Menu Forum

Nevěsty ze srpna 2010

25. říj 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
Registrovala se 31. října 2007 na beremese.cz. Přidala 660 příspěvků a 2 alba. Má 87 přátel. Karviná, Česká republika.
  • Svatba byla 7. srpna 2010
    Na Zámku v Karviné Fryštátě, Švýcarský dům Petrovice u Karviné, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
Registrovala se 31. října 2007 na beremese.cz. Přidala 660 příspěvků a 2 alba. Má 87 přátel. Karviná, Česká republika.
 a přece jen 25OO,- je taky slušný peníz na to aby to člověk tak nějak vyhodil do vzduchu a s věcí nebyl spokojený emoticon
co furt dělám špatně že se mě to kouskujeeeee emoticon emoticon emoticon
30. dub 2010 v 16:29  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 ja_fi: no, rano kdyz mi natekly prsty, byl mi akorat emoticon Takze to budu muset prezit. Casme si mozna poridim dve velikosti - zimni a letni emoticon

holino: cena slusna, ale i kdyby to byla otazka penez, klidne bych zaplatila vic, jen aby byly tak jak maji byt...
30. dub 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
 jo jo chápu
30. dub 2010 v 16:30  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
Registrovala se 2. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 6091 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 14. srpna 2010
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
Registrovala se 2. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 6091 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Praha.
    V Praze, Region Praha
 nuuna: hm, tak si nech udelat jeste jedny emoticon

ja si myslim, ze je uplne jedno, kolik staly... proste bych cekala, ze ten clovek odvede svou praci tak jak jsme se domluvili bez ohledu na to, kolik za to dam. je to levnejsi kvuli materialu, ne? ne kvuli jeho praci..
30. dub 2010 v 16:32  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
 no jasně co z toho že cena je taková nebo maková když nejsou takový jak mají bejt emoticon

Nuuna a už jsi mu psala nebo volala ohledně reklamace??
30. dub 2010 v 16:36  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 Budu mu psat dnes vecer. Driv jsem se k tomu diky problemum s internetem nedostala.

ja_fi: jednou treba jo, ale ted se mi dvoje platit nechtej emoticon Ale jednou asi jo - na podzim treba emoticon Jj, je to levnejsi kvuli materialu.
30. dub 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 Holky, brzo to tu zabalim a pojedu vstriv vikendu emoticon Kdyby aspon to pocasi ebylo o vikendu na prd emoticon
30. dub 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 no, tak to nuuno aspon prezij, dneska emoticon a zitra nezapomente na rozkvetly strom emoticon pekyn vikend!
30. dub 2010 v 17:09  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 Nn, nezapomeneme emoticon Uzij si vikend! emoticon
30. dub 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso
Registrovala se 13. září 2009 na beremese.cz. Přidala 1242 příspěvků a 2 alba. Má 15 přátel.
    V hotelu Belveder, Labská stráň, Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
picasso
Registrovala se 13. září 2009 na beremese.cz. Přidala 1242 příspěvků a 2 alba. Má 15 přátel.
 Ahoj, holky :o))
Po dlouhé době zase tu. moc práce a oslav :o))
Koukám, že msonulka sem ještě profi fotky nehodila. Těším se :o))
Přišli mi botičky. Mám je v albu. Přesně podle představ a jsou úžasně pohodlné emoticon
nuuna: To mě mrzí, že prstýnky nejsou podle tvých představ, ale moc ti na ruce sluší a vypadaj pěkně emoticon Chtěla jsem se tě zeptat, jak máš v albu fotky šatů, že by se ti líbily na převlečení, dala bys mi info na webovky?
30. dub 2010 v 19:08  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
Registrovala se 29. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 1285 příspěvků a 2 alba. Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
Registrovala se 29. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 1285 příspěvků a 2 alba. Region Karviná.
 Ahoj holky, tak jsme zpátky a pořídili jsme super, i když ne na svatbu. Jeli jsme totiž hlavně pro koberec pro prcka, máme úplně nádherný, tak jsem ráda.
holino: na obleky jsme se nedívali, ale posledně, když si tam přítel kupovat, vyšlo ho to kolem tří tisíc i s košilí a kravatou. Máme oblíbený obchod v polském Těšíně, super prodavačky, poradí, přinesou, nechají vše vyzkoušet a řeknou, když něco není ok.
Zdravím novou nevěstu.
30. dub 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
Registrovala se 17. března 2010 na beremese.cz. Přidala 637 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 20. srpna 2010
    V Praze na Libeňském zámečku, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
Registrovala se 17. března 2010 na beremese.cz. Přidala 637 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Praha.
 Holino, jasně, že se dá bez bot na podpatku žít! emoticon A navíc ty balerínky jsou mooooc hezký, takže není co řešit! emoticon

Verunielka: S fotografem a hudbou bych určitě začala a domluvila se co nejdřív, aby měl ještě volno! emoticon Jinak myslím, že postupuješ dobře! emoticon A budeš si šaty půjčovat? S hudbou ti neporadím, pže jsem po ní sama ještě nekoukala... emoticon

Nuuno, mě se teda prstýnky líbí a obzvlášť na ruce vypadá moc hezky, ale chápu, že když jsi měla jinou představu, že jsi z toho rozčarovaná... emoticon Tak uvidíš, jestli by se s tím dalo něco dělat! A ty mu budeš psát mail, viď? Tak dej potom určitě vědět, co ti odepsal! Držím palce! emoticon

Ahojky Picasso emoticon Botky vypadají moc pěkně! emoticon
1. kvě 2010 v 11:29  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
 Holky, ještě se vám musím pochlubit, že moje svatební botky už jsou doma a během dneška sem šoupnu nějaké fotečky... Jsem z nich naprsoto nadšená, pže jsou úplně dokonalé a podle mých představ a přesto, že jsou na podpatku, tak jsou nečekaně pohodlné! emoticon Takže ceny rozhodně nelituju! Stály mi za to!! emoticon emoticon
1. kvě 2010 v 11:31  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
 Botky jsou úspěšně vloženy! emoticon
1. kvě 2010 ve 13:00  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunielka
Registrovala se 27. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků.
  • Svatba byla 30. listopadu 1999
    Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
verunielka
Registrovala se 27. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků.
  • Svatba byla 30. listopadu 1999
    Region Přerov
 Verunko, teda, koukám, že už toho máš hodně zařízeno a to máš svatbu jak já jo?Tak to mám asi co dělat.
V týdnu jedem objednat koláčky, obvolám hudbu, a asi si dáme místo obřadu jinam tak se tam jdeme zeptat zda mají volno.A šaty krásné!
1. kvě 2010 ve 20:20  •  Svatba byla v listopadu 1999  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
 Ahoj holky, tak za námi je další krásný den, ráno to vypadalo na hrůzu, odpoledne vedro a opalování, paráda.
nuuna: mně se taky prstýnky líbí, ale je jasné, že když byla představa jiná, je to zklamání. Dej vědět, jak jsi dopadla.
Jinak my jsme nepokročili, pořád jsem nebyla schopná zavolat do restaurace a domluvit se na přesném menu, flákám to hrozně, a to už se mi to krátí. Potřebovala bych nad sebou bič, který by mě nutil zařizovat a taky uklízet emoticon
1. kvě 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
 verunko, boty jsou krásné. Bezva výběr, můžu se zeptat, na kolik tě vyšly?
1. kvě 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
 Veru a ty se taky vdáváš 20.8.? Jsem koukala, že u profilu máš napsáno, že se vdáváš 30.listopadu 1999... emoticon A myslím, že nemusíš plašit, pže není kam spěchat! emoticon To jenom já jsem nějak napřed! emoticon Takže už más vybrané i šaty? A nehceš si založit album a pochlubit se nám?? emoticon

Misaroz, meníčko počká... emoticon Nebuď na sebe tak přísná! emoticon A co byste si tak představovali na papání? Jinak za pochvalu botek děkuju! Byla to zkrátka láska na první pohled! emoticon Na cenu se ale ani neptej! Dlouho jsem přemýšlela, jestli si je oravdu za tu cenu koupit, ale láska byla silnější... emoticon Stály mě 1 900 Kč! emoticon Ale tatínek mi na ně nakonec sám od sebe přispěl 1 500, takže mě nakonec nečekaně vlastně vyšly levně!! emoticon emoticon
Mimochodem, dneska je to počasí o něco horší... emoticon
2. kvě 2010 v 09:44  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
 Dobré ráno, tak dneska je fakt hnusně, a to už mám za sebou procházku, abych uspala toho našeho lumpa.
Verunka: tak boty jsou teda pěkně drahé, ale zase jsou krásné, takže se to vyrovná. Já taky někdy neodolám a musím něco mít za jakoukoliv cenu emoticon A co se týká menu, tak bude nějaký předkrm, ještě nevím co, pak kuřecí kapsy se sýrem a šunkou a ameriky a kuřecí polévka, večer pak raut, kýta na grilu, steaky, obložené mísy, ovoce, zelenina... Vím, že je ještě čas, ale štvě mě ta komunikace, navíc už bych potřebovala vědět předběžný rozpočet, ať to rozdýcháme emoticon
A ještě dotaz: z čeho děláte prstýnky, co půjdou do koláčů na cukroví? Teda pokud je děláte.
2. kvě 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
 No, tak to byl přesně ten případ, že něco musíš mít za každou cenu! emoticon Navíc je ještě určitě někdy oboju, takže rozhodně nebudu na jedno použití! emoticon Tak koukám, že máme docela podobné papání! emoticon My jako předkrm máme rajče plněné kuřecím salátem, krůtí kapsu plněnou šunkou a sýrem a příloha jsou taky ameriky a šťouchané brambůrky. Jenom polévku máme hovězí vývar se vším. emoticon Večer budeme mít taky šunčičku na grilu, šunkové a sýrové mísy a ještě gulášek a řízečky. Ovoce a zelenina samozřejmě nesmí chybět a ještě máme těstovinový salátek pro vegetariány... emoticon Rozpočet tě určitě mile překvapí, neboj! emoticon
Jaké myslíš prstýnky? Můžeš to ještě jednou pro ty natvrdlé jako jsem já popsat?? emoticon Myslíš prstýnky na krabičky s výslužkama?
2. kvě 2010 v 10:52  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
 Dobré ránko holčiny emoticon
tak venku máme fakticky hnusotu ....ale což v dubnu bude náramně krásně emoticon emoticon
verunka-berunka - botičky fakt parádnícké hele na cenu co se týká botek jsem se naučila nekoukat prostě ber to tak že nožky si musíš šetřiti - josu jen jedny emoticon a kooor když jsou pěkný
Jinak i ty přezouvací jsou supeeeer
Misaroz - díky za předběžné info emoticon ....moje představa byla taky tak nějak akurát jsem počítala 4OOO,- se vším všudy - oblek, košile, kravata, opásek a boty - takže snááád se do toho vejdeme - no uvidíme v sobotu emoticon)) ....sama jsem na to zvědavá co a jak pořídíme
Prosím prosím pochlub se kde najdem ten obchůdek kde jste tááák spokojení a paní prodavačky jsou ochotný ..přece jen na nákup obleku a látky na šatky budeme mět jen asi od 9 - 12 tak at víme kam zabruslit
Trošku se obávám že to všechno nestihneme emoticon pořídit
2. kvě 2010 v 11:29  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
Registrovala se 10. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 3090 příspěvků a 3 alba. Má 21 přátel. Region Kolín.
    V Kostelci nad Černými lesy, Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
pajik83 (33 r.)
6
Registrovala se 10. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 3090 příspěvků a 3 alba. Má 21 přátel. Region Kolín.
    V Kostelci nad Černými lesy, Region Kolín
 Krásný den zatím slečny... emoticon

tak u nás se to počasí taky pěkně mračí... emoticon ale v pátek a včera jsme si užili sluníčka a grilováníčka.. emoticon
verunka: koukám na botičky a jsou opravdu krásné emoticon

nuuna: to mě mrzí, že se to s prstýnky tak komplikuje... emoticon

a vítám novou nevěstu emoticon

jinak u nás zatím nic nového jen jsem byla upomenuta skorošvagrovou, že se mám už objednat ke kadeřnici, ať konečně začneme vymýšlet účes a definitivně je rozhodnuto, že nám jde na svatbu jen přítelův táta a jeho máma s novým manželem ne... aspoň se na svatbě nic nesemele... emoticon
2. kvě 2010 ve 14:55  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
 verunka: na jednom druhu cukroví bývají vždy připevněné prstýnky, mám pocit, že se dělají z proužků alobalu a přilepí čokoládou, ale nejsem si jistá, tak se ptám
holino: když vjedeš do Polska a dáš se doleva kolem burzy u vody, projedeš kolem, pak je malé parkoviště a vedle budovy (myslím, že je to druhá), je na ní napsáno meble (jako ostatně na každé druhé emoticon ) a vchod do toho obchodu je lemován poutači, na jednom jsou chlapi v oblecích a na druhém asi ženské v šatech. Tak tam. Výběr obrovský, všechny velikosti i doplňky na jednom místě.
2. kvě 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso
fotoportrét
fotoportrét
picasso
 Ahoj,
vítám novou nevěstu :o)
verunko. Moooc pěkné botičky. Kolik stály?
No, u mě došlo trochu ke změně. Takže ušité botičky na svatbě asi nebudou emoticon Ale vynosím je běžně :o)) Po pradě modních expertů mám už vybrány šatky (krátké) a tudíž budou podpatky. naštěstí mám botky doma, jinak by mě ten můj asi zabil emoticon Takže úplný odklon od původních představ emoticon Jestli se v srpnu po svatbě do týdne neozvu, děvčata, zabila jsem se na podpatkách emoticon
2. kvě 2010 v 17:28  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
fotoportrét
fotoportrét
holino
2
 Mis emoticon) díky mooc ...myslím že vím kde to je ...jestli se nepletu prodávají tam i hotové svatební šatky emoticon
Říkáš obrovský výběr pro všechny emoticon ...tak super to tam seženeme něco i pro muže je hrozně drobnej tak máme obavu ....ale takhle ...určitě něco pořídíme ....díky moc ....teď ještě aby se mamča do soboty uzdravila emoticon emoticon Trápí ji nějaká ta střevní hloupost emoticon emoticon už asi tejden emoticon emoticon tak snad se nám do soboty uzdraví
2. kvě 2010 v 17:32  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
picasso
fotoportrét
fotoportrét
picasso
 pajik: grilování bych taky brala. Já teď jedu v práci šest dní v tahu emoticon
2. kvě 2010 v 17:37  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
fotoportrét
fotoportrét
verunka_berunka (32 r.)
 Holky, děkuju moc za pochvalu botiček!! emoticon emoticon

Misaroz, tak to jsem s těma prstýnkama vůbec netušila, že se něco takového dělá... emoticon S tím ti bohužel neporadím! emoticon

Picasso, jak jsem už psala, botky stály 1 900! emoticon

Holin, sobota je daleko a mamča se určitě stihne uzravit! A držím palce, ať dobře vyberete a jste spokojení s kvalitou i cenou! A každopádně se nám potom musíš pochlubit, jestli něco ulovíte!! emoticon

Pajíku a jaký by jsi chtěla účes? Už máš nějakou představu? Ty, co máš v albu jsou moc hezké a myslím, že by ti slušely! emoticon Skoro manžel pořád trvá na rozpuštěných vlasech? emoticon Já jsem o nich původně taky uvažovala, ale pak jsem si říkala, že bych se pod nimi asi upotila, tak jsem zvolila trochu jinou variantu, staženější. emoticon
2. kvě 2010 ve 20:44  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ja_fi
1
    V Praze, Region Praha
 bry vecer nevestinky emoticon jsem sem obcas mrkla, ale nejak jsem nemela v tom hnusnym pocasi naladu cokoli psat.. snad bude zitra lip! Jsem si na vas nalila vinko, tak teda taky pripisu nejaky ten radek emoticon

pajik: ty mas tak krasny vlasy, ze delat ti uces bude pohodicka! premyslim, ze se taky objednam ke kadernici a donutim ji, aby neco zkusila. uz to zase povyrostlo, potrebuju trosicku zastrihnout, coz ona minule fakt zastrihla nepatrne, takze se nebojim, ze by kazila moji snahu nechat to do srpna maximalne dorust! akorat uz jsem si musela koupit celenku, aby mi ty blby vlasy nelezly furt do oci... jeste chvili, nastvu se a necham to ostrihat! emoticon

picasso: hohoooo! na podpatkach?? tak to bude mazec! a mas fotku saticek??? jsem zvedava, kratkosatovy nevesty nejsou zase az tak obvykle k videni emoticon to bude parada!

ostatni ctu taky, ale uz jsem zase zapomnela, co jste to mile nevestinky napsaly, tak to nechavam bez komentare emoticon emoticon

jo, chystam se holky na svou prvni svickovou v zivote. ne jist, ale varit... tak jsem zvedava, co z toho vyleze. zitra... mate nekdo nejaky chytry rady?
2. kvě 2010 ve 21:38  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
juditak (32 r.)
Jitka a Ondřej Koláčných - houslové duo
Jitka Koláčná Břízová PRO

Hudba a zábava - Region Jičín
1
fotoportrét
fotoportrét
juditak (32 r.)
Jitka a Ondřej Koláčných - houslové duo
Jitka Koláčná Břízová PRO

Hudba a zábava - Region Jičín
1
 Zdravim vsechny srpnove nevesty, tak mam termin v srpnu-hned zkraje 7., tak su zvedava emoticon. Jinak koukam, ze uz mate vsechny spoustu veci vymysleno a nakoupeno, tak to my jeste nemame - mame cirkevni obrad a na ten neni takovej natresk, takze jsme nemuseli spechat..emoticon Ale jinak jedeme se ted podivat do freeportu za vidni smer bratislava na nejaky oblek a boty a spodni pradlo..maji tam pry triumph prodejnu tak si treba koupim nejakou peknou spodni lahudku .))
2. kvě 2010 ve 23:24  •  www.kolacnych.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
fotoportrét
fotoportrét
misaroz
 Zdravím novou nevěstu, z kterého Jičína jsi?
ja_fi: emoticon vidím, že máme stejný problém, taky chci občas na něco reagovat a během čtení zapomenu, kdo to napsal, a co vlastně chtěl emoticon
U nás se dnes dere sluníčko, tak snad ho ty mraky kolem nechají. Malý vstával v pět, tak tu teď kňučí a brečí a střídá to v pravidelných intervalech, chjo emoticon
3. kvě 2010 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš