Menu Forum

Nevěsty ze srpna 2010

25. říj 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
Registrovala se 10. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 3090 příspěvků a 3 alba. Má 21 přátel. Region Kolín.
  • Svatba byla 20. srpna 2010
    V Kostelci nad Černými lesy, Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
Registrovala se 10. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 3090 příspěvků a 3 alba. Má 21 přátel. Region Kolín.
 alkapinka: jééé tak ty už taky takhle zkoušíš? emoticon Já se tak děsně těším! Jen je škoda, že jsi je nemohla fotit... Fakt je to blbej výmysl... člověk potřebuje mít obrázek pro srovnání...a pro kochání později na doma... emoticon

astraia: tak na to se taky moc těším až se v srpnu budeme kochat tím co jsme tu za ten rok vytvořily... emoticon
7. zář 2009 ve 14:24  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
astraia7
Registrovala se 15. června 2007 na beremese.cz. Přidala 265 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
astraia7
Registrovala se 15. června 2007 na beremese.cz. Přidala 265 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 alkapinka: To jsem rada, ze to dalsi zkouseni takhle dopadlo...po minule navsteve jsi byla dost zdrbla, tohle znelo mnohem nadseneji emoticon A proc nemuzes mit rozpustene vlasy? Jestli se ti to nezdalo tedka, tak to nemusi nutne znamenat, ze to nebude vypadat dobre nakonec- bude to nazdobeny, nacesany, s korunkou a taak... ja bych to jeste nezavrhovala...
7. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Přidala 14286 příspěvků. Má 69 přátel.
  • Svatba byla 24. října 2015
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
Registrovala se 9. června 2009 na beremese.cz. Přidala 14286 příspěvků. Má 69 přátel.
    Třeboň, Česká republika
 astraia: no já jsem jeste nezkouselaemoticon To bylo dneska poprvýemoticon Minule jsme se byla jenom koukatemoticon Ale ty saty se celkove nedali srovnavat s tamtema hrůzamaemoticon No covece mela jsme nastesti dneska docela hezky udelany vlasy rozpusteny-a k tem satum to proste neslo, musim se pochlubit ze dekolt a šiji mam fakt hezkou a kdyz tam dam ty saty tak si to zazdim a kdyz je dam nahoru tak to vypadalo o 300% líp-teda aspon k temhle satum- mela jsme skripec-takze se to krasne srovnalo... No i kdyby pak se neco vymyslelo tak nevim nevim-spis me to utvrdilo vtom ucesu co mam tady na tech fotkachemoticon

Pajik: No to byla ale fakt nááhoda jsem tetku potkala ve meste ze jde zkouset saty... tak jsme sni sla do 3salonu.. no a v tom poslednim jsme se odhodlala emoticon Ze je teda prubnu emoticon Ale stve me to foceni emoticon/ emoticon A na netu jim to nejde zkopirovat tak to se ani tema satama nepochlubim :-/ :-/
7. zář 2009 ve 14:33  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
Registrovala se 8. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2678 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Mělník.
  • Svatba byla 7. srpna 2010
    Na zamku Melnik, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
bluejay
20
Registrovala se 8. května 2009 na beremese.cz. Přidala 2678 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Mělník.
    Na zamku Melnik, Region Mělník
 alkapinka: tak je to ok, nejsem tak uplne silena, ze jsem si uz zkousela saty a jesti jo tak jsme aspon dve emoticon emoticon
Je to super vid? Byla jsi namekko? Ja jo emoticon Nechapu ten pitomej napad ze se nesmis fotit, to je fakt k vzteku, v obouch salonech co jsem byla ja nam to v poho dovolili..
7. zář 2009 ve 14:41  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aika
Registrovala se 28. března 2006 na beremese.cz. Přidala 40 příspěvků a 1 album. Region Znojmo.
fotoportrét
fotoportrét
aika
Registrovala se 28. března 2006 na beremese.cz. Přidala 40 příspěvků a 1 album. Region Znojmo.
 ženy mám divnou otázku emoticon co si dáte pod šaty za silonky? Já když vidím takové ty bílé, tak se mi to moc nepáčí emoticon ...připadá mi to jak kdybych měla jít do 1.třídy... emoticon
7. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misoule (30 r.)
Registrovala se 5. července 2009 na beremese.cz. Přidala 125 příspěvků a 1 album. Region Chomutov.
    Červený Hrádek, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
misoule (30 r.)
Registrovala se 5. července 2009 na beremese.cz. Přidala 125 příspěvků a 1 album. Region Chomutov.
    Červený Hrádek, Region Chomutov
 Já jsem si říkala, že začnu šaty zkoušet někdy v lednu 2010..né, že bych teď neměla nutkání tam jít, ale pak bude asi nová kolekce, ne?
7. zář 2009 ve 14:45  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 covece ani ne, ten dojem toho dojáku mi znehodnotil fakt ze to bylo na honem honem, ze tam meli lidi jak tento, ze mi do toho divne kecaly a hlavne-ze me nikdo nevidel... vubec mi to nedoslo..ale s tema prvnima jsem byla na meko byli hooodne pompezni a vubec jsem si nelejzla ze neco takovyho muze burt jako ja mit.. emoticon emoticon fnuk,,no takze na meko jsem nebyla a blazni nejsme..nad uz je ma preci vybranyemoticon A myslim ze neni sama a stejne jak tak na to kukam jsem hooodne pozadu..vzdyt tady uz maj vsichni vsechno a ja mam jen a puze fotografku...emoticon

