Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: tak to je dobrá cena a aspoň to hned vypadá upraveně ;-) no já bych taky někdy měla dát ranní, abych taky viděla ostatní nevěsty... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja_fi, třeba je to právě tím, že to je tak mladá holčina a nemá vlastní domáctnost a doma moc nepomáhá, tak jí takový věci nepřijdou a nenapadnou samy. :-| Možná, že by to chtělo najít někoho o chlup staršího, kdo se umí víc vcítit do chodu domáctnosti a být ti víc k ruce. Ono obecně s tou aktivitou mladých holek je to nějaký těžký! :-) Mě teď ty mladý brigádnice kolem dvaceti taky neudělají nic samy od sebe... :-| A dřív se ty nový, mladý tak snažily. :-p Pájí/Ja_fi, musím vám teda napsat, že s váma poprvé težce nesouhlasím, pže mě se petrabe fotky moooc a mooooc líbí a to ve všech ohledech!!! Jsou to krásný fotečky, které mají nápad a i focení detailů se mi moc líbí!! :-) Nevím, kam jste daly oči, pže mdlé podle mě vypadá jinak... :-N Jsem sem Péťu nasměrovala do naší diskuze a vy jí ty fotky zkritizujete. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Přidala jsem si do fotek naše oznámko! ;-) Táta mi zrovna dneska řekl, že je trochu dětinské (a že z lásky tam máme schválně, aby si někdo náhodou nemyslel, že čekáme baby :-D ) a ono asi je, ale nám se zkrátka líbí! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, hlásím se alespoň na chvilku na noční směnu :-D Už jsem se prokousala hlavními novinkami a u toho líčení jsem si fakt dělala poznámky!!! Díky za tipy. Už jsem uvažovala, že bych si zkusila pořídit něco víc než používám nebo i něco zajímavějšího. Takhle s vašimi radami pak bude nákup jednodušší.
Odpovědět
Profilova fotka
veru: oznámko máte moc hezký. Nám se i líbily medvídci jako ženich a nevěsta - viděla jsem je v reálu a fakt mě nadchli. Ale taky jsem se bála, že jsou dětinský, tak jsme je po poradě s miláčkem zavrhli. Ale máme doma schovaný vzorek, abychom ho porovnali s jiným :-) tak mám většinu věcí, které se mi moc líbily, alespoň vyfocené nebo schovaný vzorek :-N Přemýšlela jsem, že si pak udělám albíčko i z fotek šatů, které se mi taky líbily a že bych tam dala i fotky třeba doplňků, ale mám pocit, že bych to pak v okolí nesměla nikomu ukazovat, protože by řekli, že už to přeháním ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, chci se zeptat, kdyz jdete na matriku s rodnyma listama a tak, nechavaji si je tam do svatby nebo se na ne podivaji a daji nam je zpet?
Odpovědět
Profilova fotka
ne, to nesmí si nechávat doklady jako je rodný list!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, my jsme tam byli před tak dlouhou dobou... Ale určitě nám je vrátili zpátky.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to určitě musí. A proč tě to napadlo?
Odpovědět
Profilova fotka
Jé promiň, já myslela že píše bluejay....
Odpovědět
tak nám naše vrátili, ale dceřin si nechali do svatby a pak ho pošlou na naší matriku, kde jí vystaví nový. Nechali si ho hlavně z důvodu, že rodiče ho prý pravidelně na obřad zapomínají :-D takže dcera teď bude čtvrt roku bez dokladu...
Odpovědět
Profilova fotka
No to je vtip né? To je někde na obecním úřadě v Nemanicích? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Turnov, prosím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
.....bez urážky, i kdyby dělali nový, tak ten starý jí musí nechat. Né, že bych byla matrikářka, ale ouřada na mateřské jsem a tohle se prostě dělat nesmí. To stejně k obřadu není potřeba a to, že dítěti pak musí změnit v rodnym listě stav maminky je záležitost ohlídat si to těch rodičů, takže paní matrikářka je nějak akční co?
Odpovědět
jo a další argument byl, že nám je už na nic a stejně bychom ho museli odevzdat... tedy, abych úplně nehanila, pí se nás zeptala, zda ho nepotřebujeme na pas apod.... ;-)
Odpovědět
No já jsem nad tím dosud ani nepřemýšlela se přiznám, sice mě to zaskočilo, to jo, optala jsem se na to, ale nějak jsem to víc neřešila...Kdybychom ho potřebovali, můžeme si ho u ní prý kdykoliv vyzvednout. Nejsme místní a už s nima budeme v kontaktu až při obřadě, oddací list nám pošlou domů, tak asi abychom to tam pak nemuseli samostatně vyřizovat. Zajít s ním rovnou po svatbě na naší matriku prý nelze. No já jen vím z loňska, že kamarádi právě RL dítěte na obřad zapomněli doma, svatbu měli na Libeňským zámečku (jako pár holek zde) a hnali jednoho z přítomných pro něj k nim domů a do konce obřadu musel být zpět i s RL, chudák si tu slávu ani moc nevychutnal... :-D Ještěže nebydleli zas tak daleko...
Odpovědět
Profilova fotka
No to je dobrá a to ho má teď někde v šuplíku nebo jak? To je hrozný a pak se můžeme divit, že si na nás někdo veme půjčku nebo tak něco. Né, že by si něco někdo vzal na dítě, ale co, je to jediný doklad co to dítě má.... Né nevěřim, že se může něco stát, ale ona si koleduje o kontrolu z krajskýho úřadu...paní strašně svědomitá. :-)
Odpovědět
Chtěla jsem reagovat na mnoho dalšího, ale padám na ústa, holka zase marodí a tak bude další krušná noc, chudák už má třetí den horečky kolem 39, já nesnáším nemoce u dětí ;-( Takže ostatním přeji krásné sny...
Odpovědět
Profilova fotka
Jé tak ať to rychle spadne a vyspíte se ahoj.
Odpovědět
tesro: úplně jsi mě nahlodala, tak si to asi raději ověřím u nás na matrice, zda postupovala úplně zcestně či je to běžná praxe, ale vypadala důvěryhodně a jinak byla milá a fajn ;-)
Odpovědět
díky a dobrou
Odpovědět
Ahoj holky, já sem příjdu a nikde nikdo, možná ještě čtete :-D veru: oznamko se mi moc líbí ;-) jinak už mám ušité šatky, hodím foto do alba, švadlena ještě čeká na matroš na závoj, doufám, že brzy příjde, ať mi ho může ušít a poslat i s šatkama :-)
Odpovědět
u nas si udelali kopii rodneho listu a nase nam vratily....lidi...mate saty na prevleceni??? nebo co budete mit na sobe?
Odpovědět
Dobré ráno, holky. midy: šaty jsou nádherné, ještě bych je ráda viděla na tobě, ale i na stojanu super, budeš krásná nevěsta ;-) S tou matrikou: nám vrátili všechny rodné listy, i od malého, jenom si je okopírovali. Taky bych ho moc nenechávala ležet někde na úřadě. Aby pak neřekli, že jsi ho ztratila. azeta: nemoci, to je síla, malý má rýmu, už bereme i homeopatika a pořád mu to někde sedí, chjo, chudáček malý, to odsávání mě ničí.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moc dekuju! Asi si zavolam na matriku a optam se protoze to vypada ze to zas delaji vsude jinak. Mishis na anglicko - ceske svatbe rekla ze si jejich rodne listy nechali..No snad ho nebudeme potrebovat.. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ted jsem volala na matriku Melnik a pani matrikarka rekla ze to zalezi na dohode, ze si tam rodny list muzou nechat do svatby nebo jen okopirovat.. :-)
Odpovědět
Ahoj bluejay :-) konecne zase nekdo ze stare gardy ;-) jak pokracuji pripravy? 8-)
Odpovědět
mis: až je budu mít doma, určitě udělám fotky i se závojem :-) cervenakocka: na převlečení si nic neberu, svytebních šatů si chci co nejvíc užít :-)
Odpovědět
dobre rano holky :-) hlasim se na ranni smenu :-D jen k tem rodnym listum - nam je teda taky zabavili (ty detsky)... ps. praha :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj klarriska, tady se toho delo tolik, ze jsem uz nestihala docitat, tak jsem kapitulovala :-D pripravy pokracuji dobre :-N v sobotu jedeme na tyden domu takze budeme zarizovat hromadu svatebnich zalezitosti. V sobotu cestou z letiste se stavime u prekladate a vyzvedneme prelozeny snoubencuv rodny list a osvedceni o zpusobilosti a tak, v pondeli s tim letime na matriku (tam jdem odpoledne ponevadz rano je snoubenec objednan na trhani zubu! chudak, to je dovolena :-D :-D ) V utery jdu na zkousku make upu a ucesu. Pak musime jit vybrat prstynky k sestrenici do zlatnictvi, pak musime nakoupit a ochutnat svatebni kolacky, objednat dort. Jit do restaurace kde bude hostina a vybrat menu a domluvit podrobnosti..uff! Ale jde nam to :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?