Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jedni státnice už mám za sebou,druhý mám 27.května a třetí někdy v září, takže je toho dost a mezitím ještě snad stihnem tu svatbu :-) nuuna: tak to je fajn, mně se osobně takhle moc líbí,jak je máte ;-)
Odpovědět
brii: tak kdyz uz to mas pripraveny skoro vsechno, tak by to chtelo s tou svatbou neprosvihnout :-D skoda tech statnic v zari.. i kdyz, tobudes delat v posvatebni euforii, to bude pohoda! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no třeba v září ani nepůjdu,to bych musela stihnout napsat diplomku do konce června a vzhledem k tomu,že ležím v učení na diplomku pořád není čas, tak se obávám,že ji stejně nestihnu a budu to natahovat o rok,ikdyž už mi zbyde "jen" diplomka a poslední státnice z češtiny..to už bych dělala samosebou při práci,pokud nějakou najdu ovšem..
Odpovědět
brii: a jde to natahnout jen o semestr? u nas na skole to tak slo... ale ne kazda skola ten rezim takhle jede..
Odpovědět
Profilova fotka
šlo by,kdyby měli termín i lednový,ale mají akorát červen a září, takže červnec nic a září uvidím, a když ne ani září,tak ten příští červen..Mně by to ani tolik nevadilo,spoustu lidí nechává diplomku nakonec a dodělává ji při práci,ale jde o to,,že už jsem dávno přetáhla standardní dobu studia a musím už si to platit, což bych další rok už nerada..no uvidíme,třeba se zázračně rozjedu a stihnu to :-D
Odpovědět
brii: jo, zazraky.. ty se obcas deji ;-) to placeni by me teda asi docela tlacilo, ale otazka je, kolik ze.. ja to dodelavala taky o rok pozdeji, kvuli praci, pak jsem s ni musela seknout, protoze bych tu skolu nikdy nedodelala, uz me to fakt nebavilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no mě už to právě taky nebaví a ta cena za jeden semestr je fakt dost,ikdyž už mi to jednou snížili,není jistý,že by mi to snížili ještě znova..takže to jediný mě fakt tlačí a říkám si taky,že když to nedodělám ted,tak už fakt asi nikdy,není do toho chut ted,natož o rok dýl to natahovat..
Odpovědět
jj... tak napsat se to urcite da, jen to bude dost drsny..
Odpovědět
Profilova fotka
briiseis: ja jsem dodelavala statnice loni a uplne souhlasim s tim, ze uz to potom clovek nebavi. Dodelavala jsem to dalkove,takze prace,do toho zkousky a diplomka. Jsem rada ze uz to mam z krku,cim driv tim lip.Tak drzim palce at to klapne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju!budu se snažit:-)
Odpovědět
holky, padim pryc, mimis jdou ven, ja letim na nakupy.. tak zatim! vecer se tu zase objevim (furt.. taky..) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja_fi: ahojky...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja_fi: ahojky :-) bri: diky moc, me uz se taky libi, a nastesti cim dal tim vic :-) I kdyz kdybych vedle toho videla presne to co jsem chtela, asi bych porad sahla po tom druhem :-D
Odpovědět
nuuna: jojo zkusím příští týden zavolat přímo na matriku...jsem je nechtěla zase tak uhánět, když sháním termín až na příští podzim že-))) a loni měli v červenci volný 9.9.09 tak to zase nebude taokvvé terno si myslím... bri: jo to zna, ja to tak budu mit pristi rok, konecne se mi podarilo na semestr prerusit, ted jsem jako bojovala s nevyspanim z prcka a jezdeni na pisemky z Prahy do Brna..mazec, takze do zari padla a napodzim budu mit jen par predmetu co jsem ted nestihla, ale letni semestr bude mazec...asi dvacet predmetu vcetne tech co si tahnu z lonska, bo jsem nastopupila do nove prace, a proste me na ektere zkousky neuvolnili...do toho bakalarka..mela bych zacit psat uz ted...dokud mam cas..se mi tak nechce-))
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký zbytek dne všem, utíkám domů :-) ahojky
Odpovědět
Tak teď sem si byla vyzvednout figurky na dort :-) chtěla jsem vám je vyfotit, ale vybila se mi baterka na foťáku :-(
Odpovědět
midy: děkuju, už jsem tu diskuzi četla dřív, řeší tam živé kytky do vlasů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hola, hola už jsme doma!!!! A máme prstýýýnkýýýý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: no paráda, :-) Nám přišla včera sms o expedici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, koukám, že jdu právě včas! pořádně nám ty prstýnky ukaž, pájíku!!! :-D
Odpovědět
pajik: teeeeda! oni jsou fakt nadherny! :-D to jsou fakt ty samy co nase, mas tam taky kaminky? jsi rikala, ze ne, vid? ale jsou krasny.... a mate skoro stejnou krabicku :-D nase je modra ;-) :-D jeeej, tak to mas dneska vanoce, co? :-) ja uz mam asi finalne oznamko... jeste uvidim, jak se to priteli podarilo vytisknout... jestli seda nebude moc svetla... a jestli ne, tak to odnesu nekam vytisknout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo... ty jsou prostě překrásnýýýý!!! normálně mě to dost nahlodalo, jestli vůbec chtít kamínek... fakt jsou úžasný :-D
Odpovědět
danuska: hele, ja si rikam, ze kdyz nebudu chtit kaminek, tak ho otocim dolu ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: jj asi jo, přítel taky říkal, že vypadají stejně..mně se líbí jak je ten prostřední pruh měňavej...je to hlavně vidět v obchoďáku nebo venku na denním světle... x-) x-) x-) já to mám bez kamínku, jsem to řešila s paní na tom veletrhu a ona říkala, že by to nechala jen tak...tak jsem na ní dala...dneska nám je dávala ta samá paní, co nám dělala objednávku a dokonce si na nás pamatovala... :-D :-D :-D asi jsme nezapomenutelní exoti... :-D :-D :-D holky já jsem tááááááááááák šťastnááááá...fakt jak malý dítě... a to není vše máme dohodnoutou hospodu...úplně super...nakonec na Proseku a je to tam bájo... pohledám fotky a pak je sem dám... můžeme mít i vlastní nealko, platí se jen litr za tabuli (ubrusy, výzdoba), hospoda bude otevřená jen pro nás, a je to tam naprosto super... :-D :-D :-D :-D dneska se mi ten den vyjímečně vydařil!!! ;-)
Odpovědět
pajík: prstýnky jsou nádherné, tak jsem zvědavá, jestli se stejně jako já budeš každý den kochat :-D Já jsem dnes byla v květinářství sondovat, jestli mi udělají kytku podle fotky a prý bez problému. Tak ji tam půjdu příští týden ukázat a uvidím, co mi řeknou na cenu. Taky bych potřebovala poradit, jaký účes, ať vím, co řeknu kadeřnici. Určitě budu chtít vyčesat, ale jak, to nevím. Nemáte nějaký nápad?
Odpovědět
pajik: na Proseku? kterou? myslim, ze mija uvazovala o nejaky prosecky hospode :-) ty podminky jsou super!!! parada!
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: dobrý nápad :-D pájik: a jakou máte úpravu toho prostředního pruhu?
Odpovědět
pajik: mat? my to mame matovy a okraje lesk... za rok budeme leskly cely :-D jo, chtela jsem se zeptat - kolik staly ty prstynky takhle bez kaminku? jestli to neni tajny teda..
Odpovědět
Profilova fotka
holky, to je fakt vtipný... my budeme mít nakonec všechny stejné prstýnky :-D
Odpovědět
misaroz: ja naprosto s vlasama netusim... u sebe to fakt nikdy neresim a tak musim najit nekoho, kdo bude kreativni a odhadne me a vyrobi mi neco schudnyho... mas nejaky obrazky, co by se ti libilo? tady je tech ucesu vsude v albech hafo... ty vlasy mi pripomnely! holky, byla jsem dneska na tip od jedne nevesty tady na flore (pro prazske), je tam obchudek MAC - rpodavaji kosmetiku, ne uplne levnou, ovsem pracuji tam vizazisti. Dneska jsem se tam byla podivat a zeptat, a delaji poradenstvi s licenim na hodinu za to, ze si tam pak koupis nejakou kosmetiku za 1500 minimalne (coz u jejich cen je jeden pudr a makeup, rikala slecna :-D). coz mi prijde super! krome toho ty vizazisti delaji samozrejme na sebe, takze se s tim dotycnym, pokud cloveku sedi, muzu domluvit na svatebnim liceni/ucesu. pry krome jedine slecny tam vsichni i cesou. a vsichni delaji hlavne modni prehlidky. takze zkusenosti maji. no me se to tam moc libilo! takze to pujdu vyzkouset a zainvestuju trosku do nejake dekorativni kosmetiky :-) jo a rikala slecna, ze odhadem stoji zkouska svatebniho liceni+ucesu plus liceni a uces ve svatebni den tak 2 tisice. neni to malo, ale uprimne, na prahu mi to prijde tak nejak normalni... nebo jsem mimo? jak to mate vy prazske, co uz v tomhle mate jasno?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?