Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: U Zlatého selete... ale je to pro menší svatby tak do 30 lidí... takže pro nás ideál... a je to i zastrčené v takové klidné ulici, budou tam skvělé fotečky...a můžeme dát stoly i ven a kousek odtamdut je bobová dráha... a já jsem fakt nadšená... :-D :-D :-D jo a za pronájem hospody nic nechtějí... oni udělají polední menu s obědama a po jedný hodině zavřou a připraví to jen pro nás... my se tam stejně dostaneme až tak na třetí hodinu, takže ideál... ...tak a už se musím uklidnit... :-D :-D danuska: hele já nevím co to je zač...my chtěli bílé zlato, kombinace lesku a matu, ale aby ten mat byl lesklej a paní na nás vytasila tenhle prstýnek... ten matnej kroužek je z takových proužků nebo vlákýnek..já nevím jak to popsat a proto se to leskne... asi... :-N
Odpovědět
danuska: ty budes mit taky takovej??? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: dík!!! ja_fi: kosmetika od MAC je vůbec jedna z nejvíc uznávaných mezi vizážisty... takže toto líčení na svatbu je super volba!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: tajný to není... :-D vyšli nás na 11 tisíc MAC je hoooodně dobrá kosmetika... ta cena líčení mi přijde v normě... ;-)
Odpovědět
danuska: fakt? :-D to jsem naprosto netusila :-D tak do toho jdu urcite a zacnu se snad licit :-D decka me doma nepoznaji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vyšly... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hlavně pro mě super info, že už se v čr prodává! protože tak se nedala moc dobře sehnat...
Odpovědět
ja jsem fakt naprosty kosmeticky nedochudce :-D tak to jste me holky uplne presvedcily a jdu tam. jen doufam, ze narazim na nekoho sikovnyho... zrovna ta slovena co jsem s ni mluvila byla teda moc sympaticka a jeste krasne nalicena.. silne, hodne, ale fakt ji to seklo a ty vlasy... ach jo!
Odpovědět
Profilova fotka
danuska: ještě mají pobočku v OC Chodov... já mám nějaké pigmenty a jsou fakt super!!!!!!
Odpovědět
jo, tak jsou krome flory jeste na chodove a pak ... ted nevim, mnt, mrknu na viziku... jo a na vaclavaku kdyztak poslu do IP telefony..
Odpovědět
Profilova fotka
misaroz: tak ty už máš delší vlasy...takže si můžeš nechat udělat vyčesaný účes nebo polorozpuštěný..sama budu spoléhat na svoji kadeřnici, co mi poradí... ;-) nějakou představu mám, viz album... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ok, až budu v praze, tak tam zajdu... hlavně aby to neviděl přítel, ten z mojí kosmetiky šílí :-D
Odpovědět
Článek se načítá
ja_fi: právě že těch účesů je moc, nevím, co vybrat. Chtěla bych to vyčesat, ale zároveň aby to bylo takové uvolněné, doufám, že kadeřnice poradí. Jo a co se týká kosmetiky, tak to jsem analfabet, jediný krém, do kterého jsem investovala, byl Mary Kay, ten došel a už mi bylo líto penízků ;-( Jinak se nemažu, nemaluju.
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: jinak přesně jak píšeš jediný čeho se bojím, tak že za rok se prstýnky ošoupou a budou celé hladké... =-) a už o prstýnkách ani nemuknu... ;-) ..možná... :-D ještě vložím fotky restaurace a oprava je to jen Zlaté sele...zatím jen stažené z jejich stránek...
Odpovědět
pajik: toho se neboj.. ja myslim, ze tyhle budou prave krasny i kdyz se osoupou... a kdyz se ti to nebude libit, tak za par stovek ti to zase zmatujou :-) tak jdu mrknout na sele :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mají staré fotky, už mají novou fasádu na baráku...takže to i zvenku vypadá útulnější...
Odpovědět
pajik: vypadá to moc hezky a příjemně, to bude krásná hostina
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: faakt? tak to je super... to mě nenapadlo, že to jde... no tak to je úplně bez problémů...