No ja se je na to ptala a aoni ze prej chteji zachovat exluzivitusatu... fakt me serou nabizela jsem jim 500! ze jim dam kdyz me vyfoti, a nic... tak to uz je vazne vrchol-tohle presne me stveemoticon
7. zář 2009 ve 14:45  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 tak jsem je ani na tom netu nenaslaemoticon CO mi to dala za odkaz?:-/to je fakt salon debil toto...pod saty? nevim.. myslela jsem ty bilý..ale manzel mi oznamil ze nenavidi jak bilé punčochy tak bílé prádlo..takže supe.r..takže jeeestli silonky tak ty hnedý samodržicí, jinak holky ta spodnice na těle teda nic moc! :-/ Aspn mýmu špeku nelahodila
7. zář 2009 ve 14:57  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katulline
Registrovala se 23. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 221 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Karviná.
  • Svatba byla 28. srpna 2010
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
katulline
Registrovala se 23. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 221 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Karviná.
    Region Karviná
 Ahoj holky, tak se k vám po tydenni dovolene zase vracim a zaroven vitam nove nevesty No to je teda silene po vas docitat, ufff, zabralo mi to skoro cele dopoledne, jelikoz jsem v praci emoticon No, tak my nijak nepokrocili, dneska se ma jit pritel poptat na radnici co a jak, tak jsem zvedava, s cim prijde. Taky uz mi dorazil ten svatebni pruvodce, tak si ho tady ve volnych chvilkach louskam a myslim, ze je to celkem dobra vec. Tak nejak zacinam uvazovat, ze bych zacala pomalu objednavat nejakou dekoraci, jen nevim, jestli na to jeste neni moc brzo emoticon No a ke zkouseni satu: Mela jsem v planu jit do salonu nekdy behem ledna, ale jak to tady posloucham, tak nejspise neodolam a vyrazim tam drive. Se desim toho, ze mam ted vybrany nejaky styl satu, ktery si myslim, ze mi sedne a úpak tam najdu uuuuuplne neco jineho emoticon. Kdyz jde semnou treba kamoska do toho salonu, tak ta me ale videt muze, nebo to je uz taky zakazano?

PS: ja jsem taky z moravskoslezkeho kraje emoticon
7. zář 2009 v 15:10  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 to je urcite povolenoemoticon Ja tam jen sebou nikoho nemelaemoticon((

