Nevěsty ze srpna 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak děvčata, kdopak už ted má představu, že se bude vdávat v tento čas? A kdy začnete s přípravama? :-)
Odpovědět
holino: super cena ;-) Já se na kytky poptávala v Pze a Turnově a na obou místech mi řekli, že 14 dní předem bohatě stačí a že se povchově upravují, tak nemám mít strach, že by celý den nevydržely ani v extra vedru :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko Azeto ty vtipálku otěhotnět? Doma mi běhá téměř 3 letá holčička, tak to teď opravdu ne. :-D Zeptám se až si půjdu pro výsledky prohlídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, krasne rano :-) Dneska ten den teda zacina 8-( :-D Hned rano me do bela vytocil kolega, kterej strasne rad ukazuje prstem na vsechny okolo, a sam se tvari jako svatej, a nejlip to dela do mailu a v kopii vsem moznym nadrizenym. Tentokrat uz jsem si s*at na hlavu nenechala a koncim se slusnym chovanim :-p Jinka vcera to s botkama bylo vtipny :-D Do prnviho kramu ( Rock point) jsme vlezli az v pul sesty, boty se nam tam nezamlouvaly skoro zadny... Tak jsme vylezli ven, a hned za rohem chteli do HUDY - ale ouha, na dverich cedule "dnes z technickych duvodu otevreno do 17:30" namisto do sedmi.... ]-( No a nez jsme dosli do dalsiho kramu, tak za pet minut zavirali, a to bychom ani nic nevyzkouseli. No byla jsem zklamana a nakrknuta, tesila jsme se. Pak jsme skocili na Vaclavak do Alpine Pro, ale taky nas nic neoslovilo... Tak jsme vlezli jeste na Andelu do dalsiho Rock Point, a vse se otocilo :-D Ujal se nas moc ochotnej kluk, ocividne zapalenej do turistiky, vedel, o cem mluvi, a obskakoval nas jak krale :-) No fakt parada. A navic botky, ktery se mi straaasne libily, ale nelibila se mi cena, meli o litr zlevneny!!! :-o Pritelovo vislo teda nemeli...Ale moje jo :-) Tak je mam zamluveny na nedeli, pro pritele koukneme jeste dneska pres obed, a kdyz nic nenajdeme, ma tam taky jedny zamluveny, i kdyz jiny nez chtel :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No teda holky, kde se dneska toulate? :-)
Odpovědět
dobre poledne nevestinky :-) ja jsem byla na rhb ;-) omluvenka! Co provedl kolega? a co jsi mu provedla ty? vsechno chci slyset! :-D tak teda boty mise uspesna!! to je super :-) jaky jste vybrali?
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: o vsem poreferuju, jen ted musim s pritelem skocit jeste do jednoho obchodku, tak az se vratim, podam vycerpavajici hlaseni :-)
Odpovědět
nuuna: tak to ja tu uz zase mozna nebudu :-D uvidime! kdyztak doctu pozdeji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nakonec chvilku mam :-) Klegovi jsme nikdy neudelala nic, jen kdykoliv nekde najde sebemensi nepresnost, napise email ve stylu " prosim vsechno kontroluj poradne, me uz nebavi vse po vsech kontrolovat, velice me to zdrzuje" a podobny kecy, a do kopie mailu da nejlepe vsechny nadrizene. Proste zakomplexovana svine, co ukazuje prstem. Jinak boticky jsou supeeeer. Ja si vybrala Garmont Tower, jsou moc pohodlny a lehoucky, a zlevneny z 4500 na 3500, tak jsme nakonec neodolala....preci jen vydrzi nekolik let x-) Pritel je chtel taky, ale nemeli jeho cislo :-| Tak nakonec koupi asi od Meindla, ale jeste s eted podivame jinde.