Odpovědět
pajik: udělají ti to v téměř každém zlatnictví
Odpovědět
Profilova fotka
misaroz: děkuji ;-) no a botičky budou v pondělí... já nestihla napsat adresu paní prodávající...takže je posílá až zítra... :-(
Odpovědět
pajik: aspoň budeš mít tu radost servírovanou postupně a víc si to užiješ :-D
Odpovědět
Profilova fotka
misaroz: no je fakt, že kdyby mi boty přišly už zítra tak tady snad radostí exploduji... :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D no vidíš, takhle aspoň zůstaneš s námi a v celku :-D
Odpovědět
pajik: me se ti zacinaji vic libit ty prstynky bez kaminku! :-D jezis!!! :-o na ty ruce je fakt krasnej... a ta restaurace super.. holky jdu spat.. tak zase zitra :-) pajiku, nezapomen si dat prstynky pod polstar ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: :-D :-D no jestli se odhodlám zavřít krabičku a jít spát, tak je určitě pod polštář dám... ;-) :-D pa pa a hezké sny...
Odpovědět
Ahoj holky, zdravím před padnutím na lože ;-) Ja_fi: oznámení je krásný, fakt klobouk dolů, co dokážeš :-o My jsme zatím ve fázi nezdařeného fota. Mám další nápad, jak nás zvěčnit, ale družička tomu jaksi nechce rozumnět, či co :-D a když už se nám nějaké foto povedlo, tak to přítel dělal na špatné rozlišení (hlavně, že si pořídil fotící dělo, ale pak s ním neumí :-D ) takže jsme v podstatě na začátku. Ještě jsem se k tomu chtěla zeptat, zda ten Tvůj program uměl dělat fotkám komiksové bubliny s textem? Mám takovou představu, ale ani jeden to neumíme :-D A taky bych Tě prosila o kontakt na botičky, jak jste se o nich bavily :-), díky! Já mám sice typ na obuv ve Zruči, ale nemůžu se tam dovolat a jet tam na blind nemíním :-( Pájíku: prstýnky jsou fakt krásný x-) super den, viď ;-) Ja_fi: ještě jsem si vzpomněla, že když jsi už byla na Floře, mohla jsi zaskočit na kafe, bydlím za rohem ;-) Super typ na tu kosmetiku, ani netuším, co tu máme za poklad :-D Když jsem u kosmetiky, neměla byste některá tip na kosmetičku - šikovnou a levnou v Pze ev. i okolí. Já bych potřebovala dát dokupy pleť a myslím, že je nejvyšší čas =-) Ale tímto oborem jsem totálně nepoznamenaná :-( Dobrou...
Odpovědět
dobré ráno holky Pajik: prstýnky jsou krásné, asi bych ty naše měla taky nafotit :-) misaroz: já si asi nechám učesat něco polorozpuštěného(mám v albu), ta kadeřnice, u které jsem byla mi moc neporadila, spíš je jí to jedno, co mi učeše :-( a co se týče líčení, pudu do toho asi nakonec sama, takže nalíčím jen oči a mlžná trošku mázni rty
Odpovědět
dobre rano holky! tak jsem mela zase jeden svatebni sen :-D no zapomneli jsme doma vyvazky.. :-D azeta: poslu do IP. kosmeticku nemam, chystam se do hornich pocernic - to bys mela trosku z ruky.. navic na ni zatim nemam extra reference, jdu to tam jen vyzkouset. teda, jdu.. musim se teprve objednat :-D pajik: ja ti premyslim, jestli nahodou nemas hezci nez my! zda se mi to, nebo mame ten stredni matnej pruh vyssi? a tudiz osklivejsi??? =-) jdu se probudit.. pak rehabka.. pak zase tady ;-)
Odpovědět
ja_fi: můj poslední svatební sen byl takový, že jsem teprve ve svatební den sháněla šaty, doufám, ž se nevyplní :-D
Odpovědět
holky, tak teď jsem se kochala, uživatelka sanmonbibi má nádherné svatební fotky, všechno vypadá jak z časopisu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?