Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty blaho, to mate hodne chytrou vahu! :-) Kolik jste za ni dali? No ta Boschka umi svalovou hmotu, tuk, vodu, a dokonce kosti, mela by mit pamet na 10 lidi, da se navolit vek, jestli pohlavi, to ale nevim. Kazdopadne tabulku si celkem pamatuju, takze to bych nejak zvladla i bez toho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To víš, hlídá mě, horší než tchyně 8-) No ono to chce, že tě pak porovnává dle tabulek. A to si myslím bude Božka umět taky :-) je to takovej štandard, některý třeba uměj vodu a tuk, ale ne svalovinu..
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo jak děláte to odpočítávadlo... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, treba ETA ma jen tuk a vodu...
Odpovědět
Profilova fotka
no a to je na nic... to tam zkopíruju a prd..je tam jen samá nula
Odpovědět
ahoj holky, byli jsme s prtatama kupovat boty.. asi jsme vybrali, jeste nekoupili, nemeli velikost v barve, co chcem, ale budou mit za par dni. ovsem nasla jsem tam boticky pro sebe (Rieker..) - premyslim, ze tam pro ne zajedu.. no a hlavne jsme cestou zpatky jeli kolem jednoho sekace tady, co ma teda krasny veci a skoro novy, vetsinou z Anglie.. holky, tam visely tak naaaaadherny saticky pro ca dvouletou slecnu! naprostej luxus! ale byly sampan,... a netusim kolik staly - sice sekac, ale pani neni nejlevnejsi. no kdybyste mel nekdo slecnu ca 2 roky a hledal saticky v tyhle velikosti, zkuste se tam mrknout... cerny most...
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: rieker ma pry suprove pohodlny botky! :-)
Odpovědět
nuuna: ja vim, ja jsem je kupovavala hooodne dlouho... :-) jen myslim, ze me trosku tlacil levy palec... jenze to blbe citim, takze si nejsem jista.. ale byly krasny... zkusim najit obrazek a hodim sem
Odpovědět
http://www.jadi.cz/Damska-obuv/Baleri...
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: a co vzit o cislo vetsi? Jinak mejte se tu kraaasne, ja letim do posilovny :-)
Odpovědět
nuuna: no, jenze me 42 byly natesno :-D a vetsi moc nemaji ...
Odpovědět
Profilova fotka
Nemaji? :-o To jsou tedy pomery! 8-( :-D
Odpovědět
Článek se načítá
nuuna: :-D :-D :-D no taky si rikam.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja_fi: "ja kdyz uz se postavim a udelam par kroku, tak taky kazdou chvili zakopavam.. blbe se mi zvedaji spicky..." Kam chodíš na rehabilitaci? Zeptej se, zda by u Tebe nebylo řešení peroneální páska, je to přesně na tenhle problém.
Odpovědět
ivelinka: ja vim :-) diky.. ja je snad i nekde mam, ale to uz bych ty nohy nezatezovala vubec, takhle je aspon trochu cvicim.. ono to neni tak strasny.
Odpovědět
a na rhb chodim kazdou chvili nekam :-D paraple, kamaradka co dela na sebe, jina znama co dela na sebe... jak se kde zadari.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, je u mě vidět to počitadlo? :-) Mám asi špatný prohlížeč... :-( díky a hezký večer..
Odpovědět
Profilova fotka
já ho nevidím, ale svoje taky ne... ale řekla bych, že ho tam máš podle toho myspaceněco... ;-) jo jinak včera pozdě večer se mi počítadlo zobrazilo, ale dneska zase ne... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no mě se už zobrazí, když klinknu na to sve album :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pajiku,zobrazuje a je moc pěkný... A máš už toho ňák moc, na to, že se vdáváš až 14 dní po mně :-))) Sakriš sakriš..jak tam vkládat ten deníček s datumy? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jooo? tak super! Já to pořád nevidím... :-N však tu taky sedím od srpna loňskýho roku... :-D pomalu nemám do čeho píchnout... :-D ještě mi chybí výzdoba
Odpovědět
Profilova fotka
kdyz si vlezes do moje alba a kliknes na tu fotku s dámou v šatech a popojedeš nahoru, tak tam máš co?
Odpovědět
Profilova fotka
ten deníček si piš do popisu alba. Když napíšeš text na řádek a budeš chtít přejít na dalš,í tak na konci řádku napiš jinak se ti vše bude psát dohromady bez řádkování... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak mně se tam zobrazí jen MySpace Countdown, ale bez obrázku s odpočítávadlem..už jsem řešila i nastavení počítače a anitvirák... od začátku mi to běželo super a až teď mi to začalo blbnout..no tak hlavně, že to vidí ostatní, aspoň mi tu holky můžou nahlásit jak na tom jsem... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
cože mám napsat na konci řádku?
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D ono se mi to nezobrazilo..tak ti to musím popsat takhle: do špičatejch závorek napíšeš br
Odpovědět
Profilova fotka
< br >
Odpovědět
Profilova fotka
ty černobílé šaty vypadají moc hezky... x-) a jste krásný pár :-N
Odpovědět
Profilova fotka
moc děkuju..čéče jsem už programátor... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D no, díky přípravnému kurzu na beremku už pomalu joooo :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?