Odpovědět
no me zajimala i tvoje reakce :-) na toho kolegu :-) tak boticky neznam,ale sleva zni skvele! treba na pritele nekde objevite taky dokonaly botky za min.. drzim palec! a dejte si nekde ledovy kafe, je tam krasne!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ja_fi: jeee, tak ledovy kafe neprobehlo :-D Botky jsme zadny jiny neobjevili, ted aspon hledame, jestli maji ty Garmonty nekde v Praze v jeho velikosti... Byli jsme totiz v dalsim obchode, a nemeli :-N No reakce na kolegu byla takova, ze jsem mu napsala, ze uplne kazdy v nasi spolecnosti opravuje chyby po druhych, i ja treba opravovala nedavno podklady pro vyuctovani za cele pololeti po nekom, kdo to podelal, a taky me to zdrzelo, ale nikomu to necpu pod nos a uz vubec neukazuju prstem na toho, kdo to "pos*al". Napsala jsem mu, ze holt kazdy to resime jinak ze, ze me by bylo trapny delat to co on, ze pro me je dulezity vysledek, a ne slepicit, kdo co nemel v poradku, protoze to stejne nikoho nezajima a dulezity je jen konecny vysledek, na tom jedinem zalezi. A poprala jsme mu at o vikendu zrelaxuje nervy :-D Malo platne, kolega je opravdu debil, takze odpoved samozrejme byla same ja ja jaaaa a to ze ostatni taky opravuji cizi chyby ale drzi hubu a krok, to samozrejme totalne ignoroval, jako byhc to nerekla. A radsi mi vypsal seznam, co vseeechno bylo kdy spatne, a vsechno pripsal na ucet me, ackoliv vetsina z toho nebyla ode me, a vubec jsme za to nerucila ja, ale muj sef. Jenze na toho se tezko ukazuje se slovy "tos podelal" ze :-p :-D Nejvic me dostalo to, ze po tom mailu, co poslal v kopii vsem moznym lidem, mi napsal mail jenom me, kde psal, pres neber si to osobne... No chapes to??? Co to ma jako byt? 8-(
Odpovědět
nuuna: to ma byt naprosto dokonala ukazka debila :-D ach jaj... odpovidala jsi mu v kopii taky vsem? by se vedeni asi divilo...
Odpovědět
a ty garmonty se nedaji sehnat nekde na netu? velikost asi vite..?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja_fi: ne, v kopii byl jen muj sef, protoze tyhlety cancy okolo deni na pracovisti vsechny jen otravi, a nikdo neni vitez. Neminim byt jako on :-D Ale jako fakt zabit. Ja veci resim interne, a nerozmazavam to mezi ostatnima, ale jini to holt delaji jinak :-p No covece, to me nenapadlo...ale ja chtela, aby si je vyzkousel ve spravny velikosti, aby si byl jistej...tak nevim. Zkusime to obvolat. :-) Jinak pritel vezme Meindla
Odpovědět
no, dneska se tu pekne mijime, ja uz zase musim mastit pryc... tak zatim!!!! a debilum zdar :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, holky, hezký pátek, jak já jsem ráda, že bude víkend :-D Včera a dnes jsem měla školu, malá už třetí týden nemocná, potvrdil se u ní zlatý stafylokok a pořád se to nelepší, tak je protivná až běda, do toho jí lezou stoličky... tak nějak ani na přípravy na svatbu není kdy. Ale... 2.5. si jdu zkoušet šaty :-) Jedeme příští týden na víkend k rodičům, v pondělí 3. pak musíme jít zamluvit termín, zatím máme jen předrezervaci, protože jsme tam nebyli osobně. Tak se zase posuneme o kousek dál :-) Je tu někdo, kdo si bude péct koláčky a dort doma? Nejsme blázni? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tééééda já tu svatbu flááááákáááám.... :-D Ale když je tak hezky tak mě nebaví sedět u compu... :-D ivelinka: ahojky já chtěla péct koláčky..nakonec mi je upeče kamarádka s maminkou, jen jim budu lehce asistovat... a já budu dělat jen cukroví, dort jsem zvažovala, ale jelikož na výrobu narozeninového padne celý den, tak svatební riskovat nebudu... :-D ale kamarádka měla dorty jen domácí výroby a byli fakt luxusní..takže blázni nejste, jen si opatři víc pomocníků, jinak ti z toho pečení hrábne... :-D :-D ;-) a jsem naštvaná...vůbec mi nefunguje svatební odpočítávadlo a koukala jsem, že nejsem jedináááááá ... teď absolutně nevím za jak dlouho se vdávám... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ivelinka: no mamka chce pect kolacky a cukrovi
Odpovědět
ahoj holky, uz jsem zase tu! pajik: me prijde, ze ti funguje...? 118 dni...? no bezelo, kdyz jsem se divala :-) ivelinka: blazni nejste. moje mamka taky bude asi kolacky pect a kdyby umela svatebni dorty, asi by se pustila i do nej. dela teda jen narozeninovy - zviratka a tak detem :-) takze neres :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se také hlásím do klubu srpnových čekajících :-) Já to teda vím teprve 14 dní, takže budu asi hodně pozadu..
Odpovědět
jeeeej, nova nevesta! vitej mezi nami :-) tak prosim, nejake info nam o sobe prozrad :-) vstupni pohovor ;-) kdy, kde, jak dlouho jste spolu, ... a tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ahoj :-) Takže: v Nechanicích na Hrádku, 7.srpna v 11.00. Jsme spolu v květnu 4 roky..No nemám nic nachystaný, panč 14 dní je krátká doba..zatím mám vyhlídnuté jedny šaty, zamluvené místo na oslavu a vybrané prstýnky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vzala jsem to z gruntu. Vás musím dohnat. ale je toho ještě moc na zařizování,...hlavně nejsem místní, což je náročnější na organizaci.. :-|
Odpovědět
Ahoj holky, hlásím se po dnu stráveném na sluníčku na zahrádce. Konečně to došlo i k nám ;-) Zdravím novou nevěstu se stejným termínem, Nechanice znám, kdysi jsem tam byla na prohlídce, moc pěkné. A na to, že to víš 14 dnů, už toho máš dost. nuuna: kolegové debilové jsou všude, tenhle je asi jejich šéf :-D Nesnáším leštiče klik a vlezdoprdelky, ale tohle je taky síla. Když mám s někým problém, řeším to s ním a osobně. Ne přes vedení a mailem. ja_fi: teda pavlovův zas funguje, ledové kafe jsem neměla od loňského léta, to musím napravit :-) ¨ No, přítel mi funí na záda, potřebuje klikat ty svoje hry, tak na chvíli zmizím, ale zase se vrátím, tak snad tu někdo bude.
Odpovědět
jsem se trosku zasekla u vecere a her :-D hradek u nechanic je krasnej! tam se mi libilo... nestresuj, ze jsi pozadu, neboj, to dozenes raz dva! Za 14 dni jsi toho stihla fakt hodne! Mas uz zamluveny termin na matrice?? Protoze jestli ano, tak to uz jsi za vodou - to nejdulezitejsi bys mela :-) Kdyz jsi z okoli HK - mam pro tebe tip na jednu mnamky cukrarnu, pokud ji neznas :-) Rohovladova Bela, vesnice, ale ta cukrarna je vyhlasena.. Ale slysela jsem, ze kolacky uctuji 420 za kilo, coz mi prijde hodne. Tak pripadne prover :-) misaroz: u vas se taky hrajou hry???? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, to mám, v pondělí se jedeme upsat a zaplatit :-) Jinak bydlím v Praze, do HK jezdíme jen k rodičům snoubence..
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky taky vítám novou nevěstu ;-) jafi: no já na to počítadlo zase koukala a pořád nic...(už asi 3 dny) :-( ..takže když budu chtít vědět kolik zbývá, tak se tě budu ptát... :-D :-D :-D tý jo, ale 118 to už je docela blíííízko :-D
Odpovědět
ja_fi: jo, můj přítel hraje takové nějaké strategické blbosti (snad si to nepřečte :-D ), pořád si zvětšuje města a zlepšuje armády :-S Já jsem kdysi hodně hrála kriskros, ale teď není čas. Takže radši čtu tady vaše příspěvky a děsím se, jak to všechno stihnu :-D I.frulova: krásné šaty, ty první se mi líbí víc, i když s tím černým je to hodně zajímavé
Odpovědět
Profilova fotka
pajik: je to blízko ;-) koukám, že máte termín den před námi I.frulova: vítej, opravdu toho nemáte málo - po 14 dnech vážně pěkné
Odpovědět
i.frulova: jeeej, saty fakt krasne! mas v nich super postavicku, v obou! pajik: klidne se ptej :-D :-D :-D misaroz: kris kros.. ja hraju slovni fotbal. slovenskej :-D docela me to bavi, u toho sedime s pritelem nejradsi oba :-D
Odpovědět
to jsem taky párkrát hrála, ale nějak jsem prohrávala :-D , takže jsem si našla něco, kde to nebylo tak tragické. Ale jak říkám, s prckem si tak zahraju vařila myšička kašičku popřípadě zaštěrkám :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?