Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
ja_fi: :-D Kupodivu ne. Nebudeme mít dort žádný. Bude léto, teplo, nikdo dort moc nejí, takže ne. Ale postavičky bych měla. Hodím do alba (nebyly kupovány na svatební dort. Dostala jsem je k vánocům od mladšího brášky :o) )
Odpovědět
misaroz: :-D chtela bys neco malo sladkeho a medovnik? :-D promin... jsi me ted fakt rozesmala :-D na muj vkus je dost preslazenej, ale kazdy mame to sladky nastaveny jinak. My budeme mit jeste nevim jakej. Mam matnou predstavu o vzhledu, asi tripatrak.. na druhou stranu, na tripatrak se bude blbe davat jogurtovej dort :-D ten catering se kterym to planuju ma mnamky dorty, napr. cokoladovy.. ale prave taky takovy jako jogurtovy odlehceny s lesnim ovocem.. kdysi jsem je objednavala na nejakou narozeninovou party nekoho a pak je od nich brali moji kamaradi na svoje svatby a vzdycky meli obr uspech, tak mozna nakonec sejde ze tri pater... no jeste uvidim. oni delaji dobry veci, tak to proste nejak dopadne :-D zaplavy teda nepreju... my nemame telku, takze ani nestiham nejak sledovat co se deje..
Odpovědět
picasso: no nazdar! tu cely odpoledne upravujes album a nepisnes ani slovo :-D
Odpovědět
jo a jeste picasso :-D mooooc se mi libi ta zluto-bilo-zelena kytka co mas v albu... to jsou frezie? asi jo, ze? to by melo byt v pohode realizovatelny.. fakt krasna! a bude vonet! :-)
Odpovědět
Asi jsem to špatně napsala, nemám ráda máslový krém, zato med zbožňuju. Ale přítelova rodina je na dorty vysazená, naštěstí paní, co nám bude péct, je dělá ok. Takže tak, kdyby bylo po mém, jdu do marlenky.
Odpovědět
ja_fi: tak postavičky jsou tam :-) Já od toho odběhávám, dneska se mi vrací moje zlatko po týdnu ze Španělska :-) Jo, jo, frézie. Jsou moc krásný a já doufám, že se budou hodit k šatům a půjdou do účesu :-) No, uvidíme. moje drahá polovička řekla, že svatební kytka je v její režii (ale na kytičkách se domluvíme), tak snad si vezme příklad :-D
Odpovědět
picasso: ja bych mela mit v ty kytici taky frezie.. a budou asi i jako dekorace na dortu :-) moje predstava je bilej, tri ctverce na sobe, na koso, pres kazdej bilej ctverec takova jako lila marcipanova masle, po okrajich tu a tam pohazeny snitky frezie, bily.. hmmmm... :-) Jej, tak to bude vasnivy vecer! po tydnu! my dneska slavime tricitku.. ale nejak teda neslavime.. pritel drti hry a ja tu s vami vykecavam.. no romantika.. ehm.. ale otevreli jsme si lahvinku a obcas spolu i mluvime :-D postavicky jsou super! :-D misaroz: ja to nemyslela ve zlem :-) ono to fakt vtipne vyznelo :-D
Odpovědět
ja_fi: Tak to gratuluji :-) To je teda romantika :-D U nás to vidím podobně. Můj bude utahaný z letadla, předpokládám :-D To zní moc dobře. Pak natlač kousek přes internet :-D Teď mě napadla jedna věc a asi budu chtít poradit. Budeme mít na svatbě dvě maminky, svědkyni a bratrovu přítelkyni. Původně jsme chtěli kytky pro maminky, takže i pro svědkyni a nebude to vypadat divně, když poslední ženská nebde mít nic?
Odpovědět
ja_fi: já vím, že jsi to nemyslela ve zlém, blbě jsem se vyjádřila, to víš, postupně se mi na rodičovské zmenšuje mozek a s ním slovní zásoba ;-) Máte super romantiku, u nás to končí podobně, chjo. Dneska je vedle v hospodě svatba, před chvílí bouchal ohňostroj, pouštěli i lampion, ale nějak jim uletěl. Já už se začínám těšit. Už jen 83 dní :-)
Odpovědět
picasso: hm, asi jo... ja bych ji tu radost udelala a nejakou kytku dala.. hm? aspon malickou... misaroz: hm, ja zacinam byt nervozni.. :-D
Odpovědět
Pořád mám pocit, že není důvod být nervózní. Svatba bude taková, jakou si ji uděláme a že něco neklapne, holt nic není dokonalé. Jde o to užít si to a pobavit se. Snad to tak bude. I když je mi jasné, že týden před svatbou taková hrdinka nebudu ;-)
Odpovědět
ja_fi: Dík. probereme to s mým :-) Jejda, já taky, ale z toho, že ještě nemáme všechno zařízeno. Tak snad se to, přinejhoším, všechno dožene v červenci :-D misaroz: Ohňostroj, já chci takyl :-D Holky, loučím se. jedu natankovat šťávu našemu Hubertovi a jedu si pro drahou polovičku. Tak zatím papá. Když bude unavený nebo zaneprázdněný, stavím se ještě za váma :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Jinak, Šatky jsem smázla, protože můj sem občas zabrousí a moh by je vidět. Dostal by šok a pak by si mě nevzal :-D
Odpovědět
picasso: tak ahoj a užijte si to spolu Já ohňostroj nechci, nějak ho mám spojený s Novým rokem, tak mi to přijde divné. Navíc takové ty bouchací věci radši sleduji z dálky.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak jsem doma dnes mě pustili, shrňte mi některá novinky za ten týden. Jééé Picasso prosím prosím ukaž mi šaty
Odpovědět
Ahoj dalfy, jak je? Dopadlo všechno dobře? Tady všechno při starém, jenom několika z nás přišly prstýnky a ja_fi vytvořila nádherné oznámení.
Odpovědět
ahoooooooooooooooooooooooooooooooj dalfy! tak jak???? picasso: cau! a uzijte se ;-) misaroz: ja nejsem nervozni z toho, ze neco nebude.. nejak jsem z prace zvykla, zese to v nejhorsim proste na miste zaridi.. spis jsem nervozni z cele te udalosti - ja proste takovy to byt stredem pozornosti nemam rada.. uf.
Odpovědět
mis: jeeej, diky za to oznamko :-N dalfy, ja ti ho sem hodim, abys teda videla a mohla mi taky mazat med kolem huby :-D ono se to dobre posloucha :-N
Odpovědět
dalfy: jj, treba pajik ma tak krasny prstynky, ze se mi ty nase libej nejak min! =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ještě se nic neví na 100% musím vydržet do poloviny června na výsledky lumbálky, pujdu na magn. rezonanci a ještě na nějaké vyšetření EMG. Jinak pobyt v nemocnici ušel jen to moc dobře psychicky nesnáším prostě víte asi jak to vypadá na neurologii. Naštěstí jsem měla jeden jediny pokoj kde jsme byli dvě s 80. letou super babčou tak to šlo jinak bych to asi neustála. V tomhle jsem srab. Jdu prolítnout alba. jafi kde máš to oznámení udělala jsi nové?
Odpovědět
dalfy: no, uz jsi byla na MR? nekdy.. takovy klaustrofobicky techno.. :-D poprvy jsem z toho byla na prasky, po ctvrty jsem jim tam usnula :-D budu drzet moc palce.. maji aspon tuseni..? kdyztak pisni mejlika,.. vsak vis. ten pokoj teda byl nad zlato. ja zacinala na neurologii na petiluzaku... nastesti tam byly relativne mlady kocky.. oznamko je v albu :-)
Odpovědět
ja_fi: tak jsem se zase pokochala tvým oznámkem, fakt se povedlo ;-) A prstýnky máte taky krásné, neboj. Co se týká nemocnic, tak abych to nezakřikla, nejsem častým hostem, klepu, ale týden na posteli v porodnici si pamatuji dodnes. Ta matrace ze tří dílů byla fakt super 8-(
Odpovědět
Holky, dobrou, já mizím. Pokud se budou opakovat předchozí dny, tak je malý za půl hoďky vzhůru, tak se jdu aspoň natáhnout.
Odpovědět
misaroz: dobrou! drzim palce, at vydrzi spat dyl... to bude tema zmenama pocasi, tlaku a tak...
Odpovědět
holky, ja jdu taky spat,.. dobrou!
Odpovědět
Ahoj holky, tak já ten dnešní den tak hnusně nevidím :-D Byli jsme celý den venku, jak nepršelo, tak to celkem šlo. I když pravda, trochu sluníčka a teplíčka by neuškodilo ;-) Konečně se mi ozvali z obuvi ze Zruče, tak jsme vyrazili na výlet ;-) Nakonec se mi jedny botky líbily, ale úplně jiné než jsem si vybrala po netu :-D ty vybrané mi vůbec nesedly :-( No a nad jedněma zlevněnýma za 400 (z 1200,-) jsem uvažovala, ale příteli se nelíbily :-( (cena bezkonkurenční). Tak jsem zatím bez bot, ty co mi sedly si objednám neseženu-li levnější :-D No ale prošli jsme celou Zruč, holka se vyblba na tamním novém krásném hřišti, popolední spánek jsme strávili krásnou prochajdou kolem Sázavy a odpolko jsme ještě sjeli na Šternberk na hrad. Takže super den 8-) I.frulova: fakt krásné prstýnky ;-) danca: já se také kloním k jemnější verzi ;-)
Odpovědět
:-D jsem reagovala na předchozí stránku a nevšimla jsi, že už je tu další :-D No jo no, vykojený mozek :-D
Odpovědět
ahojda holky...já se v srpnu taky vdávám, máme mít vše na jednom místě, tak snad už toho máme už zařízenýho dost...jen mi chyběj ještě botičky a nehtíčky:-) doufám,že všechno dobře dopadne...dneska jsem četla hafo brutální kritiky na místo, kde to budeme mít...tak snad so to nějak vyřeší...mám z toho trochu strach, ale matrika je zařízená a záloha zaplacená, tak už s tim asi nepohnem...a u vás všechno OK? žádná špatná překvapení jako u nás?
Odpovědět
dobre rano.. :-) ahoj nova nevesto, vitej mezi nami.. kde budes mit obrad, ze je to tam tak spatny?
Odpovědět
cervena kocka: aho jnevěsto, my čekáme špatná překvapení na svatební den, doufám, že nebudou...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?