Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci: jůůů to ses nepochlubila...závidím, ikdyž já do Egypta nemůžu, kvůli střevu..ale takové Řecko bych si taky nechala líbit... :-D :-D :-D na jak dlouho jedete??? To budeš krásná, opálená nevěsta ;-)
Odpovědět
pajík - juuu budou prstýnky tak to je fajn ....já jsme do te´d z těch našich pořád unešenáááá a mám z nich pořád radost jak malá :-))) Akurát ho včera přítel zkoušel a prej mu schudl prst - má ho prej nějaký volný =-) ....ale zase se mě ho nechce nechávat zmenšovat přece jen ještě není teplo a může se stát že v létě mu zase bude ok :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holino: tam mají moc pěkná oznamka... ;-) jsem na to letem světem koukla... no taky bych to raději nechala tak, v létě prstíky natékají... ;-) já doufám, že ty naše budou ok a hned si je budeme moct vzít... :-)
Odpovědět
ty jo na dovolenou jo? to se někdo má... taky jsme si s přítelem říkali že bychom někam vypadli x-) ale bohužel... jinak nového nic... vůbec nic ohledně svatby neřešíme, prostě nestíhám... budu to muset všechno zařídit o prázdninách, co ještě nemáme... zrovna včera jsem si zkoušela snubáček, pže mi přijde že mi ztloustl prst podle zásnubačku a ono to je přesně naopka, snubáček mi byl včera větší, tak já nevím... asi jsem měla zmrzlé prsty x-) no a dneska jsem si pro změnu přiskřípla prsty, takže mi ani nejde psát všema deseti, jo jinak já ted lítala tři neděle po doktorech :-|
Odpovědět
Lucine: já musím sehnat ještě kadeřnici, ta ke které chodívám je zrovna na naši svatbu na dovolené. Do Egypta pojedeme na svatební cestu 28.9.2010. Už se na ni těším jak malé dítě, tři roky jsme nikde nebyli, jen na "maltě" a "zlatých pískách". :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, my za cely vztah nebyli nikde, jen loni v Krkonosich :-D
Odpovědět
Paji ...jo jo to mají parádní a to co maj na netu není ani zdaleka všechno :-N příjdou mě suprový seriozní vyšli nám se vším vstříc tak nevím kde se jim to zadrhlo :-( ..no nic přece jen mě to nedá na muže nečekám a jdu psát :-) at vím co a jak :-)) Jééé dovčáááá ja chici takýýýý ....ale mám smůlu |-| zatím teda ne necháme si to na svatební cestu chtěli bychom taky někde k moři, ale stačí jen tady někde blizounko , Itálie Chorvatbsko ...no uvidíme uvidíme jak to výjde ...já už raděj nic takovýho nerada plánuji do předu ...takhle jsme už měli vše zařízené a ja pak omarodila :-( ....ale letos i kdybych měla jet marná jak saňky v létě tak se dovolená teda konat bude :D
Odpovědět
nuuna: do krkonoš se chystáme příští rok, chcem s sebou vzít i hafany :-)
Odpovědět
ahoj holky, tak jsem zase na chvili tu! teda vy jedete! :-D diky za reakce na oznamko! ja to teda brala jako zatim prvni pokus :-D ale mozna u nej teda zustaneme jako u posledniho :-D ahoj lidi! tebe jsem tu dlouho nevidela, co diplomka?? o lucine ani nemluvim.. se nam tu s luckama nejak roztrhl pytel :-D nuuna: byvalka teda bez komentare.. ach jo!
Odpovědět
Profilova fotka
tak to u nás se letos asi moře taky konat nebude...pokud nás nepřekvapí nějaký svatební dar... my spolu byli u moře jen jednou a to v Řecku, ale když jsme spolu začali chodit, tak jsem po týdnu chození musela odjet do Bulharska na 14 dní a ačkoliv jsem se na dovču těšila skoro rok, tak jsem z ní nic neměla, pořád jsem se těšila domů na Lukáše:-D :-D hele teď jsem si vzpomněla, že v poslední firmě, kde jsem dělala jsme jako svatební dar kupovali zájezd k moři, jednomu zaměstnanci...teda platili to šéfové... :-N ale překvápko to bylo příjemné... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: ahojky budeš mít i českou verzi oznamka? :-)
Odpovědět
hm, dovca - my jsme spolu za dobu naseho spolubyti byli spis na vyletech po Cechach a pak jsme se rozhodli otehotnet, coz nam teda vyslo necekane okamzite, takze sly plany na prvni spolecnou dovcu do kytek :-D a zatim na ni nebyl jeste cas... ale jednou, jednou pojedem! :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, ja si taky vzdycky rikam, ze jednou pojedeme...Ale pak si rikam, ze fakt nevim kdy :-N Protoze k mori bychom sice chteli, ale zaroven mame radsi takovy ty poznavaci vylety, prirodu, atd. Takze zadna preplnena plaz. Navic pokud vubec nekdy nasetrime na dovolenou, spis bych to videla treba na Pariz, nebo Irsko, Skotsko, atd.... Ale jak tot ak vidim, pokud vubec neco usetrime, stejne to dame na horsi casy a zadna dovolena nebude...
Odpovědět
Už jsem zpět... Můj šéf je blázen, zavolal si mě, abych mu něco vystříhala a pak peskoval, že to nedělám rovně... :-D Jinak, do Egypta jedeme "jen" na týden (chtěli jsme na dýl, ale svatba se nám prodražila, tak to nejde) trochu chytit barvu... :-) Jede s náma i kamarádka, protože nemá žádného přítele, s kterým by jela, tak budume mít předsvatební cestu ve třech. :-D
Odpovědět
pajik: :-) ona je tahle verze cesko-slovenska ;-) jsem puvodne mela v planu udelat to pul napul - jedna strana cesky, druha slovensky, na kazdy neco (ne to samy), ale toho textu tolik neni a navic to na nem kolikrat ani neni tolik poznat, jestli je cesky nebo slovensky.. tak to jeste domyslime..
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: nebuď pesimista... :-D musíš myslet pozitivně... ;-) dovolená bude i miminko bude...všechno bude!!! já mám taky ráda poznávačky, ale přítele to zatím moc nebere a já se zase musím zdržovat u wc... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: ja nejsem pesimista :-D jsem realista - me tech penez proste bude lito dat za neco, co ubehne, a bude to pryc, a nic mi nezbyde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! koukám, že jset řešily dovolenou... my jedem po svatbě na 2 týdny do Itálie na Gargáno... přítel prohlásil, že pokud zůstaneme v Čechách, tak že ho můžou kdykoliv odvolat zpět do práce (má na starost ve firmě obchod pro celou ČR), takže jediným řešením je být dostatečně daleko... ale chceme jet autem, protože mu v práci proplatí benzín...
Odpovědět
nuuna: zivot je dlouhej, prostoru pro ruzny aktivity spousta! tam se vejde i miminko, i cestovani ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: jasne ze vejde, jen se to nevejde zaroven v rozmezi par let :-D
Odpovědět
no holky, jak tu mluvíte o té dovolené, tak mě už je špatně.. 28.května odjíždíme na tu kololoď na 10 dní, tak doufám, že tam někde nevypustím duši... jinak já cestování mám fakt ráda.. snažíme se jet každý rok na nějakou poznávačku nějakého města (Paříž, Řím atd.), a pak nějaké moře.. nebo turistika... jsem za to fakt ráda, že takhle jezdíme a poznáváme nová místa.. pak až bude mimčo, tak to tak akční asi nebude...ale co, tak budeme jezdit ve 3 :-D
Odpovědět
nuuna: tyjo, tak to jsem nikdy takhle nebrala a ze jsem "vyhodila" korun za svoje exoticky cestovani! Fakt, mozna, ze kdybych setrila, nebudu mit sice na celej byt, ale na cast urcite :-) a naprosto toho nelituju. jsou to zkusenosti, zazitky, ktery mi uz nikdo nevezme :-)
Odpovědět
nuuna: no to sice mozna ne (i kdyz, kdo vi!), ale to prece nevadi ne? tak holt nebudes mit vsechno naraz, no ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a s těma poznávačkama... já bych ráda, bohužel strašně nenávidím autobusy - když jsme jeli s přítelem na první dovolenou, právě busem, tak jsme se vybourali... nic vážného se nikomu nestalo, ale nebylo to nic pěkného... přítel od té doby do busu nevlezl...
Odpovědět
Profilova fotka
Ale holky, ja prece vubec nerekla, ze to chci, nebo jeste naraz :-D Ja jsem s nasima vyletama do Krkonos spokojena! ;-)
Odpovědět
danuska: hele tak dejte letadlo.. nás třeba prodloužený víkend v Londýně vyšel letecky stejně jako zájezd autobusema a ještě jsme tam byli tím pádem o den a něco déle ;-)
Odpovědět
brou: ja mam spoustu detnych kamaradu a neverila bys, co vsechno s malyma detma (a ne jednim) podnikaji. proste je to o tom jestli chces a kdyz chces, tak jde skoro vsechno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jen proste v soucasny dobe, pokud se mi do rukou dostanou naky penize, nebo neco nasetrime, urcite to pujde jinam nez do dovoleny... Protoze chci myslet dopredu, a potrebujeme mit nejaky penize, jako sul. Ted kazdy mesic koncime na nule, na karte 24.000 minus, a to uz me fakt nebavi... :-N
Odpovědět
nuuna: ja vim, ja si tu jen teoretizovala a trosku se snazila rozproudit diskusi :-D :-D :-D :-D danuska: taky jsem za letadlo - je to rychlejsi, budete mit vic casu na miste, tam se auto da urcite pujcit.. jinak teda zazitek nic moc, s tim busem.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
brou: jj, tak nad tím už přemýšlím nějakou dobu... na podzim bysme rádi zvládli Řím... uvidíme no...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?