Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mija: a ty malé budeš dávat jednotlivcům??? Mě se hrozně líbí ty košíčky ,ale fakt mi přijdou malé.. je fakt, že do rodiny jsem taky plánovala buďto dva košíčky nebo nějakou krabičku... l.frulova: bylo to v rukách... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ne, s tím jsem počítala tak k sousedům co se s nima víc známe a do práce pro nějaké kamarádky...kdo bude na svatbě, dostane určitě vetší,tu krabičku, ale vzhledem k tomu, že mám asi 28 hostů a většinou po dvou či po třech, tak toho moc nebude... jdu spočítat kolik mě bude stát asi hostina, prý to je podle klasického ceníku, jsem myslela, že je třeba takhle hromadně ještě nějaká sleva, tak uvidím ]-( a počítají ještě za pronájem 1000,-nebo nějak lehce nad, jsem jí moc nerozumněla
Odpovědět
Profilova fotka
mija85: to je dobrej nápad... ;-) asi to taky tak udělám... malý pro kolegy a pro hosty větší... nás bude jen 25, takže to je taky v pohodě...a hlavně ženich chce aby mu zbylo hoodně koláčků... :-D nám ty ceny taky dělali podle klasickýho jídeláku..žádná sleva se nekonala... :-| holky jdu taky do hajan, ať jsem brzo vzhůru, abych neprošvihla pošťačku!!! Tak zatím pááá
Odpovědět
Profilova fotka
tak zatím se mi zdá hostina nějaká levná, teda až na předkrm, ten je šíleně drahej v porovnání s ostatním,v tom bude asi nějaký háček =-) kolik Vás klasicky stojí nějaká šunkový kornout s křenovou omáčkou? dobrou pájíku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mija: v našem vyúčtování byla šunková rolka s křenem za 55,- ;-) ...už opravdu jdu :-D dobrou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ženy! Šoupla jsem do alba úlovky, které jsem si koupila minulý týden ve svatebních doplňcích. Byl to docela úspěšný nákup! ;-) Ještě chybí panenka na auto, kterou mám schovanou u rodičů. Ja_fi, něco na tom bude, že v srpnu jsou nejukecanější nevěsty... :-D Už podle počtu příspěvků! :-D Mijo, my měli šunkovou rolku taky za 55 kč! :-) Ale nakonec nás uchvátilo rajče plněné kuřecím masem! To je opravdu mňamka, alespoň v eChvalské tvrzi... :-D I.frulova, jestli se můžu vyjádřit, tak mě se líbí oboje šatičky... 8-) Možná o trošku víc ty první... Ale každopádně ti oboje moc sluší, takže bych se řídila tvým pocitem, ve kterých ses cítila lépe! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, teda vy jste toho zase napovidaly :-D Ja jsem dneska nejaka prastena, jak se meni tlak. Od rana mi je spatne, uz jsem si musela vzit lentilku :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) tááák jsem číhala na pošťačku a opravdu jsem se dočkala balíčku... :-D Můžu začít vyrábět vývazky! Jinak mám pěříčka a bublifuky - ty mě docela překvapily, jak jsou mrňavé... :-| ale bublinkujou pěkně... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: tak super, ze vse doslo :) Holky, ja vam nevim, co se mnou je. Uz dve hodiny tady bojuju u PC, abych tak nejak "prezila", okno dokoran, i kdyz je mi zima, abych mela cerstvy vzduch, jinak by se mi asi obratil zaludek naruby. A hlava jak balon. Nejradsi bych fakt zalezla do postele, ale nevim nevim, jestli byhc vubec dojela domu bez ztraty kyticky. Uf, to je teda den :-N Nemate nejaky tip, jak alespon uklidnit rozbourenej zaludek? Mam pocit, ze se nemuzu napit ani ciste vody, pri te prilezitosti se mi dela spatne...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, a já jsem tu včera seděla do 23,00, tj. 13 hodin práce s myší a asi jsem dostala zase zánět šlach v zápěstí :-S Když bez internetu tu svatbu nezařídím.. :-(
Odpovědět
ahoj holky :-) vcerejsek uz nedocitam... pajik: bublifuky, ze jsou mrnavy??? na obrazkach vypadaji jako obr dort apod. a pak ti prijde takovy maly nic :-D uz se tesim na fotky vyvazku a vubec! nuuna: na zaludek je dobra mata... matovej caj. ja jsem dneska zase uplne dokonale a ukazkove nachcipana. huhnam, smrkam, hlava boli, no samy lepsi.. ale rano jsem byla na konikach (na hipoterapii) a pred chvili odesla pani z nadacniho fondu a vypada to nadejne! tak hura! a mimis jsou v postelich a vypadaji uplne jako spinkaci mimis... hulakaj a bouraj postylky... no zatim se z nich sami nedostanou, tak uzivam klidu a varim si caj.. i.frulova: slachy jsou mrchy a blbe se toho zbavuje..
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: nejsi těhotná???? :-N ale tobě bývá docela čato špatně, ne? Nepřetahuješ se třeba moc ve fitku??? =-) l.fru: no ještě štěstí, že se dá vše zařídit přes net...hromadu věcí bych jinak neměla... vlastně bych neměla vůbec nic... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
tema na zamysleni - proc si tady Kristelova dela album? do temat myslim neprispivala...?
