Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luuciinkka: 17? :-o Tak to bych se totalne ztratila.... No jako nam tam pojede vic aut, minimalne jeste 3 auta navic, nebo i vic, ale ti nepojedou v kolone, ti si prijedou jak chteji, tak to neresim :-D
Odpovědět
taky mám problém, jak poskládat lidi do aut. Hlavně mi chybí řidiči. Ani nevím, kdo poveze mě, řidič co mě měl vézt, tak bude v Maďarsku...
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: nam prave pojednou vsichni v kolone,mam obavu abychom vsichni vcas nastoupili nepostraceli se a dojeli vsichni
Odpovědět
nuuna: Myslíš, že je možné v Praze udržet kolonu? Přeci jenom je to tu jeden semafor za druhým... =-)
Odpovědět
luuuc: 17 aut??? no ty vole! :-D ja auta neresim - ti co se sejdou u nas prijedou auty stejne a ostatni po sve ose na obrad, kolona nebude, leda ze by chtel zenich jet v kolone sam :-D takze tak.. no ridic... pokud clovek nechce nekoho vyslovene ciziho, tak je to docela mazec. jsme uvazovali, koho poverit vozenim lidi po praze z oslavy.. kamaradi se budou bavit, ty nechceme omezovat nejakym nepitim alkoholu..
Odpovědět
Profilova fotka
lucine: s kolonou je potiz, ale kdyz nas nebude tolik, myslim, ze to zvladneme. Da se pribrzdit, kdyz se nekdo zasekne na cervene, a verim, ze ostatni ridici nejsou tak blbi, aby se michali do svatebni kolony :-D
Odpovědět
ja si taky myslim, ze v praze se to s urcitym poctem aut da.. ale musi na sebe ty auta proste cekat a trosku pritom budou prekazet :-D
Odpovědět
nuuna: No, jen jestli ty řidiče v Praze nepřeceňuješ... :-)
Odpovědět
taky nechci nikoho cizího a kamarádi budou na svatbě jen 3 a z toho 2 nemají řidičák
Odpovědět
lucine: to chce ty auta poradne nazdobit, aby to bylo vsem jasny :-D
Odpovědět
Nevím, jestli jste viděly, ale našla jsem jedno svatební video pro pobavení: http://www.youtube.com/watch?v=e43G5G...
Odpovědět
nuuna: ještě, že bydlím na dědině, tady to s tou kolonou bude jednodušší :-)
Odpovědět
Článek se načítá
lucine: :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucine:moc pekne video,doufam ze me to nepostihne :-D ja kdyz jsem nervni tak se smeju :-D
Odpovědět
luuciinkka: Taky doufám, že se nebudu smát... K záchvatu smíchu mi stačí opravdu málo... :-)
Odpovědět
holky a taky se smejete tak pekne jako ta nevesta na youtube? :-D :-D :-D
Odpovědět
ja_fi: Mé záchvaty smíchu jsou v mé rodině a mezi kamarády legendární... :-) Naštěstí jsme nechtěli kameramana, takže to kdyžtak zvěčněné nebude... A ještě jsem našla další velmi vtipné svatební video: http://www.youtube.com/watch?v=bik-fc..., reakce ženicha při spatření nevěsty... :-D
Odpovědět
lucine: to jeste nevis, jestli neprijde nejaky strejda s domaci kamerkou ;-) pokud jsou zachvaty legendarni, bych se skoro vsadila, ze to nekdo natoci :-D
Odpovědět
ja_fi: Snad ne... :-) A ještě mé oblíbené video, svatební videoklip: http://www.youtube.com/watch?v=kCGCEb...
Odpovědět
Profilova fotka
lucine: :-D :-D :-D
Odpovědět
ahojky tak jdu přes poledne na chvíli k vám :) vidím že řešíte autka :-) ...no nás bude asi všeho všudy 6 aut takže v poho ...nevím ale většinou se to dělá tak že když řidiči vidí svatební kolonu tak ji davaj přednost ...netrhají ji ...teda aspon tady u nás :-)
Odpovědět
:-) :-D :-N :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Ach jo holky, tak začínám mít pocit, že jsme se měli na všechny vykašlat a udělat svatbu jenom se svědkama :-(
Odpovědět
lucine: tak to posledni video je super!!!! :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
midy: Proč, co se stalo?
Odpovědět
lucine: to poslední video nemá chybu :-D
Odpovědět
midy: ?
Odpovědět
lucine: v neděli jsme chtěli jet k mým rodičům a pozvat je na svatbu. Teď mi volala matka prý "kdy pan poručík rozhodl, že přijedem" tak sem jí řekla, že o tom rozhodujem oba a ať přítelovi neříká "pan poručík". Tak se urazila, že se mi nelíbí její oslovení. Pak se mě zeptala, jestli se teda budem brát nebo ne (do teď totiž neznají termín a čekají, že celou svatbu nám naplánují oni) a když sem jí řekla, že jo a že se všechno dozví v neděli, tak mě seřvala, jak sem si mohla dovolit zařídit svatbu bez ní a podle sebe a ukončila to větou "doufám, že se pan poručík nebude ženit v uniformě"
Odpovědět
midy: ach jaj... ja nevim, ze rodice musi delat takovy problemy. fakt si pokazdy rikam, ze se budu snazit takova proste jednou nebyt, az budou moje deti mit pred svatbou... uf. ani se nedivim, ze z toho mas pocity jaky mas.
Odpovědět
midy: Tak to mě moc mrzí... :-( A tvoje mamka nemá s tvým přítelem dobrý vztah? Hlavně si pamatuj, že svatba je tvoje a přítelova záležitost a celý den by sis měla udělat podle svého a nenechat si to nikým zkazit... Ať se třeba zblázní! Jen mě nepřestává udivovat, čeho jsou schopní vlastní rodiče... My když jsme oznamovali svatbu, tak moje mamka řekla jen jednou na začátku: "Já bych si představovala, že..." no a po mém pohledu, který by dokázal zabít, řekla: "Ježišmarja, co blbnu... Měla jsi mě hned poslat do prd..." a od té doby je svatba čistě na mě a nikdo mi do toho nekecá...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?