jinak to se mi presne chtelo- chci tylovou cípatou sukni a nikde mi ji nedovolili a nikde takovej styl nemjiemoticon
7. zář 2009 v 15:14  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katulline
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
katulline
    Region Karviná
 alkapinka: ahaaaaa, ja to toiz pochopila tak, ze kdyz jsi tam byla s tou tetou, tak ani ona te nemohla videt. Vsak vem sebou nejakou kamosku, ona ti povi, jestli ti saty slusi a nebo ne. Ja osobne teda zadnym prodavackam neverim... emoticon Vzdycky budou vsechno na tobe chvalit, jen abys to pak odnich vzala
7. zář 2009 v 15:36  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 no tak tady bych jim verila, fakt ty saty me delali hubenejsi a hlavne byly levnejsi nez ty co se libily me.. jenze byly takovy- nudný,,,, nic moc sama vim že v den svatby budou 3roky stary:-/ Proste nic moc...ale je fakt ze jsme v nich mela o 20kg min, kdezto v tech božíííích co se libily me-tak ty byly nejen nejdrazsi ale vyadala jsem takova jaka jsem..byly uzasny
7. zář 2009 v 15:39  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
Registrovala se 31. října 2007 na beremese.cz. Přidala 660 příspěvků a 2 alba. Má 87 přátel. Karviná, Česká republika.
    Na Zámku v Karviné Fryštátě, Švýcarský dům Petrovice u Karviné, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
Registrovala se 31. října 2007 na beremese.cz. Přidala 660 příspěvků a 2 alba. Má 87 přátel. Karviná, Česká republika.
 díky holky za uvítání - emoticon 7.8. je asi krásný datum nooo emoticon
Jináááč moc díky za tipa na botky určo se do obchodu zajdu kouknout musí to bejt botky fakt ouplně rovné nic vyššího ani vysokého nepřichází v úvahu bohužel :( ... i tak mám trošku obavu zda to zvládnu botky, dlouhý šaty a ještě kytku k tomu ... no bude to boj emoticon emoticon asi mi ji moji chlapci (tatka, manžel, svědek) budou věčně s kytičkou věčně pomáhat.
7. zář 2009 v 15:43  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 katulline, alkapinka: tak to přesně budu mít zařízené já...beru s sebou kámošky..jde mi ségra svědkyně, malá a velká družička (ty si taky budou půjčovat šaty), hlavní družička neboli skorošvagrová a kámoška z dětství a to by bylo aby se ty správné šaty nenašly... emoticon já zatím uvažuji nad půjčením...nějak mě to šití šatů odradilo emoticon ale určitě se ještě juknu do salonu Marry abych ty šaty viděla naživo...
7. zář 2009 v 15:44  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katulline
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
katulline
    Region Karviná
 no ja to beru tak, ze sama se vidim v zrcadle a pokud se sama sobe nelibim, tak me nepresvedci ani ta prodavacka... No a pokud ti vsude rekli,. ze se na tebe takovy styl satu nehodi, tak na tom asi fakt neco bude. V tomhle bych si treba nechala i poradit a radeji bych vypadala hubenejsi nez pak treba byt 2x tolik co jsi. Se budes muset holt rozmyslet emoticon Ale uvidis, ze budou saty, ktere ti padnou do oka a budes se v nich citit dobre. A nedivaji se pak na tebe treba skarede v tech salonech, kdyz si to proste jen vyzkousis a jdes? Nebo jim davas takove ty sliby, ze prijdes emoticon?
7. zář 2009 v 15:45  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 v tehle se citim dobre... nedavaji mi 20kg navíc.. mam to vco mam.. jen ze je moznost vypadat "hubenejsi" tyhle se jim taky libily, ale tamty to byl jejich favorit-a hlavne ty saty mela ta kamoska minuly rok- jak jsem litala sni to vybirat-presne tyhle i z toho samyho salonu-a to fakt nechci mit stejny :-/

Tak ono je jim to jasny v tech salonech a nereknes jéé za rok mam svatbu tohle je muj prvni salon a já je beru... no-takze jim reknu o kontatna ze to promyslim a ze mam casu odst a ze prijdu jeste s nekym emoticon sranda byla ze jsem jim rekla ze od nich jsem mela na maturak tak prej ze bude sleva... i ze v prosinci maji slevu..tak to je fajne moc...emoticon
7. zář 2009 v 15:55  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 holky tak jsem vás trhla...emoticon Mam fotografku a? Prádlo emoticon emoticon
7. zář 2009 v 15:57  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
 Alkapinka : fíííha si šikulka téééda gratuluji emoticon
Si pořád pohráváme zda jít do profesionálního fotografa ( 5ooo,- se mě teda zdá dost ale pořád nevím no) či né takže u nás doma dooost diskutované téma emoticon
7. zář 2009 v 16:14  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 holino: jooo tak tím jsem si taky prošla a nakonec máme fotografku za dost nemalý peníz...ale hádali jsme se dost dlouho...našla jsem hodně fotografů, ale jen tahle jediná se příteli líbila..dokonce tak, že mu není líto za ní vydat takový peníz..a jak mě tu před pár týdny ujišťovaly holky...na fotkách opravdu záleží,jelikož je to jediná vzpomínka co ti po svatbě zbyde...hned po manželovi samozřejmě emoticon emoticon emoticon
7. zář 2009 v 16:23  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
 No právě si myslím že profi fotky jsou přece jen lepčí emoticon no uvidíme - zatím jen debatujeme emoticon
Jééé zrovna jsem v albu njedne z nevěst našla čupr botky tak uvidíme jestli se dopátrám kde je koupit a jestli jsou nebo nejsou na podpatku emoticon ...držte palééééc .... to by byla fakt haluz kdybych takhle rychle vyřešila to co je kamenem urazu na našem dnu D emoticon
7. zář 2009 v 16:30  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aika
fotoportrét
fotoportrét
aika
 tak tak svatá pravda, tím jsme si prošli též. Přítel taky zprvu nechápal a pořád remcal, ale pak jsme se dohodli a máme taky pro fotografa za nemalý peníz jako pajik emoticon

docela mi pomohlo: nezáleží na tom jakého fotografa si zvolíte, ale hlavně ať to není jen pouhý majitel fotoaparátu, vždyť se jedná o jeden z nejkrásnějších a nejdůležitějších dní vašeho společného života...

