Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
midy: to jsi mi fakt nepomohla :-D ale ja to potrebuju v CB, kvuli papiru, ta sepie by vypadala blbe na tom lesklym bilym papiru se stribrnym odleskem. to pismo je ok. ted jeste tu fotku nejak doladit... mam ovalek, hazim ho tam
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: ja bych ten ovalek jeste posunula trochu hore, pokud to jde, tim bych ubrala kousek bricha, ktery neni dulezity, zaroven by pribylo misto u hlavy, a muze to jit do tisku! ;-)
Odpovědět
ja_fi: tak to já nevěděla. Ten oválek je supr, jen bych jej posunula jak říká nuuna
Odpovědět
midy: ja vim ze jsi to nevedela, vsak v pohode. se na to vrhnu za chvili, ted tu mam hladovy komando :-) tak zatim nevestinky.. a diky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky! Vy jste toho zase napsaly... :-D Tentokrát se omlouvám, že nebudu dočítat, pže na mě někdo zase plivnul nějak bacil, tak jsem trochu mimo... :-( Ale musím se vám pochlubit, že mi právě přišlo oznámení!!! :-) A je prostě krásné!!! ;-)
Odpovědět
veru: a foto???? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ja to balim, mam to povoleno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja_fi, foto bude, ale až mi bude trochu líp! ;-) Teď se jdu zkusit vyspat! Jsem opravdu moc zvědavá, jak zítra a pozítří zvládnu ty 12kiy.... ]-( Lucine, koukám, že jsem na tom stejně... :-| Tak ať se brzo uzdravíme! ;-) Naštěstí přítel ještě uniká! Midy, mrzí mě, že máš tak špatné rodinné vztahy! :-( Je to smutné a hlavně hrozně težký! :-( Asi jediný, co bych mohla říct, je, že si vybuduješ lepší život a ke svým dětem se budeš chovat úplně jinak! Azetka, prstýnky jsou super, už bych je tak nechala! ;-) A botky se mi taky moc líbí! :-) Nuuna/Midy tak to s tou prácí je fakt síla!!! :-( Člověk se ani nastačí divit, co se kolem děje... ]-( Nuuno, taky by mě zajímalo, kde hubneš? :-) Aby si nakonec ze svatebních šatů nevypadla! :-D Mimochodem já mám 160 a přítel 195, takže to máme dost podobné! Akorát ty moje míry jsou opravdu těm tvým hooodně vzdálené!! ;-) A s tou svatební kolonou... Přítel si myslí, jak pojedou všichni spolu, ale já tomu v pátek ráno v Praze opravdu nevěřím a myslím, že v Praze to bude všem řidičům jedno! :-p :-| Misaroz, my asi nebudeme roznášet zvací koláčky a výslužky na svatbě budeme dávat jenom rodině. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
veru: nu v patek se vam pojede asi dost spatne no :-| My nastesti jedeme az v sobotu a ne hned rano, takze to snad bude lepsi. Jinak vypadnuti ze satu mi rozhodne nehrozi :-N Kdyz jsem mela pres pas 67, tak mi byl zip pod snerovanim tak tak abych ho vubec zapnula... :-N
Odpovědět
Ahoj holky! Teda veru, jak to děláš, že odpovídáš a pamatuješ si. Já vždycky dočtu, chci reagovat a zapomenu komu a na co :-D Stal se zázrak, po včerejším telefonátu mi restaurace poslala návrhy předkrmů, haleluja :-) Midy: ta rodina, to je fakt síla, člověk si ale nevybere, každopádně to může změnit v tom, že se ke svým dětem bude chovat jinak. A to je důležité. Nevím, kde se to v lidech bere, takové chování a názory. Hlavně si nenech zkazit svatbu nikým a ničím. ja_fi: zase jsem nestihla to tvoje oznámko, ach jo ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, člověk tu chvilku není a vy se takhle rozepíšete... :-) nuuna: už nehubni, nebo nebudeš vidět!!! ;-) :-D :-D :-D jafi: jáááá to oznamko nestihla... :-( midy: to mě mrzí, že to máte takhle špatný s mamkou... :-| podobnou mámu má přítel, takže se s ní nestýkáme a na svatbu taky nejde... A teď jedna dobrá zpráva...už mám boty na celnici, takže by prý, do 2-3 dní, měli být u prodejkyně a příští týden u mě!!!!!!!!!!! x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: neboj, to urcite budu, ja zas takovy vyzle nejsem, prijdu si tak akorat :-D a nekde to chce jeste zpevnit :-N Az budou botky, okamzite fotku do alba! ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nuuna: jasný...hned jak přijdou nafotím... ale dřív budou ty dloooouho očekávané prstýnky... už ve čtvrtek!!!! :-) no já bych taky potřebovala nějak zpevnit... :-S asi budu muset začít s pilates, to je jediná forma pohybu co mám povoleno... :-N
Odpovědět
ahoj holky! tak ja to tam zase jeste na chvili hodim :-D ale vy mi zase reknete, ze je to krasny, zadna konstruktivni kritika.. ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: to je krásný.... :-D :-D :-D mě se víc líbí ten oválek... leda, že bys ještě zkusila srdíčko na okrajích rozmazat jako ten ovál.. ;-)
Odpovědět
pajik: teda ja se fakt tesim na ty tvoje prstynky a boty... a pilates jsou super! teda co tak rikaji ostatni a pritel :-D
Odpovědět
pajik: :-D to srdicko jde rozmazat ruzne, tam jsou ruzny funkce.. ale asi to necham na vecer na pritele, abysme se nejak dohodli na spolecnym vzoru :-D kupodivu mu to srdicko zase tolik nevadilo, ale potom teda rekl, ze ovalek je lepsi :-D
Odpovědět
ahojky, ja_fi, mě se taky líbí víc ten oválek :-) a to písmo je krásné!
Odpovědět
holky tech fontu je! ja nevedela, ktery! fakt.. nadhera... a ke stazeni zdarma :-) i s navodem, jak nainstalovat v pocitaci ;-)
Odpovědět
lucinka: a diky :-)
Odpovědět
ja_fi: oznamko je nádherné, víc se mi líbí ten oválek, písmo parádní. Pořád mě s dalfy nahlodáváte, abych taky něco zkusila, tak nevím. Pobavím se o tom s přítelem, ale ten mě asi pošle někam, že zase vymýšlím blbosti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: no jestli jsi mu posílala náhled oznámek, tak ten oválek vypadá jako hotové oznamko, na tom srdíčku něco chybí..jen nevím přesně co... :-D
Odpovědět
holky, učím se na státnice a klasika - dělám cokoliv jiného :-D vůbec mi to dneska neleze do hlavy ]-( jsem celý den sama, tak jsem asi našla písničku na první tanec! ten text je úžasný :-) http://www.youtube.com/watch?v=9uzAVT...
Odpovědět
ja_fi oznameníčka jsou parádní prozradíš mě v jakém programku jsi ho dělala?? a taky od kad máš tak krásný fondy písma i s návodem :-D díky
Odpovědět
holky diky :-) ja to delala v zoner photo shopu, stahnes si ho v cestine, das si zkusebni verzi na mesic (za mesic to oznamko fakt vyrobis) a upravis si v tom fotku. teda je to program na fotky.. a ty fonty jsou z tohodle webu: http://www.ceskefonty.cz/ :-) vsechny jsou cesky ;-)
Odpovědět
jaj, ted me zase nahlodala jedna nevesta, tak jdu zkusit jeste jeden program - gimp - a uvidime co z toho vyleze tam :-D
Odpovědět
lucinka: ta pisnicka je moc prijemna, pohodova... u toho by se plouzilo! fakt super!
Odpovědět
Profilova fotka
Jeee, holky, ve ctvrtek foti Zuzka svatbu v Havlickovych sadech!!! x-)
Odpovědět
ktere jsou havlickovy sady?
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: no prece Grebovka :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?