Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: tak to jooo... :-D já se v téhle obuvi vůbec nevyznám. Sama když už musím někam na tůru tak nazuju glády (které jsem na našich vysomrovala v 16 a stále drží)... :-D jafi: no jo, trochu flákám docházku... :-D brou: hmmm, taková dovča by se mi taky líbila... a za tu cenu bych to brala všema 10 ;-)
Odpovědět
jo jinak holky jak jsem se byla domlouvat na kytku.. tak sranda... pani fakt sympoška.. a prý stačí, abych přišla měsíc před svatbou.. a dáme to dohromady.. co budu chít.. a cenu atd. ale jinak už jsme se předběžně bavili, že jaké kytky.. hm, to bylo ... mi vysvětlila.. co v té době je a není.. dá se případně sehnat, ale kolik by byla cena atd., tak mi to hned urovnala ty mé představy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: my mame doma oba Steely, ale to bychom v horach daleko nedosli :-N :-D kdyz kazda bota vazi asi 2 kila, a ty nase koupeme vazi jen pul kila :-) ja_fi: vsak klido zadarmo, ale ten vosk a impregnace neco stoji, a proto nejdriv musi prijit vyplata :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jasný, brou, pochopila jsem to! ;-) Jen mě zaujalo, že jste si tak rychle vybrali oblek, tak jsem chtěla vědět, kde to bylo! :-) Napíšeš mi kde, prosím! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brou, děkuju moc! :-) Mě to nějka pomalu dobíhá jako Holině... :-(
Odpovědět
brou: je nahodou super, ze se k tomu takhle vyjadri - jinde ti reknou - jasne, sezeneme a bude to stat tolik, ale uz ti nevysvetli, ze kdybys nechtela tuhle kytku, ktera neni zrovna sezonni a tudiz se bude shanet buhvikde a bude kvuli tomu stat majlant, tak se to da udelat jinak levnejc... super!
Odpovědět
Profilova fotka
S těma kytkama v srpnu to není moc výhra, já mám vybrané bílé tulipány a květinářka mi taky zjišťovala, jestli budou, tak prý nakonec ano. Kytka bude úplně jednoduchá, řekla bych uvázana za 5 minut :-) Jen teda to objednání bude muset být určitě dopředu.
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: hmmm tak to je opravdu znatelnej rozdíl... ;-) to budete mít fakt pocit, že jdete na boso, zase se Steelama víc posiluješ nohy... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já ještě květinářství vůbec nemám... :-(
Odpovědět
verunka: no hele.. my jsme už pár obleků okukovali..a vyšlo nám z toho, že přítel vypadá nejlépe v tmavém.. a prostě ho pak chce nosit i do práce atd., tak nechtěl nějaký nazdobený atd. a když jsme zjistili kolik chtějí za půjčení.. a jak vypadají ty obleky.., tak to bylo jednoduché rozhodnutí... a tohle byla náhoda... původně jsme tam byli kvůli něčemu jinému.. a mě se libi v té výloze na figurýně.. a měli ho za super cenu.. libil se a hlavně seděl.. tak nebylo moc co řešit ;-)
Odpovědět
pajik: no, ale tahat za sebou nohy ve Steelech nebo v tech novejch... ti nevim :-D
Odpovědět
brou: jsem asi prehledla a dneska je tak rozkecano, ze nemam sanci to dohledat - kolik ten oblek stal??
Odpovědět
Článek se načítá
verunka: a odkud jsi? že bych ti dohodila to mé květinářství.. tedy kontakt, když by jsi chtěla.. koukala jsem, že máš v profilu fotky kytky co budu mít ;-) ja_fi: no to musím říci, že to jsem tedy u té pani v tom květinářství fakt ocenila
Odpovědět
ja_fi: oblek stál 4600,-
Odpovědět
brou: dik :-)
Odpovědět
ja_fi: tedy původní cena 4900,- ale za tu povytáhlou nitku nám dali slevu (nitku jsem zastrčila :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Grrrr někdo v baráku vrtal a vzbudil mi malou. Tak zatím mizím, to je vždy tolik klidu s těma dětma :-D Dokud byla v břiše, byla to větší pohoda :-)
Odpovědět
brou: sikula! :-D :-D :-D asi nejakou povytahneme, az nekam dojdem ... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: ja myslim, ze tura po horach nejakych 20km v terenu je posilka sama o sobe docela dost - jinak by me asi musela odvazet horska sluzba :-D Ale jinak jsou fakt lehoucky a pohodlny :-) Jinak ted mi doslo, ze jsem si jeste o vikendu koupila vysnene kecky od Adidasu, a jen za 890,- a normalne stoji snad 2.500. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Brou, my s přítelem bydlíme na Luka, ale chtěla bych květinářství, které nebudu moc daleko od Anděla, pže budeme odjíždět od rodičů a jelikož se pro ty kytky pojede ráno, tak nechci, aby to měl přítel přes půl Prahy navíc v pátek. Ale jestli je to někde poblíž, tak mi pošli kontak do IP. Děkuju ti! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: :-D :-D :-D :-D.. hmm tak tomu říkám slevička!!! :-D Superstary???
Odpovědět
verunka: jo, tak to by jste zrovna měli docela z ruky, tak to by pro vás moc nemělo cenu.. se pro kytky plahočit přes celou Prahu..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nic, přesto děkuju, brou! :-) Budu holt muset hledat... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Nuuno já dopadla taky dobře s Adáma. Teď jsme opravdu rodinka malá nosí superstáry a když jsem viděla jak zakopává a boty pořád v pohodě tak jsem si řekla super, protože malá je po mně :-) v té neohrabanosti. Tak jsem si vybrala černý u nás cena cca 1500 jeli jsme na Smícháč a tam je měly za 790 tuším nebo tak nějak. A nastávající povídá ty jsou dobrý... no a tak jsme celá rodinka Superstárová :-D jak puboši alespoň malá má bílo-růžové
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, bile Superstary :-D :-D :-D Ja uz po nich dlouho koukam, pritel taky, a ted mi zavidi, protoze panske ve sleve nemeli :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no holky já snad razím do Phy...já je už tak dlouho chci, ale koukám jen na MMB tam jsou kolem 1000, v kamenným obchodě by mě nenapadlo, že budou tak levně... :-N fakt bezva kup! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já to vidím tak,že jsou prostě praktické sice ty černé musím víc mýt, ale já chtěla původně bílo-vínové ale ty jsou sakra drahé tak jsem sáhla po černých. Počasí vypadá zatím dobře, dnes po práci to bude zahrada a experiment s břečťanem - zatěžkávací zkouška,aby věděla co břečťan vydrží :-D
Odpovědět
holky, ktery ze to mate?? :-D http://www.luxurymag.cz/data/clanky/2...
Odpovědět
Profilova fotka
jafi ty nezklameš :-D no já mám asi ty 30 ale na tom obrázku mají něco kolem dírek na tkaničky a to já mám černé. :-D teda ale dostaly mě tu červené punťaté ty jsou božíííí. Sakra to jsem dnes v práci platná a to mám teda fůru práce a od čtvrtka dovolenou
Odpovědět
dalfy fakt ty Superstáry hooondě vydrží??? Jako i to zakopávání ?? :-N Já totiž jak jsem unavená nebo ve stresu tak hooodně moc zakopávám ...hotovej samej držkopád 8-( Podle toho ty moje botky taky vypadají :-( a jako právě tyhle by se mě hooodně libili už o ních dloouho přemejšlím ale vždycky to zdám bo si řeknu že je steně v konečném výsledku okopu a bude
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?