to mi pomohlo, vlastně mému drahému... emoticon já měla jasno hned!
7. zář 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 no tak to mam nastesti inteligentniho partneraemoticon Na fotografovi sme se shodli asi tak za 2minuty emoticon
7. zář 2009 v 16:41  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
alkapinka
31
    Třeboň, Česká republika
 jdu na trenink..papa
7. zář 2009 v 17:00  •  Svatba byla v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katulline
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
katulline
    Region Karviná
 No já uz mám fotografa taky nezavazne rezervovaneho, nemame jeste na 100% schvaleny termim na matrice, ale tak snad bude volno, kdyz je to na male vesnici. Jen me celkem zarazeji ceny. Vy tady mate fotografy okolo 5-7000 a ten nas by vysel na nejakych 9000 od rana az do noci. Tak nevim, jestli to mam brata nebo jestli je to drahe. Fotky od neho se mi moc libily. Treba bude jen stacit,aby byl od rana do hostiny a pak uz to foceni zvladnou hoste. Byla jsem v cervnu kamaradce na svatbe a skoro kazdy tam mel fotak, takze o fotky fakt nouzi potom nemela. S botama taky dost vaham, mam favoritky v albu, nasla jsem i prodejce, jenze botky jsou bile a co kdyz budu mit saty sampan? emoticon To sice nechci,ale clovek nikdy nevi, ze... emoticon
7. zář 2009 v 17:01  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 katulline: tak přesně tyto botky jsem viděla i v sapman...myslím, že na MMB emoticon
7. zář 2009 v 17:05  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 holky nevíte kde a kdy by mohl být nějaký svatební veletrh? Nejlépe Praha a okolí... emoticon
7. zář 2009 v 17:12  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
omandra
Registrovala se 2. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 764 příspěvků. Region Hodonín.
  • Svatba byla 21. srpna 2010
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
omandra
Registrovala se 2. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 764 příspěvků. Region Hodonín.
    Region Hodonín
 tak moje fotografka taky bude stát 7-9 tisíc,takže taky nic levnýho, ale chci,aby to vypadalo,idyž můj drahouš protestuje proti aranžování se někde v kukuřici atak různě a proti černobílým fotkámemoticon nu,ale myslela sem,že bude drahá kapela,která nakonec nebude,takže ušetříme na hudbě,když přeženem fotografa emoticon
alkapinko, gratuluju k prvnímu zkoušení šatků, přeju Ti,at si dobře vybereš a nelituješ, ale přecejen zatím si zkoušela jen v jednom,eště můžeš najít stokrát lepší v dalších salonech, a pak eště až přijdou nový kolekce,takže nevěšet hlavu, ale láká mě to taky to zkoušení,jak sem myslela,že pudu v lednu,tak už sem svědkyni říkala,že pudem poprvé tak v listopadu,dýl to asi nevydržímemoticon
7. zář 2009 v 17:15  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
omandra
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
omandra
    Region Hodonín
 pajik:já zas koukám po veletrzích v Brně,ale zatím nikde nic nepíšou,ani o Praze sem nic neviděla emoticon
7. zář 2009 v 17:15  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katulline
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
katulline
    Region Karviná
 ja je mam taky z MMB, nasla jsem jeste trosinku jine, ten stejny styl,akorat maji nizzsi podpatek a to myslim bude lepsi. V praze nevim, ale tady v Ostrave byva nekdy v breznu. Urcite se tam zajdem s milackem mrknout. Ach jo, to je silene, ja mam vybranou i celenku do vlasu, ale jeste poradne nevim, co mi udela kamaradka kadernice s vlasama a mam strach, ze by to tam pak nepasovalo. Jejda, jeste skoro rok a ja tady takhle stresuju emoticon
7. zář 2009 v 17:16  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
 omandra: tak já už něco málo objevila letos koncem září Praha Letňany a pak únor 2010 Praha hotel Diplomat... ale jelikož jdu v září na Beauty a Expo, kde budu utrácet za kosmetiku, tak ten svatební asi nechám na příští rok... no ještě uvidím..třeba zmáknu oba emoticon
já když vidím jak holky chodí po šatech tak to asi taky moc dlouho nevydržím, ale dřív jak v listopadu asi nepůjdu...čeká mě pár nepříjemných vyšetření, takže se teď psychicky připravuju na hnusné věci a pak už jen a jen svatba!!!!! emoticon emoticon emoticon
7. zář 2009 v 17:21  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš