameni v Kyoprintu a dorazili k nasim domu vcera emoticon emoticon
20. kvě 2010 v 09:19  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
midy
Registrovala se 28. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 1299 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
midy
 bluejay: tak to máte docela nabitý program, ale hlavně že to máte dobře naplánované a vše zvládáte emoticon
20. kvě 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klarriska
Registrovala se 13. října 2009 na beremese.cz. Přidala 149 příspěvků a 1 album. Region Kroměříž.
  • Svatba byla 28. srpna 2010
    Region Kroměříž
fotoportrét
fotoportrét
klarriska
Registrovala se 13. října 2009 na beremese.cz. Přidala 149 příspěvků a 1 album. Region Kroměříž.
    Region Kroměříž
 bluejay: njn, ja to tady taky na nejakou dobu opustla, ale hlavne proto, ze me vsechno to chystani tak dopredu zacalo lizt krkem... ted se snazim zase o pozitivni pristup, ale jak vidim, jak se ostatni posouvaji milovymi kroky dopredu a my porad stagnujeme, tak na me obcas padaji depky... navic se porad posouva doba naseho navratu a ja se zacinam bat, jestli vubec stihnem zaridit prstynky... a to ani nemluvim o tom, ze jeste nemame misto na hostinu emoticon omlouvam se za moje vylevy, ale zrovna dneska mam naladu v minusovych hodnotach... emoticon
20. kvě 2010 v 09:29  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klarriska
    Region Kroměříž
fotoportrét
fotoportrét
klarriska
    Region Kroměříž
 bluejay: jeste jsem zapomnela - gatuluju k oznamkam, nam uz se snad tisknou, tak pristi tyden doufam budou doma
20. kvě 2010 v 09:31  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
Registrovala se 2. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 6091 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 14. srpna 2010
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
Registrovala se 2. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 6091 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 14. srpna 2010
    V Praze, Region Praha
 ahoj holky, denni smena spi nebo co? emoticon kde jste vsechny?

veru: jeste k tem fotkam petry - ja jsem cekala fakt jeste neco vic.. me se moc libily ty u te zdi, tak namlsana z tohohle jsem pak byla trosku zklamana.. to je ale jen muj nazor, ktery pajik treba zrovna sdilela, ale kazdy mame jina meritka a libi se nam (nastesti!) neco jineho emoticon tak to neber osobne emoticon
20. kvě 2010 v 10:43  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 Ahoj holky, krasne ranoemoticon

midy:super, ze se zadarilo. Jestli se to priteli libi, tak jsi urcite vybrala dobre emoticon Jaky jsi nakonec vzala odstin?
20. kvě 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
Registrovala se 10. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 3090 příspěvků a 3 alba. Má 21 přátel. Region Kolín.
  • Svatba byla 20. srpna 2010
    V Kostelci nad Černými lesy, Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
Registrovala se 10. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 3090 příspěvků a 3 alba. Má 21 přátel. Region Kolín.
 Ahojky holky.... hlásím se do ranní směny, ale jen krátce... poplatím účty a jedu do nemocnice... emoticon tak držte palce ať mě pustí domů...

vítám ztracené nevěsty emoticon
k rodným listům, na matrice si je jen okopírovali a vrátili nám je zpátky... emoticon
20. kvě 2010 v 10:56  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marhok
Registrovala se 9. května 2010 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků a 2 alba.
  • Svatba byla 27. srpna 2010
    Na tajemném hradě Houska, Region Česká Lípa
fotoportrét
fotoportrét
marhok
Registrovala se 9. května 2010 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků a 2 alba.
  • Svatba byla 27. srpna 2010
    Na tajemném hradě Houska, Region Česká Lípa
 Holky v Ikea maj lucerny ROTERA v akci z 99,- sleva na 59,-, obr. mam v albu.
20. kvě 2010 v 10:58  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 pajik: jeee, drzim palce, at si te tam nenechaji! emoticon

Jinak koukala jsme na ty fotky od Petry, nektere jsou skveleee, jako ta na te lavicce nebo jak sedi u te zdi...To je parada! emoticon Ale kdyz to vezmu jako vsechny fotky jako celek, taky jsem asi zmlsana od Zuzky emoticon Najdou s etam i fotky, ze kterych nedycha vubec nic, zadny dojem nebo tak... Ale teda musela to byt nadherna svatba, moc jim to slusi a jsou vazne krasny par! emoticon
20. kvě 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
Registrovala se 17. března 2010 na beremese.cz. Přidala 637 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Praha.
    V Praze na Libeňském zámečku, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
Registrovala se 17. března 2010 na beremese.cz. Přidala 637 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Praha.
 Ahojky Dančo. Jsem ráda, že si ti oznámko líbí! emoticon Já bych si klidně takové album vytvořila, jestli na to máš chuť. Vždyť je to nakonec tvoje věc. A počkej, až se ti budou vdávat kamarádky, jak si to album rády projdou! emoticon

Azet, tak to je docela hustý s tím rodným listem. Ale ona to asi myslela dobře. emoticon Ja_finy rodné listy si taky nechali, takže je to asi běžná praxe.. Ať se malá co nejdřív uzdraví!!

Midy, děkuju! emoticon Šatky jsou krásné! emoticon Už se těším, až tě v nich uvidím oblečenou, to bude teprve paráda! emoticon Hodně se mi líbí ta červená! emoticon A jakou plánuješ barvu a typ kytky?

Cervenakocko, já budu mít na převlečení ušité šatky od kamaráky, pže moc nevěřím tomu, že bych v těch svých svatebních vydržela až do rána! emoticon Ale vím, že už jsem tady taky četla, že nevěsty měly šaty na převlečení a nakonec zůstali celou dobu ve svatebním! emoticon

Blueay, tak sem hlavně po zkoušce hoď nějaké fotečky, ať se trochu pokocháme! emoticon Jinak opravdu máte ten program teď docela nabitý! emoticon A vy nakonec teda nebudete mít prstýnky od Rýdla, které máš v albu? Jo a ty šaty, co sis vybrala, ti strašně moc sluší!!! emoticon Nechceš hodit oznámko do alba? emoticon

Klarriska, nalaď se do plusu, pže všechno bude nakonec v klídku a v pohodě! emoticon A máte už alespoň nějaké typy na restauraci nebo ještě úplně tápete?

Ja_fi, to je jasné! Každý máme (naštěstí,jak píšeš emoticon ) jiný vkus, jinak by to byla strašná nuda, že? emoticon A rozhodně si to neberu osobně, ale předtím jste o Pete a o fotkách tak hezky psaly a já jsem si s ní zrovna psala, tak jsem jí sem nasměrovala a vám se potom nakonec tolik nelíbily a jí to samozřejmě trochu mrzelo... emoticon Ale jasný, každý má přece právo na svůj názor, takže se taky tímto omlouvám! Moc si cením toho, že si tady pořád slepě nemažeme med kolem pusy, ale umíme říct pravdu! emoticon
20. kvě 2010 v 10:59  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 verunka: vcera jsme rikala priteli o te kouzelne shode v tom jak dlouho jste vy a my spolu emoticon Rikal pry at se zeptam, kdy jste se zasnoubili, jestli neni nahodou shoda i tam emoticon
20. kvě 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
 Pajíku, určitě tě pustí domů!! Držím palečky!! emoticon

Jinak dneska si jdeme s přítelem vybrat prstýnky, tak se těším jako malé děcko a hlavně jsem strááášně zvědavá!!!! emoticon Snad něco vybereme! Můžu se zeptat, záloha se skládá asi hned na místě, že? Abychom byli připraveni! emoticon
20. kvě 2010 v 11:03  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
midy
fotoportrét
fotoportrét
midy
 ja_fi: já nespím, ale mám tu nějaké urgentní zakázky pro Finy

nuuna: mno odstín si už nepamatuju, myslím, že 05 nebo tak něco. Přítel je z něj nadšený, tak ho asi budu občas i používat. Jo a zmákla jsem to i s tvářenkou emoticon mám totiž přirozeně narůžovělé tváře a bez ní vypadám tak nějak "vygumovaně"

jo a vzala jsem trochu jiný, nějaký, co má vydržet 24 hodin (když vydrží 12 budu ráda) emoticon

pajik: palce určitě držet budu, snad to dopadne dobře emoticon
20. kvě 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
midy
fotoportrét
fotoportrét
midy
 veru: uvažovala jsem nad rudými a bílými růžemi, ale teď uvažuju, že budou lepší rudé růže a bílé kaly...

ale ještě si to promyslím a taky uvidím, co mi doporučí v květinářství
20. kvě 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
 klariska: neboj, vsechno zvladnete! Vyberte si misto na hostinu a ostatni uz se da lazo plazo zaridit emoticon

verunka. dekuju za pochvalu, jsem do tech satu zamilovana! Prstynky budou od Rydla, ale jine, ty co mam albicku se nam nakonec nazivo nelibili, chceme vic bliskave ne matne emoticon po zkousce rozhodne prihodim fotky, jdu k Tane Havlickove do Neratovic, je fakt moc dobra, lici hodne na modni show a tak emoticon
Jo a oznamko taky pridam za tyden emoticon

ted jeste shanim saty pro druzicky- 13 a 9 let, chci tyrkysove a zatim jsem nenasla za slusnou cenu.. emoticon
20. kvě 2010 v 11:06  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
 Ahojky Nuuno! No, je to náhoda jako blázen, že? emoticon My jsme se zasnoubili před Štědrým dnem 22.12. emoticon To už není snad ani možný, aby jsem to měli stejně! emoticon Jak dlouho spolu bydlíte? emoticon Můžu se zeptat, kde budete mít hostinu? Vypadá to tam moc pěkně! emoticon
20. kvě 2010 v 11:08  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klarriska
    Region Kroměříž
fotoportrét
fotoportrét
klarriska
    Region Kroměříž
 pajik: taky drzim palce, at ti to v nemocnici dobre dopadne

verunka: no my prave asi vylozene restauraci nechceme, takze jsme zaukolovali rodice, at se porozhlidnou a poptaji v okoli, kde by to tak slo, no zatim se neozvali, tak nevim... Ale chystaji se k nim rodice pritele a ti jsou teda akcnejsi, tak doufam, ze spolu neco najdou...

Jinak dekuju za podporu... emoticon
20. kvě 2010 v 11:11  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
 Midy, rudé růže a bílé kaly? To by mohlo vypadat moc dobře! emoticon Obecně ta kombinace červená s bílou se mi moc líbí! emoticon

Bluejay, my bychom taky měli mít prstýnky od Rýdla na Újezdě a dneska se zrovna jdeme podívat a doufám, že i vybrat! emoticon A na to líčení jsem moc zvědavá! A na oznámko taky! emoticon Alespoň se budu mít na co těšit! emoticon A šaty chceš kupovat nebo půjčovat?

Klarriska, a jakou máte představu? Někde venku? Rodiče to určitě zvládnou! Třeba už mají vybráno a chtějí vás překvapit! emoticon
20. kvě 2010 v 11:13  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 veru: tak u zasnoubeni shoda konci, ale i tak je to neuveritelny! emoticon Navic mame obe vysoky muze emoticon My se zasnoubili na konci cervence emoticon Bydlime spolu skoro od zacatku, asi od dubna 2007, ale to bylo takovy divoky, nebylo to poradne bydleni. Poradne spolu bydlime od srpna 2007 emoticon Hostinu budeme mit v restauraci Summa Arx, je to u Kongresaku, kousek od Vysehradu. emoticon
20. kvě 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 veru: jinak drzim palce na ty prstynky a tesim se, az se pochlubite, co jste nakonec vybrali! emoticon
20. kvě 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
 Oba máme vysoký muže a obě jsme mrňaví, že, jestli si to dobře pamatuju! emoticon No vidíš, tak to máme taky podobný, pže my jsme spolu šli bydlet po měsíci chození! emoticon Nějak to tehdy vyplynulo, pže tam, kde drahý předtím bydlel, jim vypnuli elektřinu (byla zima), tak jsem hledali něco jiného a už jsem tam šli spolu! emoticon Ta restaurace vypadá krásně! emoticon A má taky zahrádku?
20. kvě 2010 v 11:18  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
 Nuuno, určitě se nezapomenu pochlubit! emoticon Jinak mrkni mi teď do alba. Chtěla jsem ti dokázat, že když se líčím sama, tak z toho maximálně vzejde takováhle šílenost... emoticon emoticon A výrazem se prosím tě nezabývej! emoticon
20. kvě 2010 v 11:20  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 veru: jj, presne, ja jsem taky mrne emoticon Jinak u nas to taky vyplynulo ze situace, pritel sel na operaci a pak byl na nemocensky, tak na tu nemocenskou jsem ho vzala k sobe, jinak bych ho skoro nevidela. A pak uz jsme do kazdeho dalsiho bydleni spolu - at uz do toho bytu, kde zil driv, nastesti jen na chvilku, nebo pak uz do toho kde jsme ted emoticon

Ta restaurace ma zimni prosklenou zahradu, docela velikou, a pak mensi zahradku vylozene venku. Ale nemaji to ani pod stromy nebo tak, je to dlazdene,takze v lete tam byva venku dost horko, slunecniky to tolik neodstini. Ale maji tam hned u toho fotbalove hriste emoticon A nedaleko je hezkej parcik, a dal pak Vysehrad. Zkus to hodit do Googlu, maji tam nejake dalsi fotky. emoticon
20. kvě 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 veru: ale co povidas, ty blaho, kdybych ja si takhle umela udelat oci! emoticon Pekny! emoticon
20. kvě 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
 Nuuno, jsi moc hodná, ale pravda to opravdu není... emoticon Se mnou můžeš mluvit na rovinu! emoticon Je to moc, mám fialový oči jako monokly! emoticon emoticon Proto potřebuju toho profesionála! emoticon S tím bydlením je to teda taky sranda! emoticon A na tu restauraci jdu hned juknout! emoticon
20. kvě 2010 v 11:28  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 veru: jé teď jsem se dočetla o těch fotkách... nechtěly jsme jí je pohanět... jen to prostě není náš šálek čaje... emoticon já miluju když mají ty fotky výrazný kontrast a nějaký příběh... já to asi neumím popsat, neznám ty fotogragický výrazy... prostě styl Scharf, Bigoš, Koňařík, Srncová, Faltýnková... emoticon mě nejvíc namlsaly taky ty fotky u zdi, nebo ten detail nevěsty.. tak jsem čekala, že to bude ve stejném duchu celé... emoticon

holky díky, budu se snažit vrátit... já je tam vždycky hrozně přemlouvám, že to zvládnu i doma... emoticon

ještě veru: máš krásné sloníky na oznámku, moc hezký... emoticon
20. kvě 2010 v 11:28  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klarriska
    Region Kroměříž
fotoportrét
fotoportrét
klarriska
    Region Kroměříž
 verunka: no mame predstavu jakoby nejake garden party s grilovanim, ale aby tam byla moznost se schovat i dovnitr v neprizni pocasi... navic nas bude predbezne kolem 50, tak abysme se i vesli... a nebo to nakonec bude podle me jen s rodici, prarodici, sourozenci a svedky a zajdem nekam do restaurace na lepsi obed a konec emoticon no jsem vazne zvedava, jak to s nama nakonec dopadne emoticon
20. kvě 2010 v 11:34  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
 Pájí, děkuju! emoticon
20. kvě 2010 v 11:35  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
 Klarrisko, tak to se určitě něco takového v klidu sežene, aby jste se vešli! emoticon Nás bude večer taky 50! emoticon
20. kvě 2010 v 11:36  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 veru: já jsem si dovolila taktéž nakouknout a mně ty očiska přijdou hezky udělané... emoticon né jako monokly... emoticon
20. kvě 2010 v 11:36  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš