Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kacitko- no tak tomu verim, me kdyz se zenil bratranec tak jsem ho videla 2x v zivote a ji poprvy... no aravala jsme taky jak zelva..to vis ze budu rvat- se rekne svatba a ja uplne umiram :-D :-D Tak jsem do alba 1 narvala ty troje saty.. jsou trooosku jiný ptz ty samy jsem proste nenasla..ale ty první nahrany to jsou ty co jsou obyc a me s emoc nelibi a byly z nich uplne paf prodavacky.. me se líbííííí moooc ty druhý, byly stejne "zlutý" myslim ze jsou to dokonce presne ony... uuzasny..sice me nezestihlovaly o 20kg jako ty prvni, ale byli prosteneco jinyho a myslim ze mi vic slusely co do typu... A ty posledni, ty jsme zkousela jako prvni, jsou jim taky hoooodne podobný, jen meli korzet daleko vic zdobenej a u prsou byl vykroj (jako podprsenka) az neuveritelne. ten výkroj mi slusel daleko víc nez ty rovný dekolty..a jak byly nazdobený takoovou kouřovo béžovou krajkou s obrima krystalkama-no uuuplne uuzasny.. fakt nadherný :-) sice mi v zadu delali takovou prazvalstni prdel- moc mi tam nesedeli, ale jako mazec..to neni ten hnus co mi nabizela ta babizna.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Alkapinko: ty poslední jsou úúúžasný !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Včera jsem šla zrovna z jednoho výběr.řízení, celá urvaná a v naší ulici je svatební salon...pořád jen okouním do výlohy a zakazuju si jít zkoušet, ale Bluejay to tu napsala tak pěkně..vždyť je to fakt, vdávám se jen jednou (tedy doufám :o))) tak co si to pořádně neužít :-D zítra tam vlítnu ..
Odpovědět
Profilova fotka
ty posledni? a ty mi zrovna sedeli nejmin... :-) to je divny.. mi tam nejde za boha nahrat popisek.. davala jsme ho tam uz 4x :-/ ja jsem taky okouhnila.. ale vcera si sla zkouset teta svat saty a ja je nahodou potakala.. no a ve 3salonech sjem se drzela...no a v tom poslednim jsem uz neooooodoolala:-D Tak jsem to prorvala.. a prdim na to.. jdu to vsechno pekne ozkouset:.-) :-Dcasu mam málo :-D :-D :-DJen tam vlítni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty popisky mě taky občas pozlobí, ale nakonec jsem jim pak vždycky domluvila ;-) achjoo, za půl hoďky musím svištět na brigošku a vůůbec se mi nece :-| já si tu chci povídat a plánovat a těšit se s váma společně...no ale možná že když nebude moc práce tak se sem dostanu..jináč až večír a to je tááák dlouhá doba
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, ja nejspise taky ten obrad probrecim, uplne miluju pisnicku From this moment od Shanai Twain, nasla jsem ji jako instrumentalku a ta bude nejspis pri reci starosty a kdyz ji slysim, tak ma uplne naskoci husi kuze a uplne se vidim u vody a v tech krasnych satickach... Jeeee, uz aby to bylo
Odpovědět
Profilova fotka
katulinko hod odkaz na instrumentálku mě to zajímá já si to na youtube ukládám a když mám pohodu sama pro sebe tak poslouchám. Byla jsem ve městě a padli mi do oka ubrousky tak jsem je koupila budou do výslužek - nemají ani holubičku, ani prstýnek. Jinak zatím nic nového. Ozvala se mi do vzkazů jedna holična se stejným datumem tak třeba přijde mezi nás :)
Odpovědět
Ahojky, Dalfy..jo jo už jsem tady :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky a nově příchozí nevěsto... ;-) Tak já jsem stále na lovu nějakého originálního oznamka... a nikde nic.. :-S jako je na něj asi brzy, ale chtěla jsem použít stejný motiv na celou svatbu... Jinak s tou hudbou..já už mám od jedné nevěsty seznam hudby přímo z naší matriky...takže to musím projít a budu muset vybrat asi 5 skladeb...naštěstí si mohu vybrat i vlastní ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooooojky huráá hurááá už tu nejsem sama se 13. A dokonce jsi taky z okolí to je príííímáááá. Alkapinko odkud si budeš objednávat ty boty?
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka: Ty brďo, já mám 182 a s délkou šatů jsem si nelámala hlavu...trošku jsi mě vyděsila:-/
Odpovědět
Ahoj holkyyy! alkapinko: Me se nejvic libi ty prostredni satky, mam trochu slabost pro tu nadychanou nabiranou sukni x-) katulline: joo, tu pisnicku taky miluju. Hod sem odkaz, at si muzu zaslzet uz ted :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
alkapinka: ty jo mě se asi nejvíc líbí ty poslední...ale u mě to dělá hrozně moc ta barva...takže já nejvíc koukám po bílých...škoda, že ty druhé nejsou i zepředu... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky nepřemýšleli jste o nějakém přejvápku v podobě tance svatebčanů na oslavě? Já jsem teď dostala meila od kamarádky a tam část svatebčanů tančí spolu s nevěstou a ženichem v rytmu nějaké prychlejší písničky. Řvala jsem u toho jak praštěná. Prostě nádhera.
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.youtube.com/watch?v=4-94Jh...
Odpovědět
Profilova fotka
á měřím 178 tak snad to bude v pohodě. Mám obavu z bot. Sovicko je to sice pěkné ale můj partner není na tyhle překvápka a jiné jak říká tiátry pro lidi. Naše překvápko bude malý ohnostroj když to půjde jak má :-D
Odpovědět
Ahojky, holky :-) jsem taky ráda, že sem tady našla srpnové - spřízněné duše :-) Jo jo Dalfy, taky jsme řešili tu cestu přes Prahu,ale nakonec bylo jasno, když jsme se jeli na zámek podívat, padl nám natolik do oka, že už byla cesta jedno. Dokonce je to i ženichova srdeční záležitost, čekala jsem něco jako: mě je to jedno :-) ale měl jasno stejně jako já :-D Pajik 83: co se oznámení týče,tak taky hledám něco pěkného,ale nikde nic. Už jsem přestala hledat originalitu, ale i tak mi žádné ještě nepadlo do oka...máte někdo nějaký dobrý typ???
Odpovědět
Profilova fotka
Taky plánujeme vypouštění lampiónů, ale tohle mě opravdunadchlo. Je to moc hezký.
Odpovědět
Profilova fotka
sovicka2: tenhle klípek jsem taky nedávno obdržela mejlíkem a pocity byly hodně podobné jako ty tvoje :-) číhněte taky na tohle: http://www.youtube.com/watch?v=ZYhlm9... to mi přijde naprosto boží a kdyby měl být dostatek času něco podobného secvičit, tak bych se tomu vůůůbec nebránila, je to krásný .. x-)
Odpovědět
sovičko, lampiony jsem koupila taky , schodou okolností se mi teď v pátek žení brácha, tak je zusíme vypustit už na jeho svatbě...:-) na mé chybět nebudou taky, líbí se mi to :-) ach ta romantika :-) tedy pokud z toho něco někde nechytne a nebude hořet...četla jsem včera na návodu, že se to nesmí pouštět do 50 km od letiště :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
sovicka: tak to je naprostá bombice!!! Fakt skvělý a originální...nádhera... ;-)
Odpovědět
tanečky jsou pěkné, jako z romantických filmů,ale obávám se, že málo který chlap by do toho šel :-) , ale pokud drahouše přesvědčíte, tak u svatebčanů budete mít určitě úspěch :-) a držím Vám palce :-) Já tedy tohle raději nee :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mishell01: tak s přesvědčováním by u nás, myslím, zas takový problém nebyl..spíš já bych se bála že při tom všem stresu a shonu zapomenu nacvičený kroky a pokazím to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já taky myslím, že by u přítele problém nebyl... ;-) ..je pro každou koninu... :-D :-D ...ale taky bych se bála, že to z nervů pokazím já....ale je to fakt nádhera...obě videa
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy: ja to nemuzu nikde na youtube najit tu pisnicku, ale podivej se na seznam, do prihlasovaciho jmena dej hudbasvatba a heslo je beremese a tam to najdes hned na první strance, je to od pavliny a predmet je moje troska do mlyna. Je tam hodne dobrych a krasnych pisnicek a ja se tam dost hodne inspirovala. Nasla jsem tam pisnicky, ktere se mi vzdycky strasne libily, ale nemohla jsem je nikde sehnat, nebo jsem nevedela, od koho jsou... Tenhle prichod k oltari mi prisel nedavno na mejl a strasne se mi to libilo, ale neverim, ze by tohle nekdo udelal a zvlast ve strizlivem stavu :-) A ten druhy tanec je uplne super, ale mam obavy, ze bych milacka k necemu takovemu primnela :-(
Odpovědět
tak to máte fajn :-) no já si právě taky říkám, že při tom všem stresu celý den ještě přemýšlet pak nad kroky atd.. no já budu mít co dělat abych nebrečela u obřadu, u proslovu a podobně :-) to bude pro mě velký úkol už tak :-))
Odpovědět
Profilova fotka
mishell01: přesně tak, už si předem teď vymýšlím na co budu při proslovu myslet abych nebuleĺa jak želva :-D
Odpovědět
to mi povídej, kacitko, :-) to je dobrý nápad myslet na něco jiného,ale abych pak vůbec vnímala o co jde :-) mám z toho hrůzu,už vidím to slzavé údolí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
je to děsný, já nevím jestli se mi tak melou hormony, ale začala jsem brečet loni kamarádce na svatbě a od té doby bulím jak želva u všeho se svatební tématikou...a obřadu se teda bojím děsně, budu řvát jak protržená... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Asi bychom to udělali bez už ,,manžela,, kamarádky a jejich kluci. Světkyně mě v tom podporuje. Snaží se to nějak vymyslet. Neuděláme to na obřadě,protože tomáme v Ploskovicích, ale pak máme grilovačku na takovém statku, tak když nebude pršet.......paráda:-))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?