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: jeee, koniky zavidim. No, matovej caj tu nekde mam, ale z toho se mi dela spatne i kdyz jsem zeovna v poradku, to je v haji :-|
Odpovědět
nuuna: napadlo me to samy co pajika :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No holky, me to napadlo taky, ale to uz tu bylo mockrat, a nikdy to nebylo tim... Navic je to prakticky technicky temer nemozne ... Mam spis podezreni, ze me zase zacina zlobit HA, a uz fakt nevim, co mam delat :-( Protoze do svatby ji vysazovat nechci, nemohla bych mit ani hola zada, protoze by se mi okamzite udelaly bolaky jak na zadech a dekoltu, tak v obliceji.... :-| Po svatbe to ale asi vysadim, a kaslu na to. I kdyz z vyhlidky toho, ze zase budu samy pupinek je mi vselijak, a z tehc ostatnich neduhu co prijdou, taky... :-x
Odpovědět
Profilova fotka
ahooj jafi: neboj fotečky budou..večer se vrhnu na vývazky u televize... :-D koníky taky závidím... Kristelka je divná... :-D do témat nepříspívala, aspoň jsem nic nenašla... ;-) nuuna: já jsem docela bylinková, ale máta mi taky nějak neleze přes hrdlo... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: tak ja jsem bohuzel totalne nebylinkova, mam vypestovany odpor od detsvi, a takove bloky drzi nejlip :-N :-D
Odpovědět
tak me mata docela chutna.. dokonce matovej caj s mlikem - to mi jednou predstavil kamarad, koukala jsem na to fakt divne, ale ono je to dobry! nuuna: hele, jednou se podezirat nebudes a bum! :-D a aku by te nesrovnala? co se bubaku tyce.. pajik: no, me prijde, ze teda to sem hodila jen kvuli reklame onech mist, ktera vyuzila :-| a teda tusim hned prvni veta mi neprisla povedena.. to znelo hoooodne povrchne, nebo jsem teda hoooodne vztahovacna :-D
Odpovědět
jo, ja jsem taky relativne bylinkova, pestuju! vcera jsem presazovala rajcata a zatim vypadaj, ze neumrely!!! ostatni seminkovy veci rostou, ale ne zatim dost velky na presazeni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: tak já mám vysazeno od prosince nebo ledna, nevím přesně a v únoru byl můj stav nejhorší..obličej samej pupínek a záda naprosto šílený..teď se mi to začíná zlepšovat, ale nevím jestli je to sluníčkem nebo, že se konečně srovnávaj hormony... každopádně mám pořád nutkání si ještě pár náplastí lípnout, ať mám na svatbu pokoj... na druhou stranu v nejhorším to Zuzka vyretušuje... :-D :-D :-D :-D a co ta posilka? Nepřeháníš? Já jeden čas chodila každej den a občas pohoda a občas mi bylo dost divně... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
pajik83: když právě ze zánětem šlachy v zápěstí nemůžu dělat s myší :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, me prijde, ze Kristelka dela jen reklamu, a buh vi, jestli to nezalozili prave lide z tech mist sami, jen s jejim vedomim. Nedivila bych se. Pokud sem totiz nechodi pro rady atd. jako ostatni, proc by si zakladala ucet s fotkama. Z nudy asi tezko.... :-N ja_fi: nu, my se jistime celkem poctive nadvakrat, tak jestli se z toho neco narodi, jmeno uz je jasny ;-) David Copperfield :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jafi: nejsi vůůůůůbec vztahovačná...mně ta věta nakrkla a dál jsem nečetla... každopádně fotky má zatím hrozně obyč... :-D taky mi to přijde jak reklama.. ;-) mátovej čaj s mlíkem??????? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: ja myslim, ze se ti to spravuje vlivem obojiho ;-) No, Zuzka urcte zvaldne divy, ale ja nechci byt puntikata hlavne kvuli psychice - jakmile mam cistou plet, jsem v pohode, ale jakmile se osypu, citim se fakt blbe :-| Posilkou to urcite neni, nijak to neprehanim, citim se fajn, jsem docela zvykla chodit pravidelne, permanentku mame uz skoro tri roky... No kazdopadne po svatbe ty prasky asi fakt vysadim, a pokusim se investovat do jinych zpusobu, jak nevypadat, jako pubertak... :-| A tise doufam, ze mi na hrudniku zbydou jeste nejaky prsa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
l.fru: tak to je pak na nic... ségra si ho uhnala jednou v práci taky... jedině naučit se druhou rukou s myší... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: být tebou tak to do svatby určo nevysazuju... ať pak nemáš stresíky z pleti... já ještě vyčkám, nejpozději v červnu bych musela nasadit, ale zatím mi fakt přijde, že se to lepší... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, koukala jsem na to album od Kristelky, a musim rict, ze jsem cekala lepsi fotky... Prijde mi to takove nic moc :-N Treba takova Zuzka to strci do kapsy levou zadni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: jj, nemuzu vedet, co se mnou vysazeni udela, nedej boze, aby mi pak dokonce nesedely saty :-D Ty tri mesice uz to musim doklepat, ale fakt se uz tesim, az to vysadim :-)
Odpovědět
nuuna: :-D :-D :-D DC me pobavil :-D ale jestli neco ma bejt, tak to bude i kdyby ses stavela na hlavu ;-) :-D jinak ruku v ruce s vizazistkou nebudes ani puntikovana a kdyby tu a tam neco prosvitlo, Zuzka to zachrani :-D A fotky Kristelovy teda fakt nic moc... prepaly, zadny napad, takovy obyc... no jak pises... pajik: jo, s mlikem! fakt to zni divne, ale chutna to super :-) teda jestli mas rada mliko :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?