Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: ahoj ;-)
Odpovědět
a jsme tu zase samy.. kde jsou vsichni? uz jsi v posteli s notasem a cajem? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsme osiřely... :-N jj jsem zalezlá v pelechu, čajík budu muset zase udělat... klopím do sebe jeden za druhým... prohlížím alba a zase se děsně těším na svatbu... :-D holky to tu dneska nějak flákaj... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
už tisknete oznamko?
Odpovědět
pajik: jeste uplne ne. ani nevim proc..? ale budeme muset, jsem rekla, ze to chci mit hotovy do konce kvetna, vc. posilani :-)
Odpovědět
jak to delas s oznamenima? davas je i tem, co nepujdou na hostinu nebo vecerni oslavu? ja premyslim, ze tem co pujdou na tyhle dve udalosti to poslu papirovy a ostatnim jen elektronicky...
Odpovědět
Profilova fotka
tak šup, šup..honem do tisku... už je pomalu konec května... ;-) já už ho taky rozdávám... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já zatím dávám jen těm co půjdou... zbytek rozešlu asi až chvilku před svatbou... nebo sestrojíme taky nějakou elektronickou formu... ;-)
Odpovědět
v tom mam trosku zmatek.. kdyz to rozeslu vsem uz ted (emailem, tem co nepujdou na hostinu/raut), tak to do leta zapomenou :-D ne? zase, nekteri se mezi sebou znaji a budou vedet, ze nekdo to oznamko uz ma, ale nekdo jeste ne... to je taky blby..?
Odpovědět
Profilova fotka
to je zase komplikovaný... :-D prostě ten kdo je zvanej na hostinu a na raut, by měl být informovaný hned a ostatní co přijdou jen na obřad nebo je chceš jen informovat, že se berete, tak těm bych to poslala tím mailem... je fakt, že někde tamtamy pracujou, ale předpokládám, že známí nebo přátelé jsou rozumní a chápou, že člověk nemůže pozvat 300 lidí na hostinu a nijak se neurazí... ;-)
Odpovědět
jo, tak to taky doufam a doufam, ze nemam o svych znamych jen iluze :-D vzbudili se mi deti.. tak jdu vyndat, prebalit, nakrmit :-D tak tu osiris uplne...
Odpovědět
Profilova fotka
zatím pá... kdyby mě někdo hledal, tak tu bloudím po albech... :-D a dětem přeji Bon apetit! ;-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jafi vrať se, je tu nová Zuzka!!!!!!!!!! :-D http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
pajik :-D :-D :-D to je za trest... boze! ja chci zuzku, bigose, salibu! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D koukala jsi na tu Faltýnkovou.. já tu někde kdysi psala odkaz...
Odpovědět
ja uz nevim, ja koukala snad na vsechny mozny i nemozny fotografy :-D my budeme mit fotografa no to bude zazitek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.kaf.cz/gallery/svatby?tpg=2 hele, ale ty máš taky dobrýho fotografa, ne? Já sice úspěšně zapomněla to jméno, ale je to cizinec..myslím... :-N
Odpovědět
jj :-)
Odpovědět
to verunka_berunka: ahoj jj z Jičína do Opavy je to kus, ale já pocházím z Opavy tak jsme to tak pojali, akorát vše je kompikovanější než při normální svatbě. Prstýnky jsme taky říkali že zlato v žádném případě, na to nemáme a ani tomu kovu moc nefandíme ..... no a kadeřnice asi bude, ale horčí to je z vizážistkou, ale dala jsem dotaz v diskuzi tak mi snad holky poradí .... a manikérka tam bude uričtě taky nějaká ....
Odpovědět
Profilova fotka
a teď jsem ještě objevila fotografy Dolejší a Konvička...taky hezké fotky...
Odpovědět
:-D pajiku, uz NIC nehledej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já nic nehledám... já nacházím.... :-D ještě mě tu bouchnul do oka nějakej Lukáš Koňařík... :-D
Odpovědět
s tim jsem taky byla v kontaktu :-) ten ti udela rezervaci dopredu jen na ten celodenni balicek za 16, ten levnejsi az bliz datu svatby, tak mesic pred :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: to je hnus velebnosti! :-| musím říct, že tohle obdivuji na Zuzce, že nikoho neodmítne kvůli velikosti balíčku... A co Veronika Belantová?
Odpovědět
pajik: tak aspon to rekne dopredu, ze.. ne jako nekdo jinej, kdo nakonec jde fotit neco jinyho, protoze (moje domnenka) je to drazsi... teda vlastne pardon, rpotoze jsem jim nesympaticka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: :-D :-D :-D no to je taky fakt, ale na druhou stranu se mi nelíbí přístup, když nechcete celodenní balíček, tak kvůli vám ani nevstanu z postele... :-| jako to, že ti někdo službu odsouhlasí a pak si to "rozmyslí" je taky na ránu palicí... ach joo 8-(
Odpovědět
pajik: to nema smysl vubec resit :-D me prijde fer, ze si je jistej, ze proste celodenni v sezone v sobotu proda, takze ma proste takovy podminky. na jednu stranu to chapu.. a je to napsany cerny na bilym (nebo jak to na tom webu ma :-D). aspon vis, na cem jsi :-)
Odpovědět
hele ja myslim, ze zuzka vzhledem k poctu zakazek je snad obcas i rada, kdyz nefoti celej den, ale jen dve hodiny obrad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: no tak to je taky fakt... :-D musí mít docela zápřah od dubna do října...
Odpovědět
ja myslim, ze ona ma zaprah i v nesezonu... kdyz to vidim, co vikend to svatba.. a nekdo tu psal, ze v tydnu nefoti... a ma rodinu! ja to fakt nechapu.. furt nekde v lufte.. tyjo!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?