Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
ta nevesta, co tam ted ma ty fotky od Zuzky, psala, ze nejsou absolutne fotogenicky ani jeden a presne - ze ma problemy s pleti, ale ze teda vizazistka se Zuzkou udelaly naprostej zazrak!
Odpovědět
holky, je hodne blby jit na pravidelnou prohlidku na gyn s huhnavym nosem?..
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: pokud se nechysta tvuj gyn. delat prohlidku i z druhe strany, na nos bych se vykaslala :-D Pokud primo neprskas, myslim, ze je to v ramci mezi v pohode :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: btw kdyby fakt doslo na DC, tak z toho snad jeste vysoudim miliony za selhani dvojite ochrany! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: a s cukrem??? Mlíko smým jen odtučněný.. takže by to asi byl hnus... :-| záleží jak moc máš huhňavej nos... :-D vidíš to, já se taky musím objednat...
Odpovědět
nuuna: a bylo by na bydleni, zadna hypoteka... no hele! to uz by stalo za to! :-D ja nemam moc rada, kdyz nekdo je nemocnej a leze s tou nemoci vsude. no. taky je pravda, ze v okamziku, kdy je clovek nakazlivej, kolikrat jeste uplne o ty nemoci ani nevi... a v metru a tramvajich prska lidi... tak to asi nebudu hrotit... a dojdu tam... dneska... akorat bude jasny, ze jsem nastydla, je to fakt slyset. ale zase potrebuju zkonzultovat jednu drobnost, ktera sice neni extra akutni, ale taky neni na to odlozit to na dalsi mesic... tak jo, pujdu tam :-D
Odpovědět
pajik: no dost huhnavej :-D s odtucnenym mlikem jsem to nezkousela, jen s polotucnym. hele, za zkousku nic nedas ;-) a cukr je na tobe. ale me to chutnalo i jen tak
Odpovědět
jeste k te kristelove - me by snad ta jeji "reklama" i odradila od tech mist, ktery vyuzila...
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: to zní tak divně, že to fakt musím vyzkoušet... ;-) a jak bude nuuna u soudu dokazovat, že to byla dvojí ochrana???? :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
pajik: hm hmmmmmmmmmmm! ty bys ochranarum mohla delat pravnika :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: tak to fakt netusim :-D Leda by me vzali na detektor lzi :-D ja_fi: jasne, neodkladej to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teď si fakt nejsem jistá, jestli bude stačit jenom 6 mini, pidi, bublifučíčků nebo mám radši ještě pár přikoupit??? :-|
Odpovědět
Článek se načítá
pajik: :-D :-D ja resim uplne to samy!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D jsem myslela, ze je dam jen detem, takze jich mam myslim taky 6 :-D ale pak jsem si rikala, ze by bylo fajn rozdat je jeste par dalsim lidem... tak mozna prikoupim... ted uz vim, ze na aukru nebo mmb se daji sehnat i levneji, tak to snad nebude takova traga. jen doufam, ze to levnejsi neni proto, ze v tom neni jina smes nez ta neflekatici :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: no jo detektor lži, to mě nenapadlo... :-D jafi: já vím, že se dají sehnat levněji, ale já jsem od přírody tvor podezřívavý, takže se právě bojím, co v těch levnějších lahvičkách může být... :-N to samé mám i s lampiony štěstí... nevím jestli ty za cca 80,- nebo za 40,- :-N
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: tak udelej kompromis a kup si ve svatebni raji lampion za 60,- :-D
Odpovědět
pajik. ja jsem koupila tusim za 50 z nejake stranky v akci. pak jsem teda zjistila, ze se zase na aukru nebo kde daji objednat jeste za min, snad za 25... ale to uz je jedno. s tema bublinama to asi zkusim priste pres aukro a uvidim..
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: tak to je dobrý... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj devcata, mam takovy dotaz. Od kolika mohou jit deti za druzicku nebo mladence?je to nejak vekove ohranicene?
Odpovědět
Profilova fotka
luuci: ahojky to asi není nijak věkově ohraničený... ;-) aspoň to beru podle fotek na beremku...každopádně čím menší, tím roztomilejší... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luci, ja myslim, ze to je jen a jen ciste tvoje vec ;-) Ale teda to ditko uz by melo aspon poradne chodit :-D Nejlip taky aby uz trochu komunikovalo, a dalo se mu neco vysvetlit - ale to je u kazdeho ditete jine :-D Kdybych to posuzovala podle deti u nas v rodine, tak bych rekla tak od dvou let vys,mozna od tri, ale jsou i sikovnejsi deti, co to zvladnou mozna i driv :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Diky za nazory,no pritel mi ted psal,ze nam jeho neter pujde za druzicku,aniz by se me nekdo zeptal jestli to chci,no a te holcice bude v srpnu rok a trictvrte coz me prijde na druzicku dost malo :-S
Odpovědět
Profilova fotka
luci: to je teda dobry :-N No, ja si osobne myslim, ze to je taky dost brzo.... :-N A pritel ji chce dat primo nejakou funkci, nebo se ji proste bude rikat druzicka, dostane saticky, a tim to zhasne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: no ja doufam, ze to zustane jen u tech saticek.hazet listky nebo jine drobnosti se v kapli nesmi a fuknci ji zadnou nesverim, ne ze bych ji tam nechtela ale mam obavu z toho,ze nebude chtit projit tou ulickou nebo ze bude plakat a tak,proste si myslim,ze je na to jeste moc malinka
Odpovědět
Profilova fotka
no taky mi přijde malinká, takže bych jí nesvěřovala prstýnky ;-) , ale jinak bych jí nechala držičkovat...stejně se spíš bude stydět a uteče k mamce... :-N já mám 3 letou neteř a taky prstýnky nedostane... občas je hroznej exhibouš a někdy zase stydlín, takže absolutně nevím co udělá a nechci jí nahánět po kapli kvůli prstýnkům... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myslim si,že taky bude u mamky a bude se stydět, v zásadě je mi to jedno,ale jak píšete prstýnky bych jí nesvěřila, aby ja pak jeste nespapala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
je tu ještě jafi nebo už šla k doktorovi??? Nebo, kdo už vyráběl vývazky? Potřebuji poradit, jak dlouhé se vám osvědčilo, stříhat ty stuhy??? Chci jednočoko a mašličku...
Odpovědět
Profilova fotka
Vývazky jsem je myslím stříhala 20 cm a pak jsem zarovnavala konce, možná by stačili i o kousek kratší
Odpovědět
Profilova fotka
luuci: já si myslím, že to každej pochopí, že na prstýnky je malá... spíš jí dají ten košíček s okvětníma lístkama nebo tak něco.. ;-) aspoň tenhle úkol mám vymyšlenej pro tu moji, ale taky počítám, že to je tak 50 na 50, že to vyjde podle mých představ...každopádně hrotit to nebudu, když se zalekne lidí, tak jí necháme a budeme pokračovat v programu.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci: ja myslim, ze to fakt skonci u saticek, protoze takove male dite se vetsinou mezi vice lidma, na ktere neni tolik zvykla, stydi, nebo boji, a vetsinou se drzi mamy jako kliste. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ještě přesně nevím co přítelova sestra zamýšlí, tím že půjde za družičku,ale viděla bych to tak, že se to stejně ukáže až na místě jestli se nebude těch všech lidí tam bát, přece jen nás tam bude přes 50
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?