Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nuuno normálně zavolej na poštu a je to. Holky vy jedete včerejšem jsem nedočetla makám jako fík. Tak zítra na mě po 15. hodině myslete máme spicha se Zuzkou v 15, už mám vytištěnou mapu tak snad všechno dobře dopadne. Já jmenovky taky ješě nemám ani jsme se ještě nerozhodli v jakém provedení. A hudba mám toho v pc hodně ale musí se najít čas aby jsme si oba společně k tomu sedli.
Odpovědět
za to se nic neplati, teda urcite ne pokud je to na puvodni adresu,... protoze jina adresa uz je jiny dorucovatel... predpokladam, ze vzhledem k vzdalenosti jsi na jine praze... :-(
Odpovědět
dalfy držím palečky držím 8-) bude to bájo uvidíš :-) jééé nechceš mě půjčit váš komp :-D :-D :-D bych měla po starostech :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jenze ja delam na druhem konci Prahy, a za takove doruceni na jinou adresu se plati asi 120 korun, a to mi za to nestoji... Volat tam ani nemusim, vim to z praxe, kdyz jsme neco zarizovala kdysi sefovy ( buh vi jestli jeste nezdrazili) Dalfy, nezapomen se Zuzky zeptat na to prespani ;-) A ze pozdravuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holino není problém to co jsem natáhla ti přeposlat, dokonce se chystám že to vložím na tu hudbasvatba co je na seznamu. Ono taky záleží čemu dáváte přednost - u nás to nebude žádný pochod ani vážná hudba. Máme spíš představu instrumenátálek jak na usazení hostů, příchody, prstýnkování apod. A pak na čekání až se vyfotíme tak bude hrát tižší hudba - naše oblíbené songy :-D
Odpovědět
dalfy - to bys byla moooc hodná :-) když to strčíš do mejlu na tom seznamu stačí pak dát echo do Ip :-) nebo když tak ti písnu mejlík do ip :-) jsi zlata No v podstatě je mě jedno co to bude - momentálně nemám vůbec žádnou představu takže budu vděčná za cokoliv :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ok pokud se mi podaří večer dobalit a malá usne podle plánu tak bych si k tomu sedla v nacpala to tam všechno co mám uložené.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak uz vim, kde jsou prstynky :-D Ma je u sebe nekdo z hlavni posty na Praze 6, a na nasi poste to zrejme bude az po pate - stejne jako kdyby to mel u sebe balikar. Takze dneska je urcite mit nebudeme, no zkusim leda zitra to nejak stihnout, a jinak zbyva doufat, ze treba v sobotu dopoledne budou mit otevreno..
Odpovědět
nuun tak super že jsi se dopátrala :-D budu držet palečky :-) dalfy - děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
holky anketní dotaz: na oznámení pokud bydlíte spolu - píšete každý své trvalé bydliště, nebo kde spolu bydlíte, nebo neuvádíte vůbec? Docela mě nadchlo neuvádět vůbec - ani nevím proč. Jaký to má vůbec důvod tam uvádět bydliště?
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy: uvadime spolecne bydliste kde bydlime. Adresa se tam zpravidla pise proto, aby pozvani meli moznost poslat gratulace nebo odpoved ;-)
Odpovědět
ahojda holky.. nuuna: škoda, že ti nemůžu na tu poštu dojít a ty prstýnky ti podat... mám poštu na P6 asi 50 m od kanclu ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
brou: faakt? Na Kafkovy nebo na Makovskeho? Nebo nekde jinde? :-D
Odpovědět
Nuuna: no fakt.. Kafkova ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
brou: no vida, tak odtamtud k nam jezdi ten balikar, co to ma ted nejspis u sebe :-D
Odpovědět
holky ty jo.. a už je zase konec dubna.. ten čas fakt letí...
Odpovědět
Profilova fotka
brou: jj, nez se nadejeme, budeme vdane pani, ani nebudeme vedet jak :-N
Odpovědět
nuuna: no to tedy.. já tím, že furt řešíme domeček apod., tak na svatbou moc nepřemýšlím, ale když nad tím začnu uvažovat... jak by to jako mohlo vypadat a probíhat.. tak mě normálně šimrá v žaludku..
Odpovědět
Profilova fotka
No ja se priznam, ze posledni dobou na to nemysli skoro vubec, a jsem strasne v klidu. O to vic jsem na nervy, kdyz nad tim zacnu uvazovat a uvedomim si, ze se to tolik blizi :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já sem vůbec nestíhám chodit... mě teda ted víc než svatba trápí nastávající zkouškové období :-( už se to zase nějak přiblížilo...
Odpovědět
nuuna: no přesně... právě.. že to nějak vůbec neřeším.. a když pak nad tím začnu přemýšlet.. a nebo mě začne někdo zpovídat... tak pak mám docela nervíky... danuska: no jo zkouškové.. to mě trápí taky.. protože ho má ségra.. a to je tedy radost.. dneska jsem místo ní vyhrála divadlo, protože ona se potřebuje učit...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak devcata, ja asi brzy pujdu. Nakonec se to s prstynkama vyresilo samo - me chytla zase migrena, takze cvicit jde dnes jen pritel :-( A ja skocim pro prstynky...
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: tak vidy přece budou prstýnky :-)
Odpovědět
jéé ta migréna mě mrzí... ale zase budou prstýnky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, vcera jedna silena, dneska dalsi, uz me to nebavi :-N Ale snad aspon ty prstynky to zlepsi :-D
Odpovědět
Ahoj, dalfy dej pak prosím vědět, až pošleš ty písničky, taky už to začnu řešit. Máme zatím jedinou: Motiv panny, instrumentálka od Hapky a Horáčka k Panně a netvorovi. nuuna: ty se máš, že už budeš mít ty prstýnky, já se nemůžu dočkat
Odpovědět
Profilova fotka
holky vkládám ty písničky první várka jsou samé instrumentálky ale máme doma pomalý pc tak to nejde rychle asi to dnes všechno nestihnu pokračovat budu až se vrátím z prodlouženého víkendu. Máme sbaleno - doma to opět vypadá jak po boji (to je vždy když odjíždíme), vše připraveno - dítě spí, nastávající míří na noční a já sedím u pc a mám vodku s ledem - jablíčkovou a je mi bájooo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, prstynky mam, ale muzu jen tise zavidet vam vsem, co jste jasaly nadsenim, jake mate krasne prstynky... Ja jsem bohuzel z prstynku dost zklamana a rozcarovana. Prstynek mel byt ze tri prouzku kovu, titan-stribro-titan. S tim ze jeden prouzek titanu mel byt jen tenounka linie, a dva dalsi prouzky shodne po 2mm. Z tenke linie je bohuzel dost vyraznu pruh, takze to totalne meni vzhled prstyynku. Zkoseni hran je jen takove zahlazene a neni tak vyrazne, jak by melo byt... A nejhorsi je, ze muj prstynek je vetsi, a to tak, ze kdyz dam prsty k sobe, tlaci me. Musim rict, ze se mi z toho chce brecet, strasne me to mrzi. Chtela jsem mit prstynky z krku, a misto toho ted bduu asi jeste vyrizovat reklamaci, kterou si nejspis pekne zacvakam.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Nuuno a ty jsi si je nechala dělat podle nějakého obrázku nebo prostě jsi si vybrala v eshopu? Na kolik tě vyšly?
Odpovědět
nuuna: to je mi moc líto, ale snad ta reklamace proběhne v pohodě, hlavně nestresuj, ještě je dost